Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

ja zleciłam mamie kupiła w aptece ale powiedziałam jej że to dla mnie :) Nie ma nadziei Beti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello laseczki:) foli ❤️ ❤️ ❤️ :(:(:(:( foliczku... a moze jednak odpocznijcie miesiac?? moze niech meżol zrobi tem hormony i moze kup te ziółka nr 3??? co laski piszą????? Kurczę ja codzienie się zastanawiam ... jak to jest ze tyle tych plemnikow a zaden nie potrafi dopasc tej komorki:( To az jest niemozliwe:( a innym topiku kolezanka agapa obwiescila ze jenak ma fasolkę:):):):):) gratulacje:) a u Nas ??? kto w kolejce???? Aaaa a po 15 dniach od owu robila test i miala 1 kreske!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli bardzo mi przykro :( a czy Ty robiłaś test na wrogi śluz? bo ja ostatnio sporo o tym czytałam i doczytałam się, że jeśli przeciwciała są nie tylko w śluzie ale i w krwi, to inseminacje nie mają szans powodzenia - tzn. oczywiście zakładająć, ze w ogóle jest ten wrogi śluz a jeśli chodzi o ruchliwość, to podobno najlepsze są duże ilości witaminy C pozdrawiam wszystkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro staranka, jutro staranka. Nie mogę się doczekać, chociaż miałam do tego podejść \"zupełnie obojętnie\". To siedzę jak na szpilkach i czekam na jutrzejszy dzień. Lepiej rano czy wieczorem? Sama już nie wiem. Przedstawiłam wyniki lekarzom w Novum. Mówią, że kwalifikujemy się do in-vitro. Bogu dzięki. Ale może uda się teraz? I będziemy mieli swoje swoje dziecko? Ale.. przecież każde dziecko będzie NASZE NASZE i nikt go nam nie odbierze. A przynajmniej taką mam nadzieję, bo nie dopuszczam myśli, że cokolwiek po porodzie może być nie halo.. Trzymam kciuki za każdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedagog, ja nie mam wrogiego śluzu, po prostu jest za mało ruchliwych plemników i dlatego nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, ja w grudniu miałam przerwę i nic to nie dało, nie chcę już czekać. Chcę działać i mieć tą fasolkę, nie mogę liczyć na cud bo mogę czekać 5 lat a tego nie chcę, skoro przez prawie 3 lata się nie udało a i przedtem się za bardzo nie zabezpieczaliśmy to widocznie nie mamy szans naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli- nie ma chyba takich słów by wyrazić jak mi jest przykro. Pomcichutku by Cię nie nakręcać miałam nadzieję ze ta inseminacja się powiedzie. 🌻 Zgodzę się z Pedagogiem- może jednak warto zbadać te przeciwciała plemnikowe ( nie chodzi mi o sluź- bo to bez znaczenia) z krwi. Wydałas już tyle kasy , że to badanie Was nie zrujnuje ,a tu przynajmniej wyeliminujesz coś co może być przeszkodą i będziesz też spokojna że zrobiłas wszystko w tym kierunku. Nie będziesz myślała, że coś może przeoczyłas. W Invicie była dziewczyna, której lekarz po 3 nieudanych inseminacjach zlecił własnie to badanie. Może warto? Pomysl nad tym. A co do mnie - dzis odebrałam te dodatkowe wyniki i sa ok. :) Tak myślałam, ale teraz jestem przynajmniej spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś - pamiętam o Twojej propozycji tylko jak Ty kończysz pracę to ja już poza Trójmiastem. Ale może przyszły weekend? ;) I wiesz, że Ci się uda - nieważne czy inseminacja czy invitro ale się UDA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem drgną :) Pogadaj jak bedziesz u ginka o pregnylu bo ostatnio Ci chyba nie pękły. I pamiętaj ja liczę na to , że zanim ja wyląduje na porodówce to Ty się będziesz cieszyć rosnącym brzuszkiem. Jak większość dziewczyn tu. :) A co do propozycji- zazdzwonie do Ciebie w tygodniu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Wyłałam Wam zdjęcia mojego brzdąca - dzisiaj kończy 4 miesiące ❤️. Podczytwałam Was trochę i też po cichu liczyłam na udaną inseminację Foli. Przykro mi jest to czytać, nie umiem nawet opisać jak bardzo jestem z Wami wszytskimi i wspólczuje tych niepowodzeń. Ale przeciez kiedyś w końcu musi się udać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Estelka - fajnie, że sobie odpoczelas i dobrze, ze juz do nas wrocilas, bo tak pustawo bylo bez Ciebie i tych Twoich literówek :-P Ta dzisiejsza jedna Twoja wypowiedź sprawiła że wybuchnełam smiechem , aż maluch sie mnie przestraszył :-D U mnie ćwiczenia ciąg dalszy - ja już mam wrażenie, że na zawsze tak będzie - rano pobudka o 6 i ćwiczenia, jedzonko, godzina przerwy, znowu ćwiczenia i spokój do wieczora - wtedy znowu 2 razy męczymy synka. Ma już siniaczki na bioderkach od tego uciskania :-( Asiu - niedługo już połowa będzie ciąży będzie za Tobą. I z górki :-) Paula - a mogłabys mi też wysłac zdjęcia maluszka z USG - ja nie robiłam takich badń i teraz żałuję, ale chociaż bym zobaczyła jak to wygląda. Może przy drugim maluszku się uda ???? Całuski i miłego weekendu 👄 👄 👄 Aha - Enigma - a gdzie zdjęcia z nową fryzurką ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aguś- wiem że Wam cięzko ale najważniejsze , że rehabilitacja przynosi efekty. :) I juz niedługo się skonczy ( tak jak przestój tutaj :) ) Zaraz Ci przesle zdjęcia od Pauli bo Ona pewnie zawita dopiero w poniedziałek. Ja na takie badanie wybieram się za 3 tygodnie i już się nie mogę doczekać. :) Aguś- a ja nie dostałam zdjęc- buuuuuu :( No własnie Sabra, Enigma- przesyłac fryzurki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na co czekasz? :P Zagoń P do aparatu i przesyłaj.:D No chyba , że czekasz na mnie , że wpadnę z aparatem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu! Wysłałam do Ciebie napewno - zaraz powinny być. A jak tam Twój brzuszek - pewnie już sporo większy od tego co widziałam ostatnio na zdjęciach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - za chwilę sprawdze znowu. A te od Pauli już dotarły do Ciebie? A co do mnie - też nie mam świeżych zdjęć , ale za 2 tygodnie pewnie będe miała ich masę to poprzesyłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak - mam już zdjęcia od Pauli. Dzięki Asiu. I czekam na Twoje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki Foli 🌻🌻🌻. Wszystkie ci tu tak mocno dopingujemy a ta małpa i tak przylazła :( przytulam Cię mocno i wyobrażam sobie jak Ci ciężko. Sabra, a Ciebie to pamiętam jak po ślubie mówiłaś: zaczynamy staranka!Byłaś pełna optymizmu i szczęśliwa. Teraz jesteś taka przgnębiona :( Czemu tak wcześnie myślisz o in vitro ? Przecież jeszcze mogą się zmienić wyniki, możesz porobić nowe badanka. Proszę mi się tu nie dołować :) bo i mnie to dopadnie:) Asiu dobrze że wszystko dobrze :) a co u Emiki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj M też brał antybiotyk i dziś pytał lekarz czy to wpływa na jakość nasienia. No i lekarz zaprzeczył. Antybiotyk nie ma wpływu na plemniki. na poprawę trzeba łykać magnez+cynk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś- ale nadzieja zawsze jest! Mi też słabo rosły pęcherzyki ale jak brałam 2tabletki clo dziennie to dostały kopa :) czego i Tobie życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli a czy możesz powiedzieć ile plemników ma Twój mąż? U mojego objętość 55ml, ale ruchliwych tylko 35%. Co mnie martwi, że aż 70% to patologiczne!!!! Foli ekspercie, Asiu 74 ekspercie- jest sens żebym jechała na inseminację? Czy może trzeba brać jakieś lekarstwa? Najdziwniejsze, że jak byłam u gin wtedy to powiedział od razu inseminacja. A jak zapytałamn o nasienie to powiedział, że njie jest źle i że nie trzeba żadnych wspomagaczy. Nie wiem dlaczego mni się wydaje, że jest dokładnie odwrotnie:( A tak w ogóle wszytskie Was pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko , znalazłam to: Dobre nasienie powinno wyglądać mniej więcej tak: ˇ objętość ejakulatu - 2-5 ml ˇ plemników: 20-300 mln/ml ˇ plemniki o prawidłowej ruchliwości - 40% ˇ plemniki poruszające się do przodu - 50% ˇ PPH 7,2-7,8 ˇ ilość żywych plemników po 24 godzinach - 5% W badaniu nasienia możliwe jest również wykrycie stanów zapalnych narządów rozrodczych mężczyzny, o czym świadczy obecność leukocytów (krwinek białych). U mojego męża były dobre wyniki jesli chodzi o ilość i ruchliwość, tylko 10 % patologicznych, ale miał pojedyńcze bakterie i pojedyńcze leukocyty, dostał leki - w tym antybiotyk, ale od mojej ginki. Mam nadzieję, że to pomoże. Nie wiem więc Iwonko czy dobrze zdiagnozowano twojego męża, możliwe że tak, bo do inseminacji wybierają najlepsze plemniki przecież. Foli jest tu specjalistką, wiec ci powie, jak tylko się zjawi. A u mnie przeziębienie hula. Nie wiem czy mam jakąś temperaturkę, bo dziwna jest jakaś, mam 36.8, zakładam, ze jest to \"stan podgorączkowy\", bez przeziębienia o tej porze prze @ miałam zwykle 36.3-36.4. W ogóle wczoraj coś zaczynało się dziać w kwestii plamienia, ale narazie było to sladowe i nie te właściwe. Zatem dzisiaj pewnie pojawi się to własciwe. Rewelką więc będzie okresik w terminie (jak na cykl bez owu). Reeety spać nie mogę, głowa boli, katar męczy, gardło drapie .. piję napar z lipy z miodem, ale co to da :( męzul śpi smacznie amnie zerwało bo oddychac aż nie mogę , buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Foli bardzo mi przykro:(❤️ Aga dzięki za fotki, Pawełek jest słodki:) rośnie jak na drożdżach:) Dziewczynki nie jestem na bierząco bo nadal nie mam stałego dostępu do netu, ale mam nadzieję że za niedługo się to zmieni, już złożyliśmy wniosek na neostradę:) Trzymam za Was wszystkie kciuki i często o Was myślę. Zyczę miłego weekendu. Pozdrawiam serdecznie❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulk23*
CZEŚĆ CHCIAŁAM SIĘ POCHWALIĆ, ŻE JESTEM WCIĄŻY. I JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWA PROSZE NIECH MI KTOŚ POWIE GDZIE SZUKAĆ TYC LINIJEK POKAZUJĄCYCH ILE CZASU ZOSTAŁO DO PORODU DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż...marzec to też piękny miesiąc na stworzenie nowego życia :-) TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............02.02.......34.......?...................18m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika..............28.I......28-34......25.II-2.III..........15 m-cy...W-WA Golka26...........21.01.........28......?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........04.03.........27.......31.03...............17 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?.........ok 60.......?...................7 m-cy........Łomża Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke.....?...........36.........?....................4 m-ce.......Chorzów Dioda30...........08.09.......30-31.....08.10............3 m-ce........? Silve26............06.02........30-?.......po 06.03........10 m-cy........? AnA 29............3.03........30............?...............7 m-cy........ georgina80......26.08.......28............?.................?................Szczecin Iwona77..........?.............?.............?.................18m-cy.......podlaskie Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............23.02......28.........22.03.........5 m-cy...Katowice beti78........08.02............28..........08.03.........14 m-cy..Zd-Wola zabajona....09.02.06......26-27......07-08.03.06.....6 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........25.02............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella - ❤️ ❤️ ❤️ Chyba kiepska ze mnie wróżka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam problem. Zaglądam do Was od czasu do czasu a dzisiaj chcialabym abyscie mi pomogly. bylam dzisiaj u gina zrobila mi usg dopochwowe i okazalo się że mam powiększony prawy jajnik. Kompletnie nie wiem co myśleć. Jestem w 7 dc a cykle mam 24 dniowe i owulację ok 10-11 dnia cyklu. Kazala brać luteinę i zrobić hormon TSH. Okropnie się tym martwię, bo staramy się już 5 miesiecy o maleństwo i nic. Zaczynam popadać w dola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05......Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05......Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.........03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Ola Monika80.......Wrocław........01.12.05......Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06......Urodziła.......Bartuś Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala............ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ........ Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06.......3kg.........?.........? Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY.........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......?............?..........? Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......6kg .........?..........92cm Paula24........Poznań............05.06.06......10kg.........Patryk....97cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 .......?...........?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............02.02.......34.......?...................18m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika...............?......28-34.........?..........15 m-cy...W-WA Golka26............?.........28..........?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........04.03.........27.......31.03...............17 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............06.02........30-?.......po 06.03........10 m-cy........? AnA 29............3.03........30............?...............7 m-cy........ Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............23.02......28.........22.03.........5 m-cy...Katowice beti78........08.02............28..........08.03.........14 m-cy..Zd-Wola zabajona....09.02.06......26-27......07-08.03.06.....6 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........25.02............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×