Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Witam,👄 Posadziłam własnie 10 rodzaji róż w ogrodzie(pnące i na rabatach) :-) będą pięknie wyglądać, kiedyś Was zaproszę wszystkie do siebie na basen do domu, teściowie budują dom na Mazurach, więc może za 2 lata dom w Wawie będzie nasz :-) zrobię totalny remont, bo moja teściowa ma odmienny gust niż ja, no ale nad gustami się nie dyskutuje :-) będzie super :-)🌻- to tak z innej beczki na wstępie :-) Foli👄, ja idę na badanie HSG do Szpitala św. Zofii w Warszawie, tam dowiadywałam się że robią dobrze za 200zł i w ogóle, więc tam idę, mam nadzieję, że dobrze wypadnie bo od kilku dni myślę o tym i boję się i samego badania i wyniku badania :-( Asiu, trzymam kciuki by twoje badanko HSG było wyśmienite i by nic nie bolało, daj znać jak ci pójdzie, trzymaj się cieplutko maleńka Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie, ja mam sporo pracy obecnie i jakiegoś dołka łapię jak myślę o dzidzi, więc staram się nie wchodzić na żadne stronki za czesto ❤️ Paula,👄 dziękuję za wypowiedź, mam nadzieję, że ja też i wszystkie pozostałe dziewczyny będziemy sie cieszyć niedługo naszymi fasolkami:-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienka, to był pierwszy objaw u mojej szwagierki, on przestała lubić kawę, a smak w ustach ponoć czuje się dziwny taki metaliczny. Jeżeli nie planowaliście to pewnie masz dużo wątpliwośći, ja po ślubie nie chciałam jeszcze mieć dziecka bo zwyczajnie bałam się ciąży i zaczęłam nową pracę, kredyt był itd. ale wiesz jak sobie poczytasz ile ludzi ma problemy z zajsciem w ciążę to masz wielkie szczęście naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny a ja mam dziś totalnego lenia muszę zrobić zakupy a mi się nawet ubrać nie chce :( Witam Cię Basieńko i trzymam kciuki by te dolegliwoeści były spowodowane zafasolkowaniem 🌻 Jakaś podenerwowana jestem od samego ranka sama już nie wiem o co mi chodzi, nie wiem może to dlatego że do wieczora będę sama na chacie :( muszę się jakoś odstresować moę akurat na zakupach :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, ja chcę zrobić prywatnie tak żeby nie leżeć w szpitalu, nie łap dołka będzie dobrze. Musi być dobrze, no bo ile można czekać, zrobisz hsg i może się wtedy uda, czasami po hsg się udaje zajść w ciążę już w tym samym cyklu bo jajowody się odblokowują. A ze znieczuleniem nic nie będziesz czuła. Ja juz sie mniej boję, bo rozmawiałam z kobietą, kóra miała to 3 razy robione i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem okaże się za parę dni jak nie dostanę @ ale powiem Wam szczerze inaczej się czuje jak kiedyś boli mnie podbrzusze czasami...ja myślę że wyba zafasolkowałam. jakos piersi mi podskoczyły.ale kawy pić nie mogę jestem kawoszką a tu nawet nie chce mi się tylko mam w ustach duuuuuuzo sliny...i mdli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienka wg mnie masz typowe objawy ciąży a to że się nie starałaś wskazuje że sobie nie wmawiasz:) Ja bym zrobiła test hcg powoduje mdłości no to chyba jest go tyle żeby wskazać na teście, w każdym razie jak nie robisz teraz testu to i tak dbaj o siebie tak jak byś była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja to juz bym zrobiła ten test ciażowy ale siostra doradziła mi abym poczekała gdyż teraz może wyjść negatywny , dopiero po @ zrobię jak jej nie bedzie.to co folik juz powinnam brać?????????do lekarza tez nie pójdę gdyż co mu powiem jak w tamtym miesiącu miałam @ ????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!chciałabym bardzo mieć dzidzię maleńką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Ja tylko na chwilkę wpadłam, bo się szykuję na wesele i za bardzo nie mam czasu. Chciałam tylko napisać, że dzisiaj jest 32 dc i nie ma tej wstrętnej @. Nic mi tak nie dolega jak mdłości. Rano jak tylko wstanę to mnie mdli i po jedzeniu mnie łapie. Ale z testem na razie poczekam. Jak będę coś wiedziała to Wam dać znać. Pozdrawiam Was wszystkie. Buziaczki. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienka, na początku można przytyć potem jak są duże mdłosci to można schudnąć a folik bierz od razu, już 3 miesiące prze zajściem w ciążę powinno się brać a teraz zalecają wszystkim dziewczynomktóre zaczęły współżycie na wypadek gdyby wpadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 miesięcy, a teraz w środę jadę do kliniki niepłodności do Łodzi, nam w Poznaniu powiedzieli że naturalnie nie mamy szans :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli wiesz w poniedziałek idę sie zaszczepić na grypę czy to nie zaszkodzi mojej fasolce jeżeli jest we mnie:-)))))?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie załamuj się napewno bedzie ok. mojej kolezance wykryli niepłodność przez papierosy paliła mentalowe. my naszczęście nie palimy. zaraz wraca mój mąż z pracy i znowu poszalejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w pracy są szczepienia ale ja nie idę bo się staram i nigdy nie wiadomo, po szczepieniu trzeba odczekać bo w szczepieniu jest wirus grypy a to jest bardzo szkodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio!!!!!!!!!!!!! juz dzisiaj się wybieraliśmy z mężem razem się zaszczepić ale musiał zostać w pracy,co robić ??? poczekać parę dni???załamujesz mnie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Basienka, ja mam wyniki ok, mój mąż ma ok ale razem nie możemy,bo nasienie nie upłynnia się w śluzie, więc będę miała inseminację, to jest prosty zabieg, podanie plemników do macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj, naprawdę wirus grypy jest groźny w ciąży, teraz lekarze różnie mówią jeżeli chodzi o szczepienia przed zajściem w ciążę ale w ciąży napewno szkodzi, lepiej być ostrożnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie dostałam od męża wz pracy, słyszałam że trzeba po szczepionce czekać 3miesiące na zajscie to niebezpieczne...ale co powiedzieć jak pójdę w poniedziałek do gina???przecież miałam @ w tamtym miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wpiszesz w internecie przygotowania do ciąży to pisze że nie wolno się szczepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz cię wyśle na badanie krwi bo wczesną ciążę test może wykryć lub badanie krwi na hcg (we krwi pojawia się wcześniej niż w moczu), na usg nic nie wykaże bo za wcześnie ale może cię zbadać wizualnie i wtedy może stwierdzić ciążę ale nie na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam już zaraz mąż będzie...moze wejdę wieczorkiem . Miłego popołudnia życzę i powodzenia w staraniach, głowa do góry będzie ok. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teorię to ja znam doskonale,bo się naczytałam mam w domu nawet książki o ciąży tylko z praktyką gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×