Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Monika jeszcze nic nie mam, ale czekam. Dziewczyny a gdzie Wy sie podziałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika mam już I część. To kiedy dokładnie brałaś ślub? Kolejna laseczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki :-) No Foliś gratuluję zwiększenia budżetu domowego! przyda się bo pieluszki duż kosztują ;-) Moniś, a masz jakieś nowe fotki - jak masz to poproszę. Iwonko, Ty mi chyba nic nie przesyłałaś - może jakąś fotkę dla mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko Ty masz moje aktualne fotki, nowych niestety nie mam, pozyczylam aparat siostrze, by porobila zdjecia dzieciaczkom :) Ale z pewnoscia jeszcze bede fotografowala swoj duuuuzy brzuuuusio :):):) I badz pewna, ze Ci je zaraz przesle, jak tylko zrobie :) No to gratulacje zapisu do Novum, ja wiem, czemu Ty drzysz, bo czujesz, ze juz niedlugo oglosisz nam te wsopaniala nowinke o dwoch grubych krechach na tesciku :) Ja to wiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś droga, mam nadzieję, że Novum pomoże mi w drodzę do dziecka i skróci ją maksymalnie wybrałam dr Zygler - ma same pochlebne opinie i przde wszystkim przyjmuje popołudniami. Wogóle ten telefon do nich, aby się zapisac sprawił, ze już mam dobre wrażenie o tej klinice. Strasznie miła PAni na recepcji :-) udzieliła mi wyczerpujących informacji, ustaliłyśmy termin, jeszcze powiedział, że koniecznie mam zabrać ze sobbą męża :-) fajnie! niech @ przychodzi o terminie i huzia na dzidziusia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, wysłałam Ci swoje zdjęcia chyba przed wczoraj. Jestem w takiej zielonej bluzce z mężem. Ja Twoje dostałam. Monika jaka zmiana!!! Z czarnych włosów na blond. Ale fajna z Ciebie mamuśka. Notabene, kobiety w ciży wyglądają kwitnąco!!! Ślicznie wyglądasz, który to miesiąc? Ale naprawdę pięknie!!!! Super brzusio!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie, że Estelka zapisałaś się do Novum. Może w końcu coś drgnie. Ja Twoim przykładaem zadzwonię do kliniki w Białymstoku w przyszłym tygodniu. Teraz nie moge bo cały weekend będę miała gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko, sprawdziałm no mam rzeczywiście!!! ale ze mnie gapa ale nadal nie wiem jak Enigma wygląda i Suzinka... Iwonka, zapisuj się! będziemy się wymieniały spostrzeżeniami na temat profesjonalnego leczenia niepłodności Emiczko, a Ty kiedy treaz wybierasz się do Novum? bo jak zacznę grzebać w archiwum to mi nocy nie starczy ;-) byłaś może kiedyć u dr Zygler? Golka, a co u Ciebie? Moniś, a pościel dla kruszynki juz kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma, przykro mi z powodu plamień :( Nie martw się Estelka, no to jakiś krok naprzód, teraz pójdzie szybko :) Dzięki dziewczyny za gratulacje, ja już motywację do pracy traciłam powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka, oby, ja już z domu miałam wyjść ale trochę dziwnie się czuję, mam nadzieję że sobie nie wmawiam, może jestem przemęczona. Aha, testu nie kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli gratuluję podwyżki, no i dobrze że nie kupiłaś tego testu bo tylko by Cię kusił;) No Estelka widzę że podjęłaś pewne kroki - gratuluję i życzę powodzenia:) A ja siedzę sobie z mężem :) jak to miło razem posiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie... dziewczyny... dopiero teraz posyłam fotki bo muslalam leciec do pracy na 13 a potem mialam młyn....;( @ na dobre zagosciła u mnie.... ale trudno... dziesiaj nie poszłam do gina ,dopiero w poniedziałek .... na kontrolowanie cyklu i owulacji..... kurcze zastanawiam sie gdize zrobilismy hmmm \"bład\"... ze nei wyszło..... no trudno............. zyje sie dalej:) monika ...................slicznie wygladasz z brzuszkiem... Jestes taka szczupła:) tylko brzuszek;) WOGOLE LASKI JESTESCIE!!!!:):):) a ja taka stara dupa... przy Was:) foli ..testu nie rob...... poki co:P pozdrawiami spokojnego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane🌻 ja dopiero wstałam hihihi, śpioch ze mnie niezły i to mąż mnie obudził na kawke bo już mu się nudziło:) Enigma dzięki za foteczki, kurcze ale z Ciebie laska ja to taka bidula przy Tobie;) Pozdrawiam Was kochane i życzę miłego dzionka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, to nie znaczy że zrobiliście błąd, nawet jak starasz się w owulację to może nie wyjść bo plemniki nie dość, że muszą dotrzeć na miejsce to jeszcz się przebić do komórki jajowej. To nie jest takie proste. A wczorj dowiedziałam się, że moja koleżanka jest w 6 tygodniu ciąży, ogłosili wczoraj na imprezie, oni starali się jakieś 6 m-cy. Pytałam kiedy jej test wyszedł i powiedziala, że 10 dni po zapłodnieniu. I nie miała żadnych objawów, żadnych. A u mnie jest 9 dzień po i też żadnych, poza doszukiwaniem się małych znaków. Wczoraj wieczorem znowu mnie kłuło ale myślę że jakby takie mocne kłucie było objawem zagnieżdżania to by każda wiedziała że jest w ciąży, więc to niemożliwe. Mój mąż mówi, że może fasolka ma wredny charakterek po mamusi i dlatego tak kłuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki Zwlekłam się z wyrka, żeby do was zajrzeć. niestety nie mogę czytać wszystkich naprodukowanych wypowiedzi :D. Powiem wam tylko, że wczoraj byliśmy u gina, bo mam nadal plamienia i to dość obfite. Niestety mój krwiak się powiększył :-( No i dostanę dalej zwolnienie wraz z zakazem dźwigania, sprzątania, robienia zakupów biegania itd. Mam leżeć, leżeć i jeszcze raz leżeć. Także co zrobić - cel jest szczytny więc nie będę się sprzeciwiać. Wczoraj też naszego dzidziulka na usg znowu zobaczylismy - wypiął sie do rodziców pupą i uciekał :D Dziewczynki - każdej z was życzę takiego widoku !!!!! Łezka się w oku kręci :D FOLICZKU kochana, trzymam kciuki (a mam ich teraz w sumie 4) z całych sił !!!!!!!!!!!!!!! Wybaczcie mi, że będę zaglądać rzadziej i może nie zawsze na temat się wypowiadać - ale śledzę losy i z wielką niecierpliwością wyczekuję która następna przekaże radosne wiadomości. ściskaMY mocno mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Elff, z pewnością super widok.. Dzięki Foli za pamięć. Jeszcze gości nie mam ale już niedługo. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kobietki:D Udało mi sie wyrwać z domku na godzinkę i wpadłam do kafejki, bo w domu nie mam netu, a zresztą nie wiem czy bym miała na to czas:) Dziękuję Wam serdecznie za gratulacje, mój Bartś w niedziele skończy dwa tygodnie, a w sumie termin porodu wg OM wypada 15 listopada ale mój synuś sie pospieszył. Ja już doszłam do siebie, sam poród nie był koszmarny, chociaż nie powiem, bolało, miałam bóle krzyżowe i momentami wydawało mi sie, ze nie dam rady. Zreszta sam poród był dosyć dziwny, w sobotę byłam jeszcze w pracy i rozmawiałąm z Asią na gg, więc wiecie, ze byłąm rano na porodówce ale lekarz mnie odesłał z kiwtkiem. Potem cały dzień bóle powracały, aż w końcy około 19,30 zaczęły przyspieszać, a jak zwymiotowałąm na skurczu, powedziałam do męża, ze chyba czas jechać:D Na sali porodowej byłam o 21.30 z 1 cm rozwarcia, lekarz obejrzał KTG, powiedział, ze skurcze sa jakieś za słabe ( a bolały jak diabli) dali mi dolargan na wyciszenie i kazali jechac mężowi do domu bo ja urodzę jutro, albo nawet pojutrze:( Po godzinie przyszłą połozna, zbadała mnie i zszokowana powiedziałą: pani ma 8cm rozwarcia, rodzimy, niech pani dzwoni po męża:) Potem wszytsko jakoś szybko poszło, chociaż nie miałąm bóli partych i lekarz ostatecznie wypchnął ze mnie maluszka o 1.30 w nocy:) Ja połowy porodu nie pamietam, ale ciesze sie, ze maz był ze mna:D Bartuś jest dośc spokojnym dzieckiem, chociaż czasami ma problemy z zasypianiem. Zwłaszcza wieczorem po kapieli jest dość marudny, ale tak poza tym nie płacze:) Patrze na niego i nie mogę uwierzyć, ze ja go urodziłam, te małe słodkie ślepka:D Ciesze, sie, ze urodziłam wcześniej, teraz jeszcze moze bym czekała na poród, a tak to już za mna. Pozdrawiam wszytskie Starajace sie i Przyszłę Mamusie, oraz składam OGROMNE GRATULACJE nowym mamusiom: Adze, Mii i naszej Soul. Buziaki dziewczyny. Ja musze uciekac bo maluszek został z tatą i z babcia, aja sie boje, ze sie obudzi i bedzie płakał. Ściskam gorąco!!! Do usłyszenia i trzymam za Was kciuki, pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Ja tylko na chwilke bo jedziemy do rodzicow na obiad, obchodza rocznice slubu :) Ztcze Ci Dorotko zeby synus sie zdrowo chowal i zeby przynosil swoim super rodzicom same radosci i dume :)🌻🌻🌻 Zajrze pozniej by z wami pogadac. Estelko pocieli jeszcze nie kupilismy ale to jest w najblizszych planach. Niedlugo juz powinnam pakowac torbe do szpitala a musze jeszcze pare rzeczy dokupic :) Narazie sciskam was wszystkie pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka II
Poprawiam, bo ktoś wkleił starą tabelke NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........04.09........25-35.......?......................3lata..........Wodzisław śl. Aśka74..............29.10.......28-35........27.11..............ponad 2 lata........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............26.10.......34..............?...............15m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............21.10.......27...........?...................13 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............06.10.......30-?..........po 03.11.........6 m-cy........? AnA 29..............30.10........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............04.11 ...........32-34 ......06.12 ........... 3 m-ce ....... ? Iskierka nadzieii.......23.10.......30-36....... ........... 1miesiąc........Siedlce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam Wam tylko napisać, że wczoraj o godz.12:15 urodziły sie poprzez cesarskie cięcie córeczki Soul-Ala i Maja. Obie ważą ponad 3 kg. jeszcze raz gratulacje dla Soul.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka II
sorki- tamta tez skopałam TabelaII NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........25.10........25-52.......?......................3,5 roku..........Wodzisław śl. Aśka74..............29.10.......28-35........27.11..............ponad 2 lata........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............26.10.......34..............?...............15m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............21.10.......27...........?...................13 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............06.10.......30-?..........po 03.11.........6 m-cy........? AnA 29..............30.10........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............04.11 ...........32-34 ......06.12 ........... 3 m-ce ....... ? Iskierka nadzieii.......23.10.......30-36....... ........... 1miesiąc........Siedlce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka III
Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 tu Kasia....................Kasia..............Strzelec........24.........6680371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paulakp.................Paulina...............Ryby ...........26,5......? malwa30................Monika..............Panna...........30.........? paula23.................Paulina..............Waga............23.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 dana25.................Danka...............Baran.............25.......? monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Skarbelek.............Kasia..................Baran...........27........? Silve25................Sylwia.................Waga...........25,5......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 iwcia_w...............Iwona ................Waga............27........ doth...................Dorota................Baran............26....... Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka I
NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......08.11.05......Urodziła........Pawełka Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......14kg.........córeczka ...120cm Tu Kasia........Warszawa.....20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?..............? Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg...............?..............? Sysia1912......Malbork........30.01.06........7kg..............?.............88cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06.......9,5 kg ...Wiktoria i Aleksandra....94 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......10 kg......synuś.......101 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......5kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......1.8 .................?..............? Paula24........Poznań............06.06.06....3 kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) jakiś taki senny dzień... foli, gratuluję Ci podwyżki:) u mnie @ już sobie poszła, więc znowu się przytulamy:) kupiłam sobie testy owulacyjne, ale bardziej po to, by potwierdzić, czy na pewno wiem (a do tej pory takie miałam wrażenie), kiedy mam owulację:) mierzę tempkę, pierwszy miesiąc - zobaczę, co z tego wyjdzie, może dowiem się o swoim organiźmie czegoś, czego nie wiedziałam do tej pory.... mam długie cykle, więc do owu mam jeszcze sporo czasu... życzę Wam udanych imprez i dużo wypoczynku, no i jak najmniej zamartwiania się i jak najwięcej dobrych wiadomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia , dzieki za info o Soul!!! a jednak są Dziewczynki :-) jak będziecie miały mozliwość pozdrówcie serdecznie ten Babiniec ;-) od cioci Edyty :-) Dorotko, łzy mi się kręciły jak czytałam o Twoim dzieciaczku :-) Dziewczynki piszcie częściej, oczywiście w miarę mozliwości, jak tam się te piękne Wasze Dzieciaczki chowają. Pozdrawiam Was baaaaardzo gorąco, no i z niecierpliwością czekam na fotki! nie zapominajcie o mnie :-) buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) Ja pospałam sobie do 11:30:) potem obiadek, teraz troszkę posprzątam i lece na siłkę:) Po mojej 4 tygdniowej ciązy UROJONEJ:P:P:P przyssały mi się jakieś \"uchwyty boczne\" lub zderzaki :p koło talii:):):) i musze je zlikwidować:) przez teen miesiąc oszczędzalam sie ale teraz muszę sie wziąść za siebie do czasu owulacji .... :) Andzia ...co Ty gadasz ...Wy wszystkie jesteście takie laski ze hohohohohho Powinnyście być raczej na jakiś sexy czatach:p:p:p zarcik:) monika80... napisz ile przytyłas podczas ciązy bo jestem w szoku... Ty taka szczupluyka ,tylko z brzuszkiem:) też bym tak chciała:):):) wczesniej czytałam ze kotras z Was ma amstaffkę??? ktora z Was???? bo ja też mam :):) i poki co to jest moja coreczka jedyna i mam tez synusia amstaffka tez jedynego:) kotry ma juz 13 latek i jest juz choruśki , to są moje dzieci ale z ogonami:):):):) strasznie je kocham:) pozdrawiam i zyczę miłego wieczorki:) estellka posłałam fotki :) czekam na rewanż:P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×