Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieszkaaa007

TWOJ ULUBIONY DOWCIP z ktorego ZAWSZE sie śmiejeszD

Polecane posty

Gość zalozycielka tematu
upupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie ten śmieszy
Rozmowa dwóch brudasów. Jak jeszcze raz bedziesz przybijał gwożdzie moimi skarpetkami, to połamnię ci prześcieradło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuopopopop
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okol
Przychodzi stonoga do szewca. Nie wkur...j mnie - mówi szewc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nieee
Wpada eskimos do baru i mówi: - Prosze cole . Barman pyta: Z lodem ? - Jak Ci dam kurwa z lodem ...:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuupupupuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie myslałam
ze mi brzuchol rozerwie ze śmiechu. Jesteście bombastik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
Jadą dwie blondynki na rowerach. Nagle jedna zsiada i zaczyna spuszczać powietrze w obu kołach. - Co robisz? - pyta druga. - Spuszczam powietrze. - A po co? - Bo mam kierownicę za wysoko. Na to ta druga nerwowo odkręca siodełko i zamienia je miejscami z kierownicą - A Ty co robisz? - Zawracam. Pierdolę, nie będę jeździć z taką kretynką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncherie222222
Pierwsza rozmowa z szefem w noej pracy: -To jak pan sie nazywa?-pyta szef -Jurek -Prosze mi tu po imieniu się nie przedstawiać, w naszej firmie obowiązują pewne zasady!!! Jak pan ma na nazwisko? -Jurek Kochany... -No.....dobrze....Jurek przejdxmy do innych pytań....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yogoyaya
Co ma zrobic facet, zeby zona jeszcze 20 min po orgazmie krzyczala?????? Wytrzec sie w fieranke..............................:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yogoyaya
Jest nabor do cyrku. Zglaszja sie rozni artysci, wsrod nich facet, ktory twierdzi, ze kazda piosenke wypierdzi. Zdziwiony kierownik mowi - to wypierdzij "wlazl kortek..." Facet wypierdzial. Zdziwiony kierownik wola dyektora, ze taki fenomenalny facet sie zglosl!!! Dyrektor z niedowierzaniem kazal mu wypierdziec "hej sokoly".Facet wypierdzial! Przynosza mu nuty z utworami Mozarta, a to pan tez wypierdzi?! Facet spokojnie przeglada nuty i mowi pokazujac palcem - w tym, tym i tym miejscu to sie zesram.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yogoyaya
W burdelu na schodach spotyka sie ojciec z synem Zaskoczenie obu ogromne! Ojciec krzyczy:-synu ty TUTJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Syn do ojca: -tato ty TUTAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ojciec: -wiesz synu, za te pare goszy nie oplaci matki budzic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yogoyaya
W ciemnym lesie spotyka wilk czeronego kapturka i prosi czerwony kapturku pocaluje cie. Oczywiscie ten nie chce, wymawia sie. Wilk dalej zacheca- Czerwony kapturku, pocaluje cie w takie miejsce, w ktore nikt cie wczesniej nie calowal! A kapturek: - no chyba , ze w koszyczek...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yogoyaya
Ostatni dzis Na stacji benzynowej tankuje blondynka. Zaplacila, ale za chwile wraca i prosi o kawalek jakiegos druta, bo zatrzasnela kluczyki w samochodzie, a ma uchylona szybe, to moze uda jej sie wyciagnac te kluczyki. Faceci z obslugi zdziwienie - blonynka i mysli!? Ciekawe! Idziemy popatrzec co bedzie robic. Faktycznie, wlozyla drut przez szpare w szybie i manipuluje nim.........................a w srodku siedzi druga blondynka i mowi - wyzej, troche w prawo, nizej, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogoyaya
Jedzie pijany tramwajemTrzyma sie uchwytu. Obok niego stoi i trzyma sie gornego uchwytu kobieta zniewydepilowana pacha. Pijany do niej -te, baletnica, ta nozka to nie za wysoko ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogoyaya
Dzieci mialy napisac wypracowanie z uzyciem zwrotu "matka jest tylko jedna..." Jasiu napisa: " Wczoraj w domu byla impreza.Mama i wujkowie nachlani i mama prosi mnie, synu przynies 2 butelki wodki z lodowki.Otwieram , patrze jest jedna sztuka i wolam - matka, jest tylko jedna!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbgvcx
slyszeliscie o nowym ksiedzu ? BRAT PITT sie nazywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogoyaya
Wraca ksiadz na plebanie a gosposia mowi, ze dzwonila zona biskupa. Gosposiu , ale biskup nie ma zony! Prosze ksiedza, dzwonila, ale ja sie wstydze brzydko mowic.... Gosposiu, kto dzwonil, mowze wreszcie!!!! No dzwonila......kuria biskupa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogoyaya
Ptys chcial zabrac Balbine na zabawe, ale mama Balbiny nie chciala pozwolic, ze corka za mloda i takie tam. Ale Ptys prosi, ze tylko do 10 i odprowadzi ja do domu, wiec matka sie zgodzila. Mija godz 10...............11...................12..........1 w nocy a Balbiny nie ma!!!! O 3 nad ranem wraca Balbina i kreci majtki na palcu , wiesz mama, nie wiem jak sie ta zabawa nazywala, ale od dzis to bedzie moje chobby :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogoyaya
W kosciele stoi kobieta przed nia przystojny mezczyzna. Kobieta przeszukuje torebke, kieszenie w poszukiwaniu rozanca, ale nie moze znalesc. Traca mezczyzne - posze pana zapomnialam rozanca, moge policzyc paciorki na pana zebrach? Facet - bardzo prosze, ale jak pani skonczy, prosze nie zapomniec pocalowac mnie w medalik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja napisze wierszyk
Chciało dziewcze zrobić loda ale nie wiedziało, że to nie jest do gryzienia bo będzie bolało:) Wyczytałam to gdzieś w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi Jasio ze szkoły i mówi do taty: - Tato, tato dzieci w szkole ciągle się ze mnie śmieją że mam same jedynki. - Pij, nie pierdol! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba maruda
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvjfgvfdbvdf
dwie swinie jedza z koryta, po chwili jedna wymiotuje. Druga na to: nie dolewaj, bo nie zjemy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvjfgvfdbvdf
dwie blondynki chca dostac nagrode nobla i jedna wpadla na pomysl, by poleciec na slonce. Druga mowi: no cos Ty glupia?! przeciez sie spalimy! a ta jej odpowiada: to polecimy w nocy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cha cha cha
Czym się różni mucha od męża? Mucha jest upierdliwa tylko latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×