Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Dzięki za wsparcie dziewczyny. Ja tak bardzo w siebie nie wierzę bo po prostu tyle razy już próbowałam i zawsze do tego wracałam. Mam jednak wielką nadzieję, że tym razem będzie inaczej. :) Cztam sobie w ogole poprzednie strony topiku, zaczęłam od 200 , a na 202 są fajne przykazania, chyba sobie zacznę te rzeczy drunkować i sobie nimi pokój wytapetuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliar :) wierzymy w Ciebie ! czytaj topik , najlepiej od poczatku .To duzo daje .Milego dnia BP>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pozdrawiam serdecznie wszystkie piękne i pachnące dziewczynki 🌼 również wszystkich chłopaków przystojniaków 🖐️ graba bp za wszystkich trzymam kciuki a szczególnie za początkujących 🖐️ bo te pierwsze dni naprawdę są bardzo ciężkie do przetrwania BP Pilar 006 🌼 Ci za to jesteś naprawdę dzielną dziewczynką :D wydaje mi się też ze tak nie dawno ja zazdrościłem ludziom i dziwiłem się jak można rzucić palenie –a jednak nie możliwe stało się prawdziwe- :D cieszę sie każdym dniem przeżytym razem z Wami BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be33
Witam po długiej przerwie. Jestem zawiedziona swoim postepowaniem, ale niestety znowu zaczęłam palić. Na nic tabex, na nic postanowienia... Ale co tam, ostatecznie nie jeden z Was rzucał palenie kilka razy w roku. Więc i ja znowu sprobuję. Gratulacje dla wszystkich pachnących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
be33-- he he chyba nawet raz juz razem rzucalysmy ;) od kiedy zaczynasz? ja trzymam kciuki ja tym razem działam bez rzadnych wspomoagaczy, skoro i z nimi wrocilam do palenia... chyba raczej podstawą jest ta silna wola i na tym się teraz koncentruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzielnych rzucaczy :) Dzielnie się dziewczyny trzymacie, oby tak dalej 🌻:classic_cool: Pamiętajcie ze jutro topik ma urodziny i obecnośc obowiązkowa :P Ja przyniosę przepyszny torcik :P A dziś (pomiem wam w tajemnicy) swoje święto ma moja córcia :] pannica o 18:25 skończyła 6 lat, matko, jak ten czas leci :) Trzymajcie sie cieplutko, a ja będę z całych sił ściskać łapki za potrzebujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonka----jako ze budzi sie we mnie pomalu instynkt macierzyński bardzo Ci tej szescioletniej corci zazdroszcze:P pilar- to jako dwie nowicjuszki dajemy jakos rade:PKinia tez jakos wspiera :P Pocieszajace- nawet za wiele nie jem, jest ok, nie musze sie juz ,,zaciagac\'\' powietrzem, nie mam kaszlu, nie odksztusza mis sie, nie mam brzydkiego zapachu z ust, kupilam dzis pyszne jedzonko zamiast fajek. Ogolnie-czuje plusy. POzdrawiam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie jutro urodzinki :) super. Ja na pewno będę jutro i mam nadzieję, że nadal będę niepaląca. Amazonka dzięki za wsparcie, to naprawdę nam pomaga. Tu i teraz ona-- 🌼 faktycznie my najmłodsze jesteśmy, musimy się mocno wspierać. A ty się jednocześnie odchudzasz? Ja staram się wiecej nie jeść i dołożyłam sobie ćwiczenia. Za dietkę się wezmę jak wytrzymam 3 tygodnie bez fajka. Póki co muszę przyznać, że sama nie wierzę, że wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie🌻 Amazonko🌻 daj całuska odemnie swojej coreczce[ja mam wnusie 6 -cio letnią skonczyła w sierpniu] Takze 🌻🌻🌻ty i 👄👄sy dla coreczki dziewczyny .....widze ze trzymacie sie dzielnie...mamy kolejny dzien bp Wszyscy wiemy jakie to trudne wyzwanie ...ale trzymajmy sie dzielnie.. Amazonko to jutro imprezka ciekawe czy załozycielko topiku bedzie ....i jak tam z nią czy nie pali .... tu i teraz Ona🌻aby wiecej tych plusow było:) pilar..🌻koniecznie jutro bp..:) be33 ;;🌻az te wredne smierdziele tak nas meczą:(probuj do skutku kinia🌻witaj pozdrowianka:) złosliwiec🌻tez pozdrowionka dla ciebie:) i dla wszystkich nie wymienionych 🌻🌻🌻do jutra na roczku;;:):):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani :) STO LAT STO LAT 🌻 🌻🌻 Prosze się częstowac torcikiem i gorącą czekoladą, kawą, herbatą, co kto woli:) mocniejsze trunki zostawimy może na wieczór, bo tak z rana nie wypada :P Matko założycielko fiono, skrobnij coś do swoich podopiecznych :) Kochani, podpiszcie listę :) pochwalcie sie ile już nie palicie dzięki silnej woli, wspomagaczom, dębowym mocnym kciukom zlośliwca no i przede wszystkim dzięki topikowi:) ja nie palę już 312 dni :classic_cool: Miłego dnia, wpadnę za jakiś czas na jeszcze jeden kawałeczek torcika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 Topik ma już 2 latka. :) Jestem bardzo ciekawa ilu osobom udało się przez ten czas, tu na forum, rzucić palenie. Ja wszystkim gratuluję sukcesów i życzę dalszej wytrwałości. A mój to dopiero 4 dzień bez fajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Podpisuję listę obecności w urodziny:) wszystkiego najlepszego życzę dzisiejszym jubilatom:) Pilar006----> 17 miesięcy BP tylko i wyłącznie dzięki temu topikowi oraz przy niewielkiej pomocy Tabexu Pozdrawiam wszystkich cieplutko🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszystkiegon najlepszego wszystkim rzucaczom bez wyjatku i oby nas rzucaczy bylo jak najwiecej trzymam mocno kciuki za wrzystkich rzucaczy i oby wam sie udalo rzucic te smierdziele tak jak mnie dzisiaj minelo dokladnie 5lat i4miesiace jak juz nie pale zycze wszystkim tego samego fajnie jest juz nie palic pozdrawiam wszystkim pachnace buziaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!! 🌼 🌼 amazonka :):) 👄 🌼 tu i teraz ONA :):)👄 🌼 Pilar006 :):) 👄 🌼 dudka:):)👄 🌼 zlosliwiec ---mmmm ale jaki miły:):)👄 🌼 Kinia/ :):) 👄 🌼 kafe late :):)👄 🌼 i innych również pozdrawiam i zapraszam do z rzucenia nałogu!!! Kochani dzisiaj mija BP 7 DNI!!!!! dla mnie to sukces ,i dalej bez żadnych wspomagaczy. Daje rade czasem czuje głód ,ale fajna muzyka kilka skłonów (cwicze) i przechodzi jak ręką odjął.] Polecam sport naprawde!!!! cos za cos musi być ,ale niech to teraz bedzie dobry wybór :):):) Trzymajcie sie kochani i nie podawajcie sie ,NAPRAWDE MOZNA RZUCIC!!!!! JAK JA DAJE RADE!!! TO WY TEZ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam juz tu rano ...ale mysle sobie ...Amazonka ..tak pilnowała tego roczku ..to kochana nalezał Ci się pierwszy wpis.....🌻👄 Ja juz dzieki Wam kochani... 68dni .....BP I bede wszystkim polecała ten topik ...i wszystkm z okazji rocznicy wytrwania w postanowieniu.....są lepsze i gorsze dni....ale mozna sobie dac rade.. Fajnie gdyby Fiona* sie odezwała....zrobiłaby nam niespodzianke... Amazonko....:):)podpisuje sie 68bp🌻gdyby nie wpadka byłby oooo wiele wiecej....trudno TY masz piekny wynik.....🌻 pilaroo6..🌻4 dni ..to juz cos co dzien bedzie wiecej..i zgadzam sie z amazonką kazdy dzien jest sukcesem:):)🌻 ika..🌻pieknie:):)pozdrawiam rowniez:) Kinia🌻odwajemniam sie buziaczkiem :):) kicia54321🌻juz chyba nie pamietasz ze paliłas super 5 lat to szmat czasu:):)🌻🌻 Nadiya261👄🌻🌻masz 7 dni za sobą ....to tez bardzo fajnie bo kazdy dzien bp to sukces wiesz co ja sobie nie wyobrazałam jak dam rade dzien wytrzymac bez smierdziela ....i dałam juz rade 68 dni bp..ty rzuciłas 21-09 ja 21 07... Złosliwiec🌻 serdeczne zyczenia z okazji urodzinek naszej stronki..:):) rewelacja.🌻jw:):) setunia🌻:):) tu i teraz Ona🌻:):) kafe late🌻:):) be33🌻:):) i dla calego grona ludzi rzucajacych i probujących rzucic to wstretne papieroski .....🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 dudka 🌼 nie wiem co sie zemną dzieje dobrze było ,a teraz czuje taki głód!!!😭 mam takie nerwy ,nie moge sie na niczym skupić ,co sie stało😭 dlaczego teraz mnie łapie...??? a jeszcze godz. temu było ok:(:(:( co sie stało... jakbym miała w domu fajkę to nie wiem co bym zrobiła...nie wiem:( tak mi wstyd... nie chce palic!~!!!!!! doradzcie cos ,co robiliscie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Z okazji rocznicy wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 i zawsze BP :D Chłopaki 🖐️ graba BP :D Wznoszę toast STO LAT ! STO LAT ! STO LAT! i stukam się lampka winka ze wszystkimi a kto zemną wypije ? :D Amazonka 🌼 torcik jest bardzo pyszny jestem łasuchem na słodkości :D 🖐️ Podpisuję listę 870 dn.bp.:D 🖐️ Nadiya 26l 🌼 postaraj się odpędzać śmierdzące myśli od siebie znajdź sobie jakieś zajęcie i nie myśl o śmierdzielu pomimo że ja już sporo czasu nie pale też mam kuszące chwile ale można wytrzymać :D jesteś dzielna dziewczynka i wierzę że będzie wszystko dobrze trzymam za ciebie swoje mocne dębowe kciuki które tu wielu ludziom pomogły i Tobie tez pomogą głowa do góry uśmiechnij się i pomyśl ze jak staremu złośliwcowi się udało pokonać śmierdziela to tobie tym bardziej się uda :D 🌼 bp 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczynki. Wprawdzie ja nie palę, ale mam nałogowca w domu. Ostatnia próba również skończyła się fiaskiem. Wcześniej była głównie próba siły woli, ostatnio niQuitin.Chyba skuteczne, tylko potrzebna konsekwencja, żeby je brać. Z drugiej strony pamiętam, jak mi się mąż mało nie przekręcił jadąc samochodem- zdaje się przedawkował nikotynę. I na tym się skończyło. Ja już straciłam nadzieję, że kiedykolwiek się uda. Zastanawiam się jaka jest realna skuteczność komputerowych czy innych metod zwalczania nałogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadiya🌻 wiem ze nie jest lekko .... czytaj ten topik .....wszyscy przechodzą katiusze nicoretki i po kłopocie ..mozna kupic jeden listek sprobuj..zawsze łatwiej złosliwiec ....🌻tez masz fajny wynik i teraz jestescie dowodem dla innych ze jednak mozna rzucic palenie .....wiadomo lekko nie jest ULA ty chociaz nie musisz sie meczyc z nałogiem,,,......a skutecznosc siedzi w naszych głowach ....przyzwyczailismy sie do tego nałogu ....gdyby to jeszcze dobre było .....ale do tych smierdzieli ze az słow brak jak mozna tak palic.. ja to juz tak zła jestem na siebie bo przez 20 lat co bym mogła sobie kupic ..zamiast puscic z dymem w atmosfere hahahhahaha ...teraz juz dostawałam szału jak szłam po zakupy ...palilismy wraz z mezem na wyscigi kto wiecej.....to zawsze wiecej na papieroski wydawałam jak na chlebek i do chlebka....mozna pisac i pisac ale w koncu chodzi nam o jedno .....NADIYA....TRZYMAJ SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkich BP!!! STO LAT niech zyje topik i jego zalozycielka FIONA!!! DZIEKI topikowi i tabex-owi za 14 dni moja rocznica postanowienie rzucenia bylo pierwsze , szukalem srodkow wspomagajacych i trafilem tu na te magiczna stronke to prawda ze uzalerznia i jest jak magnes choc juz zadko pisze zagladam tu czesto ,jak tylko mam dostep do neta . i mnie wzielo na wspominki jakos rocznicowo jeszcze raz niech nam trwa i sie rozwija STO LAT!!!!!! szczegulne pozdrowienia dla weteranow i nowych dzieki nim nie palimy!!! pomagajac im pomagamy sobie malo sie tu pisze na temat wiary ja gdy postanowilem rzucic palenie modlilem sie o pomoc i wsparcie tak samo jak pare znanych mi osob ktore rzucily to swinsywo tak dlogiego posta nie pamietam narka wsiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwionyu na maxa
witam mam takie pytanie nie pale juz 2 tyg znczy sie nie palilem no i dzisaij stalo sie njuz kurwa nie mogelm i zapaliem do teraz nie moge sobie tego wybaczyc ... moje pytanie czy to juz oznacza ze dalej wroce :( ;( to jest naprawde meczatrnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadiya---nie rob tego!!! Już 7 dni, szkoda to zaprzepaszczać. Poczytaj troche topiku, głebokie wdechy, prysznic, dninka sobie zrób ale nie pal. Mi też dziś ciężko było. A ty wrurzony ;)---ja wróciłam do palenia w ten sam sposób wielokrotnie. Tylko Ty decydujesz, taka prawda. Możesz to rzucić, możesz znowu zacząć palić. Decyduj. A 2 tygonie to już bardzo ładny wynik. Ja jak już przejdę 2 to wiem, ze najgorsze za mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie pachhnąco potem poczytam co tu pisaliście bo dziś nie mam czasu na nic za duzo mam na głowie Kochani jutro pół roku bez fajki kurcze jakie to życie jest teraz piękne Jej gdybym przypadkiem na ten topik nie trafiła i go nie poczytała dalej bym śmierdziałą jak ja wtedy zazdrościłąm tym co pisali ze nie palą Ciesze sie że jestem z Wami i że dzięki Wam pachnę Buziaczki kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×