Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość mr.bean
Witam, Ja palilem od 10 lat i próbowałem rzucić wiele razy lecz bezskutecznie. Ale ostatnio udało mi si pozbyć nałogu dzięki znakomitemu programowi. Ten program to nowa bardzo skuteczna metoda warunkowania skojarzonego, Serdecznie polecam i podaje link do strony z programem poniżej. Powodzenia www.cotyrobisz.pl Pozdrawiam mr.bean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr.bean
Witam, Ja palilem od 10 lat i próbowałem rzucić wiele razy lecz bezskutecznie. Ale ostatnio udało mi si pozbyć nałogu dzięki znakomitemu programowi. Ten program to nowa bardzo skuteczna metoda warunkowania skojarzonego, Serdecznie polecam i podaje link do strony z programem poniżej. Powodzenia www.cotyrobisz.pl Pozdrawiam Mario

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka35
Witam, mnie w rzuceniu nałogu pomógł trochę nietypowy sposób,wiadome jest , że palacz, ktory odstawia fajki potrzebuje nie tylko motywacji ale i wsparcia psychicznego. Nie miałam na kogo liczyć , więc pewnego dnia poznałam ten portal http://www.profifile.pl/ tam ludzie na w specjalnej grupie dla bylych palaczy wspierali mnie:) Przyznam się , że dzieki temu portalowi nie tylko udało mi rzucic palenie, ale równiez poznałam sporo ciekawych osób .Znajdziecie chwilke zapraszam, byc moze i Wam pomoże uwolnic sie od dymka papierosowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilla01
Ja też miałam ten problem, ale dzięki tej metodzie, że tyle ile zaoszczędzę na rzucaniu palenia będę mogła zainwestować w siebie. Już po pierwszym miesiącu wybrałam się do Hotelu Primavera Spa gdzie mogłam się zrelaksować i poddać zabiegom, które pomogły mi odświeżyć mój wygląd po tym nałogu. Zdecydowanie jest to najlepszy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania nad związkiem palenia z funkcjonowaniem pamięci. Poszukuję osób, które palą, a także osób, które niedawno rzuciły palenie (najlepiej nie później niż miesiąc temu). Czy zgodziłbyś/abyś się wziąć udział w krótkim (ok. 10 min) i łatwym badaniu internetowym? Możesz wnieść swój wkład w rozwój badań nad uzależnieniem od nikotyny! Uprzejmie proszę o kontakt na skype: badanie.pamieci gg: 46541970 Jeżeli znasz osoby, które również mogą wnieść swój wkład w rozwój badań nad uzależnieniem od nikotyny, proszę o udostępnienie tej informacji. Będę ogromnie wdzięczna za pomoc! :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pazdzierniku rzuciłam palenie po 20latach jarania,ostatnie lata paliłam po 1,5 do 2 paczek dziennie około 500zł miesięcznie szło z dymem.Natrafiłam na książkę Allena Carra łatwy sposób na rzucenie palenia w trzy wieczory ją przeczytałam i nie palę,a kasę co miesiąc wrzucam do skarbonki.Po tej książce ani razu nie miałam parcia,żeby zapalić,czuję się świetnie i wszystkim gorąco polecam.Oczywiście ważne jest nastawienie psychiczne do rzucenia palenia:)Życzę wszystkim powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentki
Witamy serdecznie! Jesteśmy studentkami psychologii i w ramach zaliczenia zajęć prowadzimy badania dot. roli Internautów i forów w rzucaniu palenia papierosów. Będziemy bardzo wdzięczne za te 3-5 minut, które poświęcą Państwo na wypełnienie naszej ankiety. https://docs.google.com/forms/d/1orHlYGCspypT6c50sRSs5ZrMV8f5-53kZPeoLoyad4g/viewform?sid=442bc7b90e58653&token=AzmkNz4BAAA.z_URF7Nj8ep4Vf5a_Vbr-Q.GBtT-UeC_g1PLBRNUAC8Pg W razie pytań prosimy kontaktować się z nami mailowo: ewcia1000k@gmail.com Ogromnie dziękujemy i życzymy powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to takie pustki? gdzie Ci fajni ludzie co tu bywali?hop hop ja nadal niepalę zaniedługo minie rok... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę sobie poradzić z tym nałogiem:( Ostatnio trafiłam na stronę http://biorezonans-warszawa.com i tam coś poczytałam o biorezonansie. Piszą, że jest duża skuteczność, ale nie mam pojęcia czy warto w to pakować kasę. Macie jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalicjaaa...
Witam Was wszystkich, wracam tu po kilku latach, tym razem rzucam z dość ciekawym podejściem. Rzucam palenie bez powodu, tak po prostu. Nastawienie mam takie: nie przytyć i nie zapalić:) co będzie to będzie... serdecznie pozdrawiam wszystkich którzy mnie wspierali , był to chyba 2008 lub 2009 rok. Moja historia jest podobna do wszystkich. Ja rzucalam w życiu 2 razy, raz udało mi sie 4 miesiące około nie palić, drugi raz nie paliłam 8 miesięcy. Uznaję to za sukces, bo skoro umiałam nie palić, to znaczy że teraz tez dam radę. Rzucę w piątek po pracy, żeby w weekend móc obserwowac swoje odczucia (trudne odczucia), jak zawsze chcę miec kontrolę:) serdecznie pozdrawiam wszystkich niepalących. Złośliwiec bywasz tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudzinka86
Witam Paliłam od 14 roku życia, w chwili obecnej mam 27 lat gdy tak sobie policzę łączna sumka wynosi 13 długich lat z pseudo przyjacielem papierosem... datą w której pożegnałam się z tym nałogiem jest 15.02.2013r. Jest to moja 3 próba rzucenia tego nałogu myślę, że udana ;) ( w przeciągu 4 miesięcy od rzucenia zdarzyło mi się zapalić w kryzysowej sytuacji - jednak nie załamuje się tym, że zapaliłam i nie palę bo wiem, że można...myślę że to wszystko leży w naszej głowie, że to że zapaliłam nie musi być dobrym wyjaśnieniem do tego aby znowu zacząć). Podjęłam się rzucenia nałogu poprzez ciekawość czy polecony mi środek wspomagający rzeczywiście zadziała i jest wart swojej ceny. W 1000 % mogę powiedzieć że TAK motywuje cena (w moim przypadku 300zł miesięcznie na papierosy/ ok. 400 zł miesięcznie przez okres 3 miesięcy na tabletki Champix - to daje 3 miesiące kuracji za ok. 1200zł łącznie hmmm... jak dla mnie jest to motywująca kwota) ponadto warto podjąć się leczenia nawet bez wspomagaczy bo najgorsze są pierwsze dni... dni w których musimy poradzić sobie z tzw. odr****m np. papieros po kawie, papieros po posiłku itd. ważne jest aby nauczyć się odmawiać sobie pomimo chęci zapalenia... pomimo że do chwili obecnej wydawać by się mogło,że to nie możliwe i graniczy z cudem w nie długim czasie okazuje się że DA SIĘ bez wielkiego problemu wymazać z pamięci ten śmierdzący nałóg. Tego wam życzę wszystkim wytrwałości i wiary w siebie i własne możliwości pozdrawiam...nie paląca =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Skuteczne receptury z medycyny naturalnej ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna23pl
Ja również walczę z tym nałogiem. Aby wspomóc siebie i innych w tych niełatwych wysiłkach postanowiłam zrobić o tym blog z poradami :) znajdziecie go tu: http://jakrzucicpaleniehq.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareczek29
Ja również mogę siebie nazwać ex-palaczem. Paliłem od 18 roku życia do 29 czyli 11 lat. Na początku było to 3-5 papierosów dziennie, ale w ostatnich kilku latach była to średnio jedna paczka na dobę. Postanowiłem coś z tym zrobić i zapisałem się na terapię poznawczą do http://www.freeforever.pl/ Skupiają się tam na osiągnięciu stanu w którym nie masz pożądania zapalenia papierosa. Sprowadzają palenie do śmieszności, absurdu. Minęło 6 tyg gdy nie palę i myślę, że utrzymam się w tym postanowieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja np paliłem przez ponad 10 lat aż w końcu poznałem moją obecną żonę która nie tolerowała palenia, musiałem coś z tym szybko zrobić i znalazłem w internecie terapię antynikotynową metodą STI już po jednym zabiegu który kosztował ok 100zł przestałem palić Dla zainteresowanych podaje poniżej stronę : http://www.stoppaleniu.pl/ P.S. nie pale już od roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antypalacz
Mam 71 lat, pierwszy papieros zapalilem gdy mialem 11 lat. byla to machorka owinieta w gazecie. Pod koniec maja tego roku poddalem sie zabiegowi przez biorezonans. Juz prawie 4 miesieci nie pale. Najgorzej jest po kolacji, wtedy jem suszone zurawiny i popijam koniak z woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefnarwani
Mnie w rzuceniu palenia pomogło... pozbycie się pieniędzy. Nie całkiem oczywiście - oddałem kartę żonie. Pomysł zaczęrpnąłem stąd www.Rzucic-Palenie.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pale od 21 miesiecy.....rzucilam z chytrosci,bo szlak mnie trafial jak wydawalam na papierosy okolo 15zl,bo 1 paczka nie starczala...mysle ,ze juz wygralam (srednio m-cznie wydawalam 4oozl x21=8400 no i watro bylo !Pozdrawiam wszystkich nie palacych......pachnacych!!!🌻a cha rzucilam dzieki silnej woli i tabaxowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoczekja
nie palę 4 dobę!!! jutro impreza połowa towarzystwa pali, to będzie dla mnie próba. Rzucam palenie bo smród mi już przeszkadza. Wali z ust, walą ciuchy, ręce, teraz jest zima i wiecznie przesiąknięty dymem szalik i rękawiczki. Mam silną motywację więc powinno mi się udać. Trzeba myśleć o korzyściach. Do tego wszystkiego ostatnio straciłam pracę więc ostatnie pieniądze jakie dostałam wole zachować na czarną godzinę niż przepalić. Jestem ciekawa jak mój organizm będzie reagował na oczyszczanie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoczekja
wczoraj pierwsza impreza .... bez fajek:) a jak cudownie jest rano!!! nie mam kapcia fajkowego w ustach!!! bezcenne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcfcafdefafda
nie pale tydzień nie uzywam zadnych gum, tabletek, e papierosów. Energia mnie rozsadza idę zaraz na siłownie bo mam taki power że usiedzieć nie mogę na d***e :) zachcianek żadnych nie mam. W sumie to same plusy :) najważniejsze że nie czuć tego śmierdzącego dymu i kapeć w ustach mniejszy po przebudzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerzs
witam bp nie pale od 2006-10-10 w wyszukiwarce trafiłem na drugi topik, ten podział nie był dobry, mam na mysli ten odłam z dopiskiem 2. hej znajomym wiewióreczka33 coś jaszcze pamietam. Niepalenie jest w modzie,starajcie sie byc na topie. narka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocowe lody
nie pale juz 9 dzien. Ogolnie idzie mi bardzo latwo. Przeszlam pranie mozgu z ksiazka Allana Carra i nie mialam glodu nikotynowego, wiec mysle, ze moje cale uzaleznienie siedzialo w glowie. Musze przyznac, ze mimo to mam ochote sobie zapalic. Wydaje mi sie to takie fajne. Marzy mi sie mietowy slim, do kawy. Z drugiej strony wiem, ze to taka iluzja Glupie to jest, ale jakos podoba mi sie palenie. Jednak szkoda mi kasy i zmarnowac czasu oczyszczania Ciekawi mnie co sie dzieje z autorka tematu po latach, czy wrocila do palenia, jak sie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepaląca
Zaczęłam palic jak miałam 15 lat, dzis ma m 30 lat i od miesiąca nie palę :-) to moja pierwsza proba rzucenia palenia i chyba udana :-) mam nadzieje ze do konca moich dni. Najgorszym momentem byl pierws y dzien bez fajka, pierwszy weekend oraz pierwsza zakrapiana impreza - ale udalo sie :-) polecam ksiazke Allena Carra oraz desmoxan. Zycze wszystkim forumowiczom wytrwalosci i wiary w siebie :-) trzymam kciuki za wszystkich rzucajacych palenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszeńka
Kochani wraz z nadejściem nowego roku równo o północy rzuciłam palenie.Automatycznie bez żadnych wspomagaczy.Łatwo nie jest,nie mogę sobie znaleźć miejsca,jestem bardzo nerwowa,nie mogę spać ale non stop mówię NIE ZAPALE mam nadzieje,że dam radę mimo iż nikt mnie nie wspiera bo nawet mąż śmieje się że nie dam rady i biega po mieszkaniu z papierosem:(Podziwiam wszystkich,którzy rzucili i trzymam kciuki za tych którzy są w trakcie rzucania tego świństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze maz nie chce zebys rzucila, bo wtedy wyjdzie na slabeusza. Ty dalas rade, a on dalej jest palaczem. jak moj ojciec spostrzegl, ze ja rzucilam to tez zaraz rzucil, choc na poczatku sie smial ze mnie i powiedz. ze nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emllena
Ja też próbuję rzucić palenie... Palę od ok. 1,5 roku - początkowo jedna paczka wystarczała mi nawet na dwa tygodnie, ostatnio - na jeden dzień. Od palenia strasznie pogorszył mi się stan cery, jest okropnie przesuszona i żadne sposoby na nawilżenie skóry nie pomagają (może macie jakieś recepty na ponikotynową cerę?). Mam wrażenie, że póki co nie czuję głodu nikotynowego, brakuje mi za to strasznie "wyjść na papierosa", "papierosa po kawie", etc. No i problemem są też moi znajomi - większość pali bardzo dużo... nie chcę rezygnować ze spotkań, ale chyba zacznę ich wyganiać na balkon. Pozdrawiam i trzymam za was kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×