Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość agadka
Witaj Osia90 troche dużo napisałaś :) ,jesteśmy na etapie imprez i sobie imprezujemy,jutro impreza u mnie.Nie przejmuj sie jak Ci nie odpiszą po prostu nie bedą w stanie:) może jednak przeczytaj ostatnie kila stron bo nie wiem czy o taką grupe wsparcia Ci chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój dziadzio rzucił palenie po 15 latach - pomogły mu paluszki :D - tak zwykłe paluszki solone - nie pali już 5 lat ;-) ! - zobacz - może i Tobie pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
"6 MIESIĘCY" "PÓŁ ROKU"PÓŁMETEK"182 DNI" BP " Jaka jestem szczęśliwa ,dumna, poprostu nie doopisania :):):) kochani dziś już moja impreza.taka jestem podekscytowana że chyba nie zasnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordusiak super że wracasz :p jak widzisz forum się rozkręciło codzienne balangi imprezy właśnie wracam z impry od Ani słoje w bagażniku brzdękają, wiesz Ania trochę kasy zaoszczędziła to na bogato było.. Kimne się a potem cisnę do Agadki Agadka gratuluje!!!!! super wynik, jestem mega zadowolony bo wiem że teraz będzie Ci lżej. Osia90 proponuje jednak poczytać zajmie może 30 minut, ale przynajmniej stwierdzisz czy to, to czego szukasz, w każdym razie witamy i zapraszamy do dysusji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
Witam wszystkich w dniu mojej imprezy :):):)może nie będzie tak bogato i wytwornie jak u Ani :):) :)stoły nakryte ,wódka polana,wchodzcie czujcie się jak u siebie :):):)jedzcie ,pijcie i balujemy do białego rana :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Agadko,Agadko....mamy co świętować :) Pół roku! Ogromne uznanie z mojej strony (dogonię Cię) :D Jestem z Ciebie bardzo dumna,przez 6 miechów pięknie pachniesz:) Kielony w górę kochani i za Agadkę!:D Marcinek w tych słojach wszystko takie kaloryczne,będziesz musiał treningów dołożyć!:D Mordusiak tamta część forum też tak baluje jak my tutaj?:D Czytałam Twoje wpisy,więc "znam Cię":D trzymam kciuki... Osia90 nie wiem czy nie wpadniesz tu z nami z jednego nałogu w drugi,my tu ciągle imprezujemy...Zapraszamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem melduje sie, na Slasku 10 stopni!!! Uuuuhhhuuuu zimmmmno:/ Ja dalej BP:) P.S. Pamietajcie o kciukach za mnie!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
Malaaaa a co Ty nawet na kielona nie zostaniasz ? Pamiętam o kciukach, trzymam bo są wolne i pachnące :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Malaaa ja też trzymam z całej siły :) Agadko impra full wypas.... :D Marcin ze słoikami pojechał znowu.... muszę go poprosić to mojemu mężowi ze dwa słoje podrzuci do Wawy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie!!!!! :):):):) kciuki mi sa potrzebne bardzo!!!! Kielona odstapie;) kto chetny?!:):):):) hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
Mordusiak, Osia90 a gdzie Wy? na te imprezy zaproszeń nie trzeba :):):)balują wszyscy pachanący :)ręce mamy wolne w jednej kielon w drudiej zagrycha :) Ania odbijane teraz ja tańcze z Marcinkiem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi chyba trafiłem na dyskotekę do szkoły pielęgniarskiej :p same Panie i ja:p ekstra wielkie wow :p Od tego tańca to ja apetytu nabrałem powiem wam, chyba dziś zaszaleje i zjem mojego kurczaka z ryżem i uwaga dodam jakiegoś sosu:p Dwa dni imprezy powiem Wam dziewczyny to już nie na moje lata:p Nie wiem ile dni teraz będę się regenerował. U mnie z fajkami coraz lepiej z każdym dniem mniej myślę, mi osobiście to forum pomaga, fajnie że jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
Marcinek zbyt wiele dni na regeneracje nie bedzie :) piątego jedziemy do Malaaaaa :) siódmego wbijamy do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem.. jestem.. BP oczywiście ;-) ale cierpię na chroniczny brak czasu ;-) wiec sami wiecie.. pachnącaania a "która MNIE "znasz""??? Tą z 2008 roku czy tą z 2014 r?? Bo to dwie różne kobiety :-P a u mnie kończy się 10 dzień gdyby ktoś pytał :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
Witam wszystkich z samego rańca :) no i dalej pchamy ten wózek trochę nas już jest sporo to będzie lżej pchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Mordusiak tą z 2014 znam lepiej ale i tamtą ciut poznałam :) To co walczymy? Pewnie że tak.Jak nie my to kto ? :) Dziś moja córka tak do mnie mówi : Ale masz nieładny tyłek i grube uda,w tamtym roku byłaś zgrabniejsza :( A to jaka smarkata ja tu walczę jak lew z nałogiem a ta mi tu pocisnęła! Agadko gdzie się zabłąkałaś po imprezie? Marcinek widzę że procujesz nad rzeźbą wytrwale....i tak ma być! Jak ja lubię spotykać się tu z Wami, od razu humor mi powraca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
Jestem jestem ,kaca leczyłam :) Ania ostatnio kupiłam kilka łaszków, pokazuje mężowi a on -nie,było większych przecież ty w to nie wejdziesz. Mordusiak jak Marcinek mówi że czuje ,to wie co mówi, - Dżin :) a ja w Ciebie wierze że to jest ostatni raz i musi sie udać :) Malaaaaa a gdzie ty przecież nie piłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSIA90 to nie ta grupa wsparcia jakiej szukasz, ta grupa wspiera sie nawzajem.twojo wypowiedz przeczytałem do momentu że nie będziesz czytać wpisów ze nie masz na to czasu,czyli nie chcesz ich poznać i wspierać i tylko ty oczekujesz na wsparcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo Elo łapię życiową formę :) Ania córka pewnie zazdrości Agadaka mężowie mają to we krwi, aby dogryzać, wiem coś o tym Gość każdy kto czyta niech się odzywa, więcej nas to weselej i łatwiej, oczywiście staramy się brać i dawać po równo:p ale to przychodzi naturalnie, zwyczajnie tu są same miłe osoby, mające to samo zainteresowanie czyli pozbyć się petów raz na zawsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcinku masz nosa!!! To musi być mój ostatni raz bo ja po prostu NIE CHCE PALIC!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk wstawać towarzystwo ;) ale Wy tu balujecie no niestety wracamze spuszczona głowa poległam w walce i to gowno mnie pokonało chyba 100 raz w zyciu ;ale coz znowu się podnoszę i chce walczyc nie wiem czy to dobry czas za tydzień komunia dziecka , nowa praca itd. ale smierdziel musi zniknąć z mojego zycia ;( marcinek agadka pachnaca ania i wszyscy których nie wymieniłam zazdroszczę i gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordusiak dasz radę na 100 ja to wiem Dobdob musisz sama wybrać sobie karę :p klęczenie na grochu z uniesionymi rękami to za mało:p kurcze tyle czasu nie paliłaś, no nic trza zaczynać od nowa silniejszym:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
Witam Was wszystkich :) Podpisuję listę obecności :):):) Dadob w moim wypadku był to pażdziernik i myślałam że rzuce od nowego roku , no bo jak w listopadzie dwie imprezy ,pużniej święta no jak to bez fajki.Pomyślałam wtedy że" NIE"nie będe czekac ,bo po nowym roku dojdą nastempne wymówki aby nie rzucić .To fajki wmawiały mi. nie TERAZ. Po ok .miesiącu niepalenia przez nieuwage rozwaliłam w aucie zderzak,moze to nic takiego ale dla mego męża nasze samochody to............no i wogle dać blondynce samochód.Po prostu dla mnie był to taki wielki stres........dopiero wieczorem jak nerwy mi puściły uzmysłowiłam sobie ze cały dzień w stresie a ja nie pomyślałam o fajce :) Ta sytuacja sprawiła że nie poddałam się jak było mi ciężko:) Dzień wolny pogoda nieciekawa to Macie co czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza??!!! Co pirabiacie morderczki ze was nie ma??? Majówka jak się patrzy! !! U mnie deszcz :-( ale po południu pieczone obowiązkowo! !! Mniam mniam otwarcie sezonu - uwielbiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Witam wszystkich majowo :) Dodob Ciebie też "znam" z wcześniejszych postów.Wiem jak to jest rzucać i wracać do fajek bo sama od tamtego roku miałam parę takich podejść....Wstawaj i walcz do skutku 🌼 Agadka widzę minę męża twojego po tym jak uszkodziłaś auto! Mój taki sam przeczulony na tym punkcie :P Mordusiak jakie pieczone serwujesz? Zaraz skrzykniemy się z resztą i wpadamy do Ciebie! :) Marcinek pilnuj trochę kobiet na tym forum bo Dodob oddaliła się na trochę i zobacz!Trzeba ją przywołać do porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
O znowu impreza , ja się pisze.:)u mnie mokro, zimno, burzowo i raczej z pieczenia nici :( U kogo świeci słonko i jest ciepło do tego wpadamy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
Wpadnijmy na piczone do Malaaaaa. sprawdzimy co porabia skoro się nie odzywa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E to ciśniemy do Mordusiaka na grila ja co prawda popatrzę tylko bo dziś już przydział kalorii prawie zjadłem więc muszę poczekać do 24 na nowy dzień:p ale wam będę dzielnie towarzyszył, a nawet się oblizywał skrycie :p Mała zerwała się gdzieś na długi weekend, najpierw wszystich zaprosiła a potem zwiała, no trudno. U mnie deszcze, to aż mi miło że nigdzie nie wyjechałem, nie nie abym był tak wredny i zazdrościł innym że wyjechali :p dobrze im tak niech mokną :p hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestemmm:):) jutro ide na weselicho;) bedzie pewno duzo palacych;) weekend troche kulawy, zimno i pada:/ Za 4 dni 2 miechy BP!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×