Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Mam bilety na \"taniec wampirow\", mam bilety na \"taniec wampirow\" :D :D :D Jutro na 19: 00 idziemy :D :D :D za oknem z jednej strony blekitne niebo i slonce a z drugiej czarne niebo... Air -> hihi flirtuj, flitruj - na zdrowie :) Isa -> sa jeszcze wolne bilety na jutro na 22.VI. i 17.VI....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - ale super wyprawa :) zazdroszczę :D Isa - mam nadzieję, że ciepło będzie bo wiesz - niby dzisiaj miało być ładnie - a leje bez przerwy od popołudnia :( Ninka - pewnie cieszy takie spotkanie ze Szagierką :) tym bardziej, że takie wytęsknione 🌻 a wyplucie i mnie się udzieliło - pogoda + zmęczenie Isa - dzięki za zdjęcia - cudne są AIR - ;) - powodzenia :) a ja widzę, że 14 przyjdzie mi ... sprzątać :D:P;) jak wpadam do Anioła, to Mu czystki robię ;) nie jest brudaskiem (na szczęście) choć czasami Mu sie zdarza rzucić coś nie w to miejsce :D w ten weekend wypoczywam :D mam gości w sobotę znalazłam w necie przepis na piersi indyka z sosem z soczewicy - wygląda smakowicie :) mięso już upiekłam (u koleżanki, bo sama nie mam piekarnika - coś się w nim popsuło :( ) jutro do tego ziemniaczki i rzeczony sos powiem Wam później, czy było ok :) a co do prezentów - ja też lubię prakyczne np w tym roku na imieninki dostanę ... robot kuchenny :D a na Dzień Dziecka dostałam od Mamy komplet róznych toreb :D spadam spać dobrej nocy i cudownego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecz ogladalismy w wiekszym gronie w pubie... gdyby nie przystojny i mily (dla mnie!!) barman, to wieczor nalezaloby zaliczyc do beznadziejnych... ale barman rekompensuje nawet tak fatalny mecz... ech i powiedzial mi \"mam nadzieje, ze jeszcze przyjdziesz, zapraszam\" :D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starczy teg wylegiwania sie w lozkach, pora wstac - piekne slonce mamy za oknem :D A jak ktos sie spyta o mecz to odpowiem: -\"jaki mecz?? my gralismy cos?? nieeee\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - jak tam wczorajszy mecz? wygraliśmy? :D hehehehe oglądałam to coś wczoraj co szumnie nazywają meczem i nie wierzyłam :D dzisiaj w \"Dzień dobry TVN\" pytali takich małych chłopców co nasi piłkarze robili wczoraj źle: \"Nie biegali, jak nie mieli piłki to tylko stali\", a potem się spytali co muszą robić, żeby grać lepiej w następnych meczach: \"Więcej biegać\" :P no i wszystko w temacie :D a flagi na balkonach wiszą nadal więc jak zawsze \"nadzieja umiera ostatnia\" :) Jadę na działkę, w końcu słońce i ciepło :) Tygrysek - super się baw na \"Tańcu wampirów\", tylko uważaj na szyję :D Mała - miłego sprzątania, gotowania i imprezowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie mali chlopcy wiedza co robic... ech szkoda gadac.. a flagi tez widzialam, ciekawe czy potem zostana rytualnie spalone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:D a ja w ramach mistrzostw swiata ktore sa mi zupelnie obojetne podspiewuje sobie : wir fahren nach Berlin... no tak sobie niemcy podczas meczu z kostaryka spiewali:D.... i juz cicho siedze:D bylam dzis w Goraszce na pokazach samolotowych! ja chce umiec latac!! to jest cudowne!! jak trafie 6 w totka to pierwsze co sobie zaplace to za kurs pilotazu:) a jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś niewiele dzisiaj wpisów mam nadzieję, że siedzicie na działkach itp :D a ja dziisaj gościłam Rodziców, Siostrę, Siostrzenicę, Ciocię i Przyjaciółkę pojechali około 20.30 - a ja: - pozmywałam naczycia - posprzątałam - zrobiłam pranie :D - wykąpałam się i... - wporwadziłam dane moich dzieciaków do programu drukującego swiadectwa :D jestem pracowitą dziewczynką dobrze, ze mam jutro co robić ;) życzę Wam słoneczka i wypoczynku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ze żyje,makabryczne braki wolnego czasu,dziś Elles miała przepustke ze szpitala na 6h bylismy w knajpce na obiedzie i takie tam ;) pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedstawienie bylo fanatastyczne, porywajace, wspaniale, extra!! :D siedzielam z brzegu rzedu, wiec wampiry kolo mnie biegaly :D Pogoda jest cudowna - slonecznie, cieplo, niebieskie niebo :D Borek i Elles -> buziaki dla Was 👄 👄 Mala -> jestes bardzo pracowita dziewczynka, az za bardzo czasami.... \"... ja wiem, ze wiecznie chce zyc a wiecznosc zaczyna sie dzis....\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham i lece dalej:D🖐️ tygrysku fajny cytat:) moze sobie z tego skorzystam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mam dzis wolna chwile co sie rzadko zdarza... Air...nowe hobby ta joga :) naprawde można sie zrelaksować? Oj, mi by sie przydało. Ciesze sie ze potrafisz byc zawsze taka pogodna :) Tigre...a jak tam twoje stepy itd. (czy jak to sie tam nazywa) ? ;) motorkiem na wakacje, wow, to koniecznie trzeba ci zyczyc dobrej pogody. Wokół mnie pełno \"szpitalowców\" (głównym szpitalowcem mama)...już sie chyba po szpitalach zadomowie przez te odwiedziny :) Wyłazić mi z tych szpitalów (Elles!) bo niedługo dojdzie do tego ze dzień bez wizyty w szpitalu bedzie dla mnie dniem straconym ;) Pozdrawiam Wszystkich Diabłów, również tych z którymi sie zbytnio nie znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieeeekny byl dzien :) Isa -> zapomnialam wczesniej Ci napisac, ze licencja pilota to jest to - tez bym chciala!! Kasiek -> stepu nie lubie, nazywac toto fitness mozna ;) dziekuje, dobrze :) Ty sie nie zadomowiaj, a niech juz wszyscy wychodza ze szpitali (Elles w odpowiednim czasie!!), zdrowi i w dobrym samopoczuciu... jestes dzielna Kasiek ❤️ Kolejny fajny cytat: \"...swiat stoi na krawedzi, a wiec bawmy sie...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien sloneczy, goracy i dobry :D Korytarz w pracy wyglada jak w jakis ruinach... zerwali wykladzine i jest goly beton, do tego wszedzie pelno kurzu... ale to nic, dzisiaj znow bede miec szkolenie, dodatkowa zaleta jest to, ze tamta sala jest klimatyzowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezenty cd. no bo wlasnie dostalam smsa od S. ze ma dla mnie prezent tylko zapomnial mi go wczoraj dac (pewnie dlatego, ze jak przyszedl to ja juz spalam, a wychodzil jak jeszcze spalam - biedactwo..) a to bedzie preznecik bez okazji :) wiec sie nie moge doczekac! A rodzice z wiertarko-wkretrarki bardzo zadowoleni, a ja jeszcze zamiast kwiatow dalam im (bardziej mamie) sadzonke bazylii, bo nie miala w swojej kolecji ziol! :D A co do meczu, to trzeba zapomniec i przygotowac sie na doping w srode! Ja mam wywieszona flage - caly czas. Mimo, ze w piatek po meczu mialam ochote ja podrzec na kawalki... Prawie sie poplakalam! A swoja droga macie jakies ttypy na mistrza? Bo ja mimo, ze nie najlepiej sie zaprezentowali, typuje Holandie (bardzo ich lubie) i Anglie- mysle, ze sie jeszcze rozkreca! Ale moze jakis Paragwaj... No i jeszce nie widzielismy Brazylii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień doberek :D Nastał czas upałów i słońca :) Cały weekend przeleżałam na kocu na działce, nie licząc jakichś 2 godzin w sobotę kiedy kosiłam trawę. Słońce mnie pożarło, mam takie czerwone placki na skórze, mam nadzieję, że to się wyrówna, niestety nie opanowałam jeszcze równomiernego rozprowadzania kremu z filtrem, ale przynajmniej widać, że krem działa tam, gdzie się nim posmarowałam :P cudnownie, że w czwaretk znowu wolny dzień, szkoda, że w piątek znowu do pracy, ale na razie trzeba myśleć o plusach. Kasiek - tak, można się zrelaksować na jodze, ja się bardzo odprężyłam i uspokoiłam \"jaskółczy niepokój\" :) Tygrysek - świetne cytaty, w końcu wampiry to dekadenci, a takie podejście do życia bardzo mi ostatnio odpowiada, tylko pogoda raczej mało sprzyjająca, najlepszy dla dekadencji klimat to jesień :) Ghana - najważniejsze, że rodzice zadowoleni :) moja mama też ma zioła w doniczkach, tylko trzeba ich strzec przed kotem, bo bardzo lubi je podgryzać :) Nie mam typów na mundialu, ale wczoraj oglądałam mecz Portugalia-Angola. Boże, jacy ci Portugalczycy są piękni :D chyba polubię pilkę nożną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam air - hehehe wczoraj to samo powiedzialam:D moj faworyt to portugalski Ronaldo... mimo ze brunetow nie lubie;) a teraz sie naraze;) bo moje typy to Niemcy lub Holandia;) cos jeszcze mialam do napisania ale zapomnialam;) potem przeczytam raz jeszscze i dopisze:):D a jutro jade nad morze:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sto lat sto lat, niech żyje Tymonek nam i Szamanka !!! ❤️ ❤️ ❤️ Gio - dzięki za wspaniałe newsy i jak będziesz miała kontakt z Mamusią to pozdrów serdecznie 🌻 i czekamy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT! dla malego Tymka i jego mamy! :D A portugalczycy sa naprawde fajni, ja juz to zauwazylam 4 lata temu na mistrzostwach :) I mimo, ze duza czesc skladu jest inna to dalej przystojni, moze w Portugali to standard?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ! Szamci i maluszkowi po 😘 a ja wzięłam dodatkową pracę, na razie w czasie wolnym, czyli moje dwa wolne od pracy popołudnia w tygodniu poszły chodzić. Jest to wydawnictwo, trzeba uporządkowac papiery i zająć się sprzedażą, na razie będzie tego malutko, bo czerwiec. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. piękny weekend był :) w czwartek jadę do rodziców i jeśli pogoda dopisze będę się byczyć na zielonej trawce, a w weekend może się odważę spróbować potaplać na kajaku - nie umiem pływać, więc ehe... ;) Miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego NAJWSPANIALSZEGO dla Tymona i Szam ❤️ 🌻 :D Tez typuje Holandie, oni sa taaaaaacy przystojni :D w koncu moge sie napic kawy... pod koniec kursu ciagle mi sie ziewac chcialo, chociaz bardzo ciekawe rzeczy byly... aha mimo wszystko \"Metro\" jest 10000 razy lepsze od \"tanca wampirow\" :P Air -> jak Ty wytrzymujesz takie lezenie na sloncu?? ja nie umiem gdy nie mam dostepu do wody :P tez sie opalilam \"w krotki rekawek\" gdy na rowerze smigalam :) moglabym 3/4 piosenek z musicalu zacytowac, wiekszosc tekstwo jest super, a na dekadentyzm czas jest zawsze ;) Portugalczycy sa baaardzo przystojni :D ja mailuje z jednym, ma nawet byc w lipcu w Warszawie :) Ghana -> fajne sa takie wlasne ziola, a tego typu \"kwiatek\" jest duzo lepszy od zwyklego - cietego :) Isa -> juz jutro?? suuper!!! :D Kluska -> tylko sie nie przepracuj, nie wykoncz sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - ja nie wytrzymuję w słońcu :P leżę chwilę w słońcu, ale potem zaraz szukam cienia, drzewka, parasola i tam sobie leżę, potem jak mi się zimno zrobi, to znowu wyłażę na słońce. A poza tym spacerek nad jezioro, bo mam bardzo blisko, ale jakoś do pływania nie byłam przekonana, weszłam do kolan i stwierdziłam, że jeszcze woda zimna, ale widziałam grupę chłopaków, którzy już skakali z pomostu i siedzieli w wodzie, ja morsem nie jestem, ale kilka takich ciepłych dni i będzie ok :) Bardzo żałuję, że nie mam roweru na działce, ale mam zamiar przywieźdź mojego starego składaka od babci, na wsi jak znalazł i nie będzie aż tak żal jak ukradną (odpukać) :) Holendrzy też przystojni? Taką piłkę to ja mogę oglądać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holendrzy przede wszystkim dobrze graja, ale przystojni tez sa :) Czy ktos byl w Bulgarii na wakacjach? Zastanawiam sie nad zlotymi piaskami. Air- ja uwielbiam lezec na sloncu :) Chociaz im jestem starsza tym krocej wytrzymuje. Dzisiaj jade po pracy nad jeziorko, jak dojade ok 17 to jeszcze dwie godziny slonca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja \"uwielbiam\" tuz przed wyjsciem z pracy dostawac cos pilnego do zrobienia 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW!!! Szamanka i Tymonek 👄!!! Jak ktoś ma kontakt z naszą Szamcią kochaną to prosze pozdrowić od Ninki! Plisss! Spędziłam boski, cudny weekend! Pogoda przecudna, dzis upał 30 stopni, szwagierka przyjechała i przywiozła mi kilka kartonów ubranek i rzeczy dla dziecka! Ona jest niesamowita! Dostaliśmy tez nowiutkie, śliczne, drewniane krzesełko do karmienia- normalnie szczęka mi opadła jak zobaczyłam, że ona to wszystko wypakowuje z busa! W sobotę był grill, spotkanie rodzinne, mnóstwo pysznego jedzenia. Skusiłam się nawet na szklaneczke czerwonego wina :) W niedzielę rano pojechaliśmy wszyscy na basen, potem byliśmy zaproszeni do brata mojego D. i jego żony na obiad, a wieczorem wyjechaliśmy do miasta na piwko do ogrodków. Ja tym razem piłam tylko sok- żeby nie było! ;) Kocham takie weekendy! I ja tez tak jak isa jadę nad morze, ale dopiero w środę w nocy, albo w czwartek raniutko. Chcemy zlazić plażę w Kołobrzegu, nawdychać się jodu, zjeśc pyszną rybkę i .... odpocząc! Już nie moge się doczekac! Jeszcze tylko jutro cały dzień w pracy, w środe mam już urlop, spakuję nas i ruszamy! Ale mi się chce żyć jak jest taka pogoda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Szam i dzidziusia - fragment poematu Gałczyńskiego... 😍 😍 😍 Słońce wschodzi, głaszcze powietrze. Dziecko się rodzi. Szumi deszcz. Kwiat otwiera oczy w ogrodzie. Zorza wieże złotem okleja. Ptak ptaka strofuje w gnieździe. Gwiazda dzień dobry mówi gwieździe Dziecko się rodzi. Dziecko się rodzi. Nasze dziecko się rodzi. Nadzieja. 🌻🌻🌻 WSZYSTKIE DIABOŁKI pozdrawiam i uściskowywuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne gratulacje dla Szamanki i Tymona 🌻 ❤️ 🌻 Macie Wszyscy pozdrowienia od ELLES ❤️ Ghana - nad ktore jeziorko jezdzisz po pracy?;) No i wiem gdzie bedzie Wasze nowe mieszkanie. Wcale nie jest tak daleko od centrum :) Powiedzialabym raczej, ze to jedna z lepszych lokalizacji w Krakowie. Z Ruczaju (modnego ostatnio) to dopiero jest daleko. Pozdrowienia dla Wszystkich 🌻 Spadam bo padam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry i sloneczny wszystkim :) Ma ktos ochote na zimna cole moze?? stanowczo za cieplo jest na gorace napoje (A poranna kawe wypilam w domu ;)) pracy mnostwo, mam nadzieje, ze sie ze wszystkim wyrobie... najwazniejsze, ze mam juz podpisany urlop na poniedzialek (przedluzam dlugi weekend o 1 dzien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- ja zimny soczek poprosze, ale jak skoncze kawe! :) kachni- nad Kryspinow oczywiscie, ale posiedzialam tylko godzine, bo sie zachmurzylo, a moj pies juz wchodzi do wody po brzuch- robimy postepy! A mieszkanko jest w dobrej lokalizacji, chociaz teraz to moge pojsc do rynku na piechote (jakies pol godziny) a z tamtad to juz chyba nie... Nina- super weekend! Ja uwielbiam spotykac sie ze znajomymi :) Czy ktos wczoraj ogladal mecz Wlochy:Ghana - ja strasznie dopingowalam \"swoich\" ale niestety... Nie przepadam za wlochami, ale trzeba im przyznac, ze w sumie nalezalo im sie zwyciestwo! W kazdym razie dobryy mecz, a moze Ghanie sie uda w nastepnym, chociaz grupe maja xciezka, bo faworytami do wyjscie sa Czechy i Wlochy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Słońce wyrzuca człowieka z łóżka, po prostu nie chce mi się nawet leżeć w pościeli jak za oknem taka pogoda :) W pracy od wczoraj też mam masę papierów, bo szef 2 dni przed końcem terminu składania wniosków do ministerstwa o dofinansowanie działalności, wymyślił, że warto by złożyć też coś takiego :P hehe i teraz siedzę nad wnioskiem a niektóre rubryczki są dla mnie bardzo tajemnicze :) Piję zimną wodę z dystrybutora, bo gorącej kawy czy herbaty sobie w tej temperaturze nie wyobrażam :D Wczoraj po pracy kumpela wyciągnęła mnie na rower. Wyszłam z domu po 18 wróciłam po 21, tyłek boli ale za to było bosko :) mama się po powrocie spytała gdzie byłyśmy, a ja jej na to, że ma spytać gdzie nie byłyśmy :) Pojechałyśmy nawet na boisko naszej podstawówki, kiedyś to była taaaaka przestrzeń, a teraz się wydaje takie małe :P Niesamowite wrażenie :) Tygrys, Nina, Ghana, Rokita, Kachni - 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×