Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Też już złożę życzenia...Wszystkiego dobrego, ślicznego, mądrego ❤️ Tygryskowi kostkę lodu, a Saszce drugą piłkę podrzucam ;) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - uważaj na siebie! zapowiada się niezła impra u ciebie, jeżeli tak \"gorąco\" zaczynasz :) Saszka - rozumiem twojego brata :) ja bym też za kanapką ze świnią tęskniła :P Miśki kochane!!! Ja już też Wam chcę złożyć życzenia, bo pazury maluję i już powoli wychodze, to znaczy wychodzę o 19 ale już mnie nosi :) Chciałam Wam najpierw podziękować za ten rok, za to, że byliście kiedy Was potrzebowałam i dodawaliście sił i dzięki Wam było łatwiej. Dziękuję za wszystkie łzy i śmiech, do których mnie doprowadziliście, dziękuję za to, że się dzieliliście radościami i smutkami, że byliśmy razem codziennie :D Dziękuję Wam za życzliwość i przyjaźń. Tego wszystkiego życzę Wam i sobie na Nowy Rok. Ja wierzę, że siódemki są szczęśliwe - Gio możesz to potwierdzić? :) dlatego mam nadzieję, że Los, Fortuna będą nam sprzyjać i kolejny rok będzie lepszy od poprzedniego (tego życzę sobie :P) albo taki sam jak mijający albo po prostu żeby nie był gorszy :D Całuję Was i obiecuję, że wypiję szampana za Wasze zdrowie :) Do siego Roku!!! i do zobaczenia w 2007 :D 👄👄👄❤️❤️❤️👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masc dziala cuda, babla nie ma :D Air\'ku czy moge sie podpiac pod Twoje zyczenia?? ja nie umiem tak ladnie jak Ty ich ukladac,a Twoje sa madre, dobre i akuratne :) a 7 jest szczesliwa i magiczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej diabołki :) Korzystając z okazji składam życzenia Noworoczne :) Też chyba nie umiem tak pieknie jak AIR pisac, ale.... sie postaram :) Oby rok 2007 był dla nas wszystkich dobrym rokiem, też wierze w magie siódemek :) Dziekuję wam za to, że jesteście, za to ile pozytywnej energii od was codziennie otrzymuje, za wsparcie, rady i nieskończoną cierpliwośc do czasem mniej lub bardziej rozhisteryzowanej Niny :) Bez was byłoby nudno, smutno, źle, beznadziejnie..... Pozdrawiam goraco!!!! Około 21.00 wybywamy..nie wiem jeszcze czy sami, czy z Julką.... Marudzi dziś strasznie! Obstawiam namnożone niekorzystne warunki : pełnia, wiatr tak silny, że wyrywa wszystko wokół i deszcz.... Tak beznadziejnej pogody w Sylwestra nie pamietam... Wszystkim zyczę udanej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z farbą na głowie (Borek nakładał :) ) i z reklamówką Lidla na plecach zrobioną jako bezrękawnik :D życzę Wam Diabły kochane WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO w nowym roku 2007, spełnienia wszystkich zaległych marzeń z 2006-go i oby dla wszystkich z nas następne 365 dni były wolne od większych trosk 👄🌻❤️ PS. Ciekawe ile nowych Diabląt(ek) przybędzie w nowym roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim diabelkom , lepszego Nowego 2007 Roku,jak najmniej w zyciu momentow ,,pod gorke,, a jak najwiecej z ,,gorki,, Kaya zyczy 😘😍😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Samych radosnych chwil w Nowym 2007 Roku. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Mam zamiar sie bawic na prywatnej imprezie i to bawic sie dobrze a nawet bardzo dobrze ha ha czego i wam zycze. 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):D Gio specjalne podziękowania:)🌻+5kielonek, bo po trzecim to już tanczysz:D;):D:P a po piątym to nie wiem :D;) Znudzony.....że tak powiem, w samo południe żeś się wstrzelił;):D:classic_cool: Oby kolejny Rok, Diabły zapisały swe karty na tych stronach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ---> a jak ten pingwin przeskakiwał z litery na literę, bo wślizgu nie widać ;):P:D teraz powinni zmienić pingwina na Małysza;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze spicie?? no ilez mozna, przeciez juz mamy Nowy Rok :) w nocy nie wialo, nie padalo i bylo calkiem cieplo :D tlumow moze i nie bylo ale rytmy takie gorace i porywajce, ze wszyscy sie swietnie bawili :) wytanczylam sie, wyszalalam z obcymi ludzmi o polnocy wysciskalam :) Mam specjalne zyczenia dla Was: 🌻 Air -> Vitin e Ri!! niech to bedzie rok nowych, lepszych poczatkow dla Ciebie... praca, facet, podroze 👄 🌻 Brzusia -> Sana Saida!! spokoju, w domu, zlagodzenia stosunkow z tesciowa i duzo, duzo zdrowia oraz apetytu dla Hubcia 👄 🌻 Borek -> Urte Berri On!! ezgaminow wszelakich zdania, mnostwa klientow, drogi szerokiej, bez przeszkod i zawsze do celu 👄 🌻 Elles -> Shtastliva Nova Godina!! Niech egzaminy, kolokwia i zaliczenia latwe dla Ciebie beda, zdrowie dobre Cie nie opuszcza a szczescie zawsze bedzie przy boku 👄 🌻 Ghana -> O Kenourios Chronos!! znalezienia wspanialego, wysnionego mieszkania i odpowiednich funduszy na nie... pracy satysfakcjonujacej i nie stresujacej, zebys mogla sie w niej realizowac... niech Aniol ma wiecej czasu dla Ciebie, a pieskie nie choruja i zdrowo harcuja 👄 🌻 Gio -> Gozhqq Keshmish (dla Ciebie zyczenia w jezyku Apaczow) spokoju, znalezienia czasu na spelnianie siebie, zdrowia dla bliskich, a przede wszystki dla Patusi, zeby zdrowo rosla i duzo radosci babci przynosila :) i 6 w lotka, a co!! 👄 🌻 Gruby Mis -> Kurisumasu Omedeto!! Niech cala \"ekipa szopkowa\" bedzie zdrowa i zawsze usmiechnieta. Tobie niech sie same dobre rzeczy zdarzaja 👄 🌻 Isa -> laimingu Nauju metu!! podrozy szalonych, egzotycznych, wspanialych, pamietaj nie sama praca czlowiek zyje 👄 🌻 Kachni -> Godt nytår!! troche wytchnienia od pracy, urlopu dlugiego i udanego... oraz mnostwa nowych sukcesow w zyciu 👄 🌻 Kasiek -> Head uut aastat!! praca niech daje Ci satysfakcje, podroze ksztalca i nowych wrazen dostarczaja, a nowe mieszkanie niech bedzie takie wymarzone, z ogorkiem, pomidorem i papryka ;) 👄 🌻 Kaya -> An Nou fericit!! tylkod dorych w zyciu zdarzen!! 👄 🌻 Kluseczka -> 0nnellista uutta vuotta!! duzo satysfakcji, z siebie, pracy, Twojego zwiazku, wszystkiego... zeby niech beda mocne a ciasto f.... nie tuczace za to smaczne niezwykle ;) 👄 🌻 Majorek -> God Jul og Godt Nyttår!! Zdrowka dla Ciebie i Malgosi, duzo usmiechu i samych wspanialosci oraz milych niespodzianek 👄 🌻 Mala -> Gleðileg Jó!! dyplomwanych sukcesow ogromnych, ale jakoze nie sama praca czlowiek zyje to duzo czasu spedzonego z Aniolem, zarowno w zaciszu domowym, jak i na podrozach bliskich i dalekich 👄 🌻 Nina -> Hauoli Makahiki Hou!! Juleczka zdrowo niech rosnie, ladnie sypia i malo marudzi :) znalezenia czasu na czytanie ksiazek, dlugie spacery i romantyczne wieczory z D. , malo trosk a duzo pozytywych niespodzianek, niech problemy i klopoty zamieniaja sie w malutkie kwiatki szczescia na Twoej drodze 👄 🌻 Saszka -> I\'Taamomohkatoyiiksistsikomi!! Duzo wiecej czasu dla siebie i bliskich, czasu na lenistwo, drobne i wieksze przyjemnosci a nawet a wielkie nicnierobienie... zadnych problemow w pracy, za to duzo klientow i podrozy ciekawych 👄 🌻 Szafirek -> Feliç any nou!! Mniej koreanczykow (japonczykow??), no tych co za nimi nie przepadasz ;) duzo slonca na niebie, w sercu i duszy 👄 🌻 Szam -> Sung Tan Chuk Ha!! zeby wszystko sie jak najlepiej ulozylo, szczescie niech na zawsze zamieszka w Waszym Domu,a zdrowie i usmiech nigdy nie opuszcza 👄 🌻 Zmijka -> Bon capu d\' annu!! Usmiechu, zdrowka, czestszej bytnosci pod lozkiem 👄 🌻 Znudzony -> um feliz Ano Novo!! ciezko Tobie cos zyczyc, bo nie wiem co u Ciebie... jak budowa i remonty?? zdrowie, niespodzianki zyciowe... takze wszystkiego najlepszego Ci zycze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow!!! Tygrys jakie BOSKIE życzenia!!! dziękuję :) Widzę , że ekipa diabełkowa z reklamówkami na plecach lub bez bawiła się świetnie ;) My też powitaliśmy Nowy Rok w boskiej atmosferze :) Nasze kochane dziecię zasnęło zaraz po kapieli i karmieniu o 20.00 i ..... spało do północy pod czujna opieką ciotki :) Juz o 21.00 zajechalismy na prywatke do znajomych, było cudnie! Tańce-hulance, w ekipie byl moj ulubiony kumpel-aktor, fantastycznie sie sprawdza w roli wodzireja! Poszalelismy do 1.00 i pojechalismy do domku, a tam....Julcia w objeciach ciotki, usmiechnieta, spokojna :) Az mi sie rece do niej rwaly! juz rozumiem te wszystkie matki, ktore gdy wychodza na dluzej z domu to i tak caly czas mysla o dziecku :) Po godzinie na imprezce moj D. popatrzyl na mnie i jednoczesnie powiedzielismy: ZADZWONIMY co u nich? I zadzwonilismy! Nadgorliwi! Dzidzia dala nam pospac do 10.00, teraz lezy sobie w lozeczku i rozmawia powaznie z misiami na karuzelce :) Nowy Rok rozpoczal sie sielankowo :) a oknem piekne slonce, +10 stopni! Zaraz idziemy na spacer. Mam nadzieje, ze i reszta diablow swietnie sie bawila. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W NOWYM ROKU, SPEŁNIENIA WSZELKICH MARZEŃ - SUKCESÓW ŻYCIOWYCH I ZAWODOWYCH :) Dziękuję za życzenia, ciesze się ze jest jeszcze diabełkowo :) Usciski dla Was, uciekam bo znowu komp nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koncert Noworoczny z Wiednia był ? Był. To Nowy Rok ogłaszam za rozpoczęty :D Tygrysku- takie pięęękne życzenia ! :) ja przecież byłam grzeczna w starym roku- chyba* :o Gio- ja też bym chciała DUŻO więcej na temat tych etapów i td. A jak bilans wychodzi juz teraz na (-) to juz nic sie nie da zrobić? :o Nina- tak trzymać cały rok:) Saszka! Air! dość odsypiania- meldowac sie i opowiadać jak było ? :) Wszystkim Diabołkom macham bardzo noworocznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jestem melduję się żyję :D Na imprezce było bardzo miło, może nie rewelacyjnie, ale wesoło, tańce były, dobre jedzonko, mili ludzie - pewnie gdyby to byli moi znajomi byłoby full wypas, ale jestem zadowolona. Wypiłam cztery dżiny z tonikiem, o 24 poszliśmy do centrum, był pokaz sztucznych ogni, piłam szampana z gwinta, nosem mi piana poszła :P hehehehe do domu zjechałam o 03:30, u sąsiadów moich ulubionych walczyli do 08:00 rano!!!! ale wsadziłam sobie stopery w uszy i spałam do 11. Bez kaca się obudziłam, bo z kumpelą wypiłyśmy przed wyjściem sok z cytryny, bo podobno witamina C przed wypiciem alkoholu chroni przed kacem - potwierdzam, czuję się świetnie. Byłam się już przejść po osiedlu, przewietrzyłam się, niesamowity bajzel jest, pełno resztek po fajerwerkach i butelek - dlaczego ludzie są tacy flejowaci? ale taki już \"urok\" Sylwestra. Czyli weszłam w 2007 godnie i z uśmiechem :P teraz czekam tylko aż mi się spełnią życzenia od Tygryska - dzięki Tygryniu :D trafiłaś w dychę :D Gio - ja też przekroczyłam swoją normę alkoholową, ale nie żałuję ani kropli :D Borek i Elka - jak się bawiliście? byliście faktycznie na rynku we Wrocku? podobno była świetna zabawa. Znudzony - witaj w Nowym Roku i bywaj częściej. Rokitka - ja myślę, że zawsze jeszcze może być lepiej :D a dwa - dają + :P Ninka - cudnie, że się tak dobrze bawiliście i że Julka też miło spędziła pierwszego Sylwestra :D a nie mówiłam, że ciocia będzie najlepszą opiekunką? :D Wszystkich niewymienionych również pozdrawiam i idę na obiad, bo jestem baaaardzo głodna po spacerze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaa jak moglam zapomniec... Rokitko kochana, kajam sie od ziemi samej, u stop Twych czolgam i balagam o wybaczenie tego niedpatrzenia... 🌻 Rokita -> Wilujeng Natal Sareng Warsa Enggal !! zdobycia nie jednego szczytu, nie tylko gorskiego ale i zyciowego czy duchowego :) marzenia niech sie spelniaja a slonce zawsze Ci swieci 👄 tak mi wstyd... przeciez pamietam o Tobie Rokitko, mysle.. a zapomnialam... Air -> ja tez nie mam kaca a cytryny nie pilam ;) moze dlatego, ze wszystko wyskakalam i wyszalalam ;) Ninka -> to moze to byl taki znak, ze teraz caly rok Julcia bedzie grzeczna ;) U mnie tez cieplo, 10 stopni ale nie ma slonca :( Rokita -> jak bilans juz wychodzi na - to trzeba znalesc jeszcze jeden -, bo wiadomo, ze minus i minus daje PLUS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, super życzenia, naprawdę :) Cieszę się z Waszych udanych zabaw :) A kto mi pomoże ułożyć Tygryskowi życzenia ? Spełnienia marzeń, duuuuużo niespodzianek - samych pozytywnych oczywiście, dobrych ludzi na drodze, problemów jak najmniej i jak najmniejszych, radosci małych i malutkich na codzień, żebyś nigdy nie przestawała zadziwiać się światem :) Rokitku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie macie siostry i bracia, ale i tak wiecej siostry ;) hasla zapomnialem do dobrego, nie wrozy to nic dobrego... ale coz? nowego najlepszego i żywiołu w przygód płodnego!!! pozdrawiam stara wiarę... nową łapom pocieszam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się nie czołgaj Tygrysku :D ...jak dobrze naaaam, zdobywać góryyyy!.... no to do roboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam diabelki w 2007 .Nietypowy ten Nowy Rok z pogoda u nas jest +6 ale jesli mam do wyboru snieg to jednak wole obecna pogode , Tygrysek ,Gio 👄 🌻 dzieki Szam , Borewicz , Elles i inni stawiam szampana . Wspomnialam juz o szampanie to przyznam sie ze spotkal mnie pewnego rodzaju zawod !! buuu , kupilam ,, szampana ,, bezalkoholowego dla dzieci i nas oczywiscie by nim uczcic Nowy Rok , dzieciaki nazwaly go ,,bezbabelkowym!! dlaczego nie wiem! w kazdym badz razie po nim mam bol glowy !! , moj aniol i dzieciaki smieja sie ze mnie ze ..to wina bezbabelkowego szamnana,, 😭 Chyba te jednak babelki mi nie sluza! Ale dla wszystkich diabeklow stawiam Najlepszego Szampana jaki istnieje ! ja nie pije dzis ide do pracy na nocke 😭 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałam! jaa! :D Nawet lubego zawołałam ale on w ogóle do mojej tu działalności entuzjazmu nie wykazuje. Zyczenia pingwinowe śliiiczne :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez widzialam, ja tez!! i wydawalo mi sie, ze skomentowalam, ale moze tylko mialam taki zamiar :P Ogladam \"Foresta Gumpa\" (po raz drugi), naprawde swietny film!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przywitam się tylko w Nowym Roku 🖐️ i spadam do łózia piękny Sylwester przeżyliśmy świetni ludzie cudowne góry brydż :D ;) i ... cisza i spokój :) życzę Wam wszystkiego cudnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jestem pierwszy raz w tym roku w pracy. Dzień się zapowiada spokojny i cichy, szef wyjechał na urlop, będzie dopiero 23 stycznia, za to zostawił mi całą listę zadań do wykonania :) Mam od rana dużo werwy i ochoty do działania, to pewnie to słoneczko za oknem, zaraz inne nastawienie do życia, pełen optymizm :D Gdzie są poranne Diabły, które zawsze tutaj są koło 8? Tygrysek gdzie się podziewasz? Ghana - czyżby przedłużone świętowanie? Gio - ja też widziałam życzenia, ale wczoraj byłam taka rozmemłana, że szkoda gadać, niby się wyspałam, a jednak chodziłam ja zombie :P Pingiwinek dawał czadu, że mu się ten brzuszek nie zagotował :D Mortifer - Tobie też niech 2007 przyniesie same sukcesy i moc radości. Przyłączam się do apelu Gio - bywaj częściej, bo jeszcze chwila i zapomnimy :P Saszka - czekam na relację z imprezy :P Kaya - jak to szmapan bez bombelków? dziecięce jakieś świństwo, masz nauczkę na przyszłego Sylwestra :D Do pracy rodacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze, prosze nie jestem pierwsza, ale miejsce na podium jeszcze mam ;) dzien dobry wszystkim :) gdzie to slonce?? u mnie nie ma ani promyczka, za to znow wicher szaleje.. Air -> wzielam wolne na dzisiaj, zeby porzadnie odespac i pelna energii pierwszy dzien w pracy (jutro) spedzic ;) super babelki!! Mala -> czekamy na jakas dluzsza relacje i moze nawet... zdjecia?? Zmijka -> 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy \"roboczy dzień\" Nowego Roku :) Wczoraj padłam już o 20.30 spać, uspiłam małą i sama sie ułożyłam w łózku z błogim westchnieniem.... Jakaś taka połamana jestem.... Dziś jak D. wróci z pracy wybywam na zakupy, muszę kupić Julce czapke i jakieś body rozpinane na całej długości- wyrasta już z większości rzeczy, odkopałam zapasy większych rozmiarów, ale czapki nie ma..... :( Przyszła husta, którą zamówilam na allegro, ale Julka dostała histerii gdy próbowaliśmy ją tam ulokowac, jakaś taka nieporęczna jest.... Spróbuję dogadać się z facetem i wymienić na takie sprytne nosidełko, które też ma w ofercie. Zobaczymy czy się uda. Nosidełko się przyda na dłużej, bo na wiosnę zamierzamy wyruszać w trasy okołogórskie z Julką :) Już nie moge się doczekać wiosny, zapachu drzew, kwiatów....a przeciez nawet jednego dnia ze śniegiem nie było!!! Siostra D. jest zachwycona Julką , a ona ciocią! Wczoraj chcieliśmy ją zabrać do znajomych na dwie godzinki, ale gdzie tam! Kazała nam iśc i zostawić małą z nią! Jak wróciliśmy to sobie obie oglądały film na DVD :) W takich momentach doceniam luksus, gdy ktoś ma dziadków, rodzine do pomocy... Nawet nie wiecie jaką mamy frajde i cieszymy się jak dzieci, że jutro pójdziemy sobie pierwszy raz na kolację we dwoje! Julka zostanie z ulubioną ciocią... Korzystamy z pomocy, bo w piątek, albo w sobote już wyjeżdża ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko piekiełko :) :D Tygrysku - dziękuję pięknie za życzenia, śliczności ... ❤️ to koreańczyki są ;) Nineczka - widzisz ... jak się fajnie wszystko zaczyna układać. Masz charakterne dziecię i tyle, ale przecież radzisz sobie wyśmienicie ! Co do samopoczucia - nic nie mów. Ale może to właśnie brak normalnej zimy tak nastraja ponuro ? Tak sobie myślę - jakby była zima pełną gębą - sucho, mroźno, śniegu troszkę i słońce ... zaraz byłoby nam w duszach lepiej ! A tymczasem - byleco takie - wichura jak nie wiem, błoto (mieszkam na osiedlu ciągle budującym się ...) ciemno rano, deszcz w dodatku no i niezapomniane wrażenia z nocki - pełnia, która przez pół nocy świeci mi prosto w \"pyszczysko\" ... zaiste ... nie jestem dzisiaj również w dobrym nastroju. Ale buziaki posyłam ! Mnóstwo buziaków ❤️ 👄 Kasiek - jasne, anytime, jak to mawiają nasi wschodni przyjaciele ;) kawę nie, bo mam problemy (DUŻE) z nadciśnieniem i z sercem, ale herbatkę i ciastko jakieś albo dwa ... albo pięć :) to zawsze - bardzo chętnie. Czuję, że niedługo już popracuję - mój lekarz twierdzi że tak wysokie nadciśnienie może spowodować odklejenie się łożyska, najchętniej już od dzisiaj położyłby mnie plackiem. Tym faktem jestem szczerze zdumiona, zawsze miałam problemy raczej z niskim ciśnieniem, a tu taka niespodzianka - zupełnie nie wiem skąd to się bierze. Ale staram się być dobrej myśli i nie zamartwiać niepotrzebnie, ufam, że jestem pod dobrą opieką i mój lekarz troszczy się o mnie jak najlepiej. No i w ogóle ... też jakaś podłamana jestem ... 30 stuknęła. Paskudny to był dzionek, nie ze względu na wiek, bo tym to się naprawdę wcale nie przejmuję NIC a NIC. Tylko ze względu na wiadomości jakie do mnie dotarły tegoż dnia. Nie uwierzycie ... mam problem z kobietą. Małolatą jak dla mnie (18 lat) ... rywalką (?) :-0 nie wiem jak z tego wybrnąć. No - dość smęcenia - spadam do pracy. Miłego dzionka wszystkim !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×