Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Saszka - no bardzo duże i radosne stooooooooo laaaaaaaaat właśnie skończyłam prezentację w Power Point - jak juz siedze na zwolnieniu, to przynajmniej zrobie cos porzadnego dla dzieciakow na ozywienie lekcji :D dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) wczoraj wieczorem nie mialam Netu i nie moglam zameldowac, ze ten caly pilates to jakis spokojny jest... ani kropelki potu.... wszylam zrelaksowana, rozciagnieta ale nie zmeczona.... Ninka -> kuruj sie, kuruj... lozeczko, goraca herbata i dobra ksiazka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninuś, staram się, dziękuję. Ale jak ktoś odbiera Ci pięć lat, mówiąc że wszystko fikcja... Boli jak jasna cholera. Ucałowywam wszystkich i wrócę jak się odsmęcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za tyle życzeń - ale sięnazbierało :) wczoraj jakoś dziwnie mi się - zasnęło niespodziewanie, chciałam jeszcze do was zajżeć a tu patrzę - już jest jutro (no dobra, znowu oglądałam dzieńświstaka). I Leona też. Tylko zapomniałam wam wczoraj powiedzieć, że ja nie chce sto lat, ja pierniczę, ja ciągle coś spłacam, ja tak nie chcę przez sto lat.... :( No, dzisiaj nareszcie prawdziwa jesień, jest sino i mżysto i tak już zostanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, ja nic na siłę nie robię, nigdy nie robiłam, ale pewne słowa padły, i furtka się zamknęła, nie mogę pozwolić na to, żeby ktoś krzywdził mnie kiedy ma na to ochotę. A potem robił sobie ze mnie przytulankę. Cokolwiek czas przyniesie, jest pozamiatane. Dzięki Wam wszystkim za dobre słowa. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, mógłby mi ktoś po cichutku objaśnić o co z Kluseczką chodzi - bo albo coś przegapiłam albo - ale j a zawsze taka bystra jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi dzien w pracy zaliczony :) szkolenie bylo calkiem ciekawe (ale obiadku nie dali :P) i bycie Mikolajem nie bylo taki straszne, pomimo czerwonej czapy na glowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby uzyskać wynik saszka33@wp.pl należy: najechać myszką na czarny nick, kliknąć lewym przyciskiem, przeczytać :) . Znowu zmieniłam meila - O2 mi zjadło, yahoooooo nie bardzo mi się podobało, a wp daje 3 giga - więc możecie mi przysyłać duuuuużo, o co też proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć dzieciaki :D Dlka wszystkich dużo słodkości i czułości z okazji Mikołajek :) Ja tu dużo dziś nie czytam, nie piszę, bo jestem w ciągłym biegu, jutro wieczorem chyba dopiero się zatrzymam. A więc do jutra papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na fitness zapisala sie tez moja Przyjaciolka, wiec bede miec podwoja mobilizacje :) a po cwiczeniach bylysmy na lodach i pogaduszkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyskusje przedsenne: mamo, czy prawdą jest że człowiek może mieć jedną nogę krótszą a drugo dłuższą? Oczywiście, jest pewne, że jeżeli człowiek ma jedną nogę krótszą to drugą MUSI mieć dłuższą (odpowiedź automatyczna - dziecko zdębiało). Dziadku, słyszysz jaki problem ma twój wnuk? (tu krótkie streszczenie problemu) Na co dziadek dalej ciągnie wywód Nawet powiem więcej, była taka piosenka: gdybym ja miał cztery nogi dwie długie nogi dwie krótkie nogi tobym ja mógł Boże drogi raz być wysokim raz niskim być Jak więc widzisz jakby mieć dwie nogi krótsze i dwie dłuższe to wtedy byłoby możliwe mieć dwie nogi równe i jedną krótszą albo dwie krótsze i jedną.... Odpowiedź na twoje pytanie jest jak widzisz 2 razy tak. Głupki jesteście powiedziało dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dalej nie może zasnąć, właśnie szuka nożyczek do paznokci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Dorwałam się do netu na praktykach. Dziś przedostatni dzień to pierniczę, jak Saszka i się relaksuję :) Saszka - mądre masz dziecko :) nie dało sobie wody z mózgu zrobić :P Tygrysek - no pilates super rozciąga i podobno po dłuższym ćwiczeniu jest się wyższym. Ja mam ćwiczenia na dvd i czasami sobie ćwiczę. Właśnie dlatego czasami lubię pilates, że tak ładnie wycisza :) Swoją drogą ty przez ten tydzień popróbowałaś już chyba wszystkich możliwych gimnastyk rozwojowych :) Ninka - no ja też mam nadzieję, że się do poniedziałku wykurujesz :) A powiedz mi szczerze, chodziłaś ty w tej czapce i szaliku? :P Ja już też mam prezenty dla rodziny, ale już te Gwaizdkowe, bo na Mikołaja Michu sobie sam kupił ode mnie dwa resorki :D A na Gwiazdkę tradycyjnie książki nabyłam. Dla mamy jej ulubioną Rosamunde Pilcher, dla taty książkę o zbrodniarzach XX w :P, a dla Michała chińskie traktaty filozoficzne o wojnie. Została mi tylko babcia, której nigdy nie umiem ugryżć :D hehehe i w ten sposób mam już spokój ducha do świąt :) Jadę dzisiaj zawieźć dokumenty w sprawie pracy, niestety to jakieś zadupie straszne jest, w sumie niedaleko mojego domu, a jednak zadupie, bo trzeba kawał pieszo iść. Na szczęście mama się zlitowała nad swym szczenięciem i mnie tam podwiezie :D Właśnie przez to miałam tak mało czasu ostatnio, bo Michał mi pomagał pisać super CV i list, a on strasznie upierdliwy jest i cały czas mi kazał coś popawiać, ale w wyniku tego mam \"wyczesany\" list i jest duża szansa na rozmowę, więc na wszelki wypadek trzymajta kciuki ludziska. A poza tym to pogoda jest straszna,deszcz ze śniegiem, plucha potworna, przynajmniej nie ma mrozu i jest w miarę ciepło, tylko potwornie mokro z góry i z dołu :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina macha łapką. Jeszcze ledwo zipie, pomimo leżenie grzecznie w łózeczku i zażywania tych tabletek kolorowych... Wczoraj mialam mega relaksujacy dzien: obejrzalam 2 \"babskie \" filmy - Biały Oleander- polecam gorąco!!!! I \"Wpadkę\" Dokończyłam z wypiekami na twarzy Anioły i Demony Browna- jak ktoś czytał to wie dlaczego z wypiekami , miałam odwiedziny Mikołaja ;) i dostałam od niego ....książkę \"Cień wiatru\"! AIR o niej pisała. Teraz będę się delektować, bo książka taka jak lubię- gruba, w solidnej oprawie...aż prosi się by ułożyc się z nią wygodnie na łóżeczku i czytać....czytać..... Znikam, bo zakaszle was. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ (może dam znać, że jestem (znaczy czytam zaległości), a odpowiem.. jak przeczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff skończyłam ;) Kluska aha o forum chodziło ;) wiesz temat ten zaczął mnie jakoś tak interesować z rok temu (heh chyba jakoś podświadomie ;) ) a jest taki długi topik tutaj na Kafe o przygotowaniach do ślubu - naprawdę dużo można się dowiedzieć. W tym roku nawet było blisko do skorzystania z tej wiedzy.. ale jednak się jakby nie udało :) Zachęciłaś mnie do zajrzenia tym, że dział i dla mnie jest :) Nawet się zarejestrowałam, bo mi się coś popitoliło, że jako gość będę zbyt anonimowa (jakbym nicka nie mogła podać ;) ). Ja też nie wiem o co chodzi z tą aferą, więc jak możesz to mie też daj info na maila, jeśli tu nie chcesz ;) Air mi urząd pracy aktywniej zaczął znajdować pracę, jak już brzuszek był za duży ;) Heh wysyłasz cv itp a ja jakoś nie mogłam znaleźć ofert, na które mogłabym odpowiedzieć... ;) Tygrysek jak czytam o Twoich zajęciach w klubie fitness, to od razu przypomina mi się teleekspres, w którym tam na końcu w części dziwnostek pokazali ogłoszenie takiego klubu z wypisanymi zajęciami - czyli samymi dziwnymi skrótami :D Napisz co to to hi-lo i tbc :) No i ciekawe czy Ci się tak po pracy będzie chciało ćwiczyć ;) A propo prysznicu, to ja pamiętam na w-fie na studiach (a chodziłam na basen) jak laski brały go nago, tak przyłaziły do szatni, a prysznic.. był wspólny i z szatni obok prysznicy wychodziło się na sam basen a te drzwi.. często były niezamknięte... Nina u mnie w domu (i rodzinnym i u Anioła) whirpool jest i nie narzekam. Saszka dzięki za zdjęcia dziwno-żyjątek ;) Patyczaki widziałam wcześniej, ale rogatych chyba nie :) a te drugie - straszki - to jak dla mnie takie liściaste patyczaki hihi :P :D No i na razie na więcej nie odpiszę, bo ktoś od pół godziny wcina piąchy i teraz już żałośnie zawodzi... - mamaaa jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i trzeci post.. ;) :P hmm jakoś dziwnie szybko zjadła.. pewnie będzie dogrywka, ale na razie śpi ;) Nina.. mhmm ptasie mleczko!! aaa a ja nie mogę :o (bo czekolada..) Mała trzymaj się ;) a może i nam podeślę próbkę - to szybciej staniesz się sławna.. hihi :P Saszka (spóźnione, ale trudno ;) ): 🌼 👄 wszystkiego naj najlepszego, mało pracy, dużo luzu i czasu na Kafe, mało kłopotów, dużo radości i do grobu miłości (heh ale rym :D) ❤️ Winka tylko łyk ;) Tygrys i jak tam, kompika już masz? a co w ogóle będzie tam robić? :) Elles kuruj się! i napisz, co Ty robisz jak nie masz czasu ;) Gio jak Ty taka zalatana jesteś, to może powinnaś nowszy model miotły nabyć.. ? ;) ;) :P Kachni, Blondi 🖐️ ;) Ogólnie, życzę chorowitkom szybkiego powrotu do zdrowia :) Echh Święta sięzbliżają wielkimi krokami, a ja jakoś nie mogę wpaść w ten przedświąteczny rytm, a nie wiem jeszcze co kupić Aniołowi (za co to już nie wspomnę.. ;) ). Nie wiem jeszcze jak to będzie z Wigilią, tzn. u których rodziców najpierw (ja wolałabym, żeby najpierw Aniołowych, a potem moich i tam spać ;) ). A on chyba odwrotnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie wczułam! Obejrzałam sobie film \"Tańcząc w ciemnościach\" z Bjork w roli głównej..... Powalił mnie na kolana! Ale jest tak smutny i dosłowny, że ....zamurowało mnie na chwilę.... To nie tylko film, to historia, która zapada w pamięc na bardzo długo.... ................................................................. Z moim głosem nic lepiej nie jest...chrypię jak stara pijaczka ;) Ja uwielbiam miec chrypkę, ale to chyba już za długo.... I chyba mnie już "męczy" to nicnierobienie! Ale jestem marudna- nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogodna beznadziejna, od wczoraj non stop pada... co mnie dziwi, to fakt, ze mnie sie spac nie chce za dnia.... wcale ... dzis mam WOLNE :D nie ide nawet do klubu a Kolega niestety musial odwolac nasze spotkanie... jednak co sie odwlecze to nie ucieczce, zwlaszcza, ze jemu na tym zalezy, bo mam mu doradzac w kwestii ciuchow, bedzie robil duuuuuze zakupy :D trzeci dzien w pracy minal spokojnie, dostalam juz komputer ale jeszcze nie zostal skonfigurowany... to wszystko odbywa sie jak w dowcipach o urzedach.. dluuuuugo :P za to w koncu dostalam porcje danych do kontroli, wiec pierwsze zadnie za mna :D Air -> powodzenia!! Majorek -> na razie chce mi sie cwiczyc po pracy :) juz Ci tlumacze: hi-lo to cwiczenia aerobowe przy muzyce, laczace kombinacje krokow i podskokow w choreograficzny uklad. caly czas pracuja nogi i lapki (bo machaja czasem). Ja za tym nie przepadam, bo w tanczeniu najlepsza nie jestem.... TBC (Total Body Condition) R E W E L A C J A !! To jest to co tygryski lubia najbardziej!! kompleksowy zestaw cwiczen wzmacniajacych i wytrzymalosciowych przy muzyce, obejmujacy wszystkie grupy miesni, z wykorzystaniem ciezarków, hantli, gumowych pasow. Trening ma na celu polepszenie kondycji organizmu oraz poprawe wytrzymalosci miesni. Nina -> duzo zdrowka zycze ❤️ ja tez lubie miec chrypke :D a \"Tanczac w...\" widzialam. Cudowny, smutny, piekny, zapadajacy w pamiec film....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nina - no \"Tańcząc w ciemności\" jest mocny, ale takie są wszystkie filmy von Triera. Widziałam jeszcze \"Przełamując falę\" i \"Dogville\". To nie jest kino rozrywkowe, ono rozrywa umysł i serce. A \"Cień wiatru\" to cudowna książka, zazdroszczę ci, że dopiero ją poznasz :) Majorek - no znajduję oferty, bo w końcu mam mniej więcej pojęcie co chcę robić, a to podstawa. Na urząd pracy już nie liczę. Pogoda się jeszcze pogorszyła, choć wydawało się, że gorzej już być nie może :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło, że dziewczyny wiedzą nad czym tu wzdycham :) AIR- nie skojarzyłam, że \"Przełamując fale\" to tez tego samego reżysera, a przeciez podobny klimat...ujęcia... Jeszcze zapoluję tylko na ten trzeci film, o którym pisałas- "Dogville" z N. Kidman. Własnie jestem totalnie pozytywnie zaskoczona obsługą serwisową firmy TP SA, bo gdy 2 godziny temu zgłosiłam na Błękitną linię, że mamy uszkodzone gniazdko telefoniczne, bo po zamianie internetu z SDI na Neostrade wystąpił jakiś błąd i przestał nam działac telefon- to panowie się pojawili przed chwila i naprawili!!!! Szczęka mi opadła! Okazało sie, że coś tam przy montowaniu SDI źle podłączyli w gniazdku i wyszło dopiero przy innej opcji tj. neostradzie. Szok! Oby pracowali tak zawsze :) Tygrys- pierwsze zadania w pracy, fiu, fiu- aż miło poczytać :) Pracuj, pracuj :) Idę sobie poczytac, by zadac kłam dzisiejszym słowom Pana z telewizora, który mówił, że Polacy z roku na rok mniej czytają. To my tu chyba wspólnie jakieś 500% normy wyrabiamy w tym względzie? Pozdrawiam obecnych i nieobecnych oraz cicho czytających ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie jakbym wakacje miala, tyle siedze w domu :P pogral sobie i straty nadrobilam :) Nina -> oj spokojnie 500% normy wyrabiamy, jak nie wiecej.... przeraza mnie to, ze ludzie nie czytaja... naprawde nie wyobrazam sobie, jak tak mozna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPADŁY ANIOL
Ninoczka-dzieki za pozdrowienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sernik z galaretką zostawiam, częstujcie się, moje zdrowie ;) Oraz Wasze, a co :) Gio, mam do Ciebie prośbę, kiedys pisałaś coś o kawie łagodnej dla żołądka, nie mogę tego znaleźć ...mogłabyś jeszcze raz zarzucić nazwą? Astra ? Sklerozę mi mikołaj przyniósł ;) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Sama w to ledwo uwierzyłam, ale dopiero przed chwilką wstałam! Taka cisza w domku...senna, zamglona pogoda za oknem...to sobie smacznie spałam :D Tylko żeby mi jeszcze kaszel przeszedł i ten głos gruby to wszystko byłoby super. Wiecie co... ja chyba nie moge mieć za dużo wolnego czasu, bo wtedy za dużo kombinuje, zastanawiam się itp..... Naszło mnie wczoraj na temat mojej i D. przyszłości. On ma teraz prace, która pozwala na \"zakotwiczenie się\" w niej na długie, długie lata....a ja? Ja nie wyobrażam siebie - ciagle pędzącej autkiem - za te kilka, kilkanaście lat. Najgorsze jest to, że nie wiem co CHCIAŁABYM robić!!! Buuuuu! Wiem, że tak ma wiele osób, zresztą już o tym tu kiedyś rozmawialismy, ale.....ja jako przykładny Koziorozec chciałabym mieć jakąs chociaż malutką wizję siebie za X lat, a tu nic nie ma..... Musze przycisnąc pasa, zaoszczędzić i iśc na studia, skończyć wreszcie to co niedokończone, albo zmienic kierunek, by łatwiej się studiowało, musze zapisac się na jakieś zajęcia \"ruchowe\" chociaż cieńko z tym w naszym mieście, oj cieńko / w tej kwestii wzoruję się Tygryskiem, który mi cholernie imponuje umiłowaniem ruchu i energią!/... to by było tyle na początek. Nie moge spędzać wieczorów na kanapie, z książką lub przed TV! I co mi z tego zostanie. Musze działać, poznawać ludzi, powiększac grono znajomych, wymieniac sie poglądami, ROZMAWIAĆ.... Musze się dziś okutać cała w ciepłe ubranko i wyjśc chociaż na krótki spacer z psem, bo mi zaczyna palma odbijać! Kluseczko- dzięki za serniczek- uwielbiam :) Ta kawa o której wspominała Gio to chyba właśnie Astra jest, pamiętam, że moja mama ją kiedyś pijała. A ciasto to z jakiejś okazji? Czy dlatego, że nas lubisz? Chyba urodzinki ktoś miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Aniołach mówią, że Kluska ma urodziny, no to chyba ma :) Kluseczko droga, ja się na składaniu zyczeń nie znam, szczególnie że ostatnio nie bardzo wiem co złe a co dobre, ale => żeby Ci się stopka nie zmieniała :), nie daj się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie Kluseczko: wszystkiego NAJ, NAJlepszego! Spełniania marzeń i zawodowych ale przede wszystkim tych osobistych... Uśmiechu na twarzy i wiary w człowieka....oraz TYLKO życzliwych , oddanych ludzi wokół. Buziak dla ciebie i kwiatki : 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×