Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Witam Wszystkich w deszczowy poniedzialek 🖐️ Tajgerciu - 2 godzinki z zegarkiem w reku jak zwykle przespalam :D Wczoraj bylismy na zakupach - pierwsze ciuchy ciazowe zakupione :D Niestety mialam problem z dzinsami - tzn. zapinalam sie, ale strasznie mnie to cisnelo i bolalo (szczegolnie jak siedzialam). Teraz mam luksus - kupilam bezowe spodenki, ktore u gory maja szeroki rozciagajacy sie pas ;) Co robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - polecam zakupy przez internet :) duzo taniej, a naprawde fajne ciuchy- nawet jezeli uzywane to czesto przez miesiac, dwa, bo pozniej panie \'wyrastaja\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) czeeeść Kati 🌻 a ja właśnie wciąłem pączka dietetycznego i zapiłem pepsi :) od wczoraj nucę mój remiks piosenki Feela ...pokaż czy będzie ci stać, ale nie jeden raz, słuchaj ajj ajj... hihi no tym czasem :* ale nudny był wczoraj mecz pff za to w środę będzie masakra jak cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuska problem w tym, ze ja lubie przymierzyc ubranie nim kupie, bo potem sie okazuje, ze niby rozmiar jest ok, a tu za male albo za duze ;) Kamorciu ja tez dzis bede wcinac paczka :D Moi pracownicy pojechali cos zalatwic (sluzbowo) i poprosilam, zeby mi kupili paczusia (najsmieszniejsze jest to, ze ja nigdy nie jadlam paczkow - nawet w Tlusty Czwartek - bo nie lubie :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - niby tak, ale moja siostar kupowala i niewiele rzeczy na nia nie pasuje, a nawet jak nie pasuje teraz, to za miesiac bedzie pewnie w sam raz! Oboje macie jakieś smaki ciążowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik - jeju ja ostatnio wstac nie moge, i caly czas zasypiam... dzisiejsze spozneinie do pracy - 15 min...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik klak :) Ghanuś sprawdź bo może wiesz :D :D Anula też spała co chwilę :) a u mnie się zachmurzyło okropnie i chyba za chwilę lunie :/ się ochłodziło też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati popatrz na to ---> http://www.rockabyebabymusic.com/web/page.asp właśnie znalazłem taką (starszawszą) informację: Metallica wydała niedawno płytę pt. "Lullaby Renditions of Metallica". Są to największe hity Metallicy w najbardziej softowym wydaniu wszechczasów (cymbałki, harfy, dzwonki), wykonane przez amerykańskiego muzyka Michaela Armstronga. Metalkołysanki służą głównie do usypiania dzieci, ale równie dobrze mogą podziałać na chroniczną bezsenność u rodziców. Niedługo ukażą się podobne wydawnictwa m.in. Tool, Nirvany i Pink Floyd, wchodzące w skład serii "Rockabye baby! Lullaby Renditions".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek! własnie wrocilam ze szkolenia, a wlasciwie wyjazdu integracyjnego w Pułtusku :) fajnie bylo, zwlaszcza, że pogoda dopisala a wiekszosc rzeczy dziala sie na powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik srodowy domowy ;) Powoli zbieram sie do pracki ;) Dzis bede krocej - umowilam sie z kolezanka na obiad po pracy, a przedtem chce jeszcze zajrzec do sklepu z ciuszkami ciazowymi w centrum Gdyni :D Potem pojedziemy do Sopotu na jakis smaczny obiadek i babskie pogaduchy ;) Zycze Wszystkim milego slonecznego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek - widzisz są jakieś plusy w twojej pracy :) Kati - zapowiada sie fajne popołudnie :) Kamorek - no nie, chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie może testy wózków głębokich? Szukam i nic nie znalazłem konkretnego. Jak by co to służę testem wózków spacerowych :) Jeszcze idę poczytać o chustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skleroza! bylam przekona, ze sie wpisalam tutaj i wszystkim grzecznie lapka pomachalam a okazuje sie, ze tylko kliknelam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacznie ze nie na temat Ale Mam do oddania 6 kotków maja 8 tygodni Same jedzą, piją zalatwiają sie do kuwety 3 kociczki i trzy kotki 3 szare i 3 baile w laty Mial je ktos wszystkie zabrac ale mnie wyrolował i mam teraz problem Nie chce ich oddawac do schroniska bo wiadomo jakie jest tam zycie.. Moj numer gg 5921716 Jestem z Łodzi Prosze o pomoc w znalezieniu domu dla kotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik klik :) ale wczoraj przeszła burza fjuuu totalny hardcore :-) a Niemiaszki wygrały :( ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×