Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

A przystojny ten król choć trochę?:p Flowka to jak nie ma, to będzie!:D Wmurujemy kamień węgielny! Drugi pomnik musi stanąć zdecydowanie w innym mieście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przystojny ! Ale jest na rynku kupę miejsca na pomnik. Możemy coś pokombinować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakład fryzjerski już zakończył zadanie ! Zobaczymy ile włosów zostanie na głowie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie narzekaj ! Mogło być gorzej ! Ja też nie mam bujnych włosów i żyję ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy coś wiesz z mojego opowiadania o Księciu Półkrwi ale ... ciężko to opowiedzieć. Niemniej książka jest świetna i po prostu trzeba ją przeczytać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co mam wiedzieć i bez Twoich czarów ! :D Przydałby mi się taki Harry żeby mi pomógł pozamiatać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh... co to byl za wieczor wczoraj... Horrorowy :) A piwo dalej w lodowce czeka... Cos wene na nie stracilam :P Nie wiem o co chodzi ze slowem na \"ch\" O_O I w ogole nie wiele kumam :D A srubki beda takie specjalne, ze TWA nawet zebami nie da rady!! :P (ja Ci powyrywam moje piora!!! Ty!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Wczorajsze odcinki LOSTA tak mnie zaaferowały, że z niecierpliwością czekam na dalsze TWA ! Mam nadzieję, że to będzie dziś ! KO A co Ty taka niepijąca się zrobiłaś ? Nie wchodzi czy cuś ? :D Lecę do miasta pozałatwiać pewne sprawy a potem do pracy. Do zobaczenia wieczorem ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz niestety skonczylam :( Teraz czekam na 13 odcinek... Pomimo, ze sobie porcjowalam... :( A do piwa to musze miec chec... Nie pije na sile :) Bo piwo to przyjemnosc... czasem zalapie cug, czasem nie... W piatek mialam wieeeelka ochote - zadzwonilam z pracy do mamay, zeby mi kupila - ale robota sie przeciagnela i jak wrocilam poznym wieczoprejk do domu to padlam... No i piwo sie ocalalo... ;) Na zas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KKK witam!!! drugi raz! Och, wy maniaczki! [ TWA dumnie głowe do góry podnosi, w końcu to jej zasługa, że zaraziła KO i FLOW wirusem losta]:P:P:P:P:P Ptaszysko! [TWA gładzi delikatnie cudne włosy KO, odczywając przy tej czynności niedoświadczone jeszcze przeżycia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwala sie... najwieksza maniaczka... :P [nastawa glowke, zeby TWA bylo wygodniej, przymyka oczy i cala oddaja sie przyjemnosci...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety kochanie, koniec głaskania! Smażę nóżki od taniego kurczaczka, reszte gotuję na galaretkę! Będzie co jeść o jakieś obłędnej porze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem posłuszna i grzeczna panienka Flowka i wykonuje to co mi kazałaś:P Na wieczór mam Monachium, to znaczy na noc, bo na 21.00 szykuj wiadro picia i górę kanapek! No i poprzestań na tej herbacie, którą pijesz w tej chwili!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecie ja w pracy jestem nie...? Mialam przed chwila 3 godzinne walne zebranie... Przeciez sie nie chodzi na takie zebrania z komorka, nie? :P A poza tym i tak bym nie odebrala, bo mam na ostatniej kresce, heh... Nawet bys \"Czesc\" nie uslyszala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wal sie!!! Bo sobie kuku zrobisz!!! Jaka szycha?? Poszlam, odsiedzialam jak mysz pod mmiotla, ciasteczek sie najadlam i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z życzeniem TWA ... piję tylko kawkę i herbatkę ! Płyty nie doszły więc dziś nie będzie LOSTA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Szczesciara z Ciebie. Masz przed soba jesze Losta... Ja juz nie. Uscycham czekajac na 13 odcinek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... no i co...? Gdzie ceremonia powitania, gdzie Oda do Radosci, gdzie kwiaty, czerwony dywanik... itp... Przeciez jestem... A Wy gdzie? 😭 to ja ide moje filmy dalej ogladac... Nikt mnie nie kocha... Niech mnie ktos przytuli 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Ja pracuję ! - nie mogę ciągle tu siedzieć ! YWA Wyobraź sobie: idę z pracy do domu, z przyzwyczajenia zaglądam do skrzynki pocztowej (nie wiem po co skoro zaglądałam tam o 11 i nic nie było) a tutaj ... suprajs !!! Są płyty !!!!!!!!!!!!! Dzisiaj cd LOSTA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrażam to sobie!:p {TWA DUSZĄ WIDZI RADOŚĆ NA BUZI FLOWKI, KIEDY WYJMUJE PRZESYŁKĘ I POZNAJE BLISKIE JEJ CIAŁU PISMO I SERCE JEJ BIJE, RĘCE SIĘ TRZĘSĄ, OCH - MYŚLI, MOJA KOCHANA TWA]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No !!!!! Mało zawału serca nie dostałam jak otwierałam skrzynkę !!! :D TWA Wielbić Cię będę po kres swych dni !!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×