Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

tego mi trzeba było... słońce i morze........ tylko wieloryba zabraklo. 😘 Ide popracowac nad pięknością bo to łatwiejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ciągle obrażona nie pojechałam po zieleninę:P niech sam se kupuje jak taki mondry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę czasu minie wszystko się wygladzi i ustosunkuje moja KK dostala smiechu jak zobaczyla moją pitę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście najlepsze.... Jak Was czytam to brak mi słów i tylko się haham ! :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robalowaa byś się uśmiała jakbyś zrobiła co twa zrobiła na 30:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczy, których możesz dowiedzieć się od dzieci: 1. Kiedy polejesz kłaczki kurzu lakierem do włosów, a potem będziesz po nich jeździć na wrotkach, mogą się zapalić. 2. Głos czteroletniego dziecka jest donośniejszy niż glosy ok. 100 dorosłych w zatłoczonej restauracji. 3. Jeżeli zaczepisz psią smycz o wiatrak na suficie, silnik nie będzie miał siły obrócić trzydziesto kilogramowego dziecka ubranego w psie szelki i ubranko Supermana. 4. Jednak jest wystarczająco silny, aby ta sama smycz mogła zedrzeć farbę ze wszystkich 4 ścian w pokoju 3,5 x 3,5m. 5. Piłki tenisowe zostawiają ślady na suficie. >> 6.Nie powinieneś podrzucać piłek tenisowych, kiedy wiatrak na suficie jest włączony. 7. Kiedy używasz wiatraka na suficie jako rakiety tenisowej, musisz podrzucić piłkę kilka razy, zanim zostanie odbita. 8. Skrzydło wiatraka może odbić piłkę bardzo mocno. 9.Szyba w oknie (nawet potrójnym) nie zatrzymuje piłki uderzonej skrzydłem wiatraka. 10. Płyn hamulcowy z \"Cloroxem\" powoduje powstawanie dużych ilości dymu. 11. Sześcioletnie dziecko potrafi rozpalić ogień nawet kamieniem, chociaż 36-letni mężczyzna mówi, ze takie coś możliwe jest tylko na filmach. 12. Szkło powiększające pozwala na rozpalenie ognia nawet w pochmurny dzień. 13. Kiedy jesteś w butach z kolcami, łóżko wodne użyte jako boisko nie przecieka... ono po prostu wybucha. 14. Duże łóżko wodne zawiera ilość wody wystarczającą do zalania 200 metrów kwadratowych domu na głębokość 8 cm. 15. Klocki \"LEGO\" przechodzą przez przewód pokarmowy 4-letniego dziecka.Klocki \"Duplo\" nie. 16. \"Idź się pobawić\" i \"piecyk mikrofalowy\" nigdy nie powinny być użyte w jednym zdaniu. 17. Klej \"Super Glue\" jest na zawsze. 18. McGyver uczy wielu rzeczy, o których nie chcemy wiedzieć. 19. Tak samo Tarzan. 20. Nieważne, ile żelatyny wsypiesz do basenu - nie możesz chodzić po wodzie. 21. Filtry basenowe nie lubią żelatyny. 22. Video nie wyrzuca kanapek, nawet jeśli w reklamach pokazują, ze to robi. 23. Torby na śmieci nie są dobrymi spadochronami. 24. Kamyki w baku powodują dużo hałasu podczas jazdy. 25. Zawsze zajrzyj do piecyka, zanim go zaczniesz rozgrzewać. 26. Plastikowe zabawki nie lubią piecyków. 27. Tosterów też nie lubią. 28. Straż pożarna zjawia się po około 15 minutach od zgłoszenia. 29. Cykl wirowania w pralce nie powoduje choroby morskiej u chomika. 30. U kota powoduje. 31. Koty wymiotują więcej, niż same ważą. 32. Kota łatwiej złapać po wciągnięciu jego ogona w rurę odkurzacza. 33. Karmienie komputera truskawkami przez stację dysków nie poprawia jego pracy. 34. Polewanie płyt CD woda kolońską zapewnia im piękny zapach i zupełnie nową jakość dźwięku. 35. Cisza niekoniecznie znaczy \"nie ma się co niepokoić\". i mogę czytać to tysiąc razy i tak za każdym razem powoduje to smiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modlitwa jej i jego Modlitwa kobiety Panie, Zanim położę się spać, Modlę się o faceta, który nie jest kaleką, Przystojnego, mądrego i silnego, Którego ptaszek jest długi i twardy. Takiego, który pomyśli zanim coś powie, I dzwoni kiedy obieca. Modlę się żeby dużo zarabiał, A gdy będę wydawać jego forsę, nie będzie się wściekał. Będzie przysuwał mi krzesło i przepuszczał w drzwiach, Masował mi plecy i błagał o więcej. Och Panie! Ześlij mi faceta, który mnie zrozumie, I będzie wiedział co odpowiedzieć gdy spytam się czy nie jestem gruba Takiego, który będzie się ze mną kochał cały czas, W kuchni i w lesie, w windzie i na łące! Modlę się by kochał mnie do końca życia, I nigdy nie dobierał się do mojej najlepszej przyjaciółki. I gdy tak klęczę i modlę się, Patrzę na tego idiotę, którego mi zesłałeś. Amen. Modlitwa faceta Panie, Ześlij mi laskę z dużym biustem. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet wraca z delegacji i znajduje żonę w łóżku z jakimś typem. Bez słowa wychodzi z domu na placyk przed blokiem. Siada na ławce z ciężkimi myślami: -Ależ kurwa z niej, przecież wysłałem jej smsa, że wrócę wcześniej... Posiedział, wypalił kilka papierosów, twarz mu trochę pojaśniała... -Z drugiej strony, może to jednak nie kurwa, może zwyczajnie smsa nie dostała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś 1 marca i nastempujonce świenta: Międzynarodowy Dzień Walki przeciwko Zbrojeniom Atomowym - TWA protestuje... Kończy się okres gdy obowiązują włączone światła mijania, chyba źle dla TWA bo jak chodzi nietomna po ulicach, myślonc co by tu ściemnić na kafce to jom może samochud przejechać i co wtedy? ;) Światowa Organizacja Zdrowia bije na alarm: w XXI wieku grozi nam epidemia otyłości. Specjaliści usiłują jej zapobiec. Wdrażane są długofalowe międzynarodowe programy łączące wysiłki lekarzy i firm farmaceutycznych. Dla zwrócenia uwagi społeczeństwa na doniosłość problemu dzień 1 marca jest obchodzony jako Światowy Dzień Walki z Otyłością. BMI BMI (Body Mass Index) czyli Wskaźnik Masy Ciała charakteryzuje relację pomiędzy masą ciała a wzrostem. Obliczając BMI możemy określić ilość tkanki tłuszczowej w organizmie. BMI = masa ciała / wzrost 2 Osoby o BMI przekraczającym 25 kg/m2 mają nadwagę, przy BMI od 30 kg/m2 mówimy o otyłości. Im wyższy wskaźnik BMI - tym większa zapadalność na różne schorzenia. Klasyfikacja zaburzeń masy ciała-BMI (kg/m2) Niedowaga = 25 Okres przed otyłością 25,0-29,9 I° otyłości 30,0-34,9 II° otyłości 35,0-39,9 III° otyłości >= 40,0 Jak siem obudzem idem kupić batonika!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Machaczka się zameldowała ! :D Ja też protestuję przeciwko zbrojeniom ! Z tymi światłami mijania to nie wiem do końca - mieli uchwalić żeby cały rok obowiązywały ... ale co dalej ? Idem odebrać cuś co da mi rozkosz filmową ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1/ nie zrozumiałam ps, do tego juz spalam o tej godz 2/paski teraz szalenie modne , bluzki troche tunikowate i znow szerokie pasy do tego z duzymi klamrami 3/ okres przed otyloscia BMI= 25,306932 /mowilam ze przytylam/ 4/ dowcip o kurwie mnie powalil 5/ glowa juz nie boli /na razie;) / 6/ protestuje tez 7/ swiatel jeszcze nie uchwalili 8/ machaczka niech sie od obrazi i cos wiecej napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajace atakuja uwaga :) według BMI jestem niedożywiona i niem mam wstepu na wybieg i protestuje przeciwko zbrojeniom i tarczy też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_KL_ zara pojmiesz, jak Ci powiem, że to buzuje!!! u wienkszości Toreb!!! ostatnio przeszkodził Ci gruby brzuch..tera siem nie daj!;) w miesioncu kociakuf kwiatki na kawce!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opróżniłam portfel ! Ale warto było ... bendem siem filmować od dzisiaj ... tylko nie wiem jak bo chroniczny brak czasu ! :D TWA --> 👄 👄 👄 wiesz za co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad. ps chciałam!!!!!! mam S, bylam w P i ... nie zrobili mi!!!!!! wściekłam się i było mi przykro bo oni tylko do 9 mogą to zrobic, a ja bylam 9.03 bo ... przepuscilam kobiete w zaawanswanej ciąży i debilna P powiedziala ze jej to nic nie obchodzi! a potem wyjechalam do scyzorykow a sama wiesz ze to trzeba konkretnego dnia! a tak w ogole to na miejsce stawilam sie 8.40 ale ta debilna gadala!! ciekawe czy debilna P tak samo bedzie spiewac jak na nią naskarze:) a zrobie to bo jej nie lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz znaleźć przyczynem bóluf ...bo te bóle som bardzo szkodliwe dla organizmu ..tak samo jak te tabletki, które bierzesz :( Dobry pomysł...ja też chodzem skarżyć..a dziś idem pochwalić mojom rehabilitankem do Pani Prezes!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×