Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

cześć z rana!!! a ja wczoraj nareszcie doświadczyłam co to jest rasowa zachcianka w ciąży - jak zobaczyłam w sklepie koreczki śledziowe w zalewie pimidorowej z cebulką - to nie było zmiłuj! zjadłam całe pudełko. a princeski mleczne wtryniłam 3..... myślałam, że mnie skręci. zdarzało mi się mieć ochotę na coś, ale nigdy aż tak intensywną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie \"Cieżarówki\" i Świeżo upieczone Mamusie:):):) Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku: ..........Mnóstwa prezentów pod zieloną choinką, pyszności na wigilijnym stole, wspaniałej rodzinnej atmosfery wypełnionej melodią staropolskich kolęd, a także wystrzałowego, bąbelkowego Sylwestra i spełnienia marzeń w Nowym Roku życzą Czigra & Żabciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy Pana Żabcieja i pewnie Czigrę!!!! dziękujemy za życzenia i karteczkę, Wam również wszystkiego najlepszego, duż, dużo szczęścia w Nowym Roku - może takiego ponad 3-kilogramowego???? i spełnienia marzeń! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede bawi dziecko i rodziców, Kaasia juz wyjechała, ale reszta nie ma usprawiedliwienia - pisać mi tu!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jestem, miałam pilną robotę w moim drugim etacie domowym i nie było czasu pisać :) Od razu, bo nie wiem czy potem nie będzie za późno i was jeszcze tu zastanę chciałam Wam życzyć wesołych i jeszcze weselszych świąt !!!! Niech Wam dzidziusie wielkie i silne w brzuszkach rosną i niech szczęśliwie przychodza na świat :D i życzę wam wszystkiego, wszystkiego dobrego w Nowym Roku (ale rozwijać sie będę z zyczeniami noworocznymi za tydzień) A teraz zmiatam stąd, bo trzeba jeszcze parę rzeczy zrobić :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik - dzięki, ale może jednak nie za duże???? :o w końcu musimy je urodzić ;) niech będą długie, zdrowe i ze szczupłą główką :D co Ty na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agniechy
twoje napewno będzie miało szczupłą główkę jak będzie miało w niej taką samą zawartość jak mamusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam juz dzisiaj... życzę wszystkim brzuchatkom Wesołych Świąt, zdrowych dzieci i szczęśliwego Nowego Roku!!!! buziaki! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch3
hej czy któraś z was miała opryszczke narządów płciowych? ja dostałam w 27 tygodniu ciąży biorę tabletki heviran- lekarz mi zapisał ale czy to starczy czy wszystko będzie oki???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie ciężaróweczki. Ja już wróciłam z wyjazdu światecznego i jestem okropnie zmęczona. Tylko bym spała i spała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle nikogo nie ma :-) ale i tak gorąco was witam w ten ostatni dzień w roku i zyczę samych sukcesów i radości w kolejnym Nowym Roczku !!!! buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! dziewczyny - wszystkiego najlepszego w nowym roku!!!!!!!!!!!!!!!!! samych zdrowych dzieciaczków i łatwych i lekkich porodów :) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A***A*
do czego służy oksytocyna i czy musi byc użyta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! A* - oksytocynę podaje się przy porodzie na wywołanie skurczy, jeśli ich nie ma lub są słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim w nowym roku:) jak Wam minely swieta i sylwester? nam bardzo szybko... podroz do bstoku znioslam nadzwyczaj dobrze i potem jeszcze do tychow:) u mnie wszystko w porzadku, mala kopie juz calkiem fajnie i nawet co silniejsze kopniaczki maz jest w stanie wyczuc:D dzis pierwszy dzien w pracy i jak to bywa - od czega zaczac... ale juz sie uporalam z wiekszoscia wiec sie melduje poslusznie:) a co u Was? Aga gdzie spedzaliscie swieta - u siebie? jak sie czujesz? dede jak sie ma coreczka no i jak sie masz? chimera, elf - a co Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć Kaasiu!!!! nareszcie się odezwałaś. my swięta u siebie, a arczej po rodzicach, a potem odpoczyek u siebie. czuję się dobrze, chociaż miałam małe ostrzeżwenie w pierwszy dzień swiąt - strasznie mnie bolał brzuch, chyba się naciągnęła gdzieś, a dodatkowo maluch usiłował się odwrócić... ale mu nie wyszło :o na szczęście przeszło... teraz jestem następna w kolejce po dede :o dzisiaj idę do lekarza, musze popytać o poród i parę drobiazgów, np. twatdnienie brzucha, bo czasem to mi sie kamień robi, szczególnie w nocy. własnie grzebię na alegro i znalazłam wózek, który chcieliśmy kupiś po niżesz cenie niż w \"promocji\" w sklepie, to samo łóżeczko. chyba sobie zamówimy a ja się spakowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie.wszystkiego najlepszego w nowym roku.mam pytanie.jak to jest z farbowanie m wlosow w ciazy bo slyszalam rozne wersje.niektore nawet wlosow nie podcinaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bosze.....pierwsze słysze. Fakt ja akurat nie farbuje bo chce żeby zmyła mi się farba. Włosy miałam do pasa i obciełam pod brode i co??? jakiś przesąd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam do was zeby zyczyc wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, samych radosci z maluchami jak sa w brzuszku albo juz poza :) buziak dla malej dede..... jesli chodzi o farbowanie to wiem ze nie wolno farbowac w ciazy, w ogole farbowanie nie jest zdrowe bo to sama chemia....moze zle mowie ale tak wlasnie slyszalam ale podcinanie wlosow mysle ze to chyba przesad tylko (jesli taki w ogole jest) bo w tym chyba nic zlego nie ma i mozna w ciazy...ja bym miala okropne gdybym 9 miesiecy nie podcinala bo mi bardzo szybko rosna.... pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baby - za karę was tak nazywam bo się nie odzywacie :-( co tam u was słychać ?? U mnie coraz ciężej, skóra napięta, rozstępy wspaniałe (ku mojej wielkiej rozpaczy), piersi takie wielkie, że aż się nadziwić nie mogę itd.... a ogólnie samopoczucie ok. co do fabowania włosów - to własnie je ufarbowałam w zeszłym tygodniu, pierwszy raz w ciąży, ale już nie mogłam wytrzymać... co do obcinania to uważam to za kompletną bzdurę. Idę do łóżeczka, \"do zobaczenia\" jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! farbowałam włosy na śłub, w sobotę idę znowu bo mam odrosty, ścinałam już dwa razy, trzeci raz też pójdę, przed porodem w połowie stycznia, żeby mieć spokój - nie popadajmy w paranoję :) cześć szurek! Elfik - wczoraj nikt się nie chciał do mnie odezwać, więc \"bab\" należy się też Tobie :) :P mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ale nas zasypalo, cala noc ledwo ledwo padal snieg, ale za to systematycznie no i efekty sa... ja tez w ciazy wlosy scinalam - fakt ze nie farbowalam, ale nie z uwagi na \"ciazowe przesady\" ale dlatego ze nie bylo takiej koniecznosci. osobiscie spotkalam sie opinia ze mozna farbowac wlosy bedac w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze - nie wierzyłam, że na allegro można znaleźć nowe rzeczy taniej niż w sklepie, ale można! właśnie kupiliśmy wózek i łóżeczko, oszczędzilismy na tym około 150 zł. w sumie niemał kwota, będzie na ubranka :) no Kaasia, ale Ty juz daleko zaszłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem:D normalnie sama jestem w lekkim szoku;) a jeszcze niedawno robilam test ciazowy:D a teraz juz ladnie widac mi brzuszek, mala fika i bryka. wczoraj to chyba sie rozciagala bo kopnela calkiem mocno - az sie zdziwilam:) aga a co to za lozeczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×