Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

jestem, na chwilę, ale jestem wiecie, że kompy sa strasznie głupie???? 😠 a jak twoja praca zależy wyłącznie od kompa to już wogóle przewalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem:) Izaaa czy Ty przypadkiem nie rodzisz??????????? bylam dzisiaj na usg i...........................bedzie dziewczynka.SZOK szok...bo caly czas czulam i babska intuicja podpowiadala mi,ze bedzie chlopak.Od poczatku mowilismy do brzucha Filip,bylismy pewni,ze to bedzie synuś,a to bedze dziewczynka:) Z rozpędu kupilam słodki kocyk z różowymi akcentami:) Za kupowanie reszty gadgetow biore sie po 1 listopada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dede GRATULACJE!!!!! Powiedzcie mi ... Co zrobic aby byc mniej plochliwa... Bardzo latwo mnie wystraszyc.... Ostatnio wystraszylam sie tak otwieranych energicznie drzwi...ale to do takiego stopnia ze az podskakuje.. I meza nawet za drzwimi... Wszytko co nieprzewidywalne przeze mnie i jest mnie w stanie zaskoczyc .. po prost mnie straszy :s A to chyba troche niebezpieczne... bo po takim nr to serce wali mi jak dzwon... Bylam u lekarza i zapomnialam sie spytac... Za 2 tyg ide... ale do tego czasu moge na zawal pasc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dede gratuluje dziewczynki :) Ale cieszysz się mam nadzieje :) Ja bym strasznie chciała mieć teraz chłopczyka może by mi tą moją córunie troche poprzestawiał :P heheeh Dzisiaj piękna pogoda więc zaraz zmykam na jaki spacer ;) Miłego dnia Mamuśki 👄 Izaa urodziłaś czy nie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny:) jak mi sie dzisiaj słodko spało,tak dziwnie spokojnie - może dlatego,że zaspokoiłam swoją ciekawość:) Mąż jest troszkę niepocieszony,bo wolałby chłopaka,ale myślę,że mu przejdzie... Co do strachliwości to też tak miałam!!!! Oprócz tego,że każdy dźwięk potrafił mnie wystraszyć,to miałam zwidy,że stoi ktoś za drzwiami,albo za oknem,albo za moimi plecami Aha i termin mam na 13 grudnia ----czyli o tydzień wcześniej niby,ale na wyniku usg jest napisane +/- 21 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dede Dziekuje ... Powiedz przeszlo Ci to... U mnie sie zaczelo z ciaza jakos bo 3 tyg temu juz zaczelam glos dawac :D A do tego uzadzilam mezowi terror emocjonalny.... :D Zaczelismy rozmawiac i sie poryczalam.. O glupote :D Boze... jak mnie nie zabije w ciagu najblizszych miesiecy to mu sie orrder bedzie nalezal :D Sam stwierdzil przez telefon ... ze to chyba mam od tego swojeg stanu takie zachowania i poddenerwowanie, kazal zjesc sniadanie i polozyc sie....:D No ja dziekuje.. Nie mialabym tyle cierpliwosci do siebie... jeszcze bym przez tel sama na siebie nakrzyczala ... a On mnie uspokaja :D Chyba na meza ciezarnej nie nadawalabym sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też wysiada nerwowo zemną :P Raz płacze na drugi raz się śmieje a już najgorsze powiedzieć mi cokolwiek że nie mam racji - to już piekło na ziemi potrafię zrobić ;) Jak myślicie w 15-16 tyg będzie już widać co będe miała czy nie bardzo??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasi mezowie na prawde musza teraz wykazac sie stoicka cierpliwością - już sam fakt,że muszą znosić nasze humory,chuśtawki nastrojów. Nie wiem czy mi przeszlo czy otoczenie nauczyło się odpowiednio podchodzić do mnie po kilku akcjach jak nie mogłam się uspokoic jak mnie ktoś wystraszył.Tez zdarzało się,że płakałam ze strachu,bo np. mój mąż,który dobre wiedział,ze wszystko potrafi mnie wystraszyć,a pukał mi wieczorem w okno od strony podwórka,a ja byłam sama w domu,albo wchodził po cichu do łazienki jak ja brałam prysznic i byłam odwrócona....Teraz mi już takich numerów nie robi... Z drugiej strony mała myszka nie potrafi mnie tak wystraszyć i nawet zaakceptowałam pająki :) wiec nie jest tak źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja do tej pory tez emocjonalnie jakos sie trzymalam i chyba szczegolenie w kosc nie dawalam mojemu, ale ostatnio zauwazylam ze jestem podminowana i tylko czekam na zaczepke;) cale szczescie moj czarek nie daje sie sprowokowac:) niedobla mi lekarz powiedzial ze bedziemy maluszka podgladac w 20 tyg - o ile bedzie miec ochote sie dobrze wystawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobla - nie słyszałam,żeby komuś lekarz powiedział o płci tak wcześnie - gadgety są wtedy malutkie jak orzeszki i łatwo o pomyłkę:) Najczęściej lekarze identyfikują płeć na usg ok. 22 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wiem właśnie wszystko zależy od sprzętu a ten w naszym szpitalu jest delikatnie mówiąc beznadziejny :O Ja będe miała usg w grudniu ale to będzie góra 15 tydzień więc napewno mi nie powie :( Pytam bo chciałam zrobić mojemu niespodzianke na święta ...ale pewnie zrobie na walentynki ;) o kurcze zapomniałam że ma dzisiaj urodzinki :( :O Zmykam po prezent papapapapa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dede... o nie... myszke to moge zlapac poglaskac... Ale pajakuw w kazdej postacji sie panicznie boje..... Powiedzcie mi kobietki... Kiedy mieliscie 1 usg Ja jestem w ok 4-5 tyg ciay.. Wczoraj poszlam do lekarza powiedzial ze bedzie juz cos widac..ale ze nie bedziemy robic usg bo to jednak ingerencja w maluszka a on musi miec spokoj teraz bo sie rozwija ze to bardzo wazny okres a nie wiadomo jak dziaaja fale usg na niego i lepiej nie robic usg Dzis ide prywatnie do innego lekarza... Robic to usg czy nie... Bo juz sama nie wiem.. Moja kolezanka ktora poronila w 4 miesiacu mowi abym poczekala.. Aby zrobic 1 usg wlasnie po tych 3 najwazniejszych miesiacach... I sama teraz nie wiem.. Choc ten lekarz kazal mi przysjc za 2 tyg i powiedzial ze wtedy robimy moze usg A jak to naprawde szkodzi naszym niunkom??? A co do humorow... jestem zla jak osa.. Bojowe nastawienie mam chyba od zaplodnienia bo juz swego czasu sie nastwilam tak na pewne osoby ze jak spotkam na drodze to biada... A teraz to sie ciesze... Diablica sie we mnie odezwala... Bede sie wsciekac na wszytkich jak mi podpadna a zwale to na stres ciazowy sesese ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam szansę na sądny dzień - mogę dostać opiernicz od szefa, siedzę więc cicho i robię swoje, ale raczej mi się nie upiecze :o trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to nie trzeba robic tak wczesnie pierwszego usg (ja mialam w 6 tyg i 5 dniu dla potwierdzenia,bo byly watpliwosci),ale niektorzy lekarze robia pierwsze w 12 tyg,niektorzy w 10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak mysle zeby dziadkom - oim rodzicom zrobic niespodzianke na swieta... Ale chyba sie udusze... bo juz tak krece,... Wczoraj mama dzwoni i pyta sie.. Gdzie bylas rano a ja : u lekarza A po co Aja.. a umowilam sie z nim za 2 tyg Poczym slysze glos mojego meza ..... NIE PODPOWIADAJ :D no wiec mame zbylam... Ale to jakby nie bylo to jeszcze caly listopad i grudzien.... Nie dam rady tyle pociagnac :D A to bylby fajny prezencik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Aga juz piszę jednym kciukiem:) ale chyba szef wie,ze nie może Cie denerwować,bo mozesz zaczac rodzic???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny błagam Was o wsparcie!!! Własnie wrociłam od ginekologa (jestem na pocz atku 11 tyg ciąży), a tam załamka - stwierdził że dzieje się coś niepokojącego bo macica jest za mała!!!! Na 14 mam USG, ale do tej pory chyba umrę ze strachu!!!! Co się mogło stać? 2 tyg temu wszystko było Ok, serduszko biło jak dzwon, cały czas brałam Duphaston, zadnych problemów a dziś nagle taka wiadomość... Jestem zrozpaczona, pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dede.. No wlasnie... Lekarz nie chcial.. Tylko ja :D Bo chcialam strzelic pikne foto Niuni.. Oprawic w ramki i dac dziadkom :D To powiedz do kiedy czekac... A co ciekawsze... Pan dr nawet nie powiedzial mi ktory to tydz. zbadal mnie... bo mialam watpliwosci czy moze nie jestem wiecej niz od ostatniego @ w ciazy... Zgadal powiedzial ze macica nawet nie jest dobrze spuchnieta... (oj...ja czuje jak puchnie :)) A jak wyszlam wrocilam sie i spytalam sie pieegiarki czy nie potrzeba zadnych badan... Ona tylko powiedziala .. o malutka ciaza 4-5 tyg (jaka malutka ja wiem od niedzieli :)) narazie nie trzeba... Nie wiem.. jakos mnie to wszytko dziwi.. Wydawalo mi sie ze na dziendobry dostane plik swistkow na badania a tu nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doro - spokojnie poczekaj na to usg - wtedy sie wszystko wyjasni,teraz nie ma co sie zamartwiac,bo możesz dziecku zaszkodzic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doro... Spokojnie... Moze po prostu tak mu sie wydawalo... Albo niunia chwilowo sie nie rozpycha za bardzo.. Nie denerwuj sie to dzidzi szkodzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pewnie domyślacie sie jakie myśli chodza mi po głowie... :( trudno jest się opanowac w takim momencie kiedy lekarz mówi że \"może\" mamy problem, skierowanie na cito, na ktorym jest napisane \"missed suspect\", eh, nie mam sił... Jeszcze 3 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyslamy się Doro i wiemy,że łatwo jest komuś pisać,a Ty swoje i tak przeżywasz...Trzymamy kciuki,zeby wszystko było OK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójdę na spacerek choć nie jest za pięknie na dworze, ale może dobrze mi zrobi. Łzy same lecą... Przecież ten lekarz ma doświadczenie, bez powodu by mnie nie straszył :\'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dede nie nie zalozyl wogole to u mnie masakra;/ Poszlam w poniedzialek po tescie zaraz do centrum a tam ze chce na poloznicza .. i co slysze w okienku nie ma zapisow po nowym roku.. wiec mowie babce prosze pania jestem w ciazy i nie moge czekac do nowego roku.. poszlam na gore do recepcji poloznictwa i co mi babka mowi.. ze lekarze juz za darmo przyjmuja... ide dzis do dr prywatnie.. Spytam sie czy zechce mnie prowadzic prywatnie ale niech zapisze mnie kasowo tez bna badania... bo nie bede kupy kasy wydawac na badania jak glupie ob czy morfologia sama kosztuje 17 zl Zobacze co dr powie .. slynie z tego ze sie przejmuje pacietkami i mowia ze jest takim lekarzem z powolania... Wiec moze sie zgodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doro - na razie nie martw się na zapas, bo jak się okaże ze jednak wszystko jest w porządku te nerwy okażą sie niepotrzebne. wiem, że łatwiej mówić niż zrobić. połóż się spać, ajk zaśniesz czas szybciej zleci... trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz karte ciazy zalozyl dopiero po pierwszym usg a badania u mnie sa tansze...morfologia 4zl,mocz 3,5....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×