Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Podobno wypadło na mnie, niezbyt mam wprawę bo zawsze moja ziomalka na okrągłe wpisy się załapywała. No ale tym razem mnie się udało. Dziś ja stawiam, dziewczyny stawiam szampana to już 1500 wpisów, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po krotkiej przerwie :) Na wstępie pozdrawiam wszystkie Panie bez wyjątku Ja nie byłam przeziębiona, a po piruetach na zalodzonym chodniku trochę dokuczły mi \"gnaty\" i nie mogłam za wiele czasu spędzać przy lapku.Ale dziś jadę na kulig, organizujemy z naszą grupą. Albo bedzie dobrze, albo mnie rozłoży na dobre :) Mam dziś jeszcze trochę pracy domowej, szkoda że nie mogę skorzystać z zaproszenia na Wasze obiadki. Lubię gotować , ale ostatnio mi się nie chce .. A teraz jeszcze coś grzcznego :) Hrabia z Janem pojechali na polowanie. Po drodze na rozgrzewkę wypili strzemiennego. Widza jelenia. Hrabia wypalił i nie trafił. No to wypili jeszcze raz. Znów widza jelenia. Hrabia znów wypalił i nie trafił. Znowu wypili. Jada dalej i widza jelenia. - Hrabio, może teraz ja spróbuję? - Dobrze Janie. Jan strzelił i jeleń padł. - Janie jak to zrobiłeś? - Trzeba celować w środek stada... Zdjęcia mam tylko ofki i foreverka, jak ktoś jeszcze chciałby wymienić się fotami, mój adres jest dostę pny, więc proszę przesłać, a ja prześlę swoje. Miłego weekendu wszystkim życzę , no i stosujecie tę dietę, ja nie mogę keksu / odchudzam się w inny sposób/ :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jeszcze z innej beczki :) Facet spaceruje nad rzeką. Podczas spaceru widzi wędkarza, wędka w ręku, a właściciel śpi w najlepsze. Dokładnie w tym momencie wędką zaczyna szarpać- jest branie! - Hej, proszę pana! - woła spacerowicz- Niech pan patrzy! Ma pan branie! - No faktycznie. - wędkarz otwiera jedno oko i ziewa - A może pan mógłby ją wyciągnąć? Facet jest nieco zaskoczony, ale robi, o co go proszą. Wędkarz na to: - A teraz niech pan założy na haczyk świeżą przynętę i zarzuci. Facet znowu wypełnia polecenia. Ale później odwraca się do wędkarza i mówi: - Wie pan co, z takim nastawieniem to powinien się pan ożenić i mieć syna, żeby to wszystko za pana robił. Na to wędkarz się rozpromienił: - Świetny pomysł! A nie wie pan, gdzie mógłbym znaleźć kobietę w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie dziewczynki Ja tylko na mała chwileczkę,idę jeszcze do łóżeczka,chorusia trochę jestem,ale mam dla Was wiadomość,i to wazną,a ponieważ jesteście moimi przyjaciółkami,czuję w ogromnym obąwiązku poinformową Was o tym. A.....o czym: Otóż nie otwierajcie poczty o nazwie...:invitation: Jest to najnowszy wirus,podobno groźny.Taką otrzymałam informację i szybko sie z Wami nią dzielę :) Forewer ...dzięki za uznanie :D:D::D:D:D: Tak sobie siedzę, a ponieważ pewnie juz nie niedługo przyrosnę do komputera,to będę pisac więcej :) Dajen.....wzystko się uda,ja też nadrobiłam sporo zaległości...w każdej dziedzinie mojego życia...:) na przyszłość, mam juz sposób jak zrobic żeby tych zaległości nie było !!!! Pa....dziewczynki...wejde tu jeszcze później..ale teraz Kaziczek też chce przekazać wiadomośc o tym wirusku...[ serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A obrazków nie da się skopiować ... myślałam, że troche ulżę paluszkom :) Już pozdrawiam i ściskam w pasie wszystkie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chwila a Kaziczek zostanie moim ulubionym bohaterem z poczekalni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam jeszcze informacje o wirusie, on bedzie atakował każdego 3 dnia miesiąca, dziś już jest 4, więc nie ma zagrożenia,. ale od nieznajomych lepiej nie otwierać zalączonych plików.. W najbliższych dniach musicie uważać i nie otwierać żadnych wiadomości o nazwie \"invitation\", niezależnie od tego kto ją wysłał. Jest to wirus, który \"otwiera\" znicz olimpijski, który pali dysk twardy. > Tego wirusa otrzymacie od osoby, która znajduje się na liście kontaktów, dlatego musicie rozpowszechnić tego maila, bo lepiej otrzymać go 25 razy niż otrzymać i otworzyć wirusa. > Jeśli otrzymacie wiadomość zatytułowaną \"invitation\" nie otwierajcie jej i od razu wyłączcie komputer. > Jest to najgorszy wirus, o jakim informowało CNN, zaklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej niszczycielski z wszystkich, które kiedykolwiek pojawiły się. > Ten wirus został odkryty wczoraj po południu w MCafee i nie ma jeszcze dla niego rozwiązania. > > Ten wirus po prostu niszczy \"Sektor Zero\" na dysku twardym, gdzie ukryte są podstawowe informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wykładzie studentka pyta profesora seksuologii: - Co zazwyczaj robią mężowie po odbytym stosunku? - 10% odwraca się na drugi bok i zasypia, 10% wychodzi do łazienki. - A pozostałe 80%? - pyta dalej studentka. - No cóż ubiera się i wraca do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilia kwitnie, róża opada, czerwony tulipan swe płatki składa. A ja, korzystając z tej sposobności życzę Wam dużo szczęścia i radości. *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 To znowu ja :) Forewer...... to naprawde fajny facet ,co prawda mąż...ale ja tak naprawde to bardziej sobie z tego wszystkiego żaruje, bo dlaczego nie....nie dośc mamy kłopotów życia codziennego :):):) Tutaj nie muszę się krygować,taka mam przynajmniej nadzieję,nawet jeśli ktoś :obcy: mnie czyta...to co?? A że temat rzeka....to juz nie moja wina :D:D:D:D:D:D:D Wiktorio....to znaczy że Ty też nie masz moich zdjęć,wczoraj Ofka mi pisała że nie doszły, cholera....wszystkim wysłałam,coś ten mój kpmp szwankuje.Wyslę ci ,je w poniedziałek,przeczekajmy te wirusy zgoda :) Najlepiej by było,żeby każda z Was napisała mi czy doszły czy te zdjęcia,czy nie.Chciałabym mieć to z juz z głowy :D:D:D:D:D:D no i znowu muszę zmykać....Kazio aż czerwienieje ze złości że tak długo siedzę,a miałam momenicik.no ale czy z Wami da się momencik ❤️ Pa ...i do wieczorka...wtedy komp jest mój ::D:D:D:DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki brawo za poezje. Warrior gdzie Ty poszłaś był szmpan. Dziewczyny 10 lutego premiera w kinach.Kupujemy bilety i zabieramy naszych Kazików na dalsze przygody Jutki.Wprawdzie,mój \"kazik\"niechetnie pójdzie ale co tam,spróbuje:D \"Niech mówią nam to nie jest miłość Że tylko to sie zdaje nam....\" Ide dalej odgruzowywać chate ze śmieci.Zamiast keksu bedzie placek z truskawkami,moze zadziała:D.całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 takisku - tak bardzo kichalas w poczekalini ze i mnie sie udzielilo to przeziebienie ,no ale co robic wybaczam Ci:D:D:D Viktoria - piszesz ze dzisiaj na kulig sie wybierasz -zazdroszcze Ci nie pamietam kiedy ja na kuliku bylam,chyba jako panienka Ja dzisiaj jestem zaproszona do siostry na \"grila\" wiem zima i gril ,ale co tam ,szfagier marznie na balkonie a my tylko jemy:D Jak przyjdzie syn to zdjecia przesle ,bo znowu biedaczek w domu nie spal. Mlodszy poszedl na urodziny do kumpla,zostali zaproszeni do kina a potem ida gdzies cos zjesc.Nie wiem kiedy wroci,mam nadzieje ze do 18 bedzie w domu bo potem do kosciolka.A , moj malzonek tez dzisiaj w kuchni robi juz rolady slaskie na niedziele i kluski tez beda:D no a mamusia czyli ja przy komputerze.Zawsze mowie kazdy robi to co lubi;D;D;D pa,pa jak pisze takisek\" jeszcze wroce\" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To choc na chwilke wpadąlm żeby powiedziec Wam DZIEN DOBRY. Życze Wam slonecznego dnia. Usmiech juz jest, bo pewnie przeczytaliscie już dowcipy. Tak to jest z tymi chłopami, ale bez nich byłoby smutno. Mój slubny pomagał mi sie dzisiaj ubierać i stwierdził, że w najbliższym czasie to on planuje zachorować, bo tez chce by przy nim tak skakano. A my wiemy, że chory mężczyzna to gorzej jak... (każdy może dopisac co chce). Biegnę do garków, bo pora obadu coraz blizej. U mnie dziś słoneczko świeci, snieżek napadał i temperaturka -7, tak przyjemna pogoda na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja już po spacerku -po zakupy do sklepu- zaraz do garów i do odgruzowywania chałupy:D:D:D. rozbawiłyscie mnie tymi dowcipami, zwłaszcza Forever tym na GG!! Ale świiiiński!!! Niektórzy to mają dobrze, jeżdżą sobiena kuligi..... innym mąż pomaga się ubierać.... Mój \"kazik\" tez nie najgorszy, robi specjalnie dla mnie placki ziemniaczane..... i dba o moją dietę...... ale do kina to nawet wołami go nie wyciągnę- mogę się z siostrą wybrać, może to i lepiej... A Dosi nie było Foreverku, bo jej sygnał z radiówki uciekł, 24 h czekała na fachowca, coby jej zrobił, a i tak nie wiem jaki był rezultat tego robienia... Na razie , do później.... AAA, Dajen, gratulacje dla Ciebie za wpis, niechcący popadło na Ciebie, został tam jeszcze kieliszek szampana dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesor omawia test napisany przez studentow: Sprawdzian wypadl dobrze, ale najbardziej zainteresowaly mnie odpowiedzi na pytanie 11., a mianowicie:\"Co zwieksza sie siedem razy,gdy zgasimy swiatlo?\". Panowie udzielili dobrej odpowiedzi: zrenica, a paniom gratuluje narzeczonych? -Malzenstwo jest jak dwa statki - mowi Nowak do Malinowskiego. - Wiesz, to ja chyba na jakis wojenny trafilem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼Witajcie.. Mam pól godzinki...jest jakis program który Kazio musi zobaczyć,nie wiem dlaczego..ale chwała Mu zato :D:D:D:D:D: komputer jest mój:) Boja...skarbie sorki..:( nie chciałam kichać...a juz napewno nie chciałam przeziębić Ciebie..zrób sobie herbatkę z soczkiem malinowym...ferwex i zaraz przejdzie....:) A kluseczki...mniam,mniam ale bym zjadła :D:D:D:D:D:D Wiktorio....kawałki są jak mówią moje dzieci....zarąbiste...inaczej mówić nie mogą...przynajmniej w domu.......:) Podoba mi się że teraz nazywaci e swoich mężów......\"kazik\" to za sprawą Forewer....albo moją...bo tak dużo o Nim pisze.A może za dużo...ale co poradzę...nie mogę przestać :D:D:D:D:D:D Dajen....gratulacje...za 1500 setny wpisik......na szmpana to pewnie liczyć już nie mogę...przespałam rozlewanie...:D:D:D: MarMi chyba przesyłki odda mi cześniej...nie może pracować...biedna..a moje dzieci wcale się do domku nie śpieszą...no i co Wy na to?? Jak to się ma do powiedzenia..\"Nie ma jak u mamy\" :) Zyczę Wam zdróweczka..pogoda znów nam się chrzani.słyszałyście że znowu mają być mrozy :( jak długo jeszcze ta pogoda będzie nas tak dręczyć..ja chce już ciepełka :D:D:D::D:D Do później...zaraz tu przyjdę ...idę sobie zrobić herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamniczku- nie martw się, ONE zawsze wracają!!! Taaa, nie ma jak u mamy, ale odpocząć od rodziców widocznie dzieciom potrzeba. Moje też chętnie przemieszkują gdzie indziej, nie bardzo chcą wracać; ale jak już wrócą, to zeznają, że i tak najlepiej jest w domu:D:D:D. Trzeba zatęsknić, żeby docenić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jesteście niesamowite - brzuch mnie rozbolał od śmiechu :D:D:D Spóźniłam się, szampana pewnie już nie ma :P - jak to u nas mówią....kto po wsi chodzi, ten swojej d... szkodzi ;) Forever Ty masz głowę - pomysł z pozdrowieniami - super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku i dobrze zrobiłas ,że wszystkie wysłałaś. Mój komentarz -hohoho nonono,córka jest zainteresowana tym blond aniołkiem,pyta się czy to z nim klikam -rozkoszny brzdąc. Dziewczyny dowcipy są super -dzieki . Dajen zostało cos dla mnie ? bo inaczej Ci nie pogratuluję;) Boja ładnie masz wychowanego męza ,ja swojego też wychowuję ale czasem pewne niedociągnięcia są , jak ma wolne też zna swoje miejsce w kuchni :D dawniej nawet ciasto upiekł ,teraz zleniwił się czy cóś. Chyba ja też jakiegoś wiruska łapię ,ale jak wszyscy kichają to co się dziwić? Moja znajoma mawiała że mąż i dzieci są jak weksle ,zawsze wrócą do domu. Ja tez tu jeszcze wrócę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się przywitać :-) \"Przesyłkom\" tu jak widać calkiem dobrze :D Ostatnie dwie noce przebąblowalyśmy z siostrzenicą do.......... siódmej rano, najpierw się trochę pouczyłyśmy, potem trochę komputerka a jak się położyłysmy niby do spania, to sobie jeszcze gadałyśmy aż się juz calkiem jasno zrobiło :-) Bardzo fajna chrześnica mi wyrosła - ma nie tylko ładną buzię ale przede wszystkim - dobrze poukładane w głowie. Mam wesoło, bo na codzień jesteśmy tylko sami z synem, albo nawet ja sama, a on w szkole albo z wizytą u swojego taty. A teraz pełny dom :) Gdyby jeszcze nie wisiało nade mną tłumaczenie, które ma juz baaaaardzo rychły termin do oddania a końca roboty jeszcze nie widać, to już byłoby całkiem ok. Na temat \" kazików\" się nie wypowiadam, bo od rozwodu brak u mnie takowego na stanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 to znowu ja 🌼 Ja to mam szczęcie...wrrrrrrr,jak miałam kompa dla siebie..to musiał akurat przyjśc sąsiad,z prośba żeby Mu spodnie podwinąć.Nie jestem typem szczęściarza który wrzucony do rzeki i tak z rybą wypłynie....mam pecha i tyle.Teraz wejde dopiero późnym wieczorem, a Was pewnie już nie będzie :( Wiktorio 0000 wysłałam Ci zdjęcia.... Ofka Tobie też..pisze żebyście wiedziały,i spokojnie odebrały pocztę...wiruska nie ma ...to można :) Ktosiu.....im jest tam tak dobrze,zero obowiąków,MarMi smakołykami pieści,uczuc nie szczędzi,kompa udostępnia,edukuje przy okazji,to po co mają się śpieszyć :D:D:D:D:DD: Dobra dziewczynki...muszę iśc...choć bardzo nie chcę...ale trudno :( \"Prosiłam Boga o wszystko bym mogła cieszyć się życiem. Obdarzył mnie życiem bym mogła cieszyć się wszystkim\" Cieszę się że Was wszystkie,ale bez wyjątku...poznałam❤️ Całuski....jeszcze tu wrócę..dzisiaj ..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz upiekłam oponki ,dietetyczne jak cholera a jakie dobre jeszcze ciepłe -zapraszam wszystkie ostatecznie zamiast keksu............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
ogladam potop i tak sobie marzę żeby zamiast przypiekać Kmicica spróbować podpiec na rumiano co niektórych naszych polityków och co to by była za uczta dla ducha i oka i ta zupełnie niepotrzebna bomba na Hiroszimę i Nagasaki ,przecież ona zupełnie chybiła celu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼 Heej jestem 🌼🌼 Oznajmiłam to tak,jakby ktos specjalnie na mnie czekał :( Ale mróz,byłam teraz z Takiskiem na spacerze....i zmarzłam jak cholera..a on na złośc poleciał sobie i ani myslał wracać,złosliwiec: Mało nas..ale cóz trzeba zrozumieć:D:D:D Dajen...od rana z lampką szampana :) Wiktoria ..myk,myk..poleciała na kulig:) Forewer..ciasto sobie upiekła..była na chwilkę ale uciekła.:) Boja..siedzi sobie u siostrzyczki..i zajada pewnie szaszłyczki :) Ktosia..domek sobie wysprzątała,i pewnie ze zmęczenia sie ululała:) Kubuś....obiadek ugotowała..zjadła i na spacerek pognała:) MarMi..przy kompie skupić sie próbuje..ale towarzystwo u Niej hałasuje.:) Ofka...upiekła sobie oponeczki...i da przepis dla swojej koleżaneczki:) A ja siedzę sobie przy komputerze .i że takie głupstwa piszę ...sama nie wierzę:D:D:D:D:D:D:D:D Do później ...mam nadzieję że jeszcze wejdę,choc Kaziczek mówi..że raczej marne szanse...ale jakos go przekonam,choćby dlatego żeby sie z Wami pożegnać,,Narazionko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpatrzyłam i spiesznie przekazuję - po podpisaniu \"Paktu stabilizacyjnego\" zmieniają się tytuły programów tv - oto niektóre z nich.:) Uwaga: kogo to gorszy, niech nie czyta. TELETURNIEJE \"Różaniec z gwiazdami\" \"Jaka to modlitwa?\" \"Jeden z dwunastu\" \"Szansa na odpust\" \"Od Torunia do Opola\" \" Intifada\" lub \"Diecezjada\" lub \"Parafiada\" (jeszcze nie wybrano ostatecznego tytułu) \"Wielka Msza\" \"Ananasy z mojej parafii\" \"Miliard w Ambonie\" \"Diecezja należy do ciebie!\" \"Berety do mety\" \"Jedno z dziesięciu przykazań\" \"Najsłabsze ogniwo\" - krótki poradnik z cyklu sam napraw swój różaniec \"Big Brother bitwa\" - bonifratrzy vs. franciszkanie \"Śpiewające organy\" \"O dwóch takich, co ukradli księżyc\" - biograficzny \"Idź na całość\" - czyli poradnik jak wypełnić przekaz pocztowy cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 to ja Jak ja mogłam pominąć Spineczke...naszą fajną koleżaneczkę. Poniewaz juz wiem że dzisaj sie z Wami nie zobaczę...życzę Wam, z całego serca miłej niedzieli,pysznego obiadku, i żeby nic nie zmąciło Waszego spokoju :) Nastąpiły komplikacje..Kazio oznajmił swoje racje łazi....gdera...więc odchodzę od komputera..::::::::::::::::( Do jutra..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyxie,gdyby tak można było zasadzić kopala\"prywatnemu,nie posłowi\" Spinki-:Dzaspiewamy chyba znowu\"Moherowe berety\" Buziaki dla Was i \"kaziczków\":D PS.Czy Dosia ma pojutrze imieniny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Jamniczku, Tobie też dobrze wychodzi to rymowanie!! Spinakerku, załóżmy klub \"moherowych beretów\"! Nie byłam na spacerze, bo zimno. Za spacerek wystarczy mi wizyta w sklepie po zakupy. Tak, tak, moje drogie, Dosia ma pojutrze imieniny!!!!! I chyba będzie jedna jedyna Dosia. Zdaje się, że innych nie ma.Zresztą ona jest i tak jedyna w swoim rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×