Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Ależ Ty Martini masz zryw dziewczyno.Chyba jakos koło Bożego Narodzenia o ile nie wczesniej Dosia pisała,że masz tu do nas przyjść:D Bój sie Boga Martini nareszcie jesteś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziś. Trzymcie za mnie kciuki .Dziś mam akademie z okazji święta Kobiet. Mam tremę. Żagielku,nie smuc sie i odezwij sie do nas. Witaj Martini 37. Dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Melduję się..cześc dziewczynki..jestem strasznie przeziębiona..nie wiem czy ja juz mam sie zamelodować gdzie indziej czy co:(:(:(:Dośc mam juz tej zimy..tych chorób i tego wszystkiego. A ..idę dopiero powychodziłyście z dołów..to znowu ja zaczynam....całuję👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Wam wyjaśnić ,bo Martini się nie kwapi.........jest moją koleżanką z popełnionego kiedyś topiku,o którym już zapomniałam ,ale o koleżance nie.........wreszcie się tu pokazała. Podczytywała już od dawna ,tylko pewnie nie miała odwagi przyjść.....a zapraszałam, Takisku bój się Boga!! Nie wpadaj nam tu w żadne doły!!!To przejściowy brak słońca, i przydługa zima,nie daj się jej sprowokować!!! Czekoladę zjedz!!!Witaminki pobierz!!! przeziębienie przejdzie za kilka dni. U mnie słoneczko świeci jak zwariowane,co z tego ,że jeszcze śnieg leży? Ale już ostatnie podrygi tej zimy.........Nie dajmy się!!! Żagielku Ty też z dołem? Napisz coś o sobie!! Bosanowa !! trema tremą ale to już chyba nie pierwsza akademia w Twoim życiu?? Aktorzy wchodzą na scenę zawsze z tremą......słyszałaś o tym? A przecierz występują codziennie....... Będzie super, zobaczysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39forever🌻 wyrażam skruchę i obiecuję poprawę:D Najtrudniej jest zacząć ale to już mam za soba, więc będę się \"wypisywać\" do bólu;) Dosia🌻 dziękuję❤️ Bosanova🌻 kciuki zaciśnięte;) takis🌻 zdrówka życzę! A u mnie zima wróciła😠 w nocy dosypało około 15 cm i jak tu być pozytywnie nastawionym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Uroczyście oświadaczam...że żadnego doła do siebie nie dopuszczę..nie będzie jełop jeden miał nademną przewagi..\" Nigdy w życiu\" MARTINI..zapomniałam Cię wcześniej przywitać..robię to teraz Witam Cię cieplutko..i dziękuję za życzenia...:):):) DOSIU..jesteś kochana.. BOSANOWA..mnie już kciuki bolą od trzymania..ale trzymam!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz i dę pod kołderkę..wygrzewać się..wieczorkiem ciepłe piwo z jajeczkiem i jutro będzie dobrze..niech no tylko ten śnieg wreszcie zniknie :):):): Całuski WAM przesysłam..i pozdrawiam..do wieczorka..mam nadzieję:P:P:P: DAJEN...dzięki za przesyłki..buziak dla Ciebie ekstra{usta] 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Proszę szybko porzucić wszelkie smutki i zaśpiewać tak....:D Wiosna - cieplejszy wieje wiatr Wiosna - znów nam ubyło lat Wiosna - wiosna w koło, rozkwitły bzy Śpiewa - skowronek nad nami Drzewa - strzeliły pąkami Wszystko - kwitnie w koło i ja i ty Ktoś na niebie owce wypasa, hej Popatrz zakwitł już twój parasol, hej Nawet w bramie pan Walenty stróż Puszcza wiosną pierwsze pędy już Portret dzidzia rankiem wyszedł z ram I na spacer poszedł sobie sam Nie przeszkadza tytuł, wiek i płeć By zieloną wiosną w głowie mieć 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 - Forever gratulacje, tak trzymaj :D Nie zapomnij, że palenie powoduje.....itd. - Dajen kawał o bliźniakach :D - biedny tatuś . Hej Martini - trzymamy za słowo, że będziesz pisać, aż do bólu :) - Bosanóvka jak akademia - trema pokonana ? :classic_cool: - Takisku wracaj do nas szybko, zdrowa i wesoła :) Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinki - fajna piosenke nam przypomnialas,od razu cieplej na duszy sie robi czlowiekowi,jak cos takiego czyta,u mnie ciagle sypie ten snieg. Dajen - gdzie Ty takich przystojniakow znalazlas:D Forever - gratulacje, moj Kaziczek tylko dwa dni bez palenia wytrzymal.Trzymam kciuki za Ciebie ,aby sie udalo. Takisku - szybko wracaj do zdrowia Bosa - akademia sie udala? jak tylu trzymalo kciuki to musialo byc dobrze:D Martini - Witam Pozdrowienia dla wszystkich,pa,pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki dla wszystkich👄 Dzięki wszystkim za kciuki. Święto Kobiet w jak najlepszym porzadku. Nawet dyrcia mi gratulowala. Dzieci sie zmobilizowały .I zaśpiewały,zatańczyły i zawierszowały najlepiej jak umialy.🌻🌻🌻jutro w pokoju naucz,będzie poczęstunek. mężczyżni obslugują. Lubię ten dzień. Dzisiaj rano miałam wolne.Do szkoly szlam na 13 oo. A z rana sędziłam 3 godziny u fryzjera.Zrobiłam sie na bóstwo. Teraz jestem prawie blondynką. Zrobiłam dużo pasemek. Nawet dobrze to wyglada. Mężusiowi sie podoba, to chyba nieżle. On mi zawsze prawdę mówi.❤️ Dziewczyny,co ro za dołki ???jeszcze tylko kilka dni i juz wiosna.🌻 wytrzymajcie ,a doły omijajcie szerokim łukiem. Słyszysz Takisku?????Na noc wypij setkę i natrzyj sie od środka,a jutro wstaniesz zdrowa niczym ryba.jeszcze wstapię do Was. Bo Was lubię.naprawdę.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieweczki,chciałam na innym topiku sie dopisać,a tu zobaczcie.jestem w naszej poczekalni. Zdziwilam sie bardzo. Ale to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystraszyłam sie i nie umiałam zmienić pseudonimu. Ale to kombinpwanie kosztowało mnie nerwów. Ale już nie będę niz zmieniać. chciałam sie pobawic na innym watku,ale nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosnóvko co Ty kombinujesz - - chciałaś zdezerterować z poczekalni ? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam Kochaniutkie trzeba sie zmobilizować i ustalić warty aby zadna Handra nie przykleiła sie do nas. Jak napisała Takis \"zaden jełop\" nie będzie nam się tu szwendał. Witam Martini (wstrząśnięte nie mieszane :) :) ) Bosanowa znaczy się uroczystośc z okazji Święta Kobiet przygotowana przez Kobiety - udała sie - gratulacje - ale nie było innej opcji. 🌼 Dobrze, że masz w pracy troche mężczyzn to może jutro poswietujecie. Samotny żagielku ja z Mazur jestem zawołaj głośno a ja Ci pomoge przycumowac, troche sie na tym znam. Forever - gratuluje i nadal trzymam kciuki 🌼 🌼 Dajen - chłopaki .... słów mi brak by wyrazic moje uczucia jakie we mnie wstąoiły po obejrzeniu zdjęć. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro spedzę dzien Kobiet w stolicy. Szkoda, bo omina mnie odwiedziny w domu paru ładnych mężczyzn - tak sobie myslę, że o mnie nie zapomnieli i nie bede mogła sparwdzić czy to prawda. Jade jutro z córką do bioenergoterapeuty. Nigdy nie korzystałam z usług medycyny niekonwencjonalnej, ale wiadomo - tonacy i brzytwy sie chwyta - może pomoże. Dostałam namiary od znajomych, zobaczymy co to z tego będzie. Ja nie bardzo wierze w te metody, ale może mojej córci pomoze. Już tak bym chciała żeby to sie skończyło, bo niedługo ja sama bedę potrzebowała pomocy psychiatrycznej - ciągne resztkami sił psychicznych. Ale dziś myslę tylko pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Bosanóweczko a gdzie to jest tak miło i przyjemnie??:D:D:D Sprawa sie rypła i teraz musisz nam o tym powiedzieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No udało mi się dosiąść na chwilkę a tu ktoś coś polewa??? Forewerku a czy to może z okazji Dnia Kobiet??? Ja też podstawiam kieliszeczek....... Ktosiu jak Ty jedziesz do tej Warszawy to już do mnie masz tylko pół godzinki drogi.....może wstąpisz? Poprawię Ci humorek.....podniosę na duchu........ Nie martw się tak bardzo,terapeuta pomoże czy nie, ale będziesz miała poczucie ,że zrobiłaś wszystko co trzeba......... Widzisz Bosanowa ,że wszystko w porządku?? Nie chcę mówić,a nie mówiłam.......a propo ...pozdrów od nas tamten topik ,który odwiedziłaś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakimś szyfrem niezrozumiałym sie porozumiewacie.Ale cóz sie dziwić wirtualności.Wielkie buziaki na dobranoc i z okazji Dnia Kobiet. \"za cały babski świat niech ma się nam....\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNY SAMOTNY BIAŁY ŻAGIEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowie pięknych i mądrych pań- Forever- polewaj!!! Szkoda Ktosia, że mnie nie będzie w domu cały dzień, bo będąc u Dosi może i do mnie byś wpadła na chwilę..... Samotny Biały Smutny Żaglu! Wzywam Cię, abys się ujawnił! Cieszę się, że nastroje lepsze!!! Pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ktosia wcale tego nie przeczytała i nas nie odwiedzi......buuuuuu Żagielku Ty nocny marku!!! jeszcze o tej porze nie śpisz??? A Ty Kubusiu co tu jeszcze robisz?? Spać!! Dziś ja posprzątam i pogaszę światełka.....ale jakby co to se zapalcie......... DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie widac,ciemno dobrze ze mam latarke przy sobie ,to sobie poswiecilam.Przyszlam jeszcze ,bo czekam na syna ,mial juz bycjakies pol godziny temu.No zmykam,jak juz wszystkie spicie,dobrej nocki nie zycze,bo nikt juz tego nie przeczyta,bo spita. Zycze wszystkim milego i udanego Dnia Kobiet,mysle ze nasi Kaziczkowie beda o tym dniu pamietac:D Pa,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ Każdego roku jest taki 8 dzień Mimo, że zimowy To piękny jak wspaniały letni sen, Choć to tylko dzień marcowy. W takim dniu każdy Wam życzy, co tylko może Ja, korzystając z tej sposobności Życzę Wam w tej białej puchowej porze Dużo Słońca i Radości I aby wszystko, co sobie wymarzycie się spełniło No i żeby Szczęście na stałe z Wami było. 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasz cichy wielbiciel
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Na Dzień Kobiet i na wszystkie inne dni dla wszystkich tu piszących Pań i Panienek kwiatuszki od wielbiciela Waszych wdzięków i talentów.🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×