Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Witam Dziewczeta!🌻 Padlinka-kciuki tzymane sa. Markotka mnie tez boli kregosłup i to bardzo. Tez nie wiem jak mam siedziec i krece sie jak bym miała robaki. ;) Ogolnie cos sie dziwnie dzis czuje.... Najchetniej to bym wskoczyła do łozka 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Markotko BARDZO MI PRZYKRO SKARBIE. Nie wiem naprawde co Ci napisac... Jestem z Toba myslami...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka ❤️ , bedzie jeszcze dobrze, spokojnie...wiem co czujesz kochanie, usmiechnij sie mimo to !Poczecie dziecka nie jest takie łatwe...przeciez tyle komorek, organow i konczyn ma sie zrobic z jednego plemnika i jednej komoreczki jajowej...a to taaaaakie skomplikowane... Zobaczysz, bedziesz jeszcze mamusia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za słowa otuchy! Kochane jesteście :) Tylko kiedy ja się doczekam mojego maleństwa jak moj Misiek nie chce teraz zaplanować, a z wpadki cieszyłby się?! Dlatego tak bardzo teraz liczyłam na....... A teraz pozostaje mi tylko czekać, czekać i jeszcze raz czekać i oczywiście trzymać kciuki za Was drogie kobietki! Powodzenia! Będę czasem zaglądać i czytać Wasz topik, może za jakiś czas dołączę do Waszych starań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) markotka tak mi przykro, mam wyrzuty sumienia ze cie na ten test namowilam :-( ja sie dzis czuje strasznie, bola mnie cycusie, pobolewa brzuch, temperatura nadal taka sama czyli 37,1, jest mi niedobrze, slabo, i wkurzaja mnie zapachy - czyli typowe objaey ciazy, ale test jej nie wskazal :-( a okresu nadal nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...dziewczynki... takaja żyzń... Agapcia! ------- spobuj mi jeszce raz przeslac zdjecia.moze za duzy romiar mialy to moze podziej je, oki? 🖐️,,,,,,,,🖐️ ..... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziel znaczy. Jzusku, jaka jestem zdenerwowana...powinnnam sie uczyc ale jaksos nie moege sie zebrac... mala mi smeci...ciagle cos chce... eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie, ale ja też chciałam go zrobić, tylko nie miałam odwagi, a teraz przyjamniej wiem. No a te Twoje objawy to tak akurat na ciążę. Teraz ja Ciebie namówię na zrobienie testu :) Może jutro rano... Trzymam kciuki! Ja idę w poniedziałek do lekarza no i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć Wszystkim starającym się!!! markotka--trzymaj sie ,jeszcze bedziesz chodziła z brzuszkiem zobaczysz!!!!!!!!!❤️ padlinka---juz sle fotki jeszcze raz ,bo tamte wróciły do mnie,nie wiem dlaczego?? brednie---a okresiku jeszcze nie ma u ciebie??:):)trzymam kciuki:) jutro wraca misiek z tego szkolenia i zostaje u mnie na noc:):):)wiec będa następne starania:);) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taki mętlik w glowie ze mnie od tych mysli rozbolala ciaza czy nie ciza, dzis juz mam 31 dzien cyklu i zawsze okres juz byl ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Agapa! Tylko kiedy, za ile lat? Ja nie chcę tyle czasu czekać, chciałabym zacząć starać się na wiosnę, a wiem że nie jest to takie proste i napewno tak szybko bym 2 kreseczek nie ujzała. Ja już nic nie wiem, nie wiem co mam robić, nie wiem co mam mysleć. Oszaleć można! Ale i tak teraz nic nie zdziałam nawet jakbym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka-----dlaczego mówisz ze nic nie zdziałasz??/?ja tak bardzo bardzo pragnę dzidzi ,odstawiłam pigułki,pzrecież tez tak mozęsz zrobic,powiedziec swoiemu lubemu ze muisz zrobić pzrerwe bo tak tzreba i wtedy działaj!!!ja mam swoje sposoby jak już wcześniej pisałam i mozę zadziałąją!!!wiec próbuj!!!!!i tzrymaj sie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa, no kurcze...ciagle mi te zdjecia nie przeszly... moze wiesz co?podam ci inny adres, ok? padlinka24@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa, ale jak powiem Miskowi, że odstawiłam tabletki to on gumki kupi i nic mi się nie uda! Już nie wiem jak mam go przekonać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie ja o niczym innym nie potrafie myslec :-) przeczucie mi mowi ze to nie ciaza, ale nadzieje mam wielka :-) wczoraj z moim misiem rozmawialismy o ciazy, ale nad nie chce jej. :-( czemu tu tak cicho???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka-a może jak już tak bardzo chcesz a nie mozesz znaleźc sposobu to kup tabletki,powiedz ze beirzesz a wcale ich nie bierz...sama juz nie wiem czy dobrze ci radze....... padlinka----ok fotki wyśle na ten drugi sdresik!!! brednie---może faktyczni e masz już w sobie dzidzie:) powiem wam tez,ze sutki mnie brzdo bolą i teraz tak mysle towtedy co robiłam ten test to stanowczo było za wczesnie teraz dopiero 2 tygodnie od tego upłyneło!!!!wiec ja tez mam jeszcze nadzieje!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy kupic drugi raz test, czy pojsc na beta. czy moze zostawic tak jak jest i czekac jezeli to ciaza to dlaczego test negatywny wyszedl???? jeseli nie ciaza to dlaczego jeszcze okresu nie mam???? jutro zadzwonie i sie umowie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam Kobitki do domku! Trzymajcie sie ciepło. Ciekawe czy jutro @ przyjdzie. Mam tez WIELKA nadzieje ze nie!!!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - trzymam kciuki zeby nie przyszal do ciebie ta wredna @ :-) oj zeby mnie tez nie dopadla ;) do juterka laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mni e normalnie tak cycochy bolą,ze niewiem...:)normalnie:)heheheheeh i brzuszek pobolewa troszke! trzymajcie sie ciepluchno;) padlinka--nie wiem comasz z poczta ale jak wysyłąm na te dwa adresy to zwraca do mnie spowrotem iz napsiem ze wystapił jakiś błąd!!!wiec nie wiem o co chodzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
Czesc dziewczyny! Ja tez jestem w trakcie staranek i oczekiwania:) Moja owu byla miedzy 21 a 23dc a przytulanko bylo w 21 i 22dc wiec mam nadzieje...:P Zaraz po owu strasznie ciagnely mnie jajniki kilka dni, ale juz przeszlo i teraz cos mnie dziwnie muli czasem w brzuchu moze to na @ :( Dziewczyny jak to jest z tempkami? Ja nie mierze, teraz po owu sobie rano mierze tak tylko i mam miedzy 36.9 a 37.1 czy to moze byc dobry znak? :] 3mam za Was wszystkie mocno kciuki i za siebie oczywiscie:] A to jest magiczny plodny pylek .............................................................................................................................................................................................................................................................musi pomoc!!! Pozdrawiam dziewczyny, badzcie dzielne i cierpliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zcarnulek:) co do temperwturki ,to w czasie owulacji wzrasta ponad 37,stopni,ale najlepirj mierzyć w pochwie! zwykle temperatura podwyższa sie podczas owulacji,no i pzred okresem,a jezeli w dniu spodziewanego okresu jest wysoka temp a okres sie nie pojawił to moze to być jednym z oznak ciazy!!!żyzce powodzenia:) ja pouczyłam sie juz troszke genetyki bo ostatnio na zajeciach tak nam dali popalić i tyle materaiału ammy teraz ze szok!!!ale dam rade;) buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
Dzieki agapa, bede pamietac i sobie z ranca mierzyc:) Pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Czarnulek u nas 🖐️ na Farmie Obserwacji Plodnosci hheheeh Agapuś -------- no ja normalnie nie kapuje czemu te zdjecia nie przechodza... drugi adres mam na serwerze, wiec nawet jesli to bylaby kwestia outlooka---nie powinno przeszkadzac... grrrrrr :-( A takam ciekawa Twego lica.... dobrrra...ide chyba spac...objadlam sie strasznie, moja diete diabli wzieli, okres jeszce mam wiec ze staran poki co nici...Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka_nadzieja
Markotko, bardzo mi przykro ze nie udalo Ci sie w tym cyklu. Ale przeciez wszystko przed Toba. Ja niestety dostalam dzis wredna @ a myslalam ze jej nie bedzie. I to jeden dzien za wczesnie.Az mi sie humor zepsul jak wychodzilam z pracy i poczulam.Okropne.I znowu miesiac oczekiwania i nadzieji. Pozdrawiam Was i lacze sie w staraniach (oczywiscie kazda ze swoim mezczyzna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
Dzieki padlinka:) Dziewczyny pisalam Wam, ze jestem tez oczekujaca. Dzis dziwnie sie bardzo nagle poczulam no ale nic, lezalam sobie dalej, az nagle wstalam i tak mi sie zakrecilo w glowie, ze az drgalam cala, slabo mi bylo, az musialam usiac. Jestem w 10-11 dpo. Myslicie, ze moga juz byc takie objawy jakby fasolka sie zadomowila? Kiedys raz tak zaslablam jak bralam table anty o wysokich hormonach, musialamje zmienic bo mi nie pasowaly. Kurde tak troche czuje, ze to TO:) Dziwnie jajniki i brzysio mnie pobolewaly, a teraz takie zaslabniecie...:) Dziewczyny co myslicie? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka:) z Bajmem w głośnikach mówie dzień dobry:) padlinka--dzis spróbuje raz jeszcze z tymi fotasami:) miłego dnia kobitki:)....dziś wraca miś wiec ...poszalejemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapa - co ty taki ranny ptaszek :-) u mnie nic nowego :-) czyli @ brak, ide dzis do poloznej moze mnie wcisnie na wizyte jutro. A tak w ogole to wlozylam sobie palec \"tam\" i jakos mi sie tam dziwnie wydawalo, heh, jakos inaczej. Tepm dzis 37,1 wiec tak samo. Zajrze tu pozniej, ide malemu mleczko zrobic bo mi juz krzyczy - mama am :-) trzymajcie sie kochaniutkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! 🌻 Dzis dzien okresu. Wczoraj wieczorem sie tak jakos czułam jak by miał przyjsc i dzis rano tez ale teraz juz nic prawie nie czuje-hmmm. Moj Skarb tez ma nadzieje ze nie bedzie @. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w dwoch przychodniach - oczywiscie teramin do gina na grudzien :-) poza tym pytalam ile kosztuje badanie beta hcg i w obu przychodniach pielegniarki mnie pytaly a co to za badanie??? normalnie smiechu warte. Kuplam test ciazowy i nie wiem czy robic dzis czy jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×