Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

30 dc to ja juz bym schizy miala :P ja powinnam miedz 24 a 27 grudnia dostac :-) a 28 do lekarza umowiona jestem i umawiam sie na zabieg, kurcze chyba bede musiala wizyte przelozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz...w zeszzlym miesiacu cykl mialam 33 dniowy, pewnie teraz jest tak samo, a cykle do tej pory mialam 28 dniowe. nie cierpie jak mi sie spoznia, nawet nie tylko o schizy ciazowe chodzi, ale wogole...jakos mnie to denerwuje> a moze tobie tez sie przesunie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ukrywam ze moglby sie przesunac, bo naprawde musze isc szybko do lekarza zobaczymy jak to bedzie, na razie nic mnie jeszcze nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) Trochę czasu mnie nie było, szkoła, a wczoraj miałam jednak wolne. Brednie, Czarnulek nie mogę pisać na gg narazie bo mam kontrolę przez tamtą sytuację, a właściwie moja zmienniczka ma, ale na mnie też się to niestety odbija :( Padlinka, Moluś, Brednie trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa a co tam u Ciebie? Widzę, że się nie odzywasz. Brednie a kto Cię znowu zaczepiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestem ,czytam tylko czasu brak bo jak to pzred świetami..sprzatanko,gotowanie,zakupy!!!!wiec narazie czasu brak!!!! u mnie w ym tygodniu okres płodny:P:P:Pheheh jutro zaczynam 10 dzień cyklu..heheh wiec szaleje na całego:) buziacvzki dla was słoneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dzis sexika nie było bo jakos na obojgu sie nie za bardzo chciało...ale od jutra nie odpuszczam:) ... dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :-) agapa trzymam kciuki, zeby sie udalo :P mnie dzis zaczal brzuch bolec i troche cycusie, ale poza tym czuje sie swietnie :-) u mnie straszny mroz, bylismy troche na sankach :-) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie od samego rana klienci męczą, nawet śniadania nie mogę w spokoju zjeść! Agapa nie ładnie tak sobie odpuszczać :) A cała reszta gdzie się podziała??? Brednie te Twoje \"cycuszki\" to pewnie na @ :( No i widzę, że znowu ktoś nieproszony się pojawił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM KOBITKI! Dzis moj mezus ma urodzinki (29). Kupiłam mu statyw do aparatu i cieszył sie jak dziecko. Musiał dokładnie poogladac i przez to spoznilismy sie do pracy. Ale dobrze, ze boss spoko jest :) Ja @ za 3 dni powinnam dostac. Tez czuje sie Ok i tylko cycuszki jak dotkne to bola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije sobie kawke wlasnie i odpoczywam :-) chyba kupie mojemu mezowi koszule i krawat, ale boje sie ze nie trafie z kolorami :-( i ze mu sie nie spodoba a moj maly??? ale bedzie szalal, tyle prezentow dostanie :-) stare zabawki trzeba bedzie powynosisc do piwnicy bo za maly pokoj mamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Nie odwiedzialam as, bo wyjechalam. Wczoraj wrocilam tak zmeczona, ze praktycznie przespalam wiekszosc dnia:P Widze, ze tu sie terminy zblizaja niechcianej @ Mam nadzieje, ze nie przylezie do Was! Wyobrazcie sobie, ze w weekend mowie mojemu kochanemu mezusiowi (przyszlemu:P) zeby zolnierzyki kierowal na zewnatrz, a on \"nie wytrzymal\" rozbujnik! I teraz sie cieszy, ze moze dzieki temu sie w koncu uda, bo ja wczesniej jak odstawilam table to pilnowalam go:) To jest chlop no, potem na drugi dzien tez jakos mu sie nie chcialo wychodzic jak to okreslil heheh Ale mam faceta co?:) Chcialam odczekac pare cykli, zeby przynajmniej poukladac wszystkie sprawy, a on tu widze wolalby juz:) brednie ja tez wlasnie pije kawke i odpoczywam po ogromnym sniadaniu:p Spoznione zyczonka dla Twojego malucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja jeszcze kawy nie pilam, a powinnam, bo spaaaac mi sie chce 😴 ...hem, tylko ze mleka w domu nie ma a ja pijam z mleczkiem (taki nawyk z czasow pierwszej ciazy ;-) ) nie chce mi sie nic sprzatac..jestem jakas taka zmeczona i znudzona... ale okna przynajmniej troszke dzis umyje. Juz chcialabym zeby byla sobota.. :-) CALUSKI LASECZKI! PS w sprawie pracy odezwa sie w styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka, niech ktosc ci pomoze- mama , siostra, brat, kolezanka, kolego, sasiad... ;) Ja dopiero w piatek zaczyna sprzatanie. Dobrze, ze małe mieszkanko mam i narazie bez dywanow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po obiadku, ale sie najadlam, hohoh :-) teraz przydoloby sie pol godzinki dla sloninki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do domciu, tzn na poczte jeszcze kartki wysłac... Trzymajcie sie!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus,padlinka,brednie,markotka,czarnulek-----🌻🌻🌻 steskniłam sie za wami za zcestszym pisaniem tutaj ale cóż,narazie zcasu brak:( ciagle tylko zakupy,spzratanie i tak w kółko:) no ale musiałam zagladnać chociaz na chwileczke:) dzis 10 dzien cyklu;) wiec bedzie napewno staranie o dzidzie:)wieczorkiem;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhyymmmm. a co to za korneljusz???? spadam spać dziewczyny,10 dzień cyklu zaliczony:Pheheheh buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny mi dzis temperatura troszke poszla w dol (36,8) wiec pewnie bede miala @ na swieta, bleeeeeehhhhh...ale mi przykro troszke... mam nadzieje ze moze ktorejs z was sie w koncu uda...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Mnie tez juz brzuszek zaczyna pobolewac...To padlina w swieta bedziemy pewnie zalane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mam do Was pytanko. Jak jest juz skok tempki to oznacza, ze owu byla dzien szybciej, czy, ze wlasnie sie zaczela i jajo czeka na zolnierzyki?:) Ja juz sie pobubilam, 2 dni nie mierzylam i nie wiem czy byly juz wyzsze, wydaje mi sie, ze jednak nie i nie wiem co myslec. Ja bym inaczej owu obstawila niz wyszlo z tempki, ale z drugiej strony 2 dni potem nie mierzylam i nie mam pewnosci, czy przypadkiem temp. jeszcze nie spadla. To jak to jest z tym wzrostem? Bede wdzieczna za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci niestety nie odpowiem na to pytanko bo nie mierze tem i nigdy tego nie robiłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja wlasnie zatachlam choinke :-) i bede ja za chwile przystrajac :-) ale slicznie pachnie, nie ma to jak swieta z zywa choinka a temperatura podskakuje jak sie chyba zaczyna jajeczkowanie, mysle ze nawet jak by ci podskoczyla juz dwa dni temu to chyba jeszcze dzis mozesz probowac, ale nie jestem pewna i nie chce cie w blad wprowadzac :-) moze w necie cos poszukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×