Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

w ogole to dla mnie troche chora (sorry) sytuacja jezeli jestes BlackStar juz poltora roku, i miszkasz ze swoim narzeczonym, on ma stala prace i nie masz zadnego zdrowotnego. Czy on sie w ogole o Ciebie nie martwi? Przeciez sa mozliwosci, a tak, tfu tfu, zwichniesz noge w pracy, albo jak juz ktos pisla zacznie bolec Cie zab i co wtedy?? Troche to chyba dziwne podjescie faceta do sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka tylko teraz jest obowiazek stawiania się na polskim urędzie pracy co miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka no jakoś niedawno to zmienili , kiedyś wzywali co 2 miesiące a teraz rowniutko co miesiąc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackStar25
Bardzo dziekuje , za informacje bo na innych topikach nie otrzymalam zadnej rady , najlepiej bedzie jak rzeczywiscie ubezpiecze sie w polsce , tylko teraz musze wybrac najbardziej odpowiednia opcje , jak juz ja wybiore to napisze Wam jaka opcje wybralam , serdecznie pozdrawiam i Milego Dnia zycze :) Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre pomarańcze są naprawdę aż śmieszne, szkoda wogóle nerwów na walkę znimi. A ja mam pytanie czy u was dzieci idą do 1 klasy z tzw \"tytą\" , czy jak kto woli rogiem obfitości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czemu tego po prostu nie olejecie?? najlepiej przeiez po prostu nie zwracac na zaczepki uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie, ze im bardziej zwraca sie na to uwage, tym wiecej pisza, a jak sie po prostu nie zauwazy nie chcianych tekstow i nie da sie sprowokowac, to przestana miec zabawe i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihih hehehehehehe
kochanienka , przeciez nikt nie wymaga od ciebie rozpoznawania roznic. w koncu gdzie bys to skopiowala? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes-ja bardzo chetnie oddam nawet cale slonko, a w zamian deszczem nie pogardze:) bierz ile chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczernilam sie limes, zebys nie miala juz klopotow z orientacja.w koncu to tyle wysilku. hihihi hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeterianka hihihi hahaha
Cafeterianka czytałas regulamin ? Jak bedziesz doprowadzala do sprzeczek , wyzywala od glupoli to aministrator zablokuje ci dostep do kafeterii!!!!!!!!!! Przeciez juz zniknely prawie wszystkie twoje pomaranczowe wpisy, zaczernienie nic ci nie pomoze, jezeli naruszasz regulamin twoje IP ZOSTANIE ZABLOKOWANE, CZYLI ROWNA SIE TYLE , ZE ZAMKNA CI DOSTEP DO KAFETERII, A JEZELI NA TYM CI ZALEZY TO PO CO WOGOLE TU ZADAJESZ SOBIE TRUS ABY SIE ZACZERNIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko :P) zaczernij sie :P) limes mnie nazwala glupia, ja tylko napisalam ze to ona jest glupia.:) wiesz , na zasadzie placu zabaw. w tej chwili chcialam zauwazyc to ty pomaranczko mnie zaczepiasz,jakos z nikim nie mm tu problemow, inne osoby potrafia kulturalnie romawiac.tylko ty i limes macie jakis problem ciagle.wezcie sie odczepcie bo zglosze was na smietnik:P) :) albo nie,limes zglos sie sama przezz gg :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeterianka hihihi hahaha
CAFETERIANKA JA CIE NIE ZACZEPIAM, TYLKO TLUMACZE JAKBYS NIE ROZUMIALA JAKIE SA ZASADY NA FORUM, CZY TUTAJ TAK DUZO SIE WYMAGA ? TYLKO KULTURY I SZACUNKU DLA INNYCH UZYTKOWNIKOW FORUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak , pomaranczko masz racje.z tego co pamietam, jest tam rowniez napisane , zeby nie uzywac capsa D) a ty limes nie strasz moderami, i nie traktuj ich jak swoich osobistych ochroniarzy.masz ich za idiotow?? myslisz ze na twoje zawolanie beda kasowac ci , niewygodne dla ciebie posty? poki co ja nikogo nie zaczepiam, to ty prowokujesz.jakas niedowartosciowana jestes czy jak?? odczep sie dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeterianka hihihi hahaha
o przepraszam , caps lock przez pomylke mi sie wlaczyl, oczywiscie nie chcialam krzyczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestancie juz, to zaczyna sie robic naprawde meczace, albo zalozcie sobie po prostu osobny topic zebyscie mogly sobie dogryzac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes poprosze o rzut nalesnikiem moze byc dwoma ,a trzy ewentualnie tez:P ja matka karmiaca to jeden dla Olivera;) jakby co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes. widzisz, no jeszcze znowu bledy robisz jezykowe, to juz wola o pomste do nieba!!:P nie wiesz ze sie mowi: ide SE dziecka wykompac?? no po prostu rece opadaja:D hehe:) looo matko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ,ale przedemna byla pomaranczka czepiajaca sie gramatyki:D a teraz juz jej ni ma:D poszla SE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje, ze do wyprowadzki pozostalo dni : 2 !!! hahaha Niestety nie mialam czasu uczestniczyc na biezaco w owych bojach z pomaranczka i bez. Praca malarza cieka jest i absorbujaca niestety. Cos tam jednak poczytalam. Mariechen 🌻 ja bardzo lubie Enzian............... ale ten doustny:D Barbarag 🌻 nie wiem czy wiesz, ze kiedys, aby wykurzyc tych co pracowali na czarno a pobierali zasilek, to nawet co 2, 3 dni kazali przychodzic. I ja to tez kiedys jako bezrobotna absolwentka z dzieckiem zaliczylam. A w tej chwili jesli im sie zachce, to i co tyczien nawet kaza przychodzic. Reguly nie ma:D Gingera 🌻 jaka tabelka? czyzby znow sie pojawilo widmo? Anula26 🌻 ja polecam bebenek, taki blaszany:P Apropos urodzin: a co kupic dla 11-latka na urodziny? Co do upalow , to u nas wciaz 30 na termometrze, ale ja lubie, pomimo , ze meczace na dluzsza mete. Do dziewczyny , ktora sie pytala o ubezpieczenie: ALLIANZ. Polecam ubez. turystyczne, na caly rok, platne tekze raz w roku. Przez pewien czas kozystalam, i nie jest drogie (370-420zl) w zaleznosci do kursu euro. Prawdopodobnie pisze juz ostatnie 2 dni, bo potem nie wiem jak szybko bedzie u nas internet w domu. Prosze nie pozabijajcie sie wirtualnie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzbieta-powodzenia i szybkiej, nieskomplikowanej przeprowadzki zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu wszystko przeze mnie, ale obiecuje NIGDY WIĘCEJ NIE DAM SIĘ SPROWOKOWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogole to nie wychowana jestem, przyznaje... MIALO BYC CZESC DZIEWCZYNY :D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a tam powyzej trz bledow troche wyszlo, tylko nie krzyczcie. Limes.. nalesnioki czy krupnioki bo jakos podobnie brzmia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, nalesnioki to ja powiedzialam:D oryginalana pisowna limes to nalesniki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×