Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Moluś też bez zdjęć :( Serki pleśniowe uwielbiam! mnim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej hej :) jana nasza bidulko :) 3mam kciuki zeby ci szybko przeszlo :) i uwazaj na siebie 3 razy bardziej jak bedziesz na sloneczku i to koniecznie w KAPELUSZU :P:P:P napewno bedzie ci do twarzy ... mikolajka nasze ty biedactwo nie martw sie na zapas :) mi tez grozil szybszy porod (3 razy lezalam w szpitalu :( )a jak potem przyszlo co do czego to kubus nie chcial wyjsc :P i musieli go wyciagac na chama ;) bo tak sie zapieral :) 100krocia mam dla ciebie wiesci w PLAZIE napewno i chyba FOKUS park beda sklepy dla kobiet w ciazy :):):) no a jak tam u ciebie ... czujesz ze po waszej rocznicy wyszlo wammm kromeczka witaj w naszym gronie :) plodny sluz to ten przezroczysty i ciagnacy sie :):):) agapko ja tez chce ..... tylko poprosze z zoltym serkiem ;) bo za plesniowym niebardzo przepadam :):):) asik sloneczko ty moje 3mam kciuki ... gosik 👄 miama 👄 channah co tam uciebie ?? serducho ty nasze czekamy na nowe foteczki kubola :):):) pozdrawiam goraCO p.s jesli kogos pominelam to przepraszam ale to winna tych utrzymujacych sie upalow dzis przyjezdzaja goscie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A to super że mieszkanie prawie do wejścia. Przynajmniej nie musicie zabierać się za wielkie remonty. Na parapetówę zaprosisz, co? :D Myślę, że na kawalerkę raz dwa znajdzie się chętny. Ja tak bardzo lubię remontować, przestawiać meble , malować... Teraz mam dylemat bo musze wymyślić kolory ścian w naszym domu. A wybór kolorów jest taki, że oczopląsu można dostać. JANA koniecznie zminy okład na głowę! I cień , cień, zero słońca! Darka ale Ty kilometrów narobisz! G*o*s*i*k pstrykaj foty nowym aparatem i wysyłaj ! Bardzo jestem ciekawa jak wygląda Twój dom. :) Miama, Rosa, Agapa, Asik25 - 🌻 Mikołajka kochana, nie denerwój się zbytnio (wiem, łatwo mi mówić) Najważniejsze, że będziesz pod opieką lekarzy. (ja zresztą urobiłam się wcześniakiem w 7 m-cu, ważyłam 900gram) - najważniejsze, że będziesz w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za błędy, ale jestem dopier w połowie pierwszej kawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa, chyba nie tym razem, cos mi wykres tempki brzydko wyszedl. Nie wiem, czy mialam owulacje :( chociasz brzusio troszkę bolał, ale nie wiem, czy od owu :(( Może sie cos poprzestawialo przez zmiane klimatu. JANA - uważaj na siebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś:-)100krocia:-)przepraszam:-) już nadrobiłam zaległości i wysłałam fotę... Mikołajka🌻 JANA❤️-uważaj na to nasze słoneczko:-) Asik:-) Agapka:-) Rosa:-) Karyn:-) Gosik:-) Miama:-) Tiki-tak:-) Channah:-) Greta:-) Kamila:-) Kamilkaa:-) Kromka:-) uf...już chyba nas wszystkie wymieniłam.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia ode mnie chyba fotkę dostałaś! 🌼 Darka jak Ty wytrzymujesz takie napięcie, ja bym już z 5 testów zrobiła do tej pory...... Agapa Ja też chcę kanapkę z pleśniowym, tylko mi nie wolno. Upał straszny, a ja jutro muszę iść na wesele i to 2-dniowe! nie chce mi się, sala nieduża, gości mnóstwo, upał straszny, bleeeeeeeeeeeeee JANA faktycznie Cię dostało, kurcze, strasznie trzeba uważać z tym słońcem. Trzymaj się i nie daj się, chłodź się pod prysznicem najlepiej kilka razy dziennie, jeśli tylko nie masz dreszczy. Tiki tak, Karyn, Asik25, Rosa, Gosik, Moluś, Mikołajka, Channah i Kubuś, Kamilkaa, Kromka, Greta, Kasik, Aleksandra i Kamilla ❤️ Jakbym o kimś zapomniała to również wielkie ❤️ ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Darka dzięki za śliczną fotkę. Jej ja też chcę nad morze, uwielbiam je (szczególnie polskie morze). Zaczełam czytać po forach o tsh przy planowaniu ciąży i praktycznie wszędzie spotykam sie z tym że powinno być od 1 do 1,5 , max. do 2. Czyli ja mam za wysoki. A do endokrynologa udało mi sie dopiero dostać w połowie listopada. Poza tym powinnam chyba jeszcze zrobić te inne wskaźniki Ft3 i itp. A ja mam juz dosyc łażenia po lekarzach. Więc moze dam se spokój na razie z ta tarczycą. Niedługo zbliza sie termin tej mojej biopsji. Zaczynam sie bać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kamila 26 jestesmy z toba :)❤️ i dusza 3maj sie :) ja tez juz mam dosc lekarzy :\\ dzis znowu sie zapowiada chyc nad chyce o 10 mialam na termometrze 55 st . a gdzie tam 14 -ta :( 100krocia tu masz str. moze ona cos pomoze :) http://www.echo.3w.pl/cgi-bin/echo/zdrowie/zdrowie/chk/07 napewno nie zaszkodzi mierzyc temperaturki i lukac na te wyliczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaa- trzymaj sie, musi być dobrze. Po biopsji będziesz przynajmniej spokojniejsza, bo będziesz zdiagnozowana, będziesz wiedziała co i jak. A jakby (oby nie) trzeba było leczyc to lepiej jak najszybciej (tfu, tfu). Trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane... Nie moge sie dzis pozbierac...a jak pomysle ze w poniedzialek musze pojsc na oddzial, to az mnie ciarki przechodza...:( Mam nadzieje ze musi byc dobrze-pocieszam sie mysla, ze ordynatorka tego oddzialu jest moja pani ginka i jak powiedziala krzywdy mi nie da zrobic...:) Dziekuje wam za mile slowa- naprawde jestescie kochane!!! Miama...🌻- no moge podac moj GG 5844830 i tam jak cos podam swoj nr tel.....bo raczej innej mozliwości nie ma. acha sliczny brzusio sie zapowiada...oj rosnie rosnie...:)dzieki za fotke!!! super! Asik-🌻...mimo mojego pobytu w szpitalu, i tak nie przestane tzrymac kciukow...coby ci sie udalo :) Darka- ciebie tez sie to tyczy...🌻 Jana- uważaj na siebie bidulo...lepiej w te upaly roztapiac sie w domu...dla ciebie...🌻 duzo odpoczywaj i spij-to najlepsze lekarstwo-sen!!! Agapa- ja nie dopuszczam innej mysli-musi byc dobrze!!! 🌻 Rosa - mam nadzieje ze moj urwisek tez sie nie bedzie spieszyl za bardzo na ten swiat- jeszcze wesele u mojej siostrzenicy musi przetanczyc w srodku...nie ma tak latwo!!!;) 🌻 Karyn - silna z ciebie kobita jak widac---jeszcze sie nie martwie, tylko samo towrazenie szpitala...brrrr 🌻 Kamilkaaa - Asik ma racje im wczesniej tym lepiej!!! a im wczesniej sie dowiesz ze wszystko ok, to wczesniej bedziesz spokojniejsza- czego ci z calego serca zyczymy...❤️ No to sie jak zwykle rozpisalam...i sie nagadalam....nie??? ;) Jak kogos pominelam, to sorki i wysylam 🌻 👄 kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka- w takim razie trzymamy kciuki za siebie nawzajem:-) Ja za ciebie żebyś nie musiała za długo przebywać w szpitalu, żeby po prostu nie było do tego powodu, a ty za mnie wiadomo... to samo co miesiąc temu i dwa i trzy i cztery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik--- bedziemy trzymac ile sie da...i ile bedzie trzeba...oby sie udalo...a napewno tak bedzie!!! ❤️ Przeciez te bociany tak nisko lataly...pewnie maja przesyłke!!! Szoruj po zabki na przynete...;) Ide spac...bo mam dzis kiepki dzien- to ten upal...:( SEN... to najlepsze lekarstwo!!! 👄 - dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka- sposobu \"na żabkę\" jeszcze nie próbowaliśmy:-) Trzeba wszystkiego spróbować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajko-❤️ asiku--🌻 uciekam z Mikołajem na koc na traweczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka, informuje cie uprzejmie że w poniedziałek rano zamierzam przeczytać że jesteś w ciąży!!! Bez gadania!!! A dwie krechy mają być tłuste i jednoznaczne!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Darka, dołączam się do poprzedniej wypowiedzi Asik, właśnie tak ma byc. Odnosnie biopsji to macie rację, będzie przynajmniej wiadomo. Mam nadzieję ze będą dobre wieści a wtedy będe spokojniejsza. A potem jeszcze tylko w sierpniu wytna mi te migdały i .... :) Wredy już będzie na pewno lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka szkoda, że tylko tak. W takim razie będziemy czekać na wieści od Ciebie. Dasz radę i szybko wrócisz do domku. Pozdrawiam wszystkie i uciekam bo mi duszno i słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jana...udar?! kurcze uwazaj na sibie...ja tam w takie upaly zawsze mam cos na glowie...bo te slonce jest na prawde ostre... Daria...adres jeszcze raz jgoha@yahoo.com moze tym razem dojdzie-sprobuj...Ja jeszcze zdjec nie wysylalam bo wczoraj za bardzo czasu nie milalam...moze w weekend porobie Kamilka 26-czeka cie usuwaniie migdalow-powiem ci tylko zebys zaopatrzyla sie w duze ilosci zimnej wody i lody-ale nie czekoloadowe! moj chlopak to przechodzi jakies 3 miesiace temu i biedak schudl 8 kg. nic nie mozna jesc-nawet picie jest bolesne...ale jak trzeba sie ich pozbyc to trzeba... dzis jak jechalalm do pracy to zajechalam na kawke..pierwsza od 4 miesiecy...ale jakos nie bardzo mi smakowala wzielalam tylko dwa lyczki i wyrzucilam...chyba dalej mam kawowstret... Mikolajka...niedobrze ze musisz lezec w szpitalu...ale wiesz co, dobrze ze to wykryli w pore i przynajmnie dobrze sie Toba i dzidziusiem zajma...na pewno wszystko bedzie dobrze! Karyn fajnie ze tak lubisz remonty, malowanie, przestawianie...mnie to strasznie irytuje...najchetniej wprowadzilabym sie na gotowe..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane istotki ja chyba troszke nie na temat ale zapytam.Planuje dzidziusia razem z moim facetem.teraz mam terapie bo cykle ostatnio byly bezowulacyjne.Stosuje plasrty z estrogenami i luteine.Czulam sie po tym bardzo dobrze nic sie nie dzialo.teraz jest moj drugi cykl terapi dokl.8 dzien od wczoraj okropnie boli mnie glowa,jestem maksymalnie zmeczona gina kazala mierzyc temp w pochwie mam 36,9 co to moze byc.Dlaczego moge sie tak czuc?plis poradzcie wiem ze to banał moze ale prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaaa26 ależ się kochana nachodzisz to tych lekarzy. Życzę Ci i będę trzymała kciuki, żeby wszystko było ok. Ja też jakoś nie najlepiej się czuje :( wioluska ja niestety nie pomogę Ci w tym temacie. Miłego spokojnego weekendu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karyn--a co ci złotko? wioluska--- witaj ;) zpraszamy ;) a ja uciekam nad jeziorko ...do wieczora mam zamiar sie tam pluskać ;) i wypoczywać na pomoście...uffffffffff jaki upał!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ktoś idzie za mnie jutro i pojutrze na wesele. Proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×