Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Aniu- a co wy macie za firmę? Może jakiśmały kredycik nisko oprocentowany by was uratował? Wiem że to nie jest najlepsze wyjście ale zawsze jakieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Paula24- to nasza stronka zapraszam:) www.amberfol.com a kredycik wogóle nie wchodzi w grę bo ani ja ani on nie dostaniemy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.. ale super zdjecia dzidziola.. dzieki paulo... a w ktorym miesiacu urodzil sie nikodem? wczesniak prawda? całuski od cioci Isabelle:)👄 u mnie ok. arni gzeczny. jak karmilam go o 00:00 to o 8 wstal laskawie na cyca:P hyhy... mamusia radosna,bo zaliczyla fryzjerka, wloski czekoladowe, manicure, tipsiki, dzis solarka:P ... tak mozna szybko dojsc do siebie po porodzie|:P cos dla siebie zrobic..bo tak to 24hposwiecam sie dla dzidzi... ktora oczywiscie na maxa kocham:) ale cos dla siebie powinno sie zrobic... sexik m innymi:P hihi maly chce dojesc cycka,wiec mu go udostepnie, a potem spac... dobranocki🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Cześć Czytałam wasze wpisy i strasznie mi smutno że tyle problemów was męczy ale trzymam kciuki że wszytko sie ułoży Scarlet masz slicznego synka trzymam kciuki za was zobaczysz będzie wsystko dobrze🌼🌼 dla młodej mamy Isabelle zazdroszcze ci tego seksiku my ostatnio kochaliśmy sie w styczniu :( ale to było dawno :( przez kilka miesiący nie miałam ochoty ale teraz chyba mi wraca chęć tylko trochę sie boje o malucha i chyba obydwoje nie wiemy jak sie do tego zabrać :) a przed ciażą było tak cudownie :) Paula co u ciebie jak sie odpoczywa na wolnym i jak tam praca bo ja stanęłam w miejscu i trochę mnie to przeraża czas szybko biegnie a ja nie moge sie do niczego zabrać Julia jak sie czuje jaśminka ? a ty jak sobie dajesz rady z tym wszytskim Buziaki dla wszytkich maluchów Umni pomału leci brzuszek coraz wiekszy spodnie które kupiłam ostatnio już sie robia przyciasne maluch kopie a w czwartek idziemy na wizytę :) dobrze już znikam pa miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J & J, oby ten dzień, który właśnie się zaczyna, był dla Was lepszy. ❤️ gdybym mogła coś dla Ciebie zrobić... tylko modlę się, tylko to umiem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja wczoraj byłam na wykładach - nie było aż tak źle ;) Aguś co do pracy - to wzięłam się ostro do roboty i został mi ostatni rozdział do napisania - a raczej prezrobienia i rozszerzenia ponieważ ja rozszerzam swoją pracę licencjacką. Do 10 czerwca muszę oddać prace w dziekanacie. A obrony sa między 26 czerwca a 16 lipca. Co do Julii i Jaśminki. Nadal nie jest lepeij. Julia w szpitalu przeżyważ horror - i z lekarzami i z pigułami. Na pewno sama wam to wszystko opisze jak tylko wrócą do domku. Ale jedna najważniejsza sprawa do wszystkich was poznanianek - mamuś - NIE ODDAWAJCIE DZIECI DO SZPITALA KRYSIEWICZA NA NOWOWIEJSKIEGO!!!!!!!!!! Tam jest poprostu syf!!!!!! Jakby coś się działo z waszymi pociechami - tfu tfu - odpukać to tylko i wyłącznie walczcie o skierowanie na Szpitalną!!!!! Ja tam pracuję i znam tamtych lekarzy i to są fantastyczni ludzie!!!! No chirurdzy trochę zadufani w sobie ale pozostali ok!!! Dziewczyny to co teraz tam przeżywa Julia to nadaje się tylko na dobry horror!!!! Julia trzymam kciukasy i mocno was ściskam i całuje ❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha! A co do seksiku to mi też go bardzo brakuje - też tak jakoś od stycznia mam braki, bo moja kochanie boi się że małemu może krzywdę zrobić - a w ogóle w tym czasie juz podobno lekarze zalecają wstrzemięźliwość. Ale stwierdziliśmy ze jak już tyle czasu wytrzymaliśmy bez seksiku to jeszcze te pare miesięcy wytrzymamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, dziękuję, że jesteście... wybaczcie, ale skopiuję wam moją wypowiedź z sierpniówek, bo nie mam siły opisywać tego raz jeszcze... serdecznie dziękuję wam wszystkim za życzenia i modlitwy dla jaśminki. przyjechałam do domu zrobić pranie dla małej( średnio 4 razy dziennie ma zmienianą pościel...) aż boje się to napisać, by nie zapeszyć, ale mała ma się dziś wyraźnie lepiej niż wczoraj, podobno w sobotę był kryzys. zaczęliśmy tracić kontkat z jaśminką, całty czas leżała w łóżeczku i \'buczała\', ja siedziałam w kącie pokoju na śpiworze i wyłam, krzysztofowi popłynęły łzy po policzkach... nie będę wam pisać więcej, bo po prostu było fatalnie... zaczęli już jej się wbijać w nóżki (aktualnie ma venflon w lewej stópce), bo żyły na rączkach ma już tak pocharatane... o północy wypiła trochę mleczka i zasnęła.. przed 5 pobudka, poszła jej woda z pupy, zalała pampersa i całe łóżko. już nie chciała zasnąć, znowu płakała, więc wzięłam ją na łóżko polowe(niestety mogę rozłożyć tylko połowę;) i tak przeleżałyśmy do 7, kiedy to salowa definitywnie nas zwaliła z niego:) nadal jest w złym stanie, ale dziś już się uśmiechnęła parę razy... nawet nie macie pojęcia, co czuje matka, gdy widzi gasnące dziecko i nie potrafi mu pomóc........... nie życzę tego najgorszemu wrogowi.... i to by było na tyle... paulinko👄-specjalne podziękowania za wsparcie moralne irenko❤️ julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj i znowu przepadło.?.. spróbuję jeszcze raz... więć: piszę, żeby dać znać, że wciąż żyję - w dwu godzinach między karmieniami, zalatana, ale jaka szczęśliwa! Krzyś Leonek ładnie przybiera na wadze - w stosunku do punktu wyjściowego rzecz jasna. jutro zresztą idziemy na drugi nasz spacerek, do przychodni na kontrolę wagi. nawet nie musimy się rejestrować do pediatry. było dziś u nas parę osób i najmilsze co usłyszeliśmy, to \"widać, że dziecko jest szczęśliwe\" - czego oczywiście i Wam życzę!! serdecznie pozdrawiam wszystkie mamy, ich pociechy i kochania, a szczególne XOXOXO [całusy i uściski] dla Julii i Jaśminki to do następnego - ps. uczę się jak korzystać z opcji host image, więc wkrótce podrzuce wam linka do zdjęć zaokrąglonego KL papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu krośnieńska @-ka wieści najnowsze ze szpitalnego placu boju chyba pokazuje się światełko w tunelu wklejam fragment smsa od Julii: \"Irenko!Jest lepiej!!!Wykąpana leży pod kroplówką, zjadła trochę mleczka, po południu wypiła herbatkę.\" to oczywiście o Jaśmince dziewczyny... siła dobrych myśli może działać cuda!! módlmy się dalej.. ❤️ dla Jaśminki i Julii jestem, pamiętam, kocham!! Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Cześć Pysia śliczny synek zdjęcia super dla mamy🌼🌼🌼 Dziewczyny rozchorowałam sie a nie wiem czym mam sie leczyć pomóżcie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Pysia77 masz slicznego sunysia!!!:) boze ja juz sie nie moge doczekac kiedy mój kurczaczek sie wykluje ❤️ juz bym go chciała miec przy sobie...:) 🌻 miłego dnia wam zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otwieram dzisiejszy dzień powiewem optymizmu: Z Jaśminką jest lepiej! Wklejam słowa Julki prosto z porannego smsa: "Jest o niebo lepiej! Jak tak dalej pójdzie, może nawet we środę pójdziemy do domu!!! Chyba zaraz zacznę tu śpiewać i tańczyć!" Mam nadzieję że we środę Julka podziękuje wam za ciepłe słowa już osobiście i z Jaśminką na rękach... Oby! Jestem, pamiętam, kocham! Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimisiu -> a co ci jest? generalnie ja polecal otworzenie ksiegi ziololecznictwa i intesywne oklady z poduszki i kolderki ;)) Krzys wazy 2650g wiec przez tydzien przybral 150g. ponoc \"tylko\", bo to daje miesięcznie 600g a powinno być 800-1000g. od wczoraj maly przeszedl na system 1-godzinny, czyli co godzine wola by cos wszamac. w dzien i w nocy... a pediatra mowi, ze to b. dobrze i tak trzymac do przyszlego tygodnia jak ja to przeżyje to nie wiem.. juz jestem zombie ;) chyba przerzuce sie na jakas strasznie tlusta diete - maly dostaje to co jem, wiec moze to by go podtuczylo? dobrze ,ze ida swieta :D pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula dzieki za fotki maleg nikosia ,jest slodki.minimisiu , niewiem co tobie dolega,ale ja podczas kataru bralam homopatyczne lekarstwa np.tantum-verde do gardla,pastylki septolete,syrop stodal,a kropelki do nosa euphorbium compositum.moj gin powiedzial ze sa ok,leczenie trwa troche dluzej niz przy braniu normalnych lekow.pozdrawiam wszystkie mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Cześć Njabardziej mi sie spodobały okłady z kołederki :) brzmi super a ja mam chyba grypkę więc katar, katar , katar no i gorączkę a mały chyba nie wie co sie dzieje i jest bardzo aktywny kupiłam sobie cytrynke i czosnek i postaram sie tym wyleczyć mam nadzieję ze pomoze a żeby tego było mało do dzisiaj i juto mam wolne (wziełąm je jak jeszcze nie byłam chora) a miałam tyle planów a te dwa dni a teraz nic z tego :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dopiero teraz pisze bo przez cały dzień nie miałam na to czasu. Cały czas w biegu. Nieźle mi sie tydzień zaczyna. Minimisia - na przeziębienie bardzo dobre jest mleko z masłem i z miodem i pod kołderkę. Ja tak się leczyłam na począku ciąży bo homeopatia na mnie nie działa. Julianko tak bardzo sie cieszę że z Jaśminką już lepiej. Cały czas sie modliłam i chyba to pomogło. Ogomniaste buziaki dla was obu 👄 Pysia fajnie że mały ładnie przybiera na wadze - oby tak dalej :D Fotki prześliczne :) ale jesteś dzielna - co godzinę karmić - to dla ciebie za wytrwałość ❤️ Amber-ania widzę że jesteś tak samo niecierpliwa jak ja :) ja też już bym chciała mieć juniorka przy sobie :) Hej Brzusio - jak sie czujesz? Pozdrawiam 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Paula żyje a nawet musze powiedzieć ze dzisiaj już sie dobrze czuje ale czosnku najadłam sie w ogromnych ilościach:) jak się czujesz ? ja dzisiaj też wzięłam sie za moja pracę mag. i nawet mi to nieźle poszło ale zaczęło mnie to przerażać ze jeszcze 2 miesiące a ja musze zrobic alalize danych do pracy !! co prawda już ankiety mam ale zupełnie nie wiem jak sie zabrać do ich kodowania :( pozatym jakoś leci a jutro wracam do pracy ale musz powiedzieć że już mi sie spodobało na wolnym :) ale pracuję jeszcze miesiac:) dzidziuś kopie ładnie i tak samo jak wiekszosć dziewczyn też już bym chciała mieć dzidzię przy sobie ale narazie niech rosnie w brzuszku :) już mamy 20/21 tydzień :) Julia dajk znać co u ciebie bo zaczynam sie martwić trzymam kciuki żeby sie wszytsko udało :) i żeby twoje małe słoneczko było zdrowe posyłam buziaki dla jaśminki pysia podziwiam cie za cogodzinne karmienia musisz być wykończona ale najważniejsze żeby Krzysiu dobrze sie rozwijał :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Minimisia! Ja czuje się ok ale dzsiaj mam strasznego lenia i nie chce mi się pisać. Kompa mam włączonego ale zero chęci. Siedze na forum na allegro itp i już nie mogę się doczekać aż po świętach zrobię ostatnie zakupy dla małego. Mi jeszcze zostało tak ok 1,5 m-ca i im bliżej TP tym bardziej ciągnie mi się ten czas. Mały nieźle już boksuje mnie po żebrach - tzn kopie bo cały czas jest ułożony główkowo. Brzuszek rośnie i juz mam coraz częściej problemy z kręgosłupem, bolą mnie plecy jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paula... Przygotowania świąteczne pełną parą... A przy małym dziecku to dość skomplikowane, zresztą sama zobaczysz na Boże Narodzenie hehehe. Poza tym nie odzywałam się bo miałam głowę zaprzątniętą myślami o Julce i Jaśmince..Jak dobrze że ten koszmar się skończył! Julka ❤️ Zaraz wracam do piekarnika... hehe w tym sensie że sernik czeka na wykonanie! Wesołych świąt, dziewczyny! Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Będę miała synka!!!!!! zdrowo sie chowa ale mam rozwarci a na0,5 cm i skraca mi sie szyjka macicy :( trochę mnie tym wystraszył a za tydzień mam pójść zrobić badanie serca aby wykluczyć ewentualne wady A co u was ? dajcie znać co u was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarleet
HALOOOO...CZY KTOŚ MNIE TU JESZCZE PAMIĘTA? ????? Ja o Was nie zapomniałam i piszę od razu jak dorwałam się do kompa z necikiem i Naszą stronką. Na początku chcę wszystkim złożyć serdeczne życzonka zdrowych wesołych świąt i wielu kurczaczków i jajeczek :D Nie3stety nadal nie mam internetu w tym nowym domku wiec tak z doskoku tylko wysyłam Pauli meilika ze zdjęciami Nikosia, molestujcie ją o nie jeśli chcecie. Pod moim nickiem jest mój adresik, w taki sposób najszybciej poprzez neta się do mnie dobić bo narazie nie mam czasu czytać co klikacie tutaj i mam spoooore zaległości. Melduję :D że Nikoś chowa sie rewelacyjnie, jest bardzo spokojny i jak wciągnie flachę mleka to potrafi spać prawie 5 godzinek. Mieszka nam sie super na nowym mieszkanku i już doszłam do siebie po tych moich problemach (zainteresowani wiedzą o co chodzi). Jest tylko jeden mały szczegół...niestety podczas porodu kość ogonowa zamiast mi sie wygiąć to...się złamała ;( :( i JEST WIEEEELKI BÓL :( niestety nie jestem w stanie karmić małego cycuchami i pokarm mi zanika. Złożyło się na to kilka czynników...biorę silne leki przeciwbólowe, ból tej kości jest tak silny że nie mogę ani na siedząco ani na leżąco małego przystawiać, czasami jak mam małego na rękach i mnie tyłak boli to bpoję się ze mogę go z tego bólu upuścić....Dzisiaj powiem Wam szczerze że mnie bardzo gnębi to ze pokarm mi zanika...mały nie dostał dzisiaj pierwszy dzień cycucha a szukał go..i wtedy mi serducho pęka że niestety nie mogę mu go podać :(...wiecie jakie to straszne buuuuuuuuuu.... Ale dobra...koniec użalania się..mój czas sie kończy i ...postaram sie częściej tu do Was zaglądać :D jak tylko dorwę necika... Całuski i Pozdrófffffffka. Dajcie znać jak będziecie organizować jakies małe spotkanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!!! Na samym począyku chciałabym wam złożyć zyczenia świąteczne - zdrowych, spokojnych świąt, smacznego jajka, bogatego zajączka spełnienia marzeń, lekkich porodów, kochanych i zdrowych bobasków, pociechy z mężusiów i wiele wiele szczęścia zdrowia i miłości :) Julia bardzo się cieszę że jesteście już z małą w domku - nareszcie!!!! :D Duuuuuże buziaki od nas dla was 👄 👄 👄 Jak Jaśminka dojdzie do siebie to może jakieś spotkanko jeszcze przed moim szpitalem?????? Isia - u mnie przygotowania do świąt też pełną parą i nawet nie mam czasu tyle pisać, a jak już mam to moja mam jak się dorwie do kompa to kilka godzin z głowy!!! ;) Buziaki dla Wiki 👄 👄 Minimisia - gartuluję synusia!!!!!!! Patryk będzie miał kolegę ;) A jak chcecie dać mu na imię???? A co z tym rozwarciem? Oszczędzaj się i nie przemęczaj. Ty musisz wytrwać przynajmniej do 38 tc!!!!!! Pamiętaj!!!! I w takim układzie żadnej pracy tylko proszę ładnie odpoczywać w domku!!!! Buziaki Lidia bardzo cieszę się ze się odezwałaś - dziekuję za fotki Nikosia zaraz porozsyłam je do dziewczyn. Nikoś jest śliczny ale to już wiesz :P Przykro mi tylko z powodu twojej złamanje kości - trochę potrwa zanim się zrośnie i szkoda ze nie masz już pokarmu :( ale tym się aż tak bardzo nie przejmuj bo są kobiety które w ogóle nie mają czym karmić swoich maleństw. Ja mam nadzieję że z moim rozmiarem E :P będe miała go dużo. Buziaki dla Nikosia 👄 👄 Pysia a co u ciebie? 🌻 Isabelle proszę napisz co słychać u was 🌻 Brzusio - ciebie też się to tyczy 🌻 Amber-ania - ciebie też :P 🌻 Pozdrawiam 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gdzie wszystkie przepadłyście:) pewnie ostatnie przygotowania świateczne i wizyty rodzinne:) Chciałam wam złożyć najlepsze życzenia zdrowych spokojnych świąt i pysznego jedzenia a szczególnie spędzenia czasu w gronie najbliższych wam osób a dla waszych maluchów ogromnego apetytu :) no i zadowolenia z mężusiów Paula synek będzie miał na imie Krzysiu (po tacie) Jan( po dziadkach) a tak wogóle to już wiesz kiedy idziesz do szpitala pa odpoczywajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×