Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

glinka ja nie testuje, wole obyc sie bez rozczarowania.....poczekam jeszcze pare dni...owu miałam 24 grudnia , czułam .......więc wole poczekac jeszcze pare dni.....❤️oby sie udało, sama za siebie trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwww
to jescze raz ja tak się składa że mąż w zasadzie nażeczony to by chciał juz starania zacząc za pół roku, żeby nie byś starym tatusiem, jednak ja na to nie przystaje. mnie się wydawało że to oczywiste żeby wszystko omówić - nie spotykamy się od 6 miesięcy i mogliśmy wymienić nasze poglądy dotyczące ważniejszych spraw jak czas na dzieci, rozdzielność majątkowa czy długośc urlopu wychowawczego .... nie lubie niedociągnięć i niepotrzebnych sporów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanka27
to i ja sie dopisuje NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4. mala-duszyczka..Maja..24....Bydgoszcz........2............25.01.06 5.misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01. 6.aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............0............24.01 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............2..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki :D no więc przeprowadziłam tę rozmowę- delikatnie, fachowo, że przecież jesli będziemy to robić bez zabezpieczenia to nie znaczy że od razu zaciążymy ! :D bo przecież zanieczyszczenia środowiska, problemy z płodnoscią, stresy etc. etc., a mój mąż ależ kochanie JA siebie nie wyobrażam z wózkiem, pieluchami, wywiadówki, problemy dojrzewania ! O BOSHE! przeciez to jeszcze troche do tego dojrzewania, a zresztą im mniejsza róznica wieku między rodzicem i dzieckiem tym lepiej pokonać te problemy z dojrzewaniem nie? no więc stanęło na tym że ma on to przemyśleć w \"swojej jasini\" ---- czyt. MĘŻCZYŹNI SĄ Z MARSA, A KOBIETY Z WENUS :D, ale widziałam że jest nie w sosie :(, minęła godzina lub dwie ja sobie pichcę obiadek na jutro tj. dziś, a on nagle wchodzi do kuchni i coś sie tam mnie czepia o jakieś pierdoły- w sumie to nawet nie wiem o co mu chodziło, wiec się pytam o co ci chodzi? czemu sie mnie czepiasz i o co? i tak od słowa do słowa w końcu sięna niego wydarłam i on na to: \"no tak i jak przy takich stresach możemy wychowywać dziecko?\" I TU CIE MAM !!!!!!! cudowna intryga- rodem z filmu, ale chyba nie oscarowego ? :D chciał mnie podpuścić? poszłam spać = 0 sexu = 0 poczęcia :D zobaczymy dziś a co u was??? 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz ja NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4. mala-duszyczka..Maja..24....Bydgoszcz........2............25.01.06 5.misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01. 6.aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............0............24.01 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............2..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchessa Wyrazy współczucia. Ja dla posiadania dziecka posunęłabym się do upojenia alkoholem partnera i \"wykorzystania\" ale ja jestem desperatką ;-) Dziecko to nie wózek, pieluchy, wywadówki i kłopoty wychowawcze - to człowiek, któremu dajemy życie, któremu przekażemy wszystko to co najpiękniejsze. To krew z krwi i kość z kości. Wiem, że to banały ale u mnie poskutkowało;-) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? myślę że to wychowanie :( moi tesciowie nie wychowywali swoich dzieci tylko je WYHODOWALI, ostatnio nawet od mojej teściowej usłyszałam że ona sobie obliczyła że wychowanie jednego dziecka- ubranie, wyżywienie, wyedukowanie i studia itp. itd. to równowartość jednego mercedesa :( a ma problem bo ma 3 dorosłych synów więc powinna mieć tych mercedesów aż 3 , a tak ma tylko Renault :D, więc wpoili ten czysty materializm w mózgi i serca swoich latorośli i tak sobie to kiełkowało..... wynik? najstarszy syn lat 31 jego żona 30- ciągle sie dorabiają tzn. wybudowali dom- za gotówkę ! kupili nowe auto, zarabiają razem ok 15. tys miesięcznie i ciągle mają mało żeby mieć dziecko :( my- nasza historię już znacie najmłodszy syn mieszka z dziewczyną i coś czuję że on bez krępacji bo jest inny- olewa kasę, domy, auta..... ważne że kocha swoją narzeczoną i jeśli tylko ona zechce to on nie wiedzi problemu :) może raczej zostanę ciocią niż mamą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewczyny, życzę owocnych starań :) ja staram się juz od roku, ale wierzę, że się w końcu uda :) duchessa, a my po sąsiedzku mieszkamy, ja jestem z Jaworzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kobietki :-) duchessa------------------ no to nieciekawie.... w tym wypadku nie wiem czy powinnas naciskac, bo z tego co mowisz, to maz faktycznie w ogole nie dopuszcza takiej mysli zeby byc ojcem. Moze jest jakos wewnetrznie zablokowany, moze to minie jak sobie pouklada wszystko a moze to jest fakt i nie zmienisz tego... Nie rozmawialiscie wczesniej nigdy o dzieciach? Nie chodzi mi o rozpoczecie staran tylko o to jak sobie wyobrazacie model waaszej rodziny. Moze wroc do tamtych rozmow. Jesli on wtedy nie byl taki stanowczy jak teraz masz prawo wymagac od niego pewnej lojalnosci.. Nie wiem czy dobrze mowi ale tak mi sie wydaje. 🌻 a ja mam od switu bole po prawej stronie, rano temp. 37,2 az sie boje. ale watpie zeby to bylo to, bo przeciez do @ jeszcze ponad dwa tygodnie za wczesnie na objawy.poza tym zadnych innych nie mam, ani bol piersi nic. tylko czasem po jedzeniu mnie mdli troche. ech zycie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanka27
a moze ten ból oznacza owulacje skoro jeszce 2 tyg do @? mnie tak samo bolało wczoraj a dzis juz przeszło i tez nie wiem skad ten ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawialam sie nad tym ale nigdy wczesniej nie mialam takich bolow w trakcie cyklu. wiec co moglby sie tak NAGLE pojawic na owulacje bol? ale co w takim razie z podwyzszona temperatura?? przypadek czy jakas choroba sie zaczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCHESSA nie wolno Ci sie smucic! glowa do gory! w koncu jakby nie bylo maz to twoj najblizszy czlowiek, musicie sie jakos porozumiec. rozmowiaj z nim delikatnie ale ty sie nie denerwuj bo to przyszlym staraniom tylko zaszkodzi trzymam kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc glinka-----dziekuje za dopisanie🌻:) duchessa------nie poddawaj sie i co najwazniejsze nie daj sie nastepnym razem sprowokowac jego zaczepkom i wytlumacz ze ten stres jest spowodowany tym ze w tak waznej sprawie nie mozecie sie dogadac,i przedstaw mu dziecko w inny sposob niz on to pojmuje --nie przez p[ryzmat pieluch itp,tylko taki jak pisala tu ktoras dziewczyna---nie pamietam ktora bo moja skleroza sie chyba poglebia rany ja musze isc z tym do lekarza--w tak mlodym wieku,to niepokojace:Oi zauwazylam ze coraz gorzej ze mna,musze na karteczce zapisywac co mam ktorej napisac:Oinaczej zapominam ja toksoplazmoze robilam wczoraj w przychodni--placilam 29 zl i wyniki mam dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAAA 😍 jak wieczorem spytałam się czy się pogodzimy to się nie odezwał :( ale podejrzewam że to syndrom zranionej łapki lwa 😍 :D dziś dojdziemy do porozumienia i może jakiś mały sexik? :D a pod koniec tygodnia około soboty zapytam delikatnie tak jak tylko ja potrafię :P czy przemyślenia na temat ciąży doszły już do finału :P a wy kobitki nie łamcie się w tym miesiący na pewno co najmniej połowa z was jak nie więcej nie dostanie i zmienićie na topik na termin ciąży..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, przypomnialam sobie ze wczoraj w nocy mi sie nasunelo pytanie ;P chodzi o wizyty u dentysty w okresie ciazy. jak to jest. czy nie sa wskazane ze wzgledu na samo leczenie (glownie plombowanie :-( ) czy tylko znieczulanie i rtg jest zabronione? i czy to sie zmienia z wiekiem ciazy czy caly czas sa niebezpieczne? ja mam dwa zeby do zaleczenia, mam nadzieje ze zdaze ale to tez takie pytanie na przyszlosc. ok, zmykam do pracy 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchessa----🌻 iskierka nadziei----czy Twoja stopka oznacza ze jednak jestes w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanka27
glinka dentysta to jedno z moich postanowień noworocznych. Słyszałam bowiem ze niewyleczone zeby moga równiez powodowac kłopoty z zajsciem w ciażę, a ja juz wieki u dentysty nie byłam i powiedziałam sobie ze w styczniu musze pójśc koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOBIETKI moja stopka niczego nie oznacza, poprostu zrobiłam ją o tak sobie....moze z ciekawosci...:-p u mnie po staremu , dzisiaj 5 dzień jak @ ani sladu......ciekawe jak długo jeszcze wytrzymam...:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chętnie dołączę, przyjmiecie mnie ? Jestem co prawda na 2 innych tematach, ale wszystkie są pokrewne. Teraz jest zimai ja dalej się staram, więc pasuję tu chyba :) Poza tym widze tu moje koleżanki :) a tam gdzie one tam i ja :) takim cudem powiększa się grono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4. mala-duszyczka..Maja..24....Bydgoszcz........2............25.01.06 5.misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01. 6.aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............0............24.01 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............2..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 10.Zabajona.......Sylwia...29....Olsztyn...........6...........11-13-01.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złą tabelkę skopiowałam NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna .........1 ............17.01.06 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7............15.01.06 4. mala-duszyczka..Maja..24....Bydgoszcz........2............25.01.06 5.misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01. 6.aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............0............24.01 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............2..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 9. joanka27........Asia.....27....Łódź...............2..........15.01.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........6.........11-13.01.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey! :D A ja mam do was pytanie! :) po okresie a dokładnie po ponad tygodniu mam kłucia raz w lewym jajniku a raz w drugim,czy TO OZNACZA OWULACJE?? Bo mnie się wydaje,że tak ...:D co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez kluje jajnik, raz jeden a raz drugi i sluz mam dosyc obfity, wiec chyba plodnosc nastała :D wieczorem sie biore do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala-duszyczka więc życze powodzenia :P Hehe Jak by Ci się udało to cmoknij nam o tym:) będziemy się cieszyć razem z Tobą..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×