Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

cześć Sewalaine bardzo mi przykro że poroniłaś ,wiem co czujesz bo ja też przeszłam to niedawno(pażdziernik),ale musisz być silna i mieć nadzieję że uda się wam jeszcze raz ja wto wierzę .Zdałam sobie niedawno sprawę że my popadamy w obłęd -jestem czy nie ,mam dni płodne to muszę się kochać.Zauważyłam że jeśli nam nie wyjdzie to jesteśmy załamane a tak nie powinno być,nasi mężowie napewno też to przeżywają i może bardziej niż nam się zdaje,tylko oni tak tego nie okazują bo muszą nas pocieszać a tak chyba nie powinno być .Możecie teraz mnie zlinczować że piszę coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie---mi ostatnio spadla dzien przed i to konkretnie,takze wiedzialam co jest grane... luiza---nikt nie zamierza Cie tu linczowac...no cos Ty...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulijanka możesz zrobić test w poniedziałek jeżeli jesteś to na pewno wyjdzie,trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy zażywacie kwas foliowy?bo mnie lekarz kazal kiedy usłyszał że planuję ciąże,więc kiedy odstawiłam tabletki anty to cały czas go zażywam,mija już rok .Kazał mi jeszcze odwiedzić dentystę i porobić podstawowe badania,mam to wszystko za sobą -całe szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza----folik--czyli kwas foliowy to podstawa:) ja tez lykam wejdz sobie na strone folik chyba www.folik.pl ale nie jestem pewna wiec wpisz na wyszukiwarce po prostu folik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się wkurzyłam dzisiaj. Zostawiłam w aptece 30zł... Kupiłam coś na kurzajki dla mojego (15zł), magnez (7z hakiem) i folik (7.19), a ostatnio w tej samej aptece folik byłza 6.78... A na mieście poszło 50 zł na niewiadomo co... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina_77
witajcie U mnie dzis 19 d.c i cos wydaje mi sie że jednak nadejdzie gdzieś za tydzień ,cały czas mam ten ból jajnika . Sewalaine Przykro mi że poroniłaś , musisz byc dzielna ,napewno niebawem znowu zafasolkujesz i ta ciąża zakończy się szczeęśliwie,dołącz do nas ,dopisz się do tabelki. luiza ja folik biorę juz z 6 miesięcy ,zęby mam juz wyleczone i badania też porobione. kijanka a ile masz prl .długo sie juz leczysz. Zabajona Wiesz ja również przyjmowałam luteinę teraz przez ostatnie 3 cykle, dostałam bo mam niedomogę lutealna ,przez moja hiperprol i równiez krotkie cykle co 24 dni i ze 2 dni wcześniej plamienia. Przez pierwsze 2 cykle dostałam @ w 28,29 d.c @ czyli mi wydłużyło tak jak powinno i plamien nie było ,natomista w 3 cyklu przyjmowania dostałam juz 24 d.c @ jeszcze w czasie jej brania . I tak pozatym to mam strasznie bolesne miesiaczki po niej i bardzo bola cycki ,chyba cos ten lek żle działa na mnie ,nie byłam u mojego gina ,ale dzwoniłam do niego to kazał juz nie brac i narzie juz niebiorę tylko parlodel zażywam.Jestem ciekawa dlaczego tak zareagowałam na lek.Czy twoja gin ci nieumiała wytłómaczyc dlaczego ty tak reagujesz ,ciekawe co ci powiedza specjaliści. Jak zaciąże albo nie to wybieram sie do gina i niech mi to wyjaśni ,choc też niezabardzo daje radę ze mną bo też jest gin-położnikiem ,choc troszkę liznął co nie co na temat hormonów. Powiedz mi do jakiej kliniki jedziesz . dziewczyny trzymam kciuki ,napiszcie jak wasze testowania ,ja jeszcze z tydzien w niepewności. 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ulijanka za pamięć... okresu jak nie miałam tak nie mam, ale test zaplanowałam dopiero na 20-ego stycznia w męża imieniny. Nie chcę się cieszyć na zapas, ale rośnie powoli we mnie nadzieją, że znów będę w ciąży...tak bardzo tego pragnę...ale komu ja to piszę, przecież kto jak kto ale Wy doskonale znacie to uczucie. Trzymam za Was kciuki, a Wy trzymajcie za mnie. Brednie - ja też marzę o córeczce, tyle, że mój synek ma już skończone 5 lat....więc różnica wieku i tak już jest duża! Kijanka przykro mi, że nie tym razem... Następnym będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie starające się 🖐️ !! ulijanka 🌻 Ewiczek 🌻 ---- podziwiam Was (i inne dziewczyny ) że nie robicie testów - no ja może wywalam pieniądze w błoto ale jak mnie skręcaa to muszę zrobić i koniec. W poprzednim cyklu robiłam już w 22 dniu cyklu ( @ 26 28 zazwyczaj ) - musiałam wiedzieć !!! Wolę wiedzieć wcześniej a nie nakręcać się przez te wszystkie dni czekania na @ bo dla mnie im później tym większe rozczarowanie ........ a jak mimo negatywnego testu okazałoby sie że jest fasolka bo dopiero bym miała super niespodziankę ........ech taka już jestem...... :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ew-ka! Na ciąże należy się nastawić pozytywnie i nie odblokować własną psychike.Wierzyć i ciągle mieć nadzieje,przecierz wkońcu musi się udać:) Dziecko to wpaniały dar...:D Prezent który kobiete uskrzydla i daje jej siłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ gosiaczku 🌻 masz całkowitą rację - trzeba myślec pozytywnie tylko ja taka niecierpliwa jestem ( we wszystkim ) i takie czekanie mnie doprowadza do szału !!!! a druga sprawa to chcę wiedzieć jak najwcześniej czy jest fasolka bo zażywam te leki na prolaktynę które muszę odstawiać przy dzidzi i nie truć jej tym świństwem :( Modlę się żeby to było tym razem ...................u Nas wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ a ja o chłopczyku marzę :) ..................... nie ma co marzyć tylko do roboty się zabierać ............idę ;) na staranka !! Śpijcie dobrze ........... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew-ka to powodzenia... w robieniu chłopczyka, napisz jak starania zeszłego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Gwarno dzisiaj na topiku :D - jasne, kto by w domku siedział w taka piękną niedzielę - chyba tylko ja :( Wyjście dopiero wieczorkiem mi się szykuje więc po obiadku wpadłam popatrzeć co u Was słychać - wiedzę że niewiele się dowiem hehe..... Ewiczek 🌻 - wczoraj milutko było ;) , tak się mocno z mężulkiem przytulaliśmy że nawet o chłopczyku zapomniałam :D Dzisiaj może plemniczki odpocznął a jutro dalsze staranka. ulijanka 🌻 zrobiłaś już test ? - jeśli nie to masz co raz większy podziw z mojej strony No i pisać dziewczynki pisać .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 23 dzień cyklu, ale chyba nici z ciąży.. :( Tempka spadła do 36.8 więc @ przyjdzie wcześniej niż w piątek, tak mi się coś zdaje... Ew-ka ja dziś siedziałam w domu - zakuwam na egzamin :( Mam doła na maxa, bo na uczelni nie idzie mi najlepiej, eh.... PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po małej nieobecności. Niestety - moja @ tak mi daje w kość od 3 dni, że nie mam siły na podstawowe czynności, a co dopiero siąść i czytac forum. Jeszcze niegdy tak źe się nie czułam, ogólna słabość, zawroty głowy, mdłości, ledwo na nogach się trzymam, no dziś już lepiej ale piątek i sobota to był koszmar :-o Wylazły mi pod oczami tak okropne sińce, że nawet fluid ich nie kryje, są sino-sine. Mam wrażenie, że w poradni ds niepłodności będą ze mną mieli pełne ręce roboty. A to już nieługo, chcę by ten czas zleciał szybko, bo mam dość zawieszenia i niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj nie wytrzymałam i kupiłam test ciążowy-negatywny takze zyje w oczekiwaniu na @ smutno mi troche było ale ile to przyjemności w przyszłym miesiacu zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,piękny dzień mamy! J_a_n_a powodzenia na egzaminach (kiedykolwiek Ci się zaczynają) ,Joanka27 szkoda że tym razem nie wyszło. Ulijanka zrobiłaś już test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim w taki piekny dzień!!!! Ulijanka jak test? Robiłaś? Joanka27 przykro mi. W następnym miesiącu będzie lepiej!Trzeba wierzyć! A TERAZ WIADOMOŚĆ DNIA (przynajmniej dla mnie) NIE WYTRZYMAŁAM DO PIĄTKU I ZROBIŁAM TEST DZISIAJ! JESTEM W CIĄŻY. HUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAA NIE MOGĘ W TO UWIERZYĆ! WAM ŻYCZĘ TEGO SAMEGO!!!! Z CAŁEGO SERCA BUZIAKI DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie znów kłuje prawy jajnik dziwne bo wczesniej tak nie miałam, albo mi sie zdawało ze nie miałam a teraz wszytsko dostrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewiczek ja też Ci gratuluję!Może zła passa się skończyła i za niedługo wszystkie będziemy się cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewiczek GRATULACJE!!!!!! :) :) :) Też bym chciała... Może u mnie będzie do pięciu razy sztuka... :p Chociaż wątpię (więc może do sześciu), bo dziś 36.85, chociaż to ciut więcej niż wczoraj. @ powinna być w pt. Nie znoszę tygodnia przed @... tego czekania. A jestem zbyt skąpa i nie chce wydawać niepotrzebnie na test... A co do moich egzaminów, to jutro koło, pojutrze też koło, w czw egzamin a w pt koło... :) PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️!!! To się nam tydzień pięknie zaczął - a jaki poniedziałek taka cała reszta !!! Ewiczek 🌻 to cudnie że dwie krechy zobaczyłaś :D niezmiernie się cieszę !!! ulijanka 🌻 do łazienki w te pędy teści robić bo napewno dołączysz do Ewiczka ;) Mam nadzieję że ten topik szybko przeobrazi się w.... \" Mamy z zimowych starań \" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D joanka27🌻 nie smuć się kochana nie tym razem to następnym - musi się nam udać ! No i która tam jeszcze po terminie spodziewanej @ zaraz sprawdzę ? Nie migać się nie czekać ( bo ja tu paznokcie obgryzam hehe) tylko aptekarzom dać zarobić i testy obsikiwać ! J_A_N_A 🌻 powodzenia na zaliczeniach i egzaminach ! A my działamy - dzisiaj czuję kłucie i pobolewanie w lewym boku ( mam nadzieję ze to owulacja). To by się zgadzało bo dziś 12 dzień cyklu, ostatnie @ 26 dniowe więc te 14 dni akurat ....no nie wiem ....... :) pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻Ewiczek-----GRATULUJE:D🌻🌻🌻 🌻🌻 🌻 😍 musze Wam powiedziec ze tez nie wytrzymalam i zrobilam test dzisiaj....ale niestety nie ujrzalam dwoch kresek😭 czy ja kiedykolwiek je ujrze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale stwierdzilam ze jesli nie dostane okresu to powtarzam test w piatek i ani dnia wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulijanka szkoda że nie zobaczyłaś 2 kresek,ale wiem że to niedługo nastapi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×