Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łukasz...

Czy jest jakiś sposób,żeby odzyskać dziewczynę którą kocham?

Polecane posty

Gość Gusia293
A Ja dodam tylko że Niedźwiedź znowu ma rację Testy to na królikach i to też nie humanitarne !!! A błądzące kobiety niech się same testują a nie nas i nasze uczucia do nich. Rozmowa lekarstwem na wszystko !!! Chłopaki trzymajcie się Widać że w nas większa siła nasz topik poukładany i powoli ucicha czyli znaczy że z nami stanowczo lepiej a na tamtym szaleństwo burza damskich hormonów. Ale to już ich problem a nie nasz. Taki jeden to jest plasterek który każdemu się tutaj przyda !!! lub już przydał. POWODZENIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny misiek
taaa testy to niech sobie robia w szkole na lekcji chemi :D Moja ex tez mi zrobila test.. udawala ze sie obrazila bo chciala zobaczyc jak dlugo bede ja przepraszal:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden xxxx
Kobiety nas testuja caly czas. akurat tentest o którym mowa powyżej swiadczy chyba o niskiej samoocenie kobiety która chce adoracji,zdobywania itp...zgadzam sie ze w przypadku takiego typu sprawdzania trzeba się zastanowić czy dac się w to wciagnąć. Prawda jest taka że kobiety testują nas cały czas,czy tego chcemy czy nie. sprawdzają czy mogą nam wejsc na głowę i czy mogą nami rządzić.wiecie sami do czego to prowadzi gdy kobieta kieruje....do szybkiej flustracji z jej strony i chęci zmian.. Kobiety cały czas badają nas na co mogą sobie pozwolic,grunt to zachowac się wtedy własciwie i stanowczo,oraz racjonalnie. Testow kobiet nie unikniemy -zawsze będą nas testowac i sprawdzać na ile mogą sobie pozwolić,grunt to nie dać się wciągnać w te gierki i pokazać im ich miejsce w związku,taktownie i stanowczo,wtedy kobieta będzie szczęsliwa ,bo tylko silny stanowczy facet to ten co powoduje u niej pozytywny bilans emocji ,bo wiadomo że taki facet pokazuje jej że w konfrontacji z nim jest bezsilna,ale Kobiety to uwielbiają ,więc bilans emocji wychodzi na plus;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki jeden jesli kobiecie zalezy na facecie i podchodzi do zwiazku powaznie ...czyli jak dorosły człowiek to uwierz mi ale takie dziecinne zabawy jak roznego rodzaju testy ... w ogóle nie wchodza w rachube :D A czy nas testuja ? Moze i w jakims tam stopniu ( w ich i tylko w ich mniemaniu) tak :D Ale sztuka jest to by te testy przechodzic z pozytywnym zaliczeniem :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem i stary zeja tkwie w podobnej sytuacji teraz ,nie jestesmy ze soba ale sie widujemy czesto .Ona mi powiedziala ze potrzebuje czsu ,dokladnie za trzy dni powiedziala ze juz nie wie co do mnie czuje..(zalamka)to juz 3 miesiace trwa i duzo rzeczy juz robilem hmmm...ostatecznie moge jeszcze stanac na glowie i zaklaskac uszami.Tak naprawde to pozostaje nam czekac (wiem ze to meczace) . Stary ....Coma-trujace kwiaty...lyknij to;) Martwic sie bedziesz poznym wieczorem,ja tak mam.Trzym sie i pamietaj nic na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden xxxx
blant 999 dokładnie w tej sytuacji niewiele można zdziałać ,najlepszym działaniem jest -niedziałanie,i nie wyczekiwanie. trudne tojak cholera ,ale możliwe. Kobiety testują nas podswiadomie,robią tak bo mają już taka naturę...potrzebują emocji i to chyba dlatego,potrzebują również czuc dominacje,tak mi sie przynajmniej wydaje. Oczywiście mam na mysli subtelną i zdrową dominację, nie despotyzm i zaborczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden xxxx
blant 999 dokładnie w tej sytuacji niewiele można zdziałać ,najlepszym działaniem jest -niedziałanie,i nie wyczekiwanie. trudne tojak cholera ,ale możliwe. Kobiety testują nas podswiadomie,robią tak bo mają już taka naturę...potrzebują emocji i to chyba dlatego,potrzebują również czuc dominacje,tak mi sie przynajmniej wydaje. Oczywiście mam na mysli subtelną i zdrową dominację, nie despotyzm i zaborczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden xxxx
blant 999 dokładnie w tej sytuacji niewiele można zdziałać ,najlepszym działaniem jest -niedziałanie,i nie wyczekiwanie. trudne tojak cholera ,ale możliwe. Kobiety testują nas podswiadomie,robią tak bo mają już taka naturę...potrzebują emocji i to chyba dlatego,potrzebują również czuc dominacje,tak mi sie przynajmniej wydaje. Oczywiście mam na mysli subtelną i zdrową dominację, nie despotyzm i zaborczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
Witam No wlansie :p masz racje vodka i kobiety:))) Testuja hahaha pierdolenie jesli nawet jest tak w moim przypadku tzn jak Brat napisla to tylko ich naszych ex test ale jak pisze na kroliczkach :)) ja to wole test zawalic a potem ja zablysne :D niech ona biega :p niema opcji co mam chodziuc przejmowac stresowac zalowac pierodle to :) ...albo po prostu Ty byłeś super, a z nią coś nie tak).... umnie jest tak!!! a pozatym lache wykladam na nia:D:Di te ''testy'' i tak jak pisze taki jeden jestem zbyt mlody i piekny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny misiek
echh ona zaczyna tesknic... musze byc sliny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos znajacy sie na rzeczy
ale wy tu smieszni jestescie :P brat niedzwiedz za \"eksperta\" chce uchodzic i to samozwanczego hahahaha jestes chlopie po psychologii? bo jesli tak, to dyplom oblales na bank i z takimi radami mozesz faktycznie posluzyc tylko anonimowo na forum a za doswidczenie sluzy ci przyklad twojej ex dziewczyny, po ktorej niby rozpaczales ale z obecna jest mega dobrze i wiesz co, z kolejna tez tak bedzie :D takie stadium kazdy przechodzi w zyciu - zauroczenia-zakochania-rozstania-kolejne milosci, wiec ameryki nie odkryles i te swoje wypociny mozesz sobie wsadzic w dupe, no ale tobie odpowiada towarzystwo niedowartosciowanych chlopaczkow a w zasadzie ich \"aplauz\" dla ciebie hahaha ale zalosny koles jestes :P wspolczuje ci a skoro taki szczesliwy ze swoja niby wielka miloscia to czemu tyle godzin na forum spedzasz o kazdej porze dnia?! ta twoja milosc to wlasnie ten temacik, bo tylko na takim poziomie mozesz sie spelniac :o pisales ostatnio cos takiego mniej wiecej \"mialem tu nie pisac ale zostalem poproszony w mailu\" buhahaha no patrz jak latwo cie dowartosciowac metoda na przedszkolaka czyli dam ci lizaka jak zaspiewasz buhahahahhhahahahahaha pozdrow swoja \"dziewczyne\" i nie dziwie sie,ze cie rzucaja, bo jestes nudna, stara pierdola uwazajaca sie za glos rozsadku. Czytalem tylko na wyrywki pare opinii, kazda do obalenia i prostacka. Gowno wiesz o zyciu i o kobietach \"ekspercie\" z bozej laski, no ale posmiac sie przynajmniej mozna jak w kabarecie, wiec pisz dalej buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze swoja niby wielka miloscia to czemu tyle godzin na forum spedzasz o kazdej porze dnia?! by podczas 8 godzin w pracy ktore spedzam 5 x w tyg .... poprawic sobie humor .... pomaranczowymi wpisami :D na tym forum toz to lepsza komedia jest czasami niz "SAMI SWOI " pozdrawiam pomaranczowa złosnice :P A moze zamiast snuc tu wynaturzenia rodem z palca wyssane ,moze bys wypowiedziąła sie w temacie ,bo z tego co widze w twoim poprzednim wpisie raczej nic nie wniosłas w topik a tylko najechałas na moja osobe która nie wiem co ci miała przynies ? i co wniesc w ten temat ? Chcesz na mnie najezdzac ? Podam ci nr gg Jak masz problemy to mozemy pogadac na priv :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahaha no patrz jak latwo cie dowartosciowac metoda na przedszkolaka czyli dam ci lizaka jak zaspiewasz buhahahahhhahahahahaha pozdrow swoja Czyz by zazdrosc ? o cos? :D ZAPRASZAM DO DYSKUSJI !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos znajacy sie na rzeczy
wiedzialem niedzwiedz, ze szybciutko sie odezwiesz, bo dzialasz na zasadzie "uderz w beben a zobaczysz jaki pusty" ;) I jak twoje ego nadal takie rozdmuchane? ;) moze przygotuj sie dzis z udzielaniem wypowiedzi dla gimnazjalistow w tym temacie, poszperaj w necie, przekopiuj jeszcze pare wypowiedzi autorytetow i wklej jako wlasne, moze jeszcze bardziej "zyskasz" w ich oczach ekspercie buhahaha Jakby ciebie kazdy sluchal co piszesz, to byloby mnostwo samotnych facetow, bo kazdy "obrazalby" sie na swoja dziewczyne i nie przepraszal, nie mowil jej, ze ja kocha itp. twoje metody dzialania w rzekomo temacie na ktorym zjadles zeby "kobiety" ;) buhahaha nadaja sie tylko dla jaskiniowcow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialem niedzwiedz, ze szybciutko sie odezwiesz, bo dzialasz na zasadzie "uderz w beben a zobaczysz jaki pusty własnie po to jestem na kaffe .... by nabijac sie z tak zacietrzewionych i zadumanych w sobie pomaranczek jak twoj przypadek ... Nie bede dyskutował z toba na temate obce temu topikowi ... mozemy podyskutowac ale na temat odnoszacy sie problemom zaawartym na tych stronach "Jakby ciebie kazdy sluchal co piszesz, to byloby mnostwo samotnych facetow, bo kazdy "obrazalby" sie na swoja dziewczyne i nie przepraszal, nie mowil jej, ze ja kocha itp" I widzisz jak pieknie wychodzi z ciebie nizrozumienie tematów tutaj zawartych Dalej atakujesz moja osobe i dalej nic nie wnosisz w temat ... Piszesz ze kazdy obraził by sie na swoja dziewczyne ? Jak by sie zachowywał tak jak radziłem ...? Wiec słucham cie kolezanko jaka ty masz recepte na zachowanie sie faceta ktorego panna kopneła w dupe i nie przejawia zadnej skruchy i checi na odnowienie zwiazku ... pewnie odpowiesz ... Ze ma isc kupic kwiaty ,prosic i błagac i sie starac .... bo ty pewnie jestes typowa kobieta z krwi ikosci i pewnie tego bys oczekiwała od swojego faceta .... Bardzo cie prosze udziel jakiejkowliek odpowiedzi na jakikolwiek wpis jakiekogolwiek kolesia z problem na tym topiku ,obal moje argumenty i uczestnicz w dyskusji Bo jak na razie to przypusciłas tylko atak na moja persone, z ktorego notabene ataku nic nie wyniki ... Uczestnicz w rozmowach a nie atakuj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos znajacy sie na rzeczy
No i widzisz, krytyki konstuktywnej nie pojąles, no ale to bylo do przewidzenia :D czekam jeszcze na twoja swite az sie zjawi i wezmie cie w obrone - to takie troche "kolko rozancowe mezczyznopodobnych " :D jakbys nie zauwazyl, nie jestem kobieta i kwiatow tez nie polecam, ale twoich metod jaskiniowca tym bardziej nie !!!!!!!! prymitywny jestes i dlatego takie metody polecasz ot, tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje niedopatrzenie :O Pomaranczka okazuje sie facetem :P:P:P Tym bardziej sie robi ciekawie :D Bardzo chetnie podyskutuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos znajacy sie na rzeczy
twoj prymitywny sposob postrzegania swiata: 'Pomaranczka okazuje sie facetem ' a myslisz, ze ty jak jestes na czarno to juz cos wiecej to znaczy? nie jestes anonimowy pomimowo czarnego nicku? bedzie ci lepiej jak swoj zaczernie? :D zmieni to cos? Myslenie nie boli !!!!!!!!!!!!!!!!! tobie rowniez polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos znajacy sie na rzeczy
no i nie jestes partnerem dla mnie do dyskusji, chcialem tylko pokazac jak puste sa twoje teorie bo plyna z pustego wnetrza :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a myslisz, ze ty jak jestes na czarno to juz cos wiecej to znaczy? nie jestes anonimowy pomimowo czarnego nicku? " widzisz kolego ...tez mało rozumiesz... Nawet słowem nie wspomniałem o zaczernianiu nicku czy tez nie ... Wspomniałem tylko ze sie pomyliłem co do twojej płci . NIedoczytałem ze jestes facetem A ty wyskakujesz o jakichs zaczernianych nickach ? O co chodzi ? znowu nie na temat ...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie jestes partnerem dla mnie do dyskusji, chcialem tylko pokazac jak puste sa twoje teorie bo plyna z pustego wnetrza wiec o co ci chodzi ? Wlazłes tutaj , pokrzyczałes i co z tego wynikło ? NIe chcesz dyskutowac ? nie musisz !!! Nie kazdy umie konstruktywnie odeprzec argumenty ... za to wszyscy potrafia ładnie i głosno krzyczec ! przesilenie zimowe na niektórych działa !!!!!!! :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos znajacy sie na rzeczy
Czy ty umiesz stworzyc cos sam ? kazda twoja wypowiedz zaczyna sie od zacytowania kogos innego i twojej debaty nad tym - jeszcze raz mowie SAMODZIELNE MYSLENIE NIE BOLI !!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolego nie wiem czy zauwazyłes ale na tym topiku nie jestesmy we dwojke ... Jest tutaj sporo osób ,i jesli przytaczam jakis cytat ? Robie to tylko i wyłacznie na potrzeby danej osoby . A prosciej ci to tłumaczac ,cytuje bo odnosze sie do indywidualnych przypadków ... Jesli pisze do mattiego to cytuje jego słowa ... jesli pisze do sławeczka to cytuje sławeczka Czy to tak trudno zrozumiec ? Faktycznie ciezko by było nam dyskutowac ...:O skoro tak proste sprawy sa dla ciebie nie zrozumiałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
a po drugie skrecie to jestem tutaj spowodu mojej ''milosci'' mam taki a nie inny problem jestem pierwszy raz w takiej sytuacji wiec szukalem rady pomocy a nie przyszedlem po to aby sie madrowac wiec kurwa niewiem do czego plujesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matti ale niestety tak jest ze jak jest manifestacja to nie ktorzy stoja w pierwszym rzedzie i najgłosniej krzycza ... Gdy pojawi sie policja ...pierwsi tez uciekaja :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
a po drugie skrecie to jestem tutaj spowodu mojej ''milosci'' mam taki a nie inny problem jestem pierwszy raz w takiej sytuacji wiec szukalem rady pomocy a nie przyszedlem po to aby sie madrowac wiec kurwa niewiem do czego plujesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
a ty co wiesz o zyciu balncie 997??? no dawaj ???? ja z checia poslucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
heheh wiesz dla mnie to jest slabe przychodzi ocenia choc sam niewiele na ten temat nie powiedzial :p a tym bardziej nie uzasadnil :p ja z mila checia posluchal bym jego zdania :D heheheh bez kitu wpadlo dwoch kolesi objechali nas ze gowno wiem itp itd hehehe i oni maja moze po 30 laty ??? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×