Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gorrrąca 25

UWAGAtu wklejać najlepsze/ulubione teksty zacnych podszywaczy-zakładam kolekcję

Polecane posty

Gość ale tego
gorzej Ci bombardier:p może wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tego
o matko bosko!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tego
teraz mnie gorzej....wody !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tego
i tak zaraz to wytną:p to ja prosilam o wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tego
szok!!!! nie wklejej już, bo Cie walne:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnachoIera .
Ślęcząc nad zeszytami filozoficznymi Blaise`a Pascala oraz wierszami Jasnorzewskiej-Pawlikowskiej niemal nie zauważam jak z pępka wychodzi chrząszcz i wygładzając elegancko swój chitynowy pancerzyk pyta mnie: "Lubisz pizgać indyki po dziobach"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś Ci powiem
zawsze o poranku, gdy umyję ząbki i trochę sobie pomantruję, zaczynam rozważania nad wyższością majonezu kieleckiego nad dekoracyjnym z winiar, które to rozważania zazwyczaj prowadzą mnie na manowce mojego genialnego umysłu, na których to manowcach gubię się wśród kłębów burzanu myśli dzikich i rozchwianego libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś Ci powiem
zawsze po takim seansie czuję się zrelaksowana i pełna optymizmu, do tego stopnia, że muszę dla równowagi, przez chwilkę pobiczować się różańcem wykonanym ze specjalnie wyselekcjonowanych ostrokrawędzistych draży kokosowych z Lidla. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmatyfred "Niestety, nigdy nie bede podziwiany, nawet dupa kozy odwraca sie do mnie dupą" Podszywac łod tego podszywa mo łu mie flaszkie :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belgijski krótkofalowiec
Tarzam się namiętnie w mączce ziemniaczanej, wyobrażając sobie że jestem Wróbelkiem Elemelkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man of the doom
Nocami, gdy mgła unosi się nad polami a księżyc oświetla nagrobki na cmentarzu, niczym Nosferatu wypełzam z ukrycia i z ciekawością małego dziecka rozglądam się wokół, po czym udaję się na poszukiwanie tych jakże wspaniałych dowodów życia doczesnego, jakimi są ukrytę w pokrytej rosą trawie szczurze stoltze, które, gdy nakryję je in flagranti swojej bezwstydnej egzystencji, badam swoimi kościstymi i poskręcanymi reumatyzmem palcami a następnie w pełnym czci i szacunku pokłonie zbliżam się do nich swoimi naznaczonymi trądem ustami i nagle gwałtownie wsysam je z siłą Electroluksa 3000 MEGA POWER, zasysając przy okazji ściółkę i zeschnięte liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namibijski zbieracz diamentów
Jestem bardzo zwinny - potrafię układać puzzle z Kaczorem Donaldem jedną ręką, gmerać sobie w odbycie drugą, w tym czasie jeszcze obciągam fifola Michała Milowicza za pomocą stóp, a odbijając piłkę głową, wrzucam ją "za kołnierz" Tomaszowi Kuszczakowi. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boliwijski nacjonalista
smaruję sobie odbyt pastą BHP po czym udaję się skocznym krokiem do najbliższej remizy Straży Pożarnej w celu niezobowiązującej kopulacji połączonej z czytaniem wierszy Rafała Wojaczka na głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona blanca
Lubię czasem zaspawać swój odbyt elektrodą w osłonie argonu a jak jest już szczelnie zamknięty - próbuję ze wszystkich sił zrobić kupę. Fajne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona blanca
chyba Ty ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś Ci powiem
Pedro AImodovar Codziennie bladym świtem okręciwszy swe wspaniałe ciało ręcznikiem kąpielowym 160 cm x 80 cm z Tesko, siadam do komputera aby kwiatem swych myśli otumaniać licznie przybyłe na kafe fanki. Odpowiednio otumanione przywodzę do złego, znieprawiam i psowam, po czym sprzedaję w jasyr armeńskim kupcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro AImodovar
Tak prywatnie, to wolę pana Wacława - windziarza w Pałacu Kultury, ale on kocha się nieprzytomnie w bohaterze ludowym Curro Jimenezie, i odmawia mi rozkoszy stołu i łoża, mimo, iż już od 12 lat codziennie przybywam do jego windy i proszę o wycieczkę na szczyty pożądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro AImodovar
mimo, że prywatnie wole Pana Wacława - windziarza w Pałacu Kultury, mógłbym właściwie wziąć w Cię w jasyr, duszko, jednakże zmiany na stanowiskach ministerialnych spowodowały chwilowy zastój w handlu brankami z Armenią, zatem jasyr rzeczony mógłby się nieco przeciągnąć, a Pan Wacław pomyslałby, że mam żone, co pozbawiłoby mnie szans na wycieczke windą na szczyt rozkoszy. wrrrrrrrrrrr:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś Ci powiem
Gdy pisze te słowa,trzymam rękę na mym pulsujacym łonie i mysle tylko o złodzieju nicków i etatowym A najlepiej o obu razem.;) ps.kończą mi sie draże :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekwadorski lewy obrońca
Wącham klej biurowy co powoduje u mnie barwne omamy, iż zajmuję eksponowane stanowisko Starszego Odbytowego w skierniewickiej Łaźni Miejskiej. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takD
kiedyś zaatakowało mnie 5 nigeryjskich studentów marketingu swoimi wielgachnymi lagami - myśleli, że wezmą mnie siłom, ale ich przechytrzyłam i pierwsza rzuciłam siem na ich knagi p.s za 2 tygodnie maja mi ściągnąć szwy z odbytu buuaaahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takD
dziefffcynkaa Wcale nie prawda! To ochydny podszywacz! Ja się kompie co sobota! I nawet wode zmieniam! A dogadzam sobie wyłacznie końskimi kabanosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×