Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gorrrąca 25

UWAGAtu wklejać najlepsze/ulubione teksty zacnych podszywaczy-zakładam kolekcję

Polecane posty

Gość na uczuciowym skasowano
Chcialbym kupic te majtki, zwlaszcza czarne, koronkowe. Mam troche nasrane w glowie i lubie przebierac sie za batmana lub zorro. Majtki zakladam na glowe, a jako peleryny, uzywam pantalonow mojej sasiadki, ktora podarowala mi je z radoscia, poniewaz teraz ma lekka nadwage i przytyla z 200 do 250 kg i juz sie na nia nie mieszcza. Czasem zakladam bezowe damskie majtki na glowe i udaje żbika. Pedzelki na uszach, typowe dla tego zwierzecia, zrobilem z wasow i siersci z ogona, kota mojej drugiej sasiadki, pani Jozefiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fajne
krzys 17 lat Ja szukalem jakiegos starszego partnera do wspolnych zabaw mesko-meskich ale chyba zaczeli sie pode mnie podszywac i usuneli ten topic. A oferta była poważna. Dozorca Marian mi juz nie wsytracza, on nie rozumie, że niektorzy mają szersze horyzonty niz tylko zakupy w Biedronce i kładzenie sobie na brzuchu plasterków szynki z miesnego stoiska w Biedronce :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhy hyhy
góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu jest niezly syf hehe
Dlaczego była dziewczyna mnie żle traktuje? 19:14 machos JA jej niczego złego nie zrobiłem. Ona ze mną zerwała, nagle. Powiedziała, że już mnei nie kocha i jestem ze załosny, słaby i ze nie chce już ze mną być. A teraz mnei ośmiesza przed swoimi znajomymi i poniża przy każdej okazji, wyśmiewa, opowiada ludziom intymne szczególy naszego związku, które niby mają mnie ośmieszyć. Dlaczego tak się dzieje? O co jej chodzi? 19:17 ciepuk Może jest niedojrzała? 19:18 machos mamy po 26 lat, chyba nie wypada się tak zachowywać w tym wieku. Z reszta w ógle nie jest to przyzwoite zachowanie. Niezaleznei od wieku 19:22 ciepuk To sobie odpuść! Nie warto zawracać sobie głowy kobietą, która w taki sposób podsumowuje wasz związek! Zostaw to tak jak jest. Jej się z czasem znudzi a ludzie będą i tak myśleć jak chcą, bez względu na to co ona o was wyplata! 19:43 gov. w sumie na dobre Ci wyszło nie ma dziewczyna klasy zupełnie.. 19:52 kkkjjj machos - nie usprawiedliwiam , ale moze połowa prawdy , gdzies Ci się zgubiła ? 20:43 machos Ona była w barze ze swoimi znajomymi i ze swoim nowym chłopakiem, zawołali mnie do swojego stolika i wysmiali, że napewno bym chciał do niej wrócić i że pewnie nadal ją kocham. A potem powiedzieli ze nie dla psa kiełbasa i żnowu gadki ze jestem żałosny itp... No i co ja mam zrobić teraz? Jak się zachować w sytuacji gdzie ona celowo chce mnie poniżyć i ośmieszyć? 20:45 049n daj jej w twarz! spotkaj sie z nia sam na sam- i nie żałuj słów! to jedyna rada..znam takie kobietki..pozdrowionka.. NA NIE NIC NIE DZIALA ..A JUZ NA PEWNO DOBRE SLOWA.. 20:45 Ble... Chodzisz z nimi do knajpy? Wiesz co? Jak sam się nie szanujesz to trudno zeby inni to robili! 20:46 machos nie chodze z nimi, tylko byłem akurat przypadkowo w knajpie w której oni tez byli. 20:49 Ble... To nie chodź tam więcej! Za takie numery, przydała by się jej dobra nauczka! 20:49 mmmmmmmloa odpowiedź jest jedna - ona naprawdę Cię nienawidzi, brzydzi się Tobą i uważa że jestes zalosny znam to, jestem kobietą i gdy wciąż do kogoś coś czułam lub przynajmniej szanowałam, nigdy po rozstaniu nie powiedzialam złego słowa ale przyznaję - paru nieźle obrobiłam dupę, dlatego że mnie brzydzili jak gówno i żałowałam że się z nimi zadawałam tu nie chodzi o to co Ty zrobiłeś, po prostu Ty, Twoja osoba, Twój wygląd wzbudza w niej agresję zdarza się.. 21:47 mroczne dziecię neostrady kobiety to chuje 21:51 mimiiiiiiiiiii pamietaj,że dziewczyny potrafią być wredne i ty niestety na taką własnie trafiłeś-przepraszam w imiemiu płci pięknej 23:10 dokadnie tak "kobiety to chuje" niektóre napewno, podpisuje się obiema rękami : ) 23:26 zbytdobryzebygokochac Dales sobie wejsc na glowe, wiec ona to teraz wykorzystuje, bo wie, ze ty i tak nic jej nie zrobisz. 08:04 taki_sobie_jeden_koleś Nie martw się, ja mam to samo. Np. parę dni temu, w nocy dostalem od swoeje byłej smsa że miala niesamowity orgazm ze swoim nowym facetem (ze mną nie miała nigdy). sądzisz ze sie tym przejalem? trzeba zlewac takie rzeczy i zajac sie szukaniem dziewczyny, ktora bedzie w porzadku. powiedz jej cos dosadnie, niech zobaczy ze masz jaja to ci da spokoj. 08:13 łe rety... A może ta dziewczyna nie chce się pogodzić z tym, że nie jesteście już razem. Może to wpływ otoczenia i to dlatego szuka jakiejś zemsty i chce Cię ośmieszyć. Nie przejmuj się nią, po prostu olej, jak ktoś będzie rzucał jakieś komentarze, to powiedź, że masz gdzieś to co mówi. Ewentualnie jest jeszcze jeden sposób tylko ryzykowny, bo możesz powiedzieć coś równie chamskiego na jej temat, a potem z nią porozmawiać i powiedzieć, że jeżeli nie przestanie gadać bzdur, Ty będziesz kontynuował to co zacząłeś. Z pewnością nie będzie jej miło. Tylko czy "wojna" jest rozwiązaniem? Niekoniecznie... Swoją drogą laska nie ma za grosz klasy i szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portugalski prowokator
W nadłuższe dni w roku zakładam na krocze słynne foliowe majtki od Gucciego i paraduję po promenadzie w Kołobrzegu, czekając aż zwinie mnie patrol Policji, który następnie w radiowozie podda mnie różnorakim czynnościom seksualnym a potem wykopnie mnie z niego z okrzykiem "Won, ty szmaciarzu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stala obserwatorka kafe
16:00 PlayPlay Boję się powiedzeć tacie. Ma wielką dzidę i traska mnie codziennie rano jak jem kanapkę. Od tej wiadomości mógłby mieć opóźniony wytrysk, a co za tum idzie dłuższą jazdę i spóźniłbym się do szkoły lecząc ze wzgledu na konieczność opatrzenia mojego rozjechanego kalafiora. Nadmieniam, ze chodzi o zwieracz w moim odbycie a raczej tym co znniego zostało. Pijebany jestem. Wybaczcie. 16:01 PlayPlay Zjadam swoją kupę ze smakiem. Nie mogę się od tego uwolnić. Cieszę się, że wyznałem to na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaa.
Nienawidze podszywaczy bo mam uraze gdy wiedzona nagłym pragnieniem podszywałam się pod Ramona Gietrycha z Elpeeru kiedy to odziana jedynie w stringi i futrzaną czapę z czerwoną gwiazdą pojechałam na kongres tej cudownej partii i chciałam przemówić do szacownego gremium zgromadzonego jakkolwiek zostałąm rozpoznana i odprowadzona na bok przez przemiłych panów z ogolonymi głowami z Młodzierzy WszechPodolskiej gotowałam się już na cudowną ekstazę sado maso z odrobiną penetracji niestety ku mojemu żalowi ci przemili panowie woleli penetrować siebie nawzajem i pożegnali mnie nieuprzejmie nie dając nawet kopa w dupę na pożegnanie o którym tak mażyłam. Moj cel podszycia sie pod Ramona spełzł na niczym i teraz żywię nienawiść ku podszywaczom bo nie mogę tak jak oni podszywać się z klasną a to oznacza tylko że przegrałam życie i pozostało mi jedynie zjadać w samotnosci kulki kokosowe rafaello zapatrzona w telewizje gdzie wspamniali panowie z MW dyskutują z paradami równosci marząc by być w tej chwili pośród zgromadzenia gejowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaa.
tak konkretnie to jestem z piwniczki pod magazynem Tesco w Kierdziołkach Leśnych. to właśnie tam w trudzie i znoju, przy użyciu tokarki ręcznej Kama, nabytej w promocji, toczę z twardej dębiny kulki, do złudzenia przypominające draże kokosowe, które w nocy, gdy wszyscy śpią dodaję do opakowań na pólkach. mam procent od każdego zęba wstawionego przez dentystkę Pelagię Zbój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoski symulant
Na wypadek wojny z użyciem Bojowych Środków Trujących przechowuję w odbycie maskę p-gaz i butlę z tlenem :classic_cool: ps. a to powyżej - wiece zacne :-D Pelagia Zbój, hahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judex
zrywam niedojrzałe czereśnie z drzewa i wpycham przemocą do odbytów bezdomnych kotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehemojtext
niedoświadczona1988 jestem spermopolykaczem z zawodu, bardzo wykfalifikowanym, w przebraniu zdechlego diabla tasmanskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonononon
Bez podszywaczy kafe nie bylaby juz taka sama...Swietni sa czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpańska miernota
mam na imie Lonia, lubie male pieski, kapelusze z kwiatami i brukselke z wrzatku. W wolnym czasie namietnie chadzam na bankiety, ukrywajac w mej obfitej fryzurze frykasy ze szwedzkiego stolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podręcznikowa wpadka gorrrącej
Przeżyjmy to jeszcze raz ;-). Początek intrygi - "gorrrąca 25" loguje się jako "powiedz gorrrąca", zakłada topic "dlaczego kusisz cudzych mężów?" i pisze sama do siebie: 16:07 powiedz gorrrąca nie dość wolnych facetów dookoła?? Teraz chce na to odpowiedzieć jako "gorrrąca 25", ale... zapomina zmienić nicka. Ups... 16:10 powiedz gorrrąca nigogo siła nie biorę - wiedzą co robią - swój rozum mają - żadnej żonie męża jescze nie ukradłam :) Gdy orientuje się, że udzieliła odpowiedzi nie zmieniwszy nicka, prędko dopisuje: 16:11 powiedz gorrrąca tak pewnie powiesz co - ? znam twoją odpowiedz już na pamięć!! po czym odpowiada sobie minutę później, już jako "gorrrąca 25" 16:12 gorrrąca 25 tak pewnie tak bym odpowiedziała... :) jak dla mnie - czadowa wpadeczka :) Gorrrące pozdrowienia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chwalac sie, to ja zauwazylam Podrecznikowa Wpadke Gorrracej i ja o tym poinformowalam, ale ona byla tak zajeta rozmowa z sama soba, ze mnie zignorowala. Burrrrra.... gorrraca :P :P a teraz cos milusinskiego buehehehe :D *............_. ,-\'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----\'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,\'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. \'`~-.. . . . . . . . . .,\' . . . . . . .,. .,.-~-.\' -.,. . . ..\'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,\'___. . . . . . . . . . . . /\'`-.l. . . `\'-..\'........ . .Jeżeli jest ci smutno . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... i jesteś samotny . . .l. . . . .\' ---........-\'. . . ,\' miś już na Ciebie czeka . . .\',. . ,....... . . . . . . . . ., . . . .\' ,/. . . . `,. . . . . . . ,\' . . . . .. . . . . .. . . .,.- \' _______, . . . . . \',. . . . . \',-~\'`. ;00______,# . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . \'-.. . . . . . .) . . . . . . .\' - .......-`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Undertaker R.I.P magister
to mój miś..!!! heh kopromitacja z wdziękiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanadyjski kajakarz
Kiedy tylko promienie porannego słońca oświetlą port w Yokohamie owijam się dokładnie lepem na muchy wyprodukowanym przez Spółdzielnię Inwalidów w Rydzynie i tanecznym krokiem przypominającym pląsy Borysa Jelcyna udaję się na istniejące hardo w mojej wyobraźni molo w Zakopanem, gdzie siadam na styropianowym zydlu i jako nowe wcielenie Dalajlamy XVI pouczam przechodniów o szkodliwości nadmiernego spożywania benzoensanu sodu. Potem się budzę i automatycznie wręcz zmieniam prześcieradło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już niedługo
codziennie okolo godziny 15 czaje sie przy smietniku,a nastepnie wyskakuje na mojego sasiada Remigiusza Podolnego, lat 78, ktory raz dziennie nachyla sie przy kontenerze, by porzadnie sie wyprykac i pobudzam moja lechtunie ocierajac sie komplusywnie o jego kosciste posladki, przyobleczone w marynarskie szorty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już niedługo
wieczoprami spaceruje po osiedlu i niby od niechcenia przewracam kontenery PCK z uzywana odzieza, nastepnie tarzam sie w znoszonych ubraniach, wydajac piski niczym bolcowany analnie piesek preriowy, bez skrepowania defekujac wokolo. Po zakonczonej orgii narzucam pierwsza lepsza rzecz i niezauwazona przez sasiadow pomykam chylkiem do domu, kryjac rumieniec zadowolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuwalijski borsuk
Zachłystuję się właśnie niewysłowioną urodą żółtej ropy z pryszcza na mojej łopatce.... mmmm... Czasami udaje mi sie dobyć z otchłani wionącego ropą pora tustego i białego czopa, którego skrzetnie umieszczam w słoiku, wraz z innymi, aby po tygodniu przygotować z nich zakwas, bo zbliża sie wielkanoc i żur bedzie jak znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frree Bombardier
w sumie jestem agresywny bo sie psich kup najadlem.. i mialem stosunek na dwa baty ze skeytami. zle mi z tym ,chyba jestem pedaluchem. przepraszam za moja ciotowata nature i malego siusiora. Ps: kto skubnoł mi nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemiecki patriota
Pogrążając się w głębokiej koncentracji wchodzę do tunelu metra w Suwałkach (który oczywiście istnieje tylko w mojej wspaniałej wyobraźni) i trę odbytem po szynie zasilającej co sprawia, że moja wątroba otrzymuje nową porcję energii potrzebnej do trawienia końskich czaszek, które pożeram regularnie na każdy podwieczorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meksykański rozjemca
mam nadzieję, że nie musze dodawać, iż właśnie ostro penetruję sobie kiszkę stolcową najnowszym modelem zszywacza marki LEITZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenezuelski ropocionk
Często myślę o tej sprawie. Dlaczego np: ja, osoba na poziomie - która przeczytała wszystkie dzieła Cortazara oraz "Pieska przydrożnego" Miłosza, osoba która wie co to jest "idiosynkrazja" i "koagulacja", wreszcie osoba która zna nazwy stolic wszystkich państw europejskich... otóż dlaczego wieczorami zakładam na twarz wyliniałą skórę kapibary i udaję się na stację kolejową Rzeszów Staroniwa, by tam ssać lubieżnie w ustach spocone majtki pracowników torowych PKP? Zezwierzęcenie czy po prostu deliryczna i hipnotyczna przenośnia, ha? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość algierski imigrant
w ramach rozrywki włamuję się do sklepu zoologicznego w Tarnobrzegu i łamię kręgosłupy bezbronnym chomikom, tryskając przy tym seledynowym jadem z pępka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhheeeeeeeeeee
Ja to czasami sobie tak patrzę, patrzę sobie w gwiazdy i tak sobie myślę: po co ja to wszystko robię? Dokąd ja zmierzam? Gdzie jest kres tej wędrówki? Mmm... Za cholerę nie wiem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuupppsss
Temat: Im bardziej gorąco tym bardziej się cieszę 11:16 Erotoman młody Te dni gorące to dla mnie jak marzenie, podziwiam tylko piękne skąpo ubrane dziewczyny, nogi, dekolty, miód dla oczu. Dziś znów z rana widziałem dziewczynę, miała stringi i lekki staniczek, całe poślady i nogi widziałem, bo jej sukiennka była taka przewiewna i prześwitująca. Chodziła prawie nago, wszystko było widać. 11:23 Erotoman młody Mój koń nie ma lekko w takie upały 11:46 Erotoman młody a ww olnej chwili to i kon starego nie ma lekko jak go zaczynam targac na wszystkie strony i zmuszam do ruchania w buzie ale zajebiste uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argentyński sędzia piłkarski
kupuję w internecie majtki z wafla i zakładam je do pracy czując jak boleśnie kaleczą moją brzoskwiniową skórkę na napletku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×