Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gorrrąca 25

UWAGAtu wklejać najlepsze/ulubione teksty zacnych podszywaczy-zakładam kolekcję

Polecane posty

Gość elbląski samarytanin
przyklejam sobie do odbytu plastry Nicorette i kładę się na torach relacji Kępno-Wieluń w nadziei, że pociąg zahamuje w ostatniej chwili a wściekły maszynista władczym ruchem wepchnie mi penisa w buzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carbonieros no
Zaproponuj mu ni z gruchy ni z pietruchy że wymlaskasz mu wora po tak zagajonej miłej i ultra-postempowej konwersacji napewno się zgodzi i w ramach rewanżu zadowoli cię analnie jak i oralnie do tego stopnia że będziesz mieć niesamowite wizje mistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszyfff
Uwielbiam lewitować nad ziemią w poszukiwaniu dorodnych stolców,które dodają mi sił witalnych w dalszej egzystencji:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamojski intrygant
nałogowo zjadam klawisze z zabytkowych organów w Gdańsku-Oliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gliwicki asceta
co kilka minut drapię się szpadlem po brzuchu by poczuć że świat jest piękny a mój pomarszczony penis jest w stanie oczarować nawet Hugo Chaveza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszalińska kreatura
Codziennie zakładam barchanowe szorstkie majtki na moje atrakcyjne łono i jadę na hulajnodze do Zgierza, gdzie wylewam sobie na głowę wrzący olej na zapleczu smażalni ryb pana Mikosza Zdzisława i doznaję w ten sposób ogromnego orgazmu tym bardziej, że moje sutki drażni wtedy dziobem wytresowana papuga, którą kupiłam na targowisku w Garwolinie za wyszorowanie językiem emaliowanej umywalki z XIX w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszowska kiełbasa
Kiedy tylko ranne wstaną zorze wyjmuję z odbytu gaśnicę samochodową i pędzę na czworakach do Fabryki Kabli w Szreńsku, wpadam na zebranie zarządu i wprawiam owych nudnych panów w niemałe zakłopotanie wymierzając im silne ciosy lewą piersią w łyse glace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszyfff
Ponadto specjalizuję się w masażu odbytniczym z urzyciem pługów rolnych. Często też stosuję markowe odkurzacze do zasysania brodawek - preferuję 2000 watowe Philipsy na pełnej mocy. Moimi drugoplanowymi zainteresowaniami są extremalne penetracje odbytnicy z urzyciem szpadla ogrodowego oraz głębokie cięcia analne przy pomocy piły mechanicznej. Nie wiem czy jest w tym coś nadzwyczajnego, ale za misję priorytetową w życiu zawsze stawiałam sobie zrobienie z dupy helikoptera.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy zacny podszywacz ma własną drogę na forum, dlatego też tym łachmanom, którzy kopiują teksty i wklejają je na forum pod własnymi nikami, z całego serca życzę grabi w odbycie tudzież jąder w młynku do kawy... ps. na tym forum znalazłem pięć wypowiedzi, które w całości należą do mnie - tyle, że nik nie bardzo pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie marudz
Ja posługuję się tylko cudzymi wypowiedziami, bo we łbie zamiast mózgu mam czerstwy zwój, a w testach IQ nigdy nie osiągnąłem dwucyfrowego wyniku i wcale mi to nie przeszkadza (no, może z wyjątkiem tego, że nie rozróżniam cyferek a podpisać potrafię się jedynie nazwiskiem - Zjeb). Poza tym jest super więc jak każdy z nas pędzę teraz do pobliskiego ważywniaka w celu zaspokojenia swej rządzy dorodną cukinią tudzież stęchłym kabaczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Zacny podszywacz w orange , wkurwia mnie jak ktos używa wymysloych przezemnie podszywów:classic_cool: to moja własnosc intelektualna chroniona znakiem frmowym :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli któraś z Was zechciałaby ze mną podyskutować, to przede wszystkim pteferuję tematy związane z perwersyjnym sexem. Chciałbym się z Wami podzielić moimi doświadczeniami w tym temacie. Najbardziej pociąga mnie ekstremalna penetracja własnego odbutu przy użyciu tłoka zapożyczonego ze stacji tramwajowej w Kędzieżynie Koźlu. Nie wykluczone są też igraszki z partnerem - lubuję się w obopulnym masażu odbytniczym przy pomocy czerstwych bagietek z pasażu sklepów Tesco. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeju no upupupupu
eeee myslalam ze podszyw sie rozgada a tu tylko tyle:D jestem zawiedziona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P z W
smaruję sobie kark pastą do butów Kiwi a następnie wyciagam pochwę i chwalę się nią przed braćmi z klasztoru w Wiżajnach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławska mąka
Uzbrojona w kałasznikowa i rakietę Haszib-2 udaję się na stację Olsztyn Zachodni i grożąc natychmiastowym użyciem przemocy gwałcę po kolei dworcowych alkoholików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chełmska kreda
W pogodne dni odbywam piesze wycieczki do rezerwatu żurawi w Porcie Szczecińskim i tam śpiewam na cały głos tadżyckie pieśni ludowe, mając odbyt rzetelnie wypełniony kółeczkami "Cheerios".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
pracuję na złomowisku jako prasowarka metali kolorowych:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarniejsza niż kupa
Co ranek skoro świt pędził na przystanek pekaesu gdzie obażając się przed wszystkimi trzepał zawzięcie konia spuszczajac sie na rozkład jazdy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tu podszywam
Wpycham do swojego odbytu 4,5 kg trotylu po czym udaję się do burmistrza Darmstadt, proponując swe usługi w zakresie efektów specjalnych podczas obchodów 700-lecia istnienia miasta. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korzystaj z wyszukiwarki
Śmierdzę wieloma substancjami organicznymi i nieorganicznymi. Najlepiej wychodzi mi jednak cuchnięcie zjełczałym łupieżem z głowy posła Cymańskiego, wymieszanym z odrobiną gęsiwa i wydzieliny z gruczołu kuprowego kaczki-krzyżówki. Dla wytrawnych kiperów wyczuwalna jest też nuta dwusiarczku węgla oraz moczu niedorozwiniętego kajmana z dorzecza Orinoko. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieokie
z wielkim pietyzmem, trwogą oraz wewnętrznym spokojem wydłubuję owsiki z parujących k­l­o­t­z­ó­w :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losbanos
Kiedy tylko promienie porannego słońca oświetlą port w Yokohamie owijam się dokładnie lepem na muchy wyprodukowanym przez Spółdzielnię Inwalidów w Rydzynie i tanecznym krokiem przypominającym pląsy Borysa Jelcyna udaję się na istniejące hardo w mojej wyobraźni molo w Zakopanem, gdzie siadam na styropianowym zydlu i jako nowe wcielenie Dalajlamy XVI pouczam przechodniów o szkodliwości nadmiernego spożywania benzoensanu sodu. Potem się budzę i automatycznie wręcz zmieniam prześcieradło. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massochista
Bo nawiasem mówiąc całe swe dziecięce lata spędziłem zamknięty w komórce spożywając jedynie owsiki wygrzebane pieczołowicie z dupalca pana Zenona miejscowego gwałciciela kóz i wszelakiego inwentarza drobnego , ponadto pragnę nadmienić że doznałem aż nadtto ojcowskiej miłości połączonej z penetracją odbytu i wysublimowanym pieszczotom mojej jakże obstrupiałej knażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueheh
z wielkim namaszczeniem i skupieniem godnym poskramiacza węży poluje na swoje własne hemoroidy znalazlam dwie laski i i obciagam z polykiem wystukujac jednym zebem marsz weselny Mendelsona Esbecy przepompowali mi jelito, żebym przyznał się gdzie zakopałem przeruchanego chomika i któremu księdzu ssałem pindola wydalo mi sie ze to moj jamnik wylizuje moja broche pod osłoną nocy niepostrzeżenie obrabiam psie szminki wszystkim wioskowym burkom Pochłaniam tatowe berło bez mrugnięcia okiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h2re
Sprzątam wagony pociągów pospiesznych na bocznicy dworca kolejowego w Radomiu. Mój facet ma 38 lat jest konduktorem i nosi wąsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzowski radny miejski
wkładam sobie w odbyt cztery baterie "paluszki", wskutek czego tajemniczo świecę oczami w ciemnościach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stulejarz z o2
Wsadzam sobie końcówkę uprzednio przegryzionego kabla od domofonu do dupy po czym po kolei dzwonię po wszystkich mieszkaniach :classic_cool: P.S. Mieszkam w wieżowcu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tera ja
walę wszystko co chodzi za wyjątkiem budzika :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×