Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gorrrąca 25

UWAGAtu wklejać najlepsze/ulubione teksty zacnych podszywaczy-zakładam kolekcję

Polecane posty

Gość takD
Kamilka. W wolnych chwilach zaspokajam się doodbytniczo pastylkami mentolowymi,dzięki temu przy puszczaniu siarczystych bąków wszyscy czują świeży powiew wiatru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takD
spam 1 namiętnie i z lubościa bawie się ukradziona psu kością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takD
Rolnik intruder 2000 to wynalazaek archaicny i moja koza juz go nie uzywo tera jest intruder 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takD
kiedy wklejam tu te teksty mój tate bolcuje mnie swoim 30cm pytongiem aż żołędź piesci moją śledzionę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dialogi cool
spam 1 całe , życie żyłem w przedśiadczeniu , że miłośc to jest dobro , które nie dane mi będzie w życiu osiągnąc spotykałem się z wieloma kobietami , ale jestem pewny to jest ta jedyna 23:14 sram 1 i cierpię z powodu obstrukcji miłosnej. a kiedyż wreszcie ma miłość znajdzie swoje ujście. PS. Odwal sie od Pozdro 23:16 spam 1 strasznie cię kocham wżyciu się nie zakochałem jesteś pierwszą miłością mego życia 23:17 sram 1 i tak strasznie cierpię z powodu przeciagającej się obstrukcji. ach dziewczę, bądź moim laxigenem, który uwolni skumulowaną i skłębioną falę uczuć. PS. Odwal się od Pozdro 23:18 spam 1 ja wiem, że dla ciebie ta sytuacja może być śmieszna , niezręczna i nie dziwię się tobie w każdym bądź razie tez bym się śmiał , ale taka miłośc prawdziwa , którą ja cię obdarzam zdarza się chyba raz w życiu 23:20 sram 1 po raz pierwszy moje obstrucka może znaleźć szczęsliwy finał, który stać się może dla nas, mój laxigenie, szczęśliwym progiem nowego życia. PS. Odwal się od Pozdro 23:21 spam 1 ty mi uświadomiłaś , że nie liczy się kariera , rzuciłem pracę w kancelarii prawniczej nic się nie liczy tylko ty się liczysz , boże moje serce krawi nikt mnie nie rozumie , nigdy się tak nie czułem 23:22 spam 1 śmiecjcie się śmiejcie też się śmiałem aż miłośc swego żcyia poznałem 23:23 sram 1 nikt, kto nie miał obstrucji nie zrozumie, co czuję, dla niej rzuciłem pracę w kancelarii prawniczej, me hemoroidy krwawią, jak złamane serce. bądź mi laxigenem i ocal mnie od mąk obstrukcji. PS. Odwal się od Pozdro 23:25 spam 1 sram coś tam całe życie się podzywałem z tematów na erotycznym nabijałem , ale uwierz mi jak cie trafi strzała amora to mnie zrozumiesz moje serce krwawi 23:27 spam 1 ta się nadaję zniszczył bym go ale jestem zakochany 23:28 spam 1 nie chce mi sie podzszywac prowokowac zakochałem się 23:28 sram 1 ach rozumiem, cie bracie. jeżeli twe serce krwawi, jak moje hemoroidy, a twoje niespełnione, skłębione pożądanie, jest męką podobną do mojej obstrukcji, to rozumiem cie i łączę sie w cierpieniu. PS. Odwal sie od Pozdro 23:30 spam 1 jak mam się odwalić od osoby , którą darzę bezgraniczną miłością? 23:30 sram 1 w pociesznych podskokach 23:32 spam 1 nie mogę od 4 lat nie płakałem a teraz krokodyle łzy lecą mi po policzku , życzę wam wszystkim takiej miłości jak ja czuję do pozdro to jest uczucie , którego w życiu nie doświadczyłem , ale jestem bezislny serce mi krwawi i płaczę 23:34 sram 1 a ja płaczę na moimi krwawiącymi hemoroidami i obstrukcją, łzami szczerymi, a nie krokodylowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heartbeat V0.2.
Temat: mocne filmy erotyczne 23:48 chętna**21 mąż poszedł do pracy a ja mam chęć pooglądać filmy ale takie mocne a wszedzie trzeba placic znacie jakies strony darowe 23:49 chętna**21 Nazywam się Leszek 23:49 Heartbeat www.dar-pomorza.org.pl 23:51 chętna**21 nie wiem co to za stona ale nie chodzi 23:52 Heartbeat darowa takiej szukałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paragwajski pechowiec
W chwilach uniesienia wylewam sobie na głowę zawartość nocnika pozostawionego na korytarzu szpitala dla weneryków w Krotoszynie po czym recytuję z pamięci i nienaganną polszczyzną Ebiego Smolarka instrukcję obsługi zszywacza marki Leitz. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polski lewoskrzydłowy
Nie napisałem jeszcze że mam stulejkę i narośl na lewej łydce wielkości bakłażana co naraża mnie na szykany ze strony moich kolegów w pracy (jestem rozbieraczem mięsa w zakładach w Śmiłowie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopka spam1
jestem brzydki i mam pryszcze i cie qurva zaraz zniszcze , oprócz tego mam małego , krótkiego i cienkiego penisa co nie stoi tylko zwisa . Jestem pryszczatym onanista i przegrałem życie , ale i tak czuję się jak milion dolarów Kocham cie kochanie moje i zawsze będę kochać w wakacje ślub po wakacjach dwójka dzieci i słodkie miłe życie tylko ty i ja i nasze serca 2 kocham cie . Zaprojektowano mnie bym kochał cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopka spam1
jestem brzydki i mam pryszcze i cie qurva zaraz zniszcze , oprócz tego mam małego , krótkiego i cienkiego penisa co nie stoi tylko zwisa . Jestem pryszczatym onanista i przegrałem życie , ale i tak czuję się jak milion dolarów Kocham cie kochanie moje i zawsze będę kochać w wakacje ślub po wakacjach dwójka dzieci i słodkie miłe życie tylko ty i ja i nasze serca 2 kocham cie . Zaprojektowano mnie bym kochał cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopka spam1
jestem brzydki i mam pryszcze i cie qurva zaraz zniszcze , oprócz tego mam małego , krótkiego i cienkiego penisa co nie stoi tylko zwisa . Jestem pryszczatym onanista i przegrałem życie , ale i tak czuję się jak milion dolarów Kocham cie kochanie moje i zawsze będę kochać w wakacje ślub po wakacjach dwójka dzieci i słodkie miłe życie tylko ty i ja i nasze serca 2 kocham cie . Zaprojektowano mnie bym kochał cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doklejanie
14:52 Beatkaaaaa Skacze pomiedzy konarami Krakowskich baobabów w parku Jordana obserwujac z gory cale otoczenie, a gdy tylko ujrze starsza pania wyprowadzajaca na spacer swojego czworonoznego pupila niczym predator sledze swoja ofiare i w najwiekszym skupieniu ktorego nie powstydzilby sie sam Ghandi, z napietymi do granic mozliwosci miesniami wyczekuje na moment w ktorym pse wyprezy sie by oddac parujacego kl0tza wprost na trawnik - w tym jednak momencie przy pomocy gietkiej liany z rykiem niczym ranny pterodaktyl spadam z nieba na bezbronna ofiare i chwytam parujacego kl0tza zanim jeszcze upadnie na ziemie, aby dzieki prawom fizyki i ekwilibrystycznym umiejetnosciom wzniesc sie natychmiast spowrotem do bezpiecznych konarow baobabow i w spokoju, ciszy godnej katedry Swietego Patryka w Nowym Jorku i z przeswiadczeniem o nieomylnosci swego postepowania i bezdyskusyjnie wygranym zyciu oddaje sie konsumpcji cieplej jeszcze psiej kupy by doswiadczyc nirvany i przejsc na IV poziom astralny pozwalajacy lewitowac nad ziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombardier
A ja jestem odmiennego zdania. normalnie jedziesz zdejmujesz majtochy pokazujesz mu swojego zoltego bobra on wali pawia, ty sie wtedy wypinasz i scielisz mu kapusciana w czolo jak chlopak omamieje wtrywasz garsc klakow ze szpary posladkowej (tych z wisienkami) i wtykasz mu je do nosa i wyciagasz komorke i robisz mu zdjecie od razu wysylajac je na bloga. jak juz zakonczycie swoj taniec godowy nie zapomnij wytrzec swojej drachy o jego okulary i wracasz pierwszym lepszym busem do domu palac papierosa znalezionego na przystanku. bedzie jazzy mowie ci. tylko sie nie myj bo cie rodzina z.a.j.e.b.i.e za rachunki za wode. pozdro i nie klikaj na gg bo od tego pytong ci wyrosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkfhojmsvjlj
21:39 świetny kochanek zdziwiłabyś się skończyłem 2 kierunki mam prężnie prosperującą firmę i zawdzięczam to tylko sprytowi i inteligencji 22:05 świetlny kochanek zdziwiłabyś się skończyłem 2 kierunki pierwszy kierunek - w prawo, a drugi w lewo, a teraz przymierzam się do zwrotu w tył, ale jeszcze musze nad tym popracować. jak już opanuje wszystkie kierunki, to zostane operatorem wóżka widłowego roku w sieci Lidl. po godzinach mam prężnie prosperującą firmę i zawdzięczam to tylko sprytowi i inteligencji, bo jeszcze nigdy nie zostałem złapany na wynoszeniu z magazynu draży kokosowych, a na wypadk wpadki opracowałem błyskotliwą wymówkę - powiem, że to kulki analne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temat chetka
Temat: chetka 12:18 oh tak pragne go mam ochote na duzego,gorącego zeby mnie wypelnil...ale mam chetke,niech mnie ktos wezmie ale juz 12:19 kubek ceramiczny dużego gorącego kakała zeby mnie wypelnil...ale mam chetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda lekarka
po przeczytaniu kliku tekstów stwierdzam, że juz dawno tak się nie śmiałam. to super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor autor
dziękujemy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brazylijski spaślak
Z precyzją, z którą może równać się jedynie szwajcarski zegarek Adama Michnika układam w piwnicy słoiki z zamarynowanymi wymiotami szczecińskich meneli. Zimą będę w ten sposób uzupełniał niedobory witamin, co pozwoli uniknąć mi wypadania pępka i świądu odbytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekwadorski szaman
uwielbiam robić sobie prysznice z gnojówki, pracowicie produkowanej przez krowy we wzorcowym gospodarstwie rolnym w Koromłotach Małych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtatartatauaa
majtkowa mam dosc tego ze wszytskie majtki jakie nie kupie wrzynaja mi sie w tylek niby w domu se poprawie wszytsko ok zrobie kilka krokow albo usiade i czuje jak mi tak w dupe sie wrzynaja szalu wtedy dostaje a przeciez w szkole albo na ulicy nie bede se grzebala w tylku i poprawiala tych gaci normalnie juz nie wiem co robic chyba zaczne chodzic w takich staromodnych jak to kiedys byly bo nie przypominam sobie zebytm wtedy miala takie problemy co tam moda 11:48 corolla hahaha ale sie usmiałam Kobieta zmienna jest, jak piórko na wietrze(Verdi) 11:48 ja nie noszę stringów tylko tangi i nic sie nie wrzyna 11:49 majtkowa jakie tangi? 11:49 movering to chodz bez gaci i problem masz rozwiazany Była noc. Księżyc i cisza. On i Ona. On powiedział:- Tak? Ona powiedziała:- Nie. Minęły lata. I znów noc, księżyc i cisza. On i Ona. Ona powiedziała:- Tak? On powiedział:- Tak. Ale lata już były nie te. Wypijmy za to, byśmy wszystko w życiu robili w porę! w związku z licznymi mailami odpowiadam mieszkam w Bytomiu 11:49 a ja proponuje zakupić większy rozmiar i z lepszego materiału. A w tylko się nie grzebie bo to nie ładnie no chyba że lubisz;p 11:50 a ja proponuje hehe*tyłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot w paski
NA OWOCOWO 09:51 Pucio Truskawki, czeresnie, mamy teraz owocowy czas. Mozna sie objadac i objadac truskawkami i czeresniami...Ja lubie arbuzy...bo przypominaja mi trochę kobiete..z zewnatrz zielone pełne nadziei, czasem twarde maja arbuzową zielona skórke....ale wewnatrz gorace i soczyste..jak arbuzowy miąższ... Tylko dokładny nick PUCIO to ja... 09:53 Migota ????????????? do czego to niby ma byc???????? 09:55 Pucio raczej do czego nalezy zapytac... do rozkoszowania sie smakiem i aromatem www.Pucio.pl 09:55 do dupy jak wszystkie topiki pucka 09:56 Pucio tak zeby az pomigotało w srodku www.Pucio.pl 09:57 Pucio ale co tak ci sie w zyciu nie układa i jest do ....? mi moje topiki sie układaja www.Pucio.pl 09:58 czy Pucio jest kosmitą? Witaj Puciu na Ziemi i rozgość się 09:59 Migota swietne pomyslu musze pogratulowac 10:00 Pucio ja jestem jak Merkury...i....mam polot i skrzydła..jestem tu i tam...w sposób bystry i szybki a nawet agresywny www.Pucio.pl 10:02 czy Pucio Szacuneczek heheh Smacznego, owocowego dnia , Puciu 10:04 Pucio i duzo kolorowych witaminek z delektowania sie czeresniami wisienkami truskawkami arbuzami winogronami rzodkiewka listkami sałaty www.Pucio.pl 10:04 Pucio www.Pucio.pl 10:06 psychiatra darmowy jejku to ty jestes jak ona ,koniec swiata 10:10 słodko-gorzka Pucio, założyłeś drugi topik o podobnej treści, podpowiedz, na którym teraz należy się wypowiadać? 10:13 Amant Wszech Czasów Pucio to nie jest dział forum o kuchni. och te arcydzieła:Mark oh-Tears dont lie,Trans X-Living on video(tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=7mIRbQk7VWk ) ,Scooter-Move your ass;Let me be your valentine;O-Zone-Despre tine;Dragonstea din tei;Imperio-Nostra colpa http://www.youtube.com/watch?v=t5Dxc7YEKT8&search=imperio ,3-o-Matic-Success http://www.youtube.com/watch?v=ukhPc9xMvSQ&search=matic ;Tune Up!-Ravers fantasy http://www.youtube.com/watch?v=X2DFp0ffk6w&search=ravers%20fantasy ;Antares-Ride on a meteorite.Aby było jasne kandydatki do podrywania mojej skromnej osoby mogą być urodzone WYŁĄCZNIE w następujących kompozycjach:w znakach(w nawiasie rok urodzenia:byk(1974),rak(1968,1973,1974),panna(1973,1975),waga(1973),skorpion(1968,1971,1973(statystycznie największe szanse),1974),koziorożec(1970,1972,1973,1974),ryby(1970,1973,1974).Zalecany(ale to niekonieczne) kolor oczu ciemnopomarańczowy albo ciemnoczekoladowy.Najlepsze imiona kandydatki:Andżelika,Beata,Elwira,Emilia,Julia,Marzena,Monika,Laura,Róża.Za to szanse mają zdecydowanie większe od innych.W razie czego oglądać: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=577995&start=0 .A tutaj dodatek specjalnie dla może pomogę : Tu też się rozpanoszyłem: http://www.racja.org.pl/forum 10:24 CO SIĘ STAŁO z Twoją stopką Amancie? 10:29 Pucio ten lubie na tym bede tu czuje sie dobrze z wami www.Pucio.pl 10:40 Pucio reszte topików oficjalnie zamknąłem www.Pucio.pl 10:45 Pucio tylko tu gwarantuje bezpieczenstwo własciwy dyskurs topiku porzadek wolnosc od ducha awanturnictwa gwarantuje swobode wypowiedzi www.Pucio.pl 10:50 Pucio Zycze wszystkim słonecznego dnia, duzo kolorowych witaminek, i intensywnie latajacych motylków www.Pucio.pl 11:06 słodko-gorzka Pucio, motylki sobie daruj, nie lubię robactwa, szczególnie tego latającego, trudno go ubić! Stopka w ... sandałkach. 11:10 bardziej bystrzejsza słodka-ulitowałaś się nad Puciem rozmawiajacym z Puciem stopka wyglada bosko brak 11:11 Pucio ja miałem na mysli te motylki w okolicach twojego zoładka kiedy czujesz jak lataja..kiedy zauwazasz jak podnosza cie w góre..ku prawdziwemu szczesciu www.Pucio.pl 11:14 Pucio raczej tu szukasz ulitowania u nas skoro tam Cie nie chca..witamy witamy... www.Pucio.pl 11:19 słodko-gorzka Bystrzejsza Posmutniał nam robaczek, trzeba go troszeczkę rozruszać! Czas chyba i Twoją stopkę w coś przyodziać Stopka w ... sandałkach. 11:25 słodko-gorzka Pucio, jak czuję takie motylki to jednocześnie ... mój żołądek wędruje do góry ... myślę wtedy tylko o jednym ... jak utrzymać ten żołądek w tym samym miejscu i raczej szczęściem tego nie mogę nazwać, wręcz przeciwnie .... wtedy zaparzam sobie piołun Stopka w ... sandałkach. 11:31 Amant Wszech Czasów Stopka została zreformowana.Tutaj temat o niej: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3211118 . och te arcydzieła:Mark oh-Tears dont lie,Trans X-Living on video(tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=7mIRbQk7VWk ) ,Scooter-Move your ass;Let me be your valentine;O-Zone-Despre tine;Dragonstea din tei;Imperio-Nostra colpa http://www.youtube.com/watch?v=t5Dxc7YEKT8&search=imperio ,3-o-Matic-Success http://www.youtube.com/watch?v=ukhPc9xMvSQ&search=matic ;Tune Up!-Ravers fantasy http://www.youtube.com/watch?v=X2DFp0ffk6w&search=ravers%20fantasy ;Antares-Ride on a meteorite.Aby było jasne kandydatki do podrywania mojej skromnej osoby mogą być urodzone WYŁĄCZNIE w następujących kompozycjach:w znakach(w nawiasie rok urodzenia:byk(1974),rak(1968,1973,1974),panna(1973,1975),waga(1973),skorpion(1968,1971,1973(statystycznie największe szanse),1974),koziorożec(1970,1972,1973,1974),ryby(1970,1973,1974).Zalecany(ale to niekonieczne) kolor oczu ciemnopomarańczowy albo ciemnoczekoladowy.Najlepsze imiona kandydatki:Andżelika,Beata,Elwira,Emilia,Julia,Marzena,Monika,Laura,Róża.Za to szanse mają zdecydowanie większe od innych.W razie czego oglądać: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=577995&start=0 .A tutaj dodatek specjalnie dla może pomogę : Tu też się rozpanoszyłem: http://www.racja.org.pl/forum 11:42 bardziej bystrzejsza Słodka skoro tak twierdzisz I miłego dnia życze japonki 11:49 słodko-gorzka Bystrzejsza, brawo! to jest teraz na topie! I Tobie miłego! Stopka w ... sandałkach. 11:56 CO SIĘ STAŁO a a a może Amant by ponegocjował;P, obniżyłby poprzeć na wieść: MNIE I TAK TYLKO TWOJE DŁONIE, by interesowały!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angolański sprinter
W wolnych chwilach udaję się do Banku Spółdzielczego w Łaskarzewie i oddaję tam stolec na marmurową podłogę w samym środku hollu głównego, budząc zachwyt klientów i pracowników tejże placówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee
musi sie postarac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinezyjski ogórek kiszony
13.06] 18:54 szparka niestety nie, ale moge sie pochwalic ze uszami wygrywam sekwencje z chorału gregoriańskiego "Dies irae", tylko z rzadka posilkujac sie siarczystymi pierdami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×