Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 lilana

suche sianowate zniszczone w艂osy

Polecane posty

Go艣膰 Miranda36
Ostatnio by艂am u fryzjera. Zawsze boryka艂am si臋 z bardzo suchymi i wypadaj膮cymi w艂osami. Jakie by艂o moje zdziwienie jak fryzjer doradzi艂 mi kuracj臋, po kt贸rej w艂osy sta艂y si臋 mocniejsze, bardziej od偶ywione i przesta艂y wpada膰, a ma艂o tego zacz臋艂y wreszcie rosn膮膰. Ot贸偶 zaleci艂 mi wmasowywanie na noc kropli 偶o艂膮dkowych. Tylko nie tych co maj膮 w swoim sk艂adzie alkohol. Najlepsze s膮 z Herbapolu. polecam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ...

Polecam extra zestaw do regeneracji Wax Pilomax. Zapewniam, 偶e b臋dziecie zadowolone z efekt贸w. Skoro pomog艂y mi to i chyba juz wszystkim pomog膮 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Basia

A ja polecam do suchych w艂os贸w przede wszystkim kosmetyki naturalne do piel臋gnacji. U mnie 艣wietnie sprawdzi艂a si臋 regeneruj膮ca maska do w艂os贸w z awokado od Cosnature, uratowa艂a moje w艂osy przed do艣膰 sporym 艣ci臋ciem. Teraz poluje na pozosta艂e produkty z serii awokado.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Monika

A od czego w艂osy si臋 zrobi艂y takie suche i sianowate? Mo偶e je rozja艣niasz, suszysz i prostujesz? Mo偶e nie u偶ywasz odpowiednich kosmetyk贸w? Ja dosz艂am do wniosku, 偶e u mnie to by艂o za du偶o stylizacji na gor膮co, suszarka, prostownica, lok贸wka, no i na pewno farbowanie te偶 nie pomaga艂o ;) Na szcz臋艣cie od m臋偶a na 艣wi臋ta dosta艂am lok贸wko-suszark臋 babyliss z linii sensitive, delikatna dla w艂os贸w i mam nadziej臋, ze teraz b臋dzie lepiej. Przede wszystkim znacznie skr贸ci艂am czas uk艂adania w艂os贸w, bo ju偶 w trakcie suszenia mog臋 w艂osy prostowa膰 lub zrobi膰 fale, takie jakie lubi臋, wszystko jednym urz膮dzeniem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 banabka

U mnie pom贸g艂 szampon z kwasem hialuronowym. O ten: https://www.doz.pl/apteka/p132313-Botame_Kwas_Hialuronowy_szampon_nawilzajacy_250_ml

Ju偶 po kilku myciach w艂osy by艂y wyra藕nie lepiej nawil偶one.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 petres

Prosz臋 -聽pro-sprzet.pl/blog/odzywianie-wlosow-5-najlepszych-sposobow-na-odzywienie-wlosow.html/

Nie ma w tym niczego wybitnie skomplikowanego. Nale偶y po prostu dopilnowa膰 absolutnych podstaw i wszystko powinno dzia艂a膰.

Odpowiednia piel臋gnacja to podstawa - do sukcesu nie potrzebujecie w 偶aden spos贸b cudownych kosmetyk贸w!聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kolki

mleczko hmilk plex z organicznewlosy.pl 馃檪 rozja艣nia艂am od daaawna i mia艂am straszne w艂osy. mo偶na fajnie w domu na spokojnie odudowa膰 w艂osy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Goodies

Tak na prawd臋 mi pomog艂o dopiero jak trafi艂am na kosmetyki Essenz, kt贸re s膮 naturalne. I to w艂a艣nie chyba to sprawi艂o, 偶e moje w艂osy s膮 w o wiele lepszym stanie ni偶 dotychczas!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰

Olej kokosowy nierafinowany dobrej jako艣ci.Rozpu艣ci膰 i ciep艂y nak艂ada膰 na w艂osy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 patrycjastus

Jak dla mnie najlepszy szampon to na bazie konopi. Super piel臋gnuje w艂osy, s膮 po nim mi臋kkie i od偶ywione. Ja stosuje taki z firmy Annabis mo偶na go dosta膰 np. tutaj聽https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ka艣ka

#zelbamboo od #gsynergie 艣wietnie poradzi艂 sobie z moimi przesuszonymi i zniszczonymi w艂osami. Mega!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gimmi

ja wlasnie kupi艂am serum do w艂os贸w Essenz i szczerze m贸wi膮c doskonale mi zregenerowa艂o w艂osy! lekki, nawil偶aj膮cy - w艂osy super si臋 uk艂adaj膮!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pola

Ja polecam Kuracj臋 Moroccanoil, na tego typu problem u mnie si臋 sprawdzi艂a. Jest z olejkiem arganowym, wi臋c 艣wietnie nawil偶a.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eminnka

U偶ywam juz d艂u偶szy czas kosmetyk贸w Jantar do w艂os贸w zniszczonych i bardzo mi ta seria odpowiada, w艂osy sa mocniejsze, bardziej g艂adkie, nie wypadaj膮 mi tak jak wcze艣niej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kitkow

Produkt, kt贸ry powinien spowodowa膰, 偶e w艂osy suche b臋d膮 w zdecydowanie lepszej kondycji. Macie go tutaj -聽fryzomania.pl/wella-invigo-nutri-enrich-serum-silnie-rewitalizujace-wlosy-suche-i-zniszczone-10ml.html Sprawdzone, przetestowane, robi r贸偶nic臋 i powinni艣cie zauwa偶y膰 jego dzia艂anie. W naszym przypadku zmiana by艂a naprawd臋 du偶a, ale te偶 produktu trzeba u偶ywa膰 systematycznie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Odpowiednie nawil偶enie oraz piel臋gnacja i powinno by膰 dobrze :).

Spr贸buj Wax Pilomax. To kosmetyki z przeznaczone.do w艂os贸w problematycznych. Powinny pom贸c!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Wypr贸buj PureCollagen w kapsu艂kach od Noble Medica. Bardzo dobrze wp艂ywa na w艂osy, poprawia ich stan i nawil偶enie, poza tym pozytywnie wp艂ywa na paznokcie i og贸lny stan sk贸ry. Nie kosztuje du偶o, a naprawd臋 czyni cuda.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hej, ja od kwietnia stosuj臋 szampon i od偶ywk臋 na bazie aloesu. Mam problematyczne w艂osy, przet艂uszczaj膮ce si臋 z tendencja do 艂upie偶u. Wypr贸bowa艂am chyba ju偶 wszystkie specyfiki z drogerii czy aptek, efekty by艂y kr贸tkotrwa艂e. Od kwietnia u偶ywam szamponu i od偶ywki z aloesem. 艁upie偶em nie musz臋 si臋 ju偶 przejmowa膰, mam zdrowsze w艂osy. Nie mam ju偶 rozdwajaj膮cych si臋 ko艅c贸wek, cho膰聽nie podcina艂am w艂os贸w. Problem z pl膮taniem si臋 te偶 si臋聽sko艅czy艂,聽 cho膰 mam d艂ugie w艂osy. Wszystkim mog臋 poleci膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×