Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość czarodziejka_mała
Ja sprzedaję bizuterię, ale tylko w niedzielę, chyba tylko Żółta Frezja ma sklep z biżuterią i dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzą mi na ten moment tylko dwa pomysły albo odzież typowo wizytowa, przede wszystkim sukienki i to duży wybór, a nie tak jak w prawie każdym sklepie 5 wzorów na krzyż, a do tego jakieś dodatki typu bolerka, żakiety, wyjściowe torebki i biżuteria, ewentualnie minimum innej eleganckiej odzieży. Jakbym miała się zastanowić, gdzie mogłabym kupić wyjściową sukienkę, to u nas albo trzeba się liczyć w wydatkiem grupo ponad 200 zł w sklepie i do tego mały wybór albo pozostaje rynek...galerii jeszcze u nas nie ma. Drugi pomysł to tylko biżuteria i dodatki, typu szale, apaszki, chusty, torby... Ciągle się zastanawiam i boję się trochę ryzyka, niektóre Panie jakoś z forum ciągną, ale niektóre musiały zakończyć interes....i niestety ja również boję się porażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Kobiekti czy któraś z Was prowadzi sklepik z biżuterią i dodatkami? Zastanawiam się nad takim pomysłem. Odzieży się obawiam i nie jestem przekonana, za duża konkurencja zdecydowanie.'' Tak, ja mam w sklepie internetowym trochę biżuterii i dodatków ale idą słabiej niż odzież no i mniejszy zysk jest na tym, choć marża większa. To tylko 'dodatki' do czegoś, jak nazwa wskazuje. Chyba że chcesz mieć złoto i srebro to ok, ale wtedy od razu masz VAT i kasę fiskalną. p.s. Fajnie, że pomagamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. W moim mieście jest jeden sklep z taką elegancką odzieżą wyjściową (sukienki itp), ale chcąc tam kupić kieckę trzeba wydać 600-1500zł, ja tylko na studniówkę mogłabym się porwać na takie coś :P Drugi z elegancką odzieżą na co dzień to Simple, każdy zna. Kiecki ok 600zł, raz miałam od nich taką na sobie (na promocje) z jedwabiu, bardzo niewygodna była :/ Brzuch wielki, na cycki za mała... Dziwne kroje mają jak dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sprzedaję poprzez internet biżuterię i trochę dodatków czasem coś z odzieży - tylko poprzez allegro, generalnie nie idzie mi źle, podstawa to trafić w dobry towar...i tu niestety jest problem, mam już trochę uzbieranego nietrafionego towaru, poza tym za trochę ponad rok muszę przejść na większy zus i szukam kolejnego punktu zaczepienia, a niestety sprzedaż w internecie to zupełnie inna bajka niż sklep stacjonarny....dlatego pytam tutaj, Pań, które mają doświkadczenie :) Kasę fiskalną niestety mam, miałam też od początku bo obliczyłam, że szybko przekroczę próg 20 tys i tak też się stało, więc nie widziałam sensu żeby zwlekać, skoro i tak mnie to czeka, dostałam też zwrot 700 zł za kasę, także tak bardzo nie bolało :) a i tak nie da się dochodów ukryć bo wszystko przychodzi na konto i jest czarno na białym w razie kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrejstruj firme
wyrejstruj firme i zaloz nowa, dalej bedziesz płacic mały ZUS, po co sie w to ładowac, korzysciu z tego i tak zadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrejestruj firmę Gdyby to było takie proste jak piszesz to każdy by tak robił. Niski zus obowiązuje osoby nie prowazdące działalności gospodarczej w ostatnich 5 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrejstruj firme
nie wiem, mi to poleciała znajoma, ktora robi tak co dwa lata ze swoja firmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być możę robi to w innym celu, korzystając z małego zusu podpisuje się oświadczenie, że spełnia się konkretne wymogi, między innymi, że nie prowadziło się działalności gospodarczej w ciągu ostatnich 5 lat niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..............!!!!
to niemoźliwe co piszesz o tej znajomej, ZUS preferencyjny należy się tym którzy po raz pierwszy otwierają działalność i w drugim przypadku. Jedyne wyjście otwierać firmę co 2 lata na nową osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..............!!!!
w drugim przypadku nie można było prowadzić działalności przez ostatnie 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
witajcie chcialam zapytac jak u was z ruchem? u mnie wrecz katastroficznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! wlasnie dostalam mail z wiadomoscia o wizycie w Polsce wielkiego...prawie slynnego na caly swiat hiszpanskiego producenta odziezy -wow-tu wielkie holdowanie-gdzie on nie jest znany-pierona-ja zasciankowa baba tylko 12 lat w szmatach wloskich i nie tylko siedze-ale....kruca fix o takowym slynny,m czleku nie slyszalam...ide sie normalnie doksztalcic-bo wiesniak ze mnie i tyle-a wy kobity -jak chcecie miec nowego dostawdce to wam dam namiary-hiszpan-moze byc przystojny-poytem wam napuisze-czy zeczywis ce taki slynny-czy tylko makaron na uszy nawijaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Chcialam jeszcze zapytac was czy ktos z was ma w swoim sklepie bielizne typowa chinska kolorowa? i jak to was schodzi??? bo mam w ofercie rajstopki ponczochy i duzo osob wchodzi i sie pyta o majtki stanniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
missy08 jak sie pytaja to kup troche, samej najlepiej sie przekonac, nie musisz kupowac przeciez od razu nie wiadomo ile .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''wyrejstruj firme wyrejstruj firme i zaloz nowa, dalej bedziesz płacic mały ZUS, po co sie w to ładowac, korzysciu z tego i tak zadnych '' Ale głupoty pleciesz :) Niższy ZUS ma się przez pierwsze dwa lata przy swojej pierwszej działalności albo potem jeśli miało się minimum 5 lat przerwy od zamknięcia pierwszej działalności. ''Chcialam jeszcze zapytac was czy ktos z was ma w swoim sklepie bielizne typowa chinska kolorowa? i jak to was schodzi??? bo mam w ofercie rajstopki ponczochy i duzo osob wchodzi i sie pyta o majtki stanniki...'' Ja właśnie kupiłam 50 par chińskich stringów, mam zamiar opchnąć je na giełdzie- tam takie kupują za 5zł sztuka :D I kupiłam jeszcze 40 par kolczyków za 17,90zł :) p.s. Byłam w Urzędzie Miasta, działalność rozszerzona :D Tylko czy zdążą to z UM do US wysłać do piątku, tak aby mogła handlować w niedzielę? To już zagadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie za skromne, ale dla kobiety która ma wiek 30+ czy 40+ i pracuje jako nauczycielka, w biurze lub w banku to ok. Ja gustuję bardziej w takich: http://www.groszki.pl/groszki/1,95942,7420344,H_M_Garden_Collection.html http://szafa.pl/c3279785-pudrowa-sukienka-h-and-m.html http://modnezestawy.blox.pl/2009/04/Sukienka-dla-chrzestnej.html Ogólnie to sukienki H&M, Miss Selfridge i River Island.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobaja mi sie torebki- Siamese-patrz na to inaczej-zawsze kieruj sie sprzedajnoscia a nie wlasnym gustem-twoj styl-to jest towja sosbista sprawa- Sukienki Hugo Boss sa rzeczywisxcie bardzo proste-wrecz surowe,ale to gust klasyczny i dla wiekszosci Polekidealny- mozecie sie ze mna nie zgadzac,ale jako hurtownik muse wam powiedziec,ze wszyscy niby szukaja czegfos innego-a jednak wszyscy kupuja to samo- a mimo wszystko jednak klasyka i gladki styl to najpewniejsze modele na naszym polskim rynku...jakby kobiety baly sie jeszcze wychylic poza okreslone szablony. Ale i to sie zmieni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaaa5
Masz racje co do tego gustu Polek, z tego co się orientuję to większość sukienek z Bossa ma właśnie taki "surowy" styl, może to i minus ale z drugiej strony prędzej czy później i tak pewnie by się sprzedały, choćby tylko dla metki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my wlasnie wykupujemy sobie abonament na modul sklepu internetowego-bede sie bawic w katalogowanie i uzupelnianie towaru wlasnie tam-mam nadzieje,ze w twn sposob bedzie mi latwiej ogarna sie z tym wszystkim-ludziome bedzie latwiej zagladac i widziec co mam nowego a ja bede miala wiecej wolnego miejsca w glowie na inne male sprawki,ktore czesto mi umylaja. Troche martwi mnie to,ze zrobienie dobrych zdjec to kupa czasu,ktorego nie mam a tu nalezaloby kazda rzecz dobrze pokazac-opiisac...z jednej strony nie moge sie doczekac....z drugiej wiem,ze musialabym chyba przedluzyc dzien o 48 godzin,zeby dac temu w szybkim czasie jakas konkretna ilosc i jakosc....ale entuzjazmu mi nie brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lagriffeoutlet- mi zrobienie strony www i wszystkich aukcji ze zdjęciami (na starcie miałam ich ok. 55) zajęło 3 miesiące codziennej pracy. Kurcze, mam zapłacić ZUS i nie wiem ile bo miesiąc temu miałam zniżkę (bo zaczęłam kilka dni póżniej niż się miesiąc zaczął). Wiem, że zdrowotne mam 233zł, ale reszta? Cholera. Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____rodzice____
Wiek przedszkolny to szczególny okres w rozwoju dziecka. Do 6 roku życia następuje rzeczywisty rozwój mózgu. Im młodsze jest dziecko, tym szybciej przyswaja nowe informacje. Im później je przyswoi tym dłużej będzie trwał ten proces i będzie coraz trudniejszy. Niestety często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dlatego chcemy Państwu pomóc i zaproponować zestawy, pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Zestaw nr 3 to pond 150 literek i znaków o wysokości 5 cm do samodzielnego przyklejenia na blok techniczny, ( blok nie wchodzi w skład zestawu). Idealna pomoc do nauki alfabetu, pierwszych wyrazów, prostych zdań. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1313276713.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1313720175.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1313720239.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol trzy miesiące
mnie 55 to zajmuje godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
U mnie ruch w listopadzie tragiczny. Jeszcze nie było tak źle. Mam nadzieję że po długimł łikendzie się coś ruszy:( A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie najlepszy
u mnie najlepszy miesiąc w tym roku, ale nie na ciuchach , praca 24 na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muflon pozygac sie mozna
muflon pozygac sie mozna zachowujesz sie jak kretyn , ktos skrytykowal twoje szmayt a t teraz słodzisz jak debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×