Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Ale masz rację, ta miłość z natalią.. boże, jak ja ryczałam... położyć palce pod żebra... Niesamowite! I nadal nie moge zdefiniwać tego niepokoju który we mnie pozostał. Nie jest to nic złego :) i tylko tyle moge o nimpowiedzieć. Myślę że po części chodzi o los Jakuba.. Nigdy bym nie przypuszczała, że książkowa postać tak mną zawładnie.. Mam wręcz wrażenie, że on ciągle gdzieś tam jest w sieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nawet nie pomyslalam w ten sposob ze jedne z mezczyzn zostal nagrodzony a drugi ukarany , hmmm..... mnie jednak pociesz to ze Ona tak stanowczo wybierala imie dla synka i ze maz znowu sie narazil tymi gozdzikami i ze gdyby byl dalszy ciag to kto wie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies tam jest w sieci - fajne ........ pewnie nawet te szczesliwe mezatki maja w sieci swoich Jakubków ;-) hmm... zasatnawaim sie jak to wszystko bedzie pokazane w filmie - film bedzie albo rewelacyjny albo kompletna klapa bo trudno cos takiego przeniesc na ekran???? jestem bardzo ciekawa a z drugij strony boje sie ze to nie bedzie to, czasami mysle ze niektórych ksiązek nie powinno sie przenosic na ekran tylko kto milaby o tym decydowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Pluszko :) gdyby byl dalszy ciąg!! Tak bardzo bym chciała! Tylko wpływu na to nie mam. No chyba że się zawezmę i sama napisze drugą część! :D Co do ekranizacji całkowicie podzielam twoje obawy. Myślę że film będzie nieco gorszy w odbiorze, bo z książką która możemy na chwilę odłożyć i zadumac się jest zupełnie inaczej. poza tym w filmie ciężko pewnee rzeczy oddać. Nie wiem jak będą wyglądałay te dialogi, ktróre stanowią znacząca część książki. Czy ktoś będzie je czytał? Chyba z tej ciekawości pójdę na film. I ja naprawdę bardzo bym chciała wymóc na autorze napisanie drugiej części :) W sobotę ma być we Wrocku w empiku, ale jak znam życie będzie taka kolejka, że się nie dopcham.. No i w sobotę jest premiera filmu. Właśnie sie zastanawiam czy są jesczze bilety?? Jutro chyba pójdę zapytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uduszę , zamorduję Was kochane, ja jako nałogowy mól ksiązkowy, poczytałam u nas na topiku o samotnosci i nie zwazajac na L4 polecialam dzis do biblioteki, niestety ksiazka wypozyczona, ale jak tak dalej pojdzie to nie bede musiala czytac bo wszytkiego dowiem sie od was :) dzis czuje sie znacznie lepiej , zreszta w koncu we wlasnym domku wlasnym łożku zwłasnym mezem, szkoda tylko ze spimy ososbno bo cos chory jest wczoraj mila 38,3 wiec nie chcemy sie z dzidzia zarazic ale mielismy wczoraj fartny dzien, dostalam list od kol ze stanow a w nim prezencik slubny , w przeliczeniu 600 zł a wieczor mąz po powrocie z pracy oswiadczyl ze dostal premie- 500 , super, postaniwlm wiec zmienic lekazra na prywatnego, zreszta boje sie juz do tamtego wracac przesyłam moc wielgachnych fluidkow, wręcz fluidów ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czytam od paru dni wasze wypowiedzi na forum Też staramy się z mężem o dziecko-drugie,mam córcię 6 letnią.3miesiąc bez efektu,wczoraj dostałam @.Zastanawiające dlaczego jak tak bardzo się chce mieć to dziecko,to nic nie wychodzi:( Przy pierwszym dziecku staraliśmy się ponad pół roku,męża plemniczków było zamało,teraz już go faszeruję witaminkami(przezorny człowiek musi być) tylko,że brak wyników tej przezorności.Chyba od tego miesiąca ja coś zacznę brać,może pomoże.Najgorze że córcia się nie cierpliwi i dopytuję kiedy będzie siostrzyczka,bo ona jest sama i nie ma się z kim bawić,a tu człowiek prawie staje nagłowie by była i nici-cholerna niesprawiedliwość.I jak przestać o tym mysleć,czy wy potaficie bo ja mam już obsesję:wszędzie widzę brzuchy, wózki itp.Wy pewnie też,ale to jest silniejsze ode mnie,nie mogę przestac myśleć,że coś jest nie tak.Teraz człwiek jest starszy i jak wtedy były problemy to teraz może być jeszcze gorzej(oby nie) Pozdrawiam i życzę powodzenia wam i sobie :) Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a do tego mam przecież swojego kubę... :D który jest szaleńczo kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca a dlaczego nie powiedziałaś że chcesz przeczytać???? Przecież poczekałybyśmy na ciebie! No to na czas jakiś kończe temat jakuba i poczekam na twój odzew. Ale masz koniecznie napisac jak tylko przeczytasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solarisku a Kuba lubi z toba ogladac takie filmy? Dziewczynki a wasi panowie jak sobie radza z łzawymi filmami??? a widzialyscie Dom nad jeziorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy cię sylawi w naszych progach :) Wpadaj do nas kiedy tylko zechcesz, a najlepeij wygaduj sie jak najczęściej! To pomaga! :) A ten dzien szczęśliwy i do ciebie przyjdzie! Fajne jest to że masz już jedno dzieciątko a niektóre z nas wciąż czekają na tego pijanego pobłądzonego boćka ;) Napisz parę słów o sobie i zaglądaj codziennie. manuel serwuje tu pyszne kawy herbaty drinki i koktajle, czasem plecy masuje, ale ostatnio chyba za jodełką przepadł :O:O Może wróci niebawem. Powinien siedzieć za bufetem, jak go zobaczysz to wal smiało na pogawędkę - psyyt..czasem przychodzi bez koszulki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha chcaca ale sie usmialam, trzeba bylo pisac ze tez chcesz czytac, solaris specjalnie na mnie czekala z wrazeniami, juz ci nic wiecej nie napiszemy;-( ale daj znac jak przeczytasz tylko czasami nie ogladaj filmu zanim nie przeczytasz Witaj Sylwiu mysle ze spora czesc nas ma obsesje , ja staram sie z nia walczyc , zajac czymkolwiek zeby nie myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylawi to oczywiście maiała być Sylwia!! ;) Pluszko mój kubuś się czasem poświęca bo mnie kocha :D Nie musze go specjalnie przekonywać, po prostu ogląda ze mną ale zawsze też z uśmiechem podkreśla że to z miłości :) A potem często się uśmiecha i pyta \"głuptasku czemu płaczesz\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka , solaris cos mi sie zdaje ze chyba bede musiala kupic sobie ksiazke bo u mnie bedzie ciezko w najwiekszej bibliotece w miescie byla az 1 sztuka, heheh, ale dam rade, z tym ze moze to potrwac, Sylwia , witamy i czekamy na kolejne wpisy od Ciebie a teraz ide sie polozyc w koncu bo dzis juz długo jestem na nogach🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zmykam. Odezwę się za kilka dni. Życze wam wszystkim miłego wypoczynku i dużo dużo zdrówka!!!! Do usłyszenia, a w zasadzie do napisania ;) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze przed wyjściem z pracy pare słówek,miło mi za wasze miłe przyjęcie :) mnie .Jak zaczynam sie zagłebiać w tym problemie to zaczynam się bać gdyz często bywa,że można mieć bardzo duże problemy z zajściem w drugą ciążę,chyba muszę przestać czytać tyle bo to na dobre mi nie wyjdźie.Co mogę napisać o sobie mam 29 lat 30 nie daleko czas na powiększenie rodziny,która jest tak mała:składa się z męża córci i mnie,rodziców nie mamy :( Brakuje instytucji babci,ale takie życie,jakoś sobie radzimy sami.Biednie ale szczęśliwie :)Was już bardzo poznałam po chyba czytałam wszystkie wasze wypowiedzi,może z czasem i wy mnie poznacie-ale chyba lepiej zajść jak najszybciej i cieszyć się czym innym-czyli małą kruszynką. Pozdrowionka może odezwę się z domu teraz znikam po córcie do przedszkola. Koniec pracy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,witaj Sylwio O matko,skad ja mam wziac te ksiazke?Macie na mysli \"Samotnosc w sieci\"?Nawet nie znam autora.Prosze ,napiszcie. Genewa-czy twoja przyjaciolka z monachium utrzymuje kontakt z polonia?Znam zespol Redemptor dzialajacy przy polskiej misji katolickiej. Solaris-zapraszam do mnie ,jak bedziesz w poblizu.Moj kot,a raczej kotka \"zuzia\" ma 6 lat i jest tzw.kotem przynoszacym szczescie(podobno),bo ma trzy kolory(bialy,czarny i brazowy)Jest slodka i sliczna .Ma migdalowe oczy otoczone czarna obwodka i uwielbia swiecidelka tzn.pierscionki,gumki do wlosow ,lancuszki itp. Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy już wyniki. Na moje oko raczej dobre. Ale im bardziej się wczytujemy tym bardziej wydaje sie nam, że są jakieś nieprawidłowości. Która się na tym zna? Podejrzewam, że genewa na pewno, ale gdzieś się zapodziała. Witaj Sylwia, odwiedzaj nas często. Obsesję mamy wszystkie, ale da się znami wytrzymać. Solaris, E.C. ja też miałam dawniej fipła na punkcie kotów. Mówili na mnie kocia mama. Znosiłam do domu wszystkie znajdy. Rodzice na poczatku byli źli,ale potem nawet 4 kotki im nie przeszkadzały. A teraz mam pieska - podrzutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smuuutaska, prześlij wyniki, to spróbuję coś powiedzieć. Mam deprechę i tyle, u nas dalej wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis padłam , spałam 2 godz, a teraz czekam na odwiedziny kolezanki zpracy, siwze wiadomosci z placu boju 🌼 nie wiem czy cos mi umknęło , ale czemu solarisek znika na kilka dni, czyzby poszedl szukac nowych butow na jesien, tylko solaris uwazaj na odciski, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Sylwio:) smuuutaska też muszę męża wysłać na badanie ale on tak się zapiera, zgodził że zrobi ale w domu i dopiero zawieźć. Będę musiała się zorientować jak to wygląda w laboratorium. Powiedz ile takie badanie kosztuje. Fajnie, że macie to już za sobą;), bo to przed nami. solarisku a gdzie się zaszywasz na tyle dnie, że nas zostawiasz?? Manuelowi jest już smutno i płakał mi w rękaw za solaris;) jodełka❤️ genewo pogoń depresję, niech Cie zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.C. autor to Janusz L. Wiśniewski - 15 wrzesnia wchodzi na ekrany film na podstawie tej książku Juleczko my płacilismy za badanie nasienia 50zł. genewo 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewo u mnie dzis przestało wiac a w południe nawet słoneczko przyswiecalo jutro dojdzie ta pogoda do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie Julk_a mój mąż robił te badania w poradni rodzinnej ,trzeba sie zgłosić do androloga (chyba tak sie nazywa ten lekarz,a może cos przekręciłam ;))My troche naciągneliśmy że staramy się dwa lata itp.a staraliśmy sie parę miesięcy,ja wolę wiedzieć wcześniej.I wyszło,że mąż miał małą liczbę plemników , a w tym były jakieś jeszcze niedorozwinięte.Musiał sie wspomagać witaminami (rutinoscorbin) działa na wzrost liczby plemników.1 badanie było ich 16 milionów,a po braniu chyba przez miesiąć lub dwa już 32 miliony.I jak sie zwiekszyła ta liczba to zaszłam po 7 miesiącach starania. Pytałaś o gabinet?Nie było czegoś takiego,dostal kluczyk od takiej małej kanciapki,kubeczek w rękę i powodzenia chłopie :) mnie nie było przy nim,więc można sobie wyobrazić jak się męczył,ale jakoś dał radę -dla chcącego nic trudnego.Może prywatnie jest lepiej,to było państwowo,więc standard poniżej normy :) Mam nadzieję że tym razem tak długo nie będę musiała czekać,córcia się niecierpliwi chce rodzeństwo,a my tak z tym zwlekaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko my robilismy prywatniie a standard obejmowal ciasna toalete bez mydła - wiec jesli mozecie to lepiej zrobic to w domku i dowiezc próbke do laboratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta30
Witajcie Kochane! E.C. - ja jestem z 16.10. Nie wiem. czy w Polsce można dostać ten lek w Polsce - nie słyszałam o nim nigdy.Poszukam w internecie. Dziękuję za pomoc. Solaris - dostałam dzisiaj umowę na czas określony na dwa lata. Poprzednia była taka sama.Teraz to jest moja 2-ga umowa po wejściu Polski do Unii, więc muszę poczekać. Dobrze by było zaciążyć w tym czasie. Musi się udać! Moja lekarka nigdy nie zapisała mi takiego leku. Dostałam 3-krotnie Pimafucin (3 globulki) i krem. Mąż też go stosował, z tym, że zaczęło mu się coś po nim dziać (spierzchnięta skórka, pieczenie) - może jest uczulony na ten lek? Zobaczę jaki będę miała wynik i co może podziałać na grzybki. W poniedziałek go odbiorę, akurat będę po miesiączce więc się dobrze składa. Pluszko - mój mąż nie lubi łzawych fimów, więc kompletnie nie rozumie jak ja mogę je oglądać. Czasami ogląda je ze mną i zasypia. Jak jesteśmy w wypożyczalni to raczej wybieramy filmy akcji Segal to jego ulubiony aktor. Powiem Ci, że udało mi sięgo wciągnąć w serial "Na wspólnej" i zdarza się czasem , że mnie wypytuje co było w ostatnim odcinku - jestem w szoku :-). Smutasko i Julko - my robiliśmy to badanie w prywatnej klinice. Nie dało się inaczej. Kosztowało 70,00 zł. Lekarz zawołał męża i tyle go widziałam. Nie chciał wogóle ze mną rozmawiać o szczegółach. Wiem, że były tam jakieś pisma jakby ktoś chciał sobie pooglądać. Wyniki miał takie dobre, że lekarz się zdziwił, a pani laborantka nie wytrzymała i mi od razu powiedziała, że mógłby być dawcą i że takich wyników nie mieli w klinice. Za to nam wyszedł zły pct - o czym tu już pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta30
Też czytałam książki Wiśniewskiego. "Samotność w sieci" - jakieś 2 lata temu i już za bardzo jej nie pamiętam, ale wiem, że bardzo mi się podobała i czekam ze zniecierpliwieniem na film. Czytałam też "Zespoły napięć" - też super książeczka, a "Los powtórzony" mam na półce, ale nie zaczęłam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta30
Chcąca bardzo - ja też się dzisiaj ucieszyłam, bo dostanę zaległą premię, o którą się upomniałam 600,00 zł - pójdzie na spłacenie debetu :-( i zostanie na fryzjera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta30
Ach, a co do Strzelca- mam takiego jednego kolegę w pracy. Kompletnie nie mogę się z nim dogadać. Nadaje na innych falach. Ja przy nim czuję się jak facet. Działa mi na nerwy jego kwiecista mowa, zero rzeczowych informacji, włazi z butami nawet jak nie powinien. Wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za informacje. Badanie będziemy robić prywatnie. Widzę, że ceny różne, w zależności od miejsca:o Miałam problem z mężem by zgodził się zrobić, nic do niego nie docierało. Od razu był nastawiony na nie. Wczoraj zrobiłam kolejne podejście i usłyszałam to co zwykle, zastanowię się ale kiedy dodałam, że może zrobić to w domu i dopiero zawieźć do laboratorium, to powiedział że wtedy to zrobi i że mogłam mu tak od razu powiedzieć. Ta, tylko nie pamięta że nigdy nie pozwolił mi dokończyć, tego co miałam do powiedzenia bo był nastawiony negatywnie. Ehhh, ci mężczyźni. Już dawno badanie byłoby zrobione, gdyby nie był taki uparty. Ja mam brata strzelca, uparty potwornie, nic nie da sobie powiedzieć i oczywiście najmądrzejszy ze wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór babeczki 🌼 ja dzis caly dzien leżałam. teraz nadrabiam zaległości. Mój męzus na badanie syneczków miał skierowanie od mego gina. i robil je w szpitalu, w którym mój gin. przyjmuje. kosztowało około 20-30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×