Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

hello Babeczki wlasnie wróciłam od fryzjera. zrobiłam sie na bóstwo :D, tzn standardowo podcięłam włosy i pomalowałam odrosty. A teraz ide leżec, bo padam na pysk :-), tak mnie muli. Smuuutasko czytałas Bułgarski bloczek Chmielewskiej, bo właśnie sobie wypozyczyłam. buziaczki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki Podpowiedzcie mi bo długo tu już jesteście i bywały tu dziewczyny którym się udało szybko zaciążyć,czym mogę sobie poprwić płodność,bo tylko zadbałam o męża: bierze witaminy z cynkiem i rutinoscorbin,a dla nas co jest dobrego,ogólnie dostępnego no i nieszkodliwego(folic już biorę)?Będę wdzięczna.Ostatnio miałam usg dopochwowe i niby wszystko wporządku,ale ja jestem taka niecierpliwa :)) Pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca faktycznie masz dzisiaj lekarski dzień. Mam nadzieje, że nie będzie cię bolało u dentysty. Ja najbardziej na świecie boje się pająków i dentysty. Ellulka, miłej lektury. Tego jeszcze nie czytałam. Ja najbardziej lubię jej stare książki. Te nowsz tak mniej więcej od 97 roku to czasem mam wrażenie, że pisze ktoś inny. Usiłuje złapac jej humor, ale z takim sobie skutkiem. Sylwia, bierzesz folik to dobrze. Dorzuć sobie też jakiś witaminy, to nie powinno zaszkodzić. A co jeszcze to nie wiem. Większość z nas jeśli coś zażywa to z zaleceń lekarza, na różnego rodzaju zdjagnozowane problemy. Ale wy staracie się dopiero 3 cykle, jeśli dobrze pamiętam, to naprawdę nie długo.Może akurat nie trafiliscie na odpowiedni moment. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smuuutaska , wiesz ze ja tez najbardziej boje sie pajakow, dentysty raczej nie, mam fajna denetystke od lat, fajna babeczka, dzis tez nie bolalao, wizyta o 18 tez bedzie spoko, ale najbardziej obawiam sie gina, po tych wszytkich przejsciach az sie boje co mi powie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca ja cipowiem co ci powie gina: odpoczywać, nie męczyć się, niemyć okien!!!!! robić nic. A dentystę też mam super. Nicnie boli jak boruje, ale za każdym razem przypominam mu, że nie lubię dentystów i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta30
Jestem już. Widzę, że jesteście bardziej aktywne w ciągu dnia. Ja niestety nie mogę w pracy tu zaglądać, wszyscy widzą co mam na ekranie. Pluszko chodzi o krystalizację śluzu. Nie wiem duż ona ten temat, ale wiem, że powinien się z niego zrobić liść paproci (chyba jak wyschnie), a mi się najpierw wcale nie zrobił (zażywałam Clo przed badaniem), a za drugim razem (cykl bez Clo) wyszedł mi częściowo. Juleczko - możesz sobie kupić bez recepty olej z nasion wiesiołka - poprawia śluz i zapytaj o coś co zawiera Omega 3 - nienasycone kwasy tłusczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta30
To chyba mamy sezon na lekarzy. Ja jutro powinnam już mieć wynik mykologii, potem wizyta u mojej lekarki i ściąganie szwów z dziąsła u chirurga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smuuutasko ja tez tak mysle ze diagnoza taka bedzie, do pracy pewno tez mnie nie pusci, dobrze ze u endokrynologa jest ok, czyli jescze na 20 gino i dzien do przodu, a jak tak dalej pojdzie to zmienimy nazwe topiku na 30paro latki chodzace po specjalistach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca, nazwę juz dawno mażna było zmienić, bo każda do jakiegos specjalisty chodzi. Niestety latka lecą. Aneta, ja jestem praktycznie cały dzień dostępna, bo nie mam pracy. To se sidze i se pisze. hihihi. Ale to wcale nie jest śmieszne. No może cos sie powoli zmieni. Mam taką nadzieję. A gdzie reszta? Ellulka czyzby cie książka wciągnęła? Genewo wyjdź do nas. Czyżby tylko Solaris potrafiła cię z dołka wyciągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta30
Zniknę na chwilę, pomagam mężowi w papierkach firmowych, a miesiąc się skończył i trzeba zrobić rozliczenie. Jak mi się uda wpadnę tu później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie niezły pomysł nie byłam nigdy w ciechocinku hihi wrociłam własnie od gina , jest jzu oki, ale mam jescze do 26 wrzesnia L 4, a co dalej sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem. Własnie wyszła ode mnie koleżana, takie babskie ploty :-) wczesniej byłam w szkole rodzenia na drugich zajęciach. musze sie troche ruszac :D, nie przemeczaja tam nas, a ucza tez oddychania przeponą. zawsze to jakas rozrywka :D, dla takiej staruszki jak ja :D:D:D. Ciechocinek może byc, tez nigdy nie byłam :D. Chcąca jak bedzie Ci cięzko po 26.09, to przedłużaj zwolnienie, dzidzia jest najwazniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ellulka, ale z 2 strony chcialabym wrocic , ale fakt dzidzia njwazniejsza i nic na sile, dzis po raz pierwszy słuchałam serduszka malenswta cos niesamowitego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj miałam straszny ból głowy, znowu... Chyba pójdę z tym do lekarza. Dzisiaj deszcz od rana, zimno, szaro i smutno. Życzę wszystkim radości w sercach, aby przegonić te chmury. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................21.09 genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 12............................28.02 pafnucy...........Monika....... 8.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........4..............................chyba maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie traccie nadziei, ja stracilam - a teraz jestem bardzo szczęśliwa, tylko się boje czy wszytsko jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna bardzo się ciesze, super, super, super. Gratulacje z samego❤️❤️❤️❤️❤️ Nie denerwuj się na pewno wszystko jest OK. ale super. bardzo sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dobra wiadomośc :-), to brakuje nam kwietnia :-). Genewo nie zastanawiaj się tylko idź do lekarza, a czy masz zdiagnozowana migrene, bo u mnie sa przychodznie w których sie leczy m.in. migreny. Chcaca ja tez chcialam wrócic do pracy po zwolnieniu w lipcu i wróciłam na 3,5 tygodnia, i doszło do tego że praktycznie chodzic nie mogłam. jednak 8 godzin w biurze robi swoje. Mój gin. powiedział że nie ma mowy zebym wróciła do pracy i że mam sie oszczedzac. ja wiem , że w domu troche nudno, ale jeszcze troche i zapiszesz sie do szkoły rodzenia, bedziesz wybietała dzidzi ubranka i sama zobaczysz czas szybko zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellulko, u mnie w rodzinie wszystkie kobiety mają migrenę. Ona jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, zmienia się tylko natężenie bólu, częstotliwość, wiek pierwszych migren. Ale na migrenę nie ma lekarstwa. Jakoś to przetrwam. Czarna, gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo 🌼 trzymaj sie. wiem jak to jest, bo ja mam i moja mama tez. okropieństwo :-(, ale masz racje trzeba ja przetrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam podły humor -trzyma mnie od wczoraj, przytarłam i wgniotłam wczoraj cały bok samochodu, myslalam ze mnie mój pech opuscił ale ciągle powraca. Czarna GRATULACJE ❤️🌼 - napiszesz cos wiecej, co sie dzialo jak Cie u nas nie było???? trzymam kciuki - bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny niestety przeszlam swoje. Mialam robiona laparoskopie. wyszlo ze mam endometrioze II stopnia, usunęli mi jej ogniska, jajowody byly drożne- na szczeście. Mialam dola. Ale moja gin powiedziala ze to jest niwielki stopień zaawansowania i ze nie jest na 100% udowodnione ze to choróbsko powoduje nieplodnosć. Podobno tylko cieżkie endmetriozy ze zrostami powodują nieplodnosć ok 6% kobiet nieplodnych. Lekarz po laparoskopii kazal sie starac i w pierwszym cyklu mi sie udalo. Modlę się żeby wszystko bylo dobrze i sama w to nie wierze. będe za was się tez modlić i z calego serca Wam kibicuje bo wiem co oznacza oczekiwanie i niepewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu czarna jak sie ciesze, gratuluje z całego ❤️ wilekie buzki dla ciebie i malenstwa, uwazj teraz na siebie, ja juz swoje z nerwami przesżłam , teraz dmucham i chucha, przesylam Wam tez kochane fluidki, widze z etrzeba nadal je słac bo pomagaja ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do już cieżarnych, w którym tygodniu mam iść do lekarza zeby mógl stwierdzić ciązę? Jestemw czwartym tyg od ostatniej @ ale to koniec drugiego po zaplodnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czrna ja bylam w 5, 6 tyg po zapłodnieniu i stwierdzil juz na pods usg bo byl pecherzyk ciazowy, teraz jestem jzu 1 5 ale tak jak pisłam wczesniej nie ibyło sie bez perypetii wiec uwazaj na siebie , dzidzius najwazniejszy, nie wymieniaj i nie myj okien tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×