Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

🖐️ Przeziębiona jestem jak pół szpitala chyba :O Do tego mam jakieś dolegliwości żołądkowe :O Jak się nie wykończę to cud chyba.....a do tego mam pannę na głowie - ta ma znów problemy z zębem, boli ją i jeszcze musiałam zadzwonić i ją umawiać. Ale dentyści kasują tu nieźle - sama \"konsultacja\" Ł 50 :P a potem się okaże.... Whiskuś---ja też chcę fotki!!! Na pocztę na tlen mi wyślij (kiedy się oczywiście obrobisz z robotą) O matko ale mnie boli głowa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff wróciłam z zakupów, kolejki w marketach to już norma, no ale co się dziwić jak już prawie nie ma normalnych zwykłych sklepów. Monia chętnie Ci wyślę, ale nie mam Twojego tlenowego adresu, bo tlen wysiadł mi chyba, nic tam nie mam. Kuruj się dziewczyno. Tak się cieszę Fizz, że masz podobne zdanie na temat tego przemądrzałego cudaka, jakże promowanego ostatnio. No bo to takie liberalne nowoczesne i w dobrym tonie w niektórych kręgach. Nie wypada krytykować pewnych spraw, ale takiemu to wolno oczywiście. Dziś na ulicy wyłapywał różnych ludzi i jechał po nich. Ostatnio opowiadał jak zjechał Grażynkę(?) z Klanu, która jest w ciąży i popłakała się z tego powodu. Obleśny ohydny typ. Ja jestem w fazie teoretycznej, ale kupiłam folię ochronną do poprzykrywania i marynuję mięso na jutrzejszy obiad. No i po trochu się biorę. Od razu dobrze się czuję. A w nocy to miałam \"reise fiber\" jak zwykle, szkoda bo wcześniej bym wstała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z Foletką. Pozdrawia Was wszystkie bardzo serdecznie i ma nadzieję, że już ostatecznie w przyszłym tygodniu będzie miała ten net (już nawet zapowiedziała rodzince, że rezerwuje czas na pogaduchy z nami :-) ) Tak jak to ciągnie się - to założenie netu w Irlandii to normalnie nie wiadomo śmiać się czy płakać :O Whiskuś---ja bym Ci podesłała swój adres na maila ale znowu mam Twój stary (ten na \"Gazecie\") i nie wiem czy aktualny.... Nie.....załamka totalna :-( \"Naćpałam\" się tabletek przeciwbólowych i głowa mi lekko przeszła ale za to żołądek....daje znać dwa razy częściej i mocniej :O Ja se chyba tzw: \"baranka\" strzele to mi przejdzie ten ból głowy :P I w ogóle te ich tabletki są do niczego - w Polsce wzięłam dwie i spoko a tu zeżarłam pół paczki i... nic!!!! Jescze se aspiryne łyknęłam... :O I jeszcze jak znam MM to jak wróci to mnie opierd**** za to.....to co mam zrobić???? Odrąbać ten łeb czy jak??? Może i to w sumie byłoby najlepsze wyjście :P Bredzę....dzisiaj mogę powiedzieć że to przez te tabletki a to przecież normalne :D u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia możesz wysłać na stary adres, bo nadal istnieje. Ale polecam gmailowy, od razu widać fotki na podglądzie i dość łatwy w obsłudze, mozna dołączyć za jednym zamachem 10 zdjęć, a później same się ściągają. Nie myślcie, że nic nie robię, czasem tylko tu zaglądam. ;) Monia może owiń sobie łepetynkę szalikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whiskuś---taaaa \"gmailowy\" tylko ja go nie znam 😠 To wysle Ci cokolwiek na stary adres.....tylko zajrzyj tam i prześlij mi fotki. Przecież nie chcesz mnie o większy ból głowy doprawić, prawda???? :D :D A wiecie.....ja bym chciała na wybory iść. Tylko u nas nie ma gdzie, najbliżej to Manchester....najpierw trzeba się zarejestrować, potem pojechać.....A czas mi z nieba nie leci. Eeeeeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whiskuś---odezwałam się na ten \"Gazetowy\" mail :D A wiecie....w przyszłym tygodniu dzieci mają wolne w szkołach - już się choroba napracowały??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wróciłam z zakupów, coś tam pomalowałam i muszę się wziąć za porządki. Oj Monia, Monia, nie można leków hurtem. To dopiero zaszkodzi :( Ja mogłabym Ci wysłać zdjęcia od Whisky, ale pewnie już sama teraz to zrobi. Te gazetowe poczty są mało pojemne. A wiecie, że u mnie tylko rano padało, a potem super słoneczko, tylko wiatr lekko przeszywał... Miałam do Foletki list \"wysmażyć\", ale myślisz Monia, że na pewno będzie miała w przyszłym tygodniu net. Już było parę takich terminów. Whisky, a wracając do cudaka, to powinien być wobec niego zastosowany jakiś rodzaj ostracyzmu, przecież to niedopuszczalne. Dzisiaj odniosłam wrażenie, że Pieńkowska była nim zdegustowana, no ale ktoś go musi promować. A może takie zachowanie części ludzi się podoba. Jak, ja słyszę, jak młodzi ludzi ze sobą rozmawiają, jakie wartości, a właściwe ich brak reprezentują /oczywiście nie wszyscy, chodzi o tendencje/ to może jest zapotrzebowanie na takich niewychowanych i przemądrzałych snobów. MM dzisiaj chyba wróci później. Miał jechać jeszcze załatwić sobie okulary. Starszy, a w okularach, jedynkach czytał tylko wieczorem. Teraz ma półtorówki, a okulistka nie wierzyła, że ma tyle lat, ile ma. Prawie całe życie ze mną MM nosi wąsy. Raz tylko je zgolił i natychmiast zażądałam, żeby z powrotem zapuścił. Wiecie dlaczego, bo obcy, co nas bliżej nie znali pytali się, ile lat jest ode mnie młodszy.😠 Oczywiście jest starszy. Wtedy mnie poraziło. Dzisiaj ma siwą głowę, bo bardzo wcześnie zaczął siwieć, co w sumie jest dość dziwne. Zawsze był jaśniutkim blondynem, takim słomianym. Ale teraz też chyba wyglądałby młodo, bo ma świetną cerę, wiec niech już te wąsy nosi cały czas. A siwa głowa podobno nobilituje. Ale chyba tylko facetów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz, jak byś mogła to proszę wyślij zdjęcia Moni, bo do mnie nic nie doszło. Zgadzam się z Tobą! niektóre środowiska promują takie naśmiewanie się z innych, szydzenie z niezawinionych wad, u licha w końcu ludzie juz nie będą wiedzieli co dobre, co normalne, tak im się miesza w głowach. (Ale dobrego wychowania chyba uczyła mama i w przedszkolu. :o) Jeszcze jeśli podatni na manipulację.. Pada, ciągle pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizziaku----to Ty mi i foty :D i adres :D mój do Whisky wyślij (jak masz czas)..... Mam nadzieje, że Foletka już wróci do nas w przyszłym tygodniu bo mi jej też tu okropnie brakuje. Znów rozwaliłam palec - ten co poprzednio :O bo jeszcze się nie zagoił ale ja musiałam w niego się walnąć...I znów krwawię jak w masarni jakiejś - nie w masarni to humanitarnie chyba \"idzie\" :O Leżę na kanapie (po drodze :D gotuję obiad), oglądam angielską kablówkę - ale beznadzieja.....więc przełączam się na Cyfrę - też nic ciekawego, to lezę do kompa popatrzeć....i znów angielska kablówka, Cyfra.................... Aaaaa....jeszcze podłogę po swoim paluchu zmyłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat mamę cudaka kiedyś słyszałam, jest b.dumna z syna. Niesmaczne. Wysyłam Moni i do wszystkich coś wysłałam, jestem pacyfistką i przeciw przemocy, dlatego to przekazuję dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Whiskuś jakie mamy podobne myśli - z tymi mailami :D I Fizziaczku daj mój adres Whiskusiowi bo potem znów \"pokrzywdzona\" :D będę.... Choroba...jak to zatamować????? Bo mi szkoda następnej ścierki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, współczuję, mdmuchać pochuchać tylko... Wszystko wysłałam. Idę do roboty 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Fizz. Monia jak się wygoi to trzeba ten palec zaznaczyć. ;) Zaraz zajrzę na pocztę. Słyszałam jak coś mówił o mamie: aach + wygięta łapeczka, co powie mamaa. No należało mu się! to za te wszystkie krzywdy różnych kobitek i facetów też! melduję, że już trochę zrobione. :) Aha, co do wąsów i siwych włosów, to mnie też \"aż miło popatrzeć\" na coraz więcej siwych włosów mojego M. ;) Przepraszam Fizz, czy do czegoś piłaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi Whisky... Do niczego nie piłam, ani nic nie piłam :D Nawet nie pomyślałam. Ja lubię ładne siwe włosy. Takie prawdziwe białe, a nie zażółcone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Cała jestem mokra, bo taka dzielna jestem. Wytargałam nawet wysoką półkę, wyższa od futryny, więc na półleżąco, przydałaby mi się córka, bo ta to ma dopiero krzepę. :D Ale wraca późno, bo ma dyżur, a M właśnie dzwonił, że też będzie później, bo coś mu wypadło. Syn w pracy, tylko kot został, hm.. :) Obiad też się już szykuje, sam. Samochwała :D, no ale nie ma mnie kto pochwalić. Niewiadomo bylo czy fachura przyjdzie, M użył dyplomacji żeby go ściągnąć i zadziałał tak jakoś psychologicznie. Gdyby od razu się zdecydował to i my byśmy byli przygotowani. I to jest dopiero próżna robota, porządkuję żeby jeszcze bardziej się zabałaganiło. A kiedy się to skończy to nie wiem, bo w totka nie gramy. Musimy kupić płytę, bo chyba na nią się zdecydujemy, dopóki jej nie ma to nie będzie blatu, bo nie mogę wywalić kuchni przecież. No i nowy zlew musi być, chyba mały. Jeszcze coś potrzeba, ale nie chcę przynudzać. A co do siwizny, to podobają mi się szpakowaci panowie, tak lekko. :) ale calkiem biali z piekną cerą też. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuj się pochwalona. Widzisz, jaka jesteś dzielna i pracowita. Tylko nie potrzebnie piszesz, że Ci się nic nie chce. My takie jesteśmy, jak trzeba, to trzeba i nawet mamy wtedy przyjemność, jakie jesteśmy fajne i niczego się nie boimy. :D Zrobiłam sobie przerwę w krojeniu koperku na mrożnie w słoiczkach. Tylko się nie pochoruj z przepracowania. Mnie zawsze przy takich pracach \"siada\" kręgosłup\". Monia, jak paluszek? Mam nadzieję, że zatamowałaś krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki🌻.Chyba wracam do świata żywych:DDzisiaj już lepiej -nie ma kataru ani zawrotów głowy.Człowiekowi to tak jest-czasami jest zdrowy i jest mu źle,potem zachoruje i jest okropnie a jak już wyzdrowieje to jest cudnie:DMonia to zdrowiej szybko.\"Szlachetne zdrowie nikt się nie dowie,jako smakujesz aż się zepsujesz..\" Byłam u dentysty dzisiaj i wypiaskowałam zęby.Ale faaajnie:DNie sam zabieg tylko efekt-wszystkie osady zniknęły.Z tej radości kupiłam sobie sweter-szary,długi ,na stójce-wygląda trochę jak lekki plaszcz.I cieplutki-bo z wełny i troszeczkę alpaki. Whiskuś🌻dziękuję za zdjęcia-super odpoczynek i śliczne miejsce.I tak fajnie ,że z cala rodziną:) A o tym \"cudaku\"co piszecie to ja nie wiem o kim? Whiski mam do Ciebie pytanko,jako że ze stolicy jesteś i z branży turystycznej-nie wiesz jak dlugo na wizę amerykańską trzeba czekać,tzn.rozmowę z konsulem? Nie,nie zamierzam emigrowac,aczkolwiek mam pewien plan-napiszę jak uda się wszystko załatwić. Fizziałku🌻smutne to strasznie co piszesz o chorej koleżance.Mówią,że życie daje nam tyle ciężaru ile jesteśmy w stanie udźwignąć -tylko czy ten co szcuje naszą \"wydolność\"nigdy się nie myli? A szpakowaci panowie są fajni:) Moniale,Moniale🌻:) nie bierz tyle tabletek-to nie jest bezpieczne.To już lepiej połóż się do łóżka z mokrym ręcznikiem na głowie i odpocznij. Emmi🌻mam nadzieję,że jednak kiedyś polubisz wieś.A tutejsi ludzie wcale nie są tacy okropni-jest trochę degeneratów ale to jak wszędzie.A na weekend masz przyjaciółkę?To dobrze,nic tak nie robi dobrze jak pogadać z przyjaznym człowiekiem. Ania🌻 Foletka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już mi przechwałki przeszły. Zadzwonił kolega M i już drugi raz mi powiedział, że powinnam się nad tym zastanowić i \"coś\" z tym zrobić, bo M tak źle wygląda z przepracowania. Wiem, że debatują nad tym, że jestem nierobem i siedzę w domu, a powinnam wychodzić do pracy. To nic, że trzymam jakoś to gospodarstwo, tak rządzę, że wszyscy są zadbani najedzeni, o nic nie muszą sie martwić, i jakoś wystarcza. Oni nie mają dzieci, żona pracuje w domu(biuro), ale ma sprzątaczkę, nie gotuje, ale z dobrego serca wysyła go przed pracą żeby zjadł w barze naleśniki, bo \"to zawsze cos ciepłego\". No i już mi mina zrzedła, mam poczucie winy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Nadd, że się odezwałaś, a najważniejsze, że w lepszej formie. A i zadowolona z ząbków i swetra :) To już super. Ciekawam, jak Ci się pracuje, czy jesteś zadowolona z koleżeństwa, no i co z tą Ameryką /??????/ Mnie kilka lat temu odmówiono wizy, ale nie pamiętam, jak długo czekałam. Ważne jest, czy ma się stałą pracę, czy zostawia się rodzinę, ew. majątek. Nie wiem, jak jest teraz. Bez problemu dają wizy emerytom, osobom starszym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Whisky, strasznie życzliwy ten kolega. Przykro mi. Ja i tak uważam, że jesteś dzielna. TM na pewno Cię docenia i ostatecznie to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ogólnie sie martwię. Już kiedyś mówiłam, że \"zawodowo\". Już zaczęłam żałować, ze rozgrzebujemy tę kuchnię, ze to niepotrzebne, że wydatek, wysiłek dla M i w ogóle.. Nadd, zupełnie nic nie wiem, ale chyba dalej nie jest wesoło. Jak chcesz to mogę spróbować zadzwonić i może coś mi powiedzą. A sweter musi być fajny. Cudak to taki stylista, z wywiniętą do góry dłonią, i ugiętą w łokciu ręką. ;)Czyli oczywiście innej orientacji. Wyjątkowo złośliwy i obleśny, ostatnio pełno go w tv, głównie w tvn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę Whisky, że\" gwiazda\" cudaka długo nie poświeci. W innych telewizjach też go widziałam, ale faktycznie ostatnio więcej na tvn. Rozumiem Cię Whisky, czasy niepewne. Wiem, że do USA trudniej wyjechać po zamachach. Mam tam rodzinę, to różni ludzie probują do nich jeździć, często są to tylko próby. No i chorej kuzynki syn wrócil, to opowiadał. Jestem dziś bardzo zmęczona i mam problemy sercowo ciśnieniowe. Chyba nawet pójdę wcześniej spać. Tak popatrzyłam na MM. On nigdy nie był szpakowaty, bo blondyn szpakowaty być nie może. I włos mu się przerzedził. Kiedyś do ramion.... Może nawet mógłby zgolić te wąsy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doczytałam :D Słowacy są oki!!!!!!! Mam lekko w czubie!!!!!! Chłopaki nadal gadają a ja padam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki w mroźny poranek:) Oj Monia, Monia, klaps Ci się należy, najpierw garść leków, potem \"w czubie\" Dziecko, nie szalej, albo jedno, albo drugie :D U mnie -2 st., ale jest energia \"póki co\" . Chcąc nie chcąc trzeba się wziąć do nikomu nie potrzebnej pracy :D Martwi mnie, że Ania się nie odzywa. Dziewczynko, choć pomachaj 🌻 Przed Whisky wyzwanie, ale na pewno wszystko dobrze pójdzie. Miłego dnia, muszę do zwierząt, bo marudzą :) Dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×