Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

paaa hopi :) hihihi kruczek ales to sobie wymyslil :p wysle Ci na maila reklame to poczytasz sobie(moge wyslac?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka wszytkim :) mam niezły humorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
tez mam niezly chumorek chociaz nie mam na nic dzis czasu buchnełam sobie ta fotke na pulpicie ktorą przerobiłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni--->Spox Nie wiecie gdzie jest mała s. ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
stic.. ta moja fotka taka szaro-niebieska nie była az tak edytowana tylko kolor był zmieniany kwiatki są prawdziwe :) i to nie było robione w tamtym programie tylko jakims innym ktorego dostałam przy kupnie skanera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10.02] 15:23 stic Ja nie pracuje - mówiłem - masturbuje się w krzakach ale teraz już wiem od seti dlaczego trzeba uważać na psy stic------>jak dla mnie to troche przegiales:) najlepiej wiec bedzie jak juz nic nie bede o Tobie pisala ani do ciebie, zartowac to nie , bo kompletnie nie mozemy sie porozumiec ty nie znasz sie na moich zartach , a ja na woich, wiec the end:) :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mykam na basenik :),trzeba ten karnet w koncu wykorzystac :D ufff dzisiaj to nadrobilam z kompem te pare dni co mnie nie bylo kruczek - wyslalam seti - nie zlosc sie an stica,ja dzisiaj tez nie wiedzialam o co mu biega,najadl sie drazy kokosowych :) sticu - by mi to bylo ostatni raz i nie boczyc mi sie tu prosze :) buzka*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq------>hmmmm, ok , przeciez to tylko glupie kafe, chociaz mam ochote jeszcze cos napisac , ale rezygnuje dla dobra tego topicku:) Zawsze wejde i wszystkim humory tylko psuje femme fatale musze zapalic sobie swiatlo:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq------>zakopuje topor wojenny, jesli wogole bylo cos takiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej siedziałem w krzakach ale okazało się że to nie jest trendy - a ja chcę - muszę - być trendy - bo co ludzie powiedzą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może nie stójmy tak - usiądźmy...o tu na krzesełeczkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×