Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Hejka wszystkim obecnym i nie:) zmykam, bo w piatek znów była jazda w pracy:P Stick:) Sie kiedy pojawiasz z towarzyska wizytą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novika - jutro będę omawiał plan mojej wycieczki z najwyższym ;) Skrobnę maila jutro z rańca :D Cze kruczor>>>>Jak weekend ?? Spedziłeś miło czas w lodówce marki \"Silesia\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolegów humorki widzę całkiem dobre.....hmm? ja wcianam deprim i dużo magnezu i od paru dni czuję się ajkbym była na stałej fazie....nie czaję co siędzieje koło mnie luz................... tylko pomyślcie jak się czułam jak do tego miałąm parwdziwą faze.......uuuuu stic --------------> jak randka????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spox randkowałem piątek i sobotę w klubach do samego rańca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic --------- i jak było? a kruku ---------- jak się bawiłes w siorperze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty wolnego...uffff:) Co słychać...Nartka, a Ty maila ode mnie dostała? Stic... to niźle balujesz, ja tylko lekko w sobote, ale za to do 2.30:) i jeszcze matulę kurowałam, bo po drodze radośnie do apteki wkroczyłam po lekarstwa:D A ciepło zniknęło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pusto :( Wszyscy tacy zapracowani czy co? Ja juz na dzisiaj mam koniec pracy ,teraz czas troche poudawac ,ze pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gwiazdeczka:)... Normalnie panowie tu harem istny mają ;) Biały--> pytanko: doszły maile? mam problem z pocztą:P Pustki, pustki... ale weekend oprócz tego, ze byłam w pracy to miły był:) ... zimny tylko, ale pewnikiem u wszystkich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa 🖐️ nie wiem ile tu jest kobiet narazie naliczylam 4 ,ale faktycznie jak na 2 mezczyzn (jesli dobrze licze ) to taki maly haremik :D U mnie pogoda paskudna zimno okropnie ,ale byle do wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też pogoda lipna dość ale na szczęście już koniec pracy a dziś jakoś dużo solenizantów imieninowych w biurze miałam wśród koleżanek, fajnie się świetowało a teraz zmykam do domku, ale po drodze jeszcze do chorej kumpeli:) miłego popołudnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podeszwa
Codziennie rano po porannym apelu w naszym Hufcu pracy w Żelazowej Woli, zaszywam się w małym zagajniku pełnym dorodnych stolców, których zapachy drażnią moje nozdża z intesywnością godną kocich wibrysów i z determinacją godną kontrolera biletów stołecznego MTZ'tu obżeram się smakową słowacką pastą do zębów oraz zadowalam co ładniejszymi okazami szyszek, które z niezwykłą delikatnością drażnią moje nabrzmiałe hemoroidy sprawiając, że z każdym dniem moje odchody są coraz bardziej pieczyste i krwiste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeee... kolejna podeszwa:P Ale niesmaczne to było... zasmierdziało, więc daruj sobie podeszwo, co? No, a ja za pół godzinki do domu. nareszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no pierdole, nigdzie już nie dzwonię - nigdzie - po jakiego chuja są telefony komórkowe, te wszytkie promocje zajebistych komórek z aparatami jak nikt kurwa ich nie dobiera - można wydzwaniać z uporem maniakalnego czekisty a tu i tak nikt nie odbiera...pierdole nie dzwonię i tyle niech teraz do mnie dzwonią 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I witam wszystkich... chyba, że jak zauważył Sticu: wszyscy się poparowali i zniknęłi:D Sie chwali, ale czasem mógłby ktos zajrzeć;) Wygląda na to, że w całej Polsce ładne Boże Naodzenie będziemy mieć tej Wielkanocy... zamówiłam karpia... ale przezornie i kopę jaj u znajomej kumoszki... dylemat mam tylko z choinką i prezentami, acz ich nigdy za wiele:D Zima, zima, zima, pada, pada śnieg... wiosna... cieplejszy (?) wieje wiatr, wiosna... juz nam ubyło lat... Wiooooooooooooosna... I tak wszystkich czeka nas schizofrenia pogodowo- świąteczna:D... hahahahahahahahahahahahahahahhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten pięknie zimnyyyyyyyyyy dzień a wczoraj miałam taką akcję ze patrze na termometr bo nie wiedziaąłm czy założyć sobie do pracy płaszczyk czy korzuszek i patrez a tam 10 stopni więc myślę sobie jaka wiosna kurde aż 10 stopni o 7 rano super, ale patrze jakoś nisko ta \"10 \" na termometrze, patrzę dalej a tam kurde 10 stopni ale ponizej zera, taki kurde mróz, ale i tak poszłam w płaszczyku dziś też nie jest chyba dużo cieplej .......brrrr......., ale to nic, wystarczy z rana kolejna tableteczka deprimu w mojej kuracji antydepresyjnej i świat nie jest taki zły miłego dnia ja już po porannej kawce w pracy, moze komuś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o....hej novaaa wyspana? widzę ze mimo fantastycznego (nie)nadchodzenia wiosny zachowujesz pozytywne nastawienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hercia:D a mam wyjście? nie, bo przecież generalnie jest O.K, a w szczegóły nie będę się zagłebiać... zresztą w tej chwili nie mam jakos powodów do łez... chyba, że po dzisiejszm seansie o 16.15:) Długo nie pogadamy, bo mam nawał pracy, a poza tym musze szybko zmykac, bo kino:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście znikać punkt 16.00 :) To narka... a pochwale sie, że na \"Wyznania Gejszy\" idę To paaaaaaa:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×