Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

zapomniałam podać adresu e mail w razie gdyby ktoś chciał mi wysłać zdjecie :) pride18@o2.pl zachęcam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc ewentualnie ten który ukazuje sie po kliknięciu w mój pseudonim artystyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wszelkie wskazówki i porady, od jutra zaczynam mierzyć temperaturę, ciekawe co pokaże... wracaj płodności moja! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plodnosc grubego misia
jutro wracam kochana , nie boj sie nic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrze, pomarańczowi nas wykryli, chować się ;) Nie no żartuję, jeszcze nam nikt nie zaśmiecił nigdy topiku :) Dokopałam się do mioch postów z poprzedniego cyklu i tam też pisałam, że bolą mnie cyce tak bardzo, więc dystansuję się masakrycznie do wszystkiego. Wszystko dzieje się tak jak miesiąc temu.Już nie wiem niccc.A dodatkowo mam takiego nerwa, że hej, ciagle się żre z moim mężem i chyba zanosi się na pierwszy małżeński kryzys. Wali się i sypie wszystko. Zmykam, dobranoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Misiaczkowa ja mam to samo teraz Sa chwile kiedy wszystko jest ok i super i swietnie a kilka minut później wpadam w jakiś szał niczym nie spowodowany :( I wiem ze moja druga połówka cierpi bardzo ale nie potrafię nad tym zapanować .... jestem jak tykająca bomba zegarowa :( Wlasnie 5 minut temu nakrzyczałam na niego bez powodu wiec teraz jest unik i milczenie :( A najgorsze jest to ze mimo swojej wybuchowej osobowosci juz minute po akcji albo nawet jeszcze w trakcie zaluje ze jestem taka wredna ale wtedy juz mi sie glupio do tego przyznac i brne bez sensu w tą kupę dalej :(:( 😭 Spijcie dobrze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
Witam Was, ale pisze w sumie do Reni: Słonko test na bHCG możesz powtórzyć już w poniedziałek po dwóch dniach stężenie bHCG powinno być 2 razy wyższe - na początku tak szybko rośnie dlatego spokojnie mozesz w poniedziałek powtórzyć. Jeśli nie masz okresu ani jakiś plamień to ciąża "jest"! Nie stresuj sie odpoczywaj teraz nadchodzi 9 pięknych miesięcy, gdy je wspominam łza kręci się w oku. Tak bardzo bym chciała być w ciąży wcale mi nie przeszło, choć zaczełam sobie to wmawiać :) Mój mąż wyjechał na 5 tygod. w delegacje więc teraz znów nici ze staranek bo dni płodne akurat sie za dwa dni zaczynają a wróci na następne moze jednak coś to pomoze taka przerwa dobrze wpłynąć na "plemniczki" - hihi:) Trzymajcie sie Słonka - czytam Was, tak czy inaczej, będę tutaj zaglądać - buziaki papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloooooooo :D Mokro i grzmiąco w lubuskim :) Kryzys zażegnany, jest juz ok :) Pogadaliśmy sobie wczoraj i juz jest dobrze :) Mój wykres temperatury przypomina EKG ;) Miłego dnia miłe panie :) oaooa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od paru dni jstem strasznie poddenerwowana, wybuchowa, byle pierda wyprowadza mnie z równowagi, nie moge sobie z tym poradzić i opanować tego. Może to objaw napiecia przedmiesiączkowego, ale ja nigdy aż tak nie byłam nerwowa, chyba, ze mi system padł przez te staranka i jak to mówią mam zszarpane nerwy ;) Ehh ledwo zyję :) Zmykam, będę później :) Do miłego :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D dzień 36,@ brak:D nie ma żadnych plamień,nic:) Czasami poboleawa jak na @,ale po 5 sekundach przechodzi.Nadal czekam... Eva-wysłałam Ci zdjęcia na mail pod Twoim pseudonimem artstycznym:)Wiem,wyglądam na 15 lat-ciągle wszyscy do mnie mówią jak do dziecka,ale na prawdę jestem rocznik 84:) Podziwiam Twój spokój i opanowanie-to super,że potrafisz tak do tego podchodzić,na pewno dla dziecka będzie to dobre:) Bo przeciez mogło się udać!!!Bardzo za Ciebie trzymam kciuki i czekam niecierpliwie na dalszy bieg wydarzeń:) No i pozdrów męża:) ojjj-jak ja rozumiem te nerwy:( To pewnie spowodowane jest którymś z kolei cyklem czekania i rozczarowań.Na pewno wpływa to na nasze nerwy:( Ja mam teraz humorki masakrycznie różne-skaczę (spokojnie oczywiście) ze szczęścia,denerwuję się tak,że całe dłonie mam mokre od potu albo się wzruszam jak sobie pomyślę,że może rozwija się we mnie życie i płaczę...Koszmar-bycie kobietą to nie bułka z masłem,jeśli mogę sparafrazować Foresta Gump\'a... sabcial,dziękuję za info o Bhcg,hmmm to już nie wiem kiedy to robić.Nastawiałam się na czwartek,ale może faktycznie poniedziałek,wtedy już w czwartek mogłabym pójść do giny i dowiedzieć się dokładnie co i jak.Pogadam z mężem i się zastanowię.Szczerze mówiąc boję się tego badania,że jednak ten poziom nie wzrośnie i strasznie się wtedy rozczaruję,ale myślę,że wszystko będzie ok:) Ja muszę dziś kuć cały dzień-bez sensu:(Ale co 2 godz.robię sobie przerwę i czytam jakieś artykuły o ciąży itp...Trzeba się jakoś wyluzować. Sikanie to nadal najbardziej stresująca czynność dnia:(Zwłaszcza że mam jakieś upławy i ciągle mam wrażenie że jest mi mokro,więc domyślacie się z jakimi nerwami patrzę na majty:( Wierzę że będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam-tu araz lunie na całego-papa.🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłam pozdrowienia wszystkim Dziewczynom, życzę też dobrej niedzieli. reniol, wspieram Cię ciepłymi myślami, moja gina mawia: kobiety zawsze maja gorzej... misiaczkowa, bierzesz dużo leków, może one jakąś dziwną rewolucję wyprawiają w Twoim ciele, a może po prostu się udało. A co to znaczy, że Twój wykres temperatury przypomina wykres EKG? Buuuu, nikt mi zdjęć nie przysłał, choć prosiłam, buuu. Bądźcie dzielne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) gruby misiu-wysłałam właśnie zdjęcie,takie sobie,no ale co zrobić... Oby do środy-może wtedy pojawi się suwaczek???.... Pozdrawiam,uciekam do czytania,miłej niedzieli życzę wszystkim paniom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wpadłam na chwile poczytać co słychać. Wczoraj tak szybko czytałam, że troszke pominełam. Ciesze się, że dołączyłaś do nas Magdalenko i życze udanych staranek. Misiaczkowa może tym razem się udało? Bardzo bym chciała żebyś cie wszystkie za fasolkowały. Temperaturką się nie martw ona tak potrafi skakać. Wysyłam dużo świeżutkich fluidków, żeby dla każdej wystarczyło 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️. Reniol ze mnie ostatnio koleżanki się śmiały mówiąc, że jak pójde z dzieckiem do szczepienia to się będą pytać dlaczego mamusia z wami nie przyszła? A mój rocznik to 75 ... ja nie moge ale już jestem stara. Też bym bardzo chciała was zobaczyć, barrdzo prosze o zdjęcia postaram się zrewanżować tylko jak siora mi wytłumaczy jak to się robi :) Sabcial to skoro ci nie przeszło to może wrócisz do nas z powrotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wam pomarudze. Pomocy nie moge się zdecydować na imie dla chłopca. Jakie byście wybrały? Chciałabym jakieś normalne a tych w sąsiedztwie jest pełno i co teraz. Mężuś mówi, że za wcześnie o myśleniu nad imieniem .Niemoge się też zdecydować jaki kupić wózek. Czy na alegro są tańsze niż w sklepach? Ale smęce w niedziele.Sorrki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniol, dzięki za zdjęcie:) co prawda nazwałaś mnie grubym misiem:), ale i tak dzięki. Jesteś pewna, że to zdjęcie z ubiegłego roku? Na pewno nie z liceum??? Bardzo modziutko wyglądasz. Jak już pójdziesz do szpitala rodzić, to będą się pewno pytać: jak to się dzieje, że dzieci rodzą dzieci:) jagula, ja się nacięłam na zukupach na allegro i wolałabym taki poważny zakup robić w sklepie. Poza tym to takie niepowtarzalne przeżycie, wybierać wózek... Ach, ale Ci fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 76
Witam drogie Panie! Nie odzywałam się długo, za dużo się działo, ale czytam na ile mi czsu starcza.Dziś kończymy 15 tydzień ciązy !!! Co oznacza ze się udało.Jak dowlekłam się do lekarza, to pani doktor popatrzyła na mnie i stwierdziła jest pani w ciązy idziemy oglądnąć maleńswo. Kopara mi opadła a maż popatrzyła na nią jak na wariatke. Pani doktor miała racje zrobiła USG i to był 8-9 tydzień! Brak jakich kolwiek objawów ciąży, jestem tylko zmęczona.Termin mam na 4 listopada. Reniol pierwsze objawy miałam takie, powiększenie piersi, delikatne bóle brzucha, wrażliwy pępek takie pieczenie skóry i jakieś upławy kremowa wydzielina - jogurcik. Pisze delikatne bóle brzucha bo teraz to mnie niezle potrafi boleć. Sciskam pokolei wszystkie babeczki, coby w brzuszku miały rodzyneczki.A jak słoneczko przyświeci mocno to się posypią , że hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 76
Reniol ja gratuluje bo to napewno już to na co tak długo czekałaś. DZIDZIUŚ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć drogie koleżaneczki:) jagula-imiona dla chłopców które mi się podobają: Tomasz,Michał,Adam,Krzysztof,Filip,Sebastian (mój mąż:) ), łukasz,a z dziwniejszych-Tymoteusz-Tymek-Tymcio:) o rrrany-też chcę się już zastanawiać!!! genewa-przepraszam,coś mi się musiało pomylić.Tak-to zdjęcie sprzed 10 miesięcy.Bardzo często ludzie do mnie mówią per dziecko,albo panienko,a jak jestem z mężem to zdarza się że myślą,że to mój ojciec:DDomyślam się ża jak będzie mi widać brzuch to nieraz usłyszę,że teraz dzieci rodzą dzieci.Pocieszam się,że jak będę ze 20 lat starsza,to mi młodszy wygląd zostanie i wtedy będzie jak znalazł:) kicia-GRATULACJE!!!Przeskakuj do drugiej tabelki!!!Tzn że jak szłaś do lekarza,to nie wiedziałaś,że jesteś w ciąży!!!Cieszę się,że początek już za tobą,teraz to już na pewno można się spokojnie cieszyć:)Zazdroszczę,ale mam nadzieję,że przeskoczę do drugiej tabelki zaraz po Tobie:) A jeśli chodzi o objawy to u mnie tylko delikatne bóle brzucha kilka razy dziennie i też taka wydzielina-jogurcik,dostałam na to jakieś tabletki dowcipne.I dziękuję za miłe słowa,jak przeczytałam,to aż mi się łezka zakręciła z radości:D Obiadek zjedzony,mąż musiał zawieźć gdzieś sąsiadów,bo sprzedali auto-nawet w niedzielę nie możemy spokojnie kilku godzin razem spędzić:( Co za życie. Nie mogę się już doczekać mówienia znajomym o tym,że jestem w ciąży,to musi być takie radosne i przyjemne:) Cholera-a tu na to całe szczęście nakłada się cholerna sesja-buuu:( Ale wszystko przejdziemy,bo silne z nas babki:) Pozdrawiam,życzę udanych starań i spokojnego przebiegu ciąż naszych topikowych. Zmykam🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia 76 gratulacje!!! reniol, to nawet fajnie, wyjdziesz z dzieckiem na spacerek, a pomyślą, że z młodszym rodzeństwem wychodzisz, he he, podoba mi się :) A sesją się nie martw, dzielna Dziewczyna z Ciebie, dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie-zauważyłam u siebie zmianę podejścia.Już się nie martwię,że mogę dostać @.Myślę,że faktycznie jestem w ciąży i martwię się wczesnego poronienia:( Czy faktycznie dopiero po pierwszym trymestrze można się choć trochę uspokoić?Czy wtedy jest już dużo mniej spraw które mogą zaszkodzić dziecku?Oj,widzę,że czeka nas dużo zmartwień:)Ale mam nadzieję,że przejdą spokojnie i kiedyś będę się z nich śmiała. Fajnie byłoby,gdyby wszystkim kobitkom na tym topiku udało się zaciążyć:) Mogłybyśmy w swoim sprawdzonym gronie gadać dowoli o staraniach a potem o ciążach:) Wiecie co-uda się!!!!!!!!!! kicia-wskakuj do drugiej tabelki,ale to już!Żebyś teraz częściej do nas zaglądała i zdawała na bieżąco relację z przebiegu ciąży:) Zmykam,pozdrawiam-papaaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wracam, kogo nie znam to witam, można o mnie coś niecoś przeczytać na pierwszych stronach. czytam Was codziennie i jest mi z Wami dobrze choć nakręca mnie ten topik ale moze tak ma być i coraz więcej Was zachodzi w ciaże mam nadzieję, że mnie też się uda. Może za miesiac jak mężuś wróci:) Reniolku a ja mysle, ze jesteś w ciąży i bHCG bedzie rosłao! Trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ misiaczkowa....Martuśka....24....ZielonaGóra.........5...........20.05 julk_a............Sylwia......31......Szczecin.............5............30.05 Asik25...........Joanna......26......DolnyŚląsk........9...............02.06 Klaudyna74.....Klaudia......32......Radom..............3.............09.02 misia23..........Dominika...23.......Poznan................1..........15.02 reniol............Renia........22...... Katowice............5.............9.05 angela32........Pati.........32.......DolnyŚląsk....staranka od września kicia 76.........evelka.....29/30.....BW.................4.............05.03 tuptim..........gosia........32......Wroc............staranka zawieszone Eva_B...........Angela.......23......Staffs..........staranka od lipca \'07 monia26.......Monika.......26......Siedlce..........2.................26.03 Gruby miś..... Genewa....... Sabcial...........Sabina......32.......Racibórz..........9.............2.06 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........16.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....14.................ok.10.11 poczwarka....Marcia...27.......centrum...9 .................1 Grudzien Dopisuje się do Tabelki, jako weteran - hihi. Nie podadaje się, jestem dobrej myśli i tak mam przeczucie, ze w lipcu sie dopisze do drugiej tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia76 gratuluję:) wow reniol ja wierzę, że u Ciebie to ciąża:) misiaczkowa, reniol, eva_b wysłałam zdjęcia i proszę o rewanż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :D kicia GRATULACJE!!! :D Reniolku widze, ze juz sie trochę uspokoiłaś to super!!! ;) myślę, ze spokój tu jest najzdrowszy dla Twojej fasolki ;):D przespałam pól niedzieli :O ale chyba odespałam zmęczenie :) zjedliśmy obiadek i sjestujemy ;) miłego wieczorku drogie panie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 76
NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ misiaczkowa....Martuśka....24....ZielonaGóra.........5...........20.05 julk_a............Sylwia......31......Szczecin.............5............30.05 Asik25...........Joanna......26......DolnyŚląsk........9...............02.06 Klaudyna74.....Klaudia......32......Radom..............3.............09.02 misia23..........Dominika...23.......Poznan................1..........15.02 reniol............Renia........22...... Katowice............5.............9.05 angela32........Pati.........32.......DolnyŚląsk....staranka od września tuptim..........gosia........32......Wroc............staranka zawieszone Eva_B...........Angela.......23......Staffs..........staranka od lipca '07 monia26.......Monika.......26......Siedlce..........2.................26.03 Gruby miś..... Genewa....... Sabcial...........Sabina......32.......Racibórz..........9.............2.06 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........16.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....14.................ok.10.11 poczwarka....Marcia...27.......centrum...9 .................1 Grudzien kicia 76.........evelka.....29/30.....BW...........15...........4 Listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie!!!!!!!!!!! Jestem strasznie zmęczona,ale praca uszlachetnia, więc nie marudzę :D Zaraz wyślę ci genewo zdjęcie (nie wiedziałam, że chciałaś) i tobie juleczko :) Reniol fajnie, że wierzysz w to, że ci się udało :) Wpisuj się jak najszybciej do tabelki :) Gratuluję kicia, a to ci dopiero niespodzianka :) Spuper, sciskam mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) kurcze-dzięki za zdjęcia-rzeczywiście wyglądam przy was jak przedszkolak,piękne z was kobiety:) Zaraz wybieramy się na spacer-może dotlenienie będzie dobre dla mojego zbolałego mózgu...Tylko że tu chyba zaraz będzie niezła burza. Niech już będzie: jutro-napiszę i będę miała z głowy, i czwartek,zobaczę wyniki drugiegi Bhcg i się może wreszcie na pewno czegoś dowiem:) Pozdrawiam i mam nadizeję,że wierzycie mi że mam 22,a nie 10 lat...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniol, no faktycznie wygladasz na 17 lat :) Ale nie martw się, jak sie nie umaluję to też mi dają tyle :) Znam twój ból :) Ale to nawet dobrze, bo za 20 lat bedziemy wygladać o 5 lat młodziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie dziękuję Wam za zdjęcia, swoje prześlę w przyszłym tygodniu, bo pożyczyłam cyfrówkę znajomym na komunię, a w domu mam tylko taki pół-profesjonalny z filmem w środku. oj Dziewczyny, misiaczkowa i angela, strasznie skromne jesteście, takie ładne Dziewczyny, śliczne:) A misiaczkowa to mogłaby w reklamie wystąpić:) Bardzo mi się podoba to z podróży poślubnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×