Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Angelo, dobrze, że się wtrącasz :) tylko że z czwórką dzieci nie zmieścimy się w 46m2 ;) a w ramach relaksu powczorajszym ciężkim dniu mężulek właśnie odpoczywa w lesie zielonym i grzybki zbiera, co jest jego wielką pasją :) samochód raczej nie będzie nowy... musi być duży, ja nie mam prawa jazdy ani zdolności by je zrobić, dwoma jeździć nie będziemy, a bez samochodu w którym zmieści się cała rodzina trudno... gdyby chodziło nam o wygody... pewnie z jednym dzieckiem mielibyśmy je zapewnione :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no to dobrze :) wyobraziłam sobie, że wrócił do domu ok 2 w nocy i juz znowu jest w pracy :O myślałam, że masz w domu beznadziejnie uzależnionego od pracy pracocholika jak ja ;) bo ja tu muszę całe życie boje toczyć...:O choć niestety kiedyś też taka byłam jak On.. ale teraz toczę boje... bo wolę mieć mniej ale więcej czasu spędzać razem :) a z tymi metrami to rzeczywiście maławo...:O a jeszcze przy szczęsliwej czwóreczce... ;) oby tylko Wam wszystko sprawnie i szybko poszło z domem... :) tego Wam życzę z całego serducha 🌻 :) u nas teraz 30 m, a myślimy o zrobieniu drugiej kondygnacji... a nas tylko dwoje pies i kot (drugi pies ma teraz swój dom :P nowobogacki... cholerka ;) a drugi kot zdradza nas z teściową i u niej przesiaduje...;) dobra biorę się za mycie podłogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam was kobitki w ten piękny dzionek. Asik no nareszcie jesteś. Szkoda tylko, że ten @ się znowu przyplątał. Jak pójdziesz do gin to męcz go o badanka. Angela tulam mocno, miałam taką nadzieje, że będzie jak nic jakiś mały Hiszpan. A ty już porobiłaś wszystkie badanka? Świeże mamusie śpijcie ile się da, żeby dzidzie szybko się rozwijały. Poczwarko mnie też męczyły w nocy skurcze i lekarz kazał jeść więcej magnezu dodatkowo przepisał jakieś /napewno pomylę nazwę/ cyclo3trio a dodatkowo smaruje nogi lioton1000 i tak mogę spokojnie zasnąć. Gruby misiu ty mój Guru. Tyle zębów jak ty dajesz radę ja to czasami z moimi sobie nie radzę. Fryzello a ty kiedy testujesz? Angela jak wygrasz to się pochwal.Nartki fajna sprawa a tym bardziej za granicą . Reniol bardzo mi się podoba twoja ostateczna decyzja. Dzwoń ! U mnie dzisiaj trochę lepszy humorek. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja lubię jak na naszym topiku dużo się dzieje!!!;) Angela-zmotywowałaś mnie-idę sprzątać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas jest straszny bałagan i narazie nieda się posprzątać Zaczeliśmy robić remoncik łazienki a w piątek ma przyjść gościu momnować garderobe więc ja olałam cały bałagan i narazie czekam aż się to pokończy.Chociaż już nie mogę na to patrzeć to nie wolno mi zabardzo sprzątać. Za to jak minie mi 38tc to już obiecałam mężowi, że będę się starać żeby dzidziuś był wcześniej. Zamierzam sprzątać i wykorzystywać mężusia ile się da ponieważ teraz mi nie wolno. Niewiem dlaczego ale zamiast się ucieszyć to się biedaczysko zmartwił, że może niewytrzymać tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio!! wiecej nas :D podłogi umyte i nawet łazienkę posprzątałam na glanc ;) Jagulko... oprócz toxo i różyczki nie robiłam żadnych badań bo gino stwierdził, że najpierw póbowac ;) no ale teraz to pójdę do niego :classic_cool: i wymagać będę ;) nie przyznam się, że od kwietnia to nie kazdy miesiąc były staranka :P niech myśli, że każdy to się do roboty weźmie ;) ze mną jest jednak coś nie tak... powinno mi bardziej zależeć :O na dziecku :O a ja cały czas myślę, ze mam jeszcze czas :O może dlatego, że zaczęliśmy życ od nowa.... co jakiś czas łapię się na myśli.: dobrze, że to jeszcze nie teraz... z tylu rzeczy musiałbym zrezygnować... wiem... jestem beznadziejna... :( proszę, nie oceniajcie mnie surowo.. ale nie chcę udawać.. kręcić i kłamać, że jest inaczej... mam oczywiscie chwile kiedy marzę o dziecku ale są kiedy cieszę się, że jesteśmy tylko we dwoje :O więc nie potrafię też walczyć na na całego.. tak do końca... nie szaleje z badaniami, nie cisnę gina......może to i dobrze??? może byłabym złą matką...toksyczną jak moja?...albo wiecznie zapracowaną jak moja teściowa..? może to i lepiej...:O kiedy nie potrafię zdecydować jakie wyjście bedzie lepsze... zostawiam wszystko losowi... i do tej pory na tym dobrze wychodziłam... teraz też kieruję się tą zasadą... czy dobrze na tym wyjdę??? przekonam się niestety kiedy będzie juz za późno by to zmienić... tak na prawdę gdybym się tu nie zadomowiła i nie znalazła tylu fantastycznych dziewczyn jak Wy ❤️ które mnie mobilizują... zwracajac się bezpośrednio do mnie lub opisując swoje rozsterki... temat dziecka umarłby tak jak umierał już wiele, wiele razy... a tak??? może wreszcie się zmobilizuję i jakimś cudem się uda? ;) i wtedy zobaczę co traciłam...;) i będę zadawać sobie pytanie jak mogliśmy żyć bez tej istotki?? i to poprzednie życie bez niej będzie się wydawało takie ni jakie... choć teraz czuję że się spełniam, realizuję i jestem bardzo szcześliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela❤️👄 Będziesz napewno cudowną matką. Każda z nas czasami wątpi w swoje siły ja raz jestem pewna, że sobie poradzę a zachwile już się zastanawiam jak to zrobie. Doktorka męcz o badanka i już i zrób koniecznie te na tarczyce . 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miś chory :( zamknął warsztat i idzie do łóżeczka :( no to idę z nim :P ;) ................................... ................................... ................................... utulić Go do snu.... a Wy o czym pomyślałyście?? :P zboczki jedne :P hy hy:D:D:D ps sorki to głupawka...;) skutek uboczny radości z wygranej kurteczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź, idź... okład z żony pomaga na wszelkie męskie przypadłości... chorego mężczyznę trzeba dopieścić i dogrzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurteczka pierwsza klasa! Gratulacje:) No i rzeczywiście ciuchy są wypasione. Poodkurzałam, poczytałam, zaraz zabieram się za przygotowywanie zajęć, bo wieczorem spotykamy się ze znajomymi:) Angela, będzie jak ma być! Dzięki swojemu podejściu nie denerwujesz się i łapiesz co CI życie daje! Myślę, że to bardzo dobre podejście!!!Trzymam za CIebie kciuki! Pozdrowionka dla wszystkich, zwłaszcza oczekujących dzieciaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helioł :) Angela mnie nie lubi :( Nie chce gadać ze mną :( Ja coś się skatarzyłam też :o Bleeeh.... i jaka ja jestem gruba :o Praktyka dobiegła końca, wyrobiłam 19 lekcji, bo na jedną oszukałam, dopisalam 2 h zamiast jedej i jest ok :) Nota: 5 :D Dobra mam pytanie: czy opłaca się kupić łożeczko z funkcją kołyski, praktycznie nie używane, z materacem gryczano-kokosowym + pościel+ wypełnienie+ochaniacz za 220 zł + 20 koszt przesyłki ?? Zaznaczam, że szukam łożeczka z szufladą a ta pościel to się wydaje baaardzo ładna :) Nie wklejam linka, coby sobie konkurentów nie dosłać (nie chodzi o Was ale tu troszkę ludzi zagląda). Jak myślicie?? Takie nowe kosztuje 329 bez materaca :o To się chyba opłaca??? Ja aktulanie gryzę się przeraźliwie czy iśc na staż, bo moja opiekunka praktyki, bardzo mądra kobitka, powiedziała mi, że lepiej pójść, bo to bedzie ten rok, jak nauczyciele odchodzą na te ostatnie wcześniejsze emerytury i można się załapać, a jak wiadomo, etaty polonistów są oblegane latami, bo jest najwięcej godzin. Ale ja nie wiem, jak to z niunią będzie, ona bedzie miała 7 miesięcy :( Zabuczę się na śmierć :o Niby mogę wziąść podstawowe godziny (18 tygodniowo) i spoko może być. Jakoś opłacę opiekunkę, troszkę babcia, heeelp......poradzcie :o No bo jak jeszcze uda nam si ę wprowdzaić do domku naszego (w co szczerze wątpię), to z jednej pensji nie utrzymam 160 m domku a gdzie żarcie, ubrania, zabawki ??? Jeeesuuuuuuuuuu nooooooooooo :o Czy życie musi być koniecznie takie zawiłe??? Nie moze być łatwiej??? Tylko czasem ;) Gdzie jest Asik? O Lidka kopie :) Chciałaby się chyba przywitać ;) Muszę się wziąść w garść. Czas dorosnąć. Fryzelloo dziękuję za troskę, ty tez oszczędzaj się nieco, nie przesillaj się tak :) A nuż sie uda i lepiej tak nie szaleć ;) Dobra zaraz jeszzce do Was napiszę. Ide do sponsora łożeczka i pokaże mu com znalzała :) Jak ktoś chce to na maila wyślę co znalazła. To poradzicie :) Buzzzzzzzzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa zaraz zarobisz...;) 👄 zrobiłam Misiowi okład z jędrnych, młodych piersi :P (jeszcze..jędrnych i jeszcze młodych :P ) po czym rozmówiłam się z jego wspólnikiem...-pijawką .. ale ze mnie hetera wylazła :O najpierw facetowi nagadałam aż mu w piety wlazło... i potem smsy wysyłał zgorzkniałe, a teraz siedzę i się gryzę...:O ale mężuś mi pozwolił ;) już dwa dni temu doszliśmy do wniosku, że to pijawka...i żadnych korzyści z tego układu nie ma dla nas... za to dla niego... i owszem nie stać nas na utrzymywanie czyichś rodzin... my zawsze mamy szczęście do takich \"znajomości\" normalnie przyciągamy takie osoby jakbyśmy mieli napisane na czołach \"frajer\"... ale powoli się uczymy strącać z siebie takie pijawki... choć potem są wyrzuty sumienia...ale dobrze zrobiłam... dobranoc :) niech Wam się przyśnią mięciutkie baranki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wczoraj jak wróciłam z parcy to położyłam się spać i obudziłam późnym wieczorem. Misiaczkowa najpierw rada od doświadczonej mamy: co do łóżeczka kołyski cena atrakcyjna nie powiem. Musisz jednak wiedzieć, że dziecko szybko rośnie i juz wieku 7-8 miesięcybedzie próbowałao wstać czy ta kołyska nadaje sie do tego aby zrobic z niej łóżeczko stabilne? To taka rada i czy można obnizyć spanko? Angela masz fajne podejście, wiesz dziecko wywróci Twój świat do góry nogami inaczej już będziesz patrzeć na świat. Choć bardzo chciałam drugiego dzidziusia to jednak teraz mam wielkie obawy ja dam sobie rade ze wszystkim jak to będzie i wogóle.... Myśle jednak, że jak na świecie pojawia sie już ta istotka to wtedy wszystko układa się bo tak było z moją córcią , nie mialam z nią większych problemów wychowawczych i nigdy przenigdy w niczym ni nie przeszkadzała a gdy chcieliśmy odpocząć to dawałam ja na weekend do babci i już po kilku godzinach bardzo mi jej brakowało. Dlatego też teraz choć tak trudno było mi zajść w ciążę to nie spieszyłam sie do lekarza stwierdziłam, że zaczekam, że jak nie teraz to potem za jakiś czas? Choc gdy dostawałam @ to byłomi smutno a gdy teraz nie mam@ to jestem przerażona. Nadal mam obawy jak to będzie czy wszystko z tym maleństwem, ktore nie jest większe od orzeszka jest zdrowe - oby!!! We wtorek ide do lekarza już się nie moge doczekać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nareszcie nadrobiłam wszystko co napisałyście jak mnie nie było!!! WOW!!!! GRATULACJE dla Sabcial, Grubego Misia i Juskach!!!! Wspaniałe wiadomości:-) Ależ owocny wrzesień:-) Nie dla mnie co prawda, ale to dobry znak że tylu osobom się udaje:-) Mi też się kiedyś uda... Badań hormonalnych jeszcze nie robiłam bo je się robi w 2-3 dc a ja byłam przez ten czas daleeeeko od domu:-) Więc zrobię w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ julk_a..........Sylwia......31......Szczecin...........................6/7.08 Asik25........Joanna......26.......DolnyŚląsk............13...........13.10 reniol............Renia.....22...... Katowice..............9............08.10 angela32........Pati.......32.......DŚ......................4...nie odliczam tuptim..........gosia......32......Wroc.............staranka zawieszone Eva_B..........Angela.....23......\'Staffs............staranka od lipca \'07 Gruby miś....Katarzyna..32 .....Pruszków .............1 ...........11.09 Fryzella26....Donata.....26......Białystok...............4............23.09 Lucyjka........Kasia........29......K-ce....................4...........06.09 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........28.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....25.................ok.10.11 kicia 76.........evelka.....29/30.....BW...........27...........4 Listopad poczwarka....Marcia...27.......centrum.......29 ............1 Grudzień misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............20................29.01.07 Juskach .......Justyna.....25......Centrum....????................?????????? sabcial..........Sabina......32......Śląsk.........???.................???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helioł :) To jest dokładnie to łożeczko co licytuję, znaczy się jego wzór, bo tamto jest używane a to nowe : http://www.allegro.pl/item128462912_nowy_klups_radek_ii_kolyska_szuflada_materac_sosna.html Sabcial, ja tez tak na początku spałam :D Koszmarnie a najgorsza była sesja :o Asik, wiesz ja ostatnio przeczytałam, że ponoć październik jest najbardziej płodnym miesiącem, nie wiem czemu ale tak było napisane :) A teraz co? Oprócz badań masz jakieś leki?? Zalecenia? Miłego dnia :D Lidka mnie kopie to spadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa- łóżeczko pierwsza klasa. Też mi się takie podoba. Oprócz tych badań hormonalnych nie mam innych zaleceń ani leków, ale o tym chyba pisałam gdzieś ok 4-5 września... chyba. Dostałam tylko adres i tel. do kliniki niepłodności w Poznaniu bo u nas żadnych badań więcej niż te które robiłam się nie robi. Dziwne. Po tych badaniach hormonalnych zamierzam iść jeszcze do innego gin w moim mieście i dopiero szukać we Wrocku. Na mojego maila nie odpisali, no cóż... Moja gin powiedziała że badania typu na wrogość śluzu, antyciała itp mogę w moim mieście zapomnieć, tylko w specjalistycznych klinikach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial- mam pytanie. Staraliście się dosyc długo, podobnie jak ja, czy w tym udanym cyklu stosowałaś jakieś \"sztuczki\" typu wiesiołek lub coś innego albo \"po\" nogi i pupa do góry? Napisz jak wam się udało bo ja też chcę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik nic w sumie tak mało kochaliśmy sie że mąż się aż zdziwił kiedy to zmajstrowaliśmy, na nic nie patrzałam choć wiedziałam, że w dni płodne kochaliśmy się ale już nie raz tak bylo i nic. Oprócz tego totalny luz i totalne zdziwienie :) Uda Wam się na pewno ja już na to nie liczyłam i buch........... może taki luz jest najlepszy sama nie wiem chciałam iść do lekarza w tym miesiącu po jakieś leki a pójde aby potwierdził ciąże - jeszcze to do mnie nie dotarło? trzymam za Was kcikasy - trzeba wierzyć modlić się ja sobie zażyczyłam tego będąc w Kościele Mariackim w Gdańsku po raz pierwszy i spęłniło się, mój kochany dziadziuś tam na górze za mnie się wstawił - wierzew to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łóżeczko super i za tą cenę poprzednia 220 super - doświadczona matka pozwala kupić - hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial- dzięki, mam nadzieję że i ja wkrótce poczuję to szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo czekam na maila od kolesia z sumą za przsyłkę, mam nadzieję, że zamknie się w 30-40 zł, bo tylko tak się będzie dalej opłacało :) Nie znam nikogo kto mógł by odebrac osobiście bo to koleś z Bytomia, sama nie pojadę, bo mi się nie opłaca :)Mam znajeomego w Żorach ale wiecie jak to jest truć komuś. Potem nie wiadomo kiedy by przyjechał i takie tam. Ehhh Wracam do sprzątanuia :) Lidka ma już do dyspozycji całą wielką komodę bez trzech szuflad :) Asik, Sabcial dobrze gada :) Buziam i ślę fluidki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) No i zaczyna się kolejny weekend-hurra!!! Jutro się wyśpię, jutro się wyśpię!!! Misiaczkowa-gratuluję ukończenia praktyk i wypasionej ocenki! A łóżeczko-extra! Bardzo mi się podoba:) sabcialku-uśmiechnij się!!!Będzie wspaniale, przecież wiesz! angela-precz z pijawkami!!! Nie dajcie się!!! Asiku-może faktycznie zrób te badania i idź jeszcze do innego gina, zawsze to więcej głów które będą myślały jak Ci pomóc. Ja umówiłam się na poniedziałek, zobaczymy co mi pan doktor powie. Z jednej strony chciałabym dostać od razu jakieś leki, z drugiej wiem, że najpierw wypadałoby zrobić badania, ale skoro badania, to znów trzeba będzie czekać...już sama nie wiem czego chcę...Wiem za to jedno-dzięki temu że mam pracę trochę mniej o tym myślę, więc może tak jaksabcialkowi uda się przez ten luz. No a z nowości-znów przeziębiłam pęcherz😭Byłam dziś u lekarza, powiedziała, że jak kobieta ra przeziębi to to potem wraca:( Dostałam jakieś leki, podobno można brać w ciąży no i siedzę i leczę. Strasznie to denerwująca przypadłość... Na razie zmykam, czy u was też taka piękna pogoda? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniol- ciekawe co tobie powie gin. Poczytam sobie o tym we wtorek bo w poniedziałek biorę dzień wolnego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik głowa do góry MUSI BYĆ DOBRZE :) Wiem, ze powiesz łatwo jej mówić ale uwierz ja mysle, że Wam sie uda po prostu musi sie uadć i już :) Reniolku trzymaj sie u gina ja ide we wtorek też jestem ciekawa co usłysze boje sie i ciesze aby wszystko było dobrze - oby. Misiaczkowa jak wylicytujesz łóżeczko daj znać. Zapomniałam Ci napisać moja najlepsza przyjaciółka też ma na imie LIDKA - świetna osóbka, pełna energii i temperamentu, bioraca życie garściami i ma 2 dzieciaków a trzecie w drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez znam jedna Lidkę- świetna dziewczyna- ładna, inteligentna, przebojowa:-) Sabcial- staram się wierzyć że i mnie się uda ale czasami jest ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to super :D Lidka to imię to mój mąż wybrał :) I sie tak uparł, że nie da sie przekonac ;) Juz przywykłam i chyba się zakochuje w tym imieniu :D Czekam na maila od kolesia, boję się że ktoś mi sprzątnie to łożeczko bo to duża okazja :o Może zalicytuję i będę się martwiła potem ??? hihi Własnie wyłgałam się od pójścia na urodziny mojej szwagierki, ona jakaś popieprzona jest żeby robić przyjęcie we wtorek, napisałam jej, że mam wtedy usg i wizyte u urologa :D Niech się krowa wypcha, sama z mężem jak daje prezenty to byle jak najtańsze, jak robi urodziny to zawsze tylko kawa i ciastko i najtańszy szampan, a zaprasza tylko moją teśściową (bo daje zawsze na urodziny 150 zł), babcie jej męża (bo daje zawsze 50 zł) i nas. Jak miałam rok temu urodziny i nie zrobiłam imprezy (bo u mnie to normalnie, kolacja wieczorem, wódeczka, wiecie normalne urodziny, gitarka) to nawet mi życzeń nie złożyła. W du... ją mam . Teraz wylazł mój skorpioniasty charakterek ;) Poczekałam rok, żeby się odegrać :p Ale jestem wstrętna.....ale za to jaka satysfakcja :D Hmmmm jej mąż był świadkiem męża na ślubie i wiecie co nam dali w prezencie???? Pokrowce do samchodu z Żabki za 66 zł (w promocji), które się podarły przy zakładniu bueheheheehhe i ja mam się wysilać ??O niieeee :D Sorki rożaliłam się ;) Reniol, ja polecam urosept i skarpetki na noc. Buziam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Chyba dopada mnie jakieś przeziębienie , zaczyna mnie już boleć ucho i znowu dopada mnie deprecha! Misiaczkowa gratuleje 5 Lidka ma mądrą mamusie. Chodziłam do podstawówki z Lidzią i też muszę przyznać, że to bardzo ładna i mądra dziewczyna. Twój mężuś wiedział jakie imie wybrać. Mój się upiera na Jagoda a ja nie jestem przekonana . Zobaczymy jak się urodzi czy będzie do niej pasować. Reniolku faktycznie jak już raz przeziębiłaś pęcherz to może się co jakiś czas wracać. Urosept jest bardzo dobry a dodatkowo bezpieczny można brać nawet w ciąży. Wypocznij i wygrzej się jutro. A misiaczkowa co do twojej szwagierki to normalnie brak mi słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×