Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Profesor do początkującego lekarza: - Przeciez pana pierwszy pacjent wyzdrowiał, nie rozumiem więc, dlaczego jest pan zdenerwowany? - Bo nie mam pojęcia, panie profesorze, co mu pomogło.... Przychodzi baba do lekarza i mówi: - Panie doktorze mój mąż zachowuje się dziwnie. Codziennie rano wypija kawę, a następnie zjada filiżankę i zostawia uszko. Lekarz po chwili odpowiada: - To dziwne, uszko jest najsmaczniejsze. Panie doktorze, podczas stosunku moje oczy świecą się na czerwono... - A ile ma pan lat? - 60. - O, to jedzie pan już na rezerwie. Przychodzi gościu do lekarza: - Panie doktorze, jestem impotentem. Lekarz na to: - A skąd Pan to wie? - Ojciec był impotentem, dziadkowie, pradziadkowie. Na pewno jestem impotentem. - To skąd żeś się Pan wziął?! - Spod Rzeszowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc :) Asiku przepraszam, że tak późno życzenia imieninowe: wszystkiego najlepszego, no i przede wszystkim spełnienia tego największego marzenia 🌻 oraz super wieści od pana profesora :) Genewo uwielbiam Cię taką :) 👄 Sabcialku jak samopoczucie?? 🌻 Gruby Misiu hop hop miłego dzionka dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laptop mi zdechł i się leczy, może jeszcze z niego co będzie... teraz mam zastepczy :) więc już jestem na bieżąco! Asik 🌻 nie będę się powtarzać, wiesz, czego Ci zyczę :) teraz muszę przygotować chłopców do wyjścia (jeszcze nie jedli) bo musimy iść na targ, może uda sie kupić Zosi kierpce... jutro mają występy, a przedszkolne \"służbowe\" ma 2cm. za długie :o sabcialku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik ❤️ spoznione zyczonka: DUZO ZDROWIA, DZIECIACZKA, PIENIEDZY, RADOSCI i czego sobie wymarzysz! Genewo 🖐️ :D Usmialam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, Gruby Misiu, Lucyjka- dziękuję!:-) Wiecie, co? Strasznie się cieszę! Wczoraj po licznych przeliczeniach i analizach finansów doszliśmy do wniosku że pojedziemy na wakacje nad morze, choćby na kilka dni:-) Hura!!! Ale to dopiero koniec lipca- początek sierpnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik spóźnione ale szczere zyczenia 🌻🌻🌻 życze Ci wszystkiego tego co saam sobie życzysz. Kochane znikam - ide do szpitala - byłam u lekarza mam rozwarcie na 1cm i dosć mało wód płodowych najlepiej jak będę pod kontrolą bo nie ma żartów z wodami - jak jest ich mało to jest ucisk na pępowine - zaczyna mi tez częściej twardnieć brzuch i pobolewa - trzymajcie kciuki abym moz eprzez weekend urodziła :) Juz nawet nie boje sie bólu chce mieć to za sobą. Odezwe sie już z Bartkiem na rękach ;) Będę tęsknić za Wami - wiem, ze będziecie myśleć i dlatego DUŻA BUŹKA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj się Sabcialku ❤️ trzymam kciuki za szybki i mało bolesny poród ja też już tak chcę ;) coś mnie dziś lekko brzuszek pobolewa jak na @, a termin na jutro :O i jest dużo białego śluzu...:O może tak być, że w terminie pobolewa? czy sobie wmawiam? :O w ogóle mam dziś jakiegoś dołka :( boję się wizyty za tydzień.. boję się badania 27.06 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial- dziękuję za życzenia. Kobieto- trzymamy kciuki za ciebie i Bartusia! Nareszcie upragnione rozwarcie!:-) Po weekendzie na pewno już będziesz tulić Bartusia... może nawet już dzisiaj:-) Buziaki dla was i dużo siłki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinko 👄 szybkiego i latwego porodu! Angela, pobolewania pewnie normalne, duzo bialego sluzu tez. Ja mam go sporo do teraz. Mysl pozytywnie o badaniach. Bedziesz miec okazje zobaczyc maluszka na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzello, mam pytanie fryzjerskie. Wiesz, czy na internecie sa rysunki fryzur? Chodzi mi o rysunki fryzury (widzialam raz taki katalog w salonie fryzjerski, jakby rysowane olowkiem) i ewentualnie strzyzenia, a nie fotografie modelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo!!! Sabcialku - no nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZekamy na wieści!!!! Trzymam kciuki, żeby było dobrze i tylko dobrze!!!!!!!!!! 👄!!!!!!! Angelo, mi gin mówił, że w terminach @ może występować ból brzuszka, taki własnie małpowaty, ale nie do przesady. A śluzem się nie martw, zaopatrz się w duuuuuużo chłooonnnych wkładek :p Ja też pływałam w ciąży we własnych gaciach ;) Wylyzuj kobitko. Wiem, że teraz u styzniówek była przykra sytuacja, ale na każdym temacie coś takiego się darza :( Spóbuj się nie denerwować. Ja też na każde badanie i usg szłam z duszą na ramieniu. Tak jest niestety. Będzie dobrze Kochanie :) Zaraz idę pojeździć na rowerku :) Gruby misiu, no opisz jak tam Maciuś :) Genewo - 👄 ❤️ brakowało Ciebie, oj brakowało. Zapomniałam już, że zawsze donosiłaś nam dowcipy :D Teraz się zrobiło tak jak dawniej. Brakuje tylko Reni :( Całuski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj brakuje Reni, brakuje... mam nadzieję że do nas wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj brakuje, brakuje Reni :( może jednak wdepnie, teraz powinni zacząć znów staranka :) dzięki Misiaczkowa ❤️ w jakiś letarg wdepnęłam... :O ale wyjdę z niego.. obiecuję :) właśnie wrócilismy z Mc Donaldsa... noo musiałam zjeść frytki! no musiałam :D nie jadłam ich od... 6 lat :P ale musiałam! :D zanim mnie mężuś dowiózł do frytkowni zemdliło mnie :P więc już takiej frajdy nie czułam.. :P i w ogóle się rozczarowałam... :P inaczej zapamiętałam ich smak.. jak ja mogłam kiedyś żywić się w Mc Donaldsie? :P a teraz mam wyrzuty sumienia, że dziecko truję :O to może jeszcze zjem jogurcik jagodowy z ziarnami zbóż ;) coś zdrowego ;) no to już na pewno się z... :P dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo :) Angelo, złotko ty moje, ty teraz jedz na co masz ochotę, bo jak przyjdzie cycka dać, to oooj będzie przez jakiś czas dietka :p Jutro jedziemy na basen :D Jeszce gdzieś muszę kupić pieluszki do pływania :p U nas nie dostałam :o Pojeździłam na rowerku i jest ekstra!!!! Od dwóch dni dzięki temu prawie, że nie mam nerwa. A jaka Duśka jest wesoła :D Taka śmieszna, śmieje się całą sobą :D Warto pracować nad sobą....dla niej :) Za to na małżowi się dostało za ściągnięcie wilgotnego prania ;) I jak zawsze tłumaczenie...bo ja nie wiedziałam.. A ja wysiadam ;) Myślę, że już Renie może się starać, wiem że straciła dziecko jak ja urodziłam, mniej więcej w tym samym czasie :( To już minęły 3 miesiące, chyba, że kazali jej dłużej poczekać. Coś się dziś genewa nie pojawia. Na gg też ni ma. Może później się pojawi :) Fantastycznie, że jesteś :D Ahha - jagulko super, że się znowu starasz :D Jak ja Ci zazdroszczę :D Tak pozytywnie oczywiście :) Fajnie by było byc znowu w ciąży. Jak ja wytrzymam 3 lata ;) Ściskam i całuję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Angela, jedz to na co masz ochote :) Misiaczkowa, jak fajnie, ze idziecie poplywac! Ja tez mysle o Reniolku. Miala termin na czerwiec :( Mam troche kiepski humor :O Wszystko mnie drazni. Meza omijam szerokim lukiem :O Dzisiaj odwiedzilam znow pogotowie :( Na szczescie nic groznego. Urosept mi nie pomogl i dostalam dzisiaj amoxycykline na infekcje drog moczowych. U nas znowu swieta i pare dni wolnego, wiec ledwo zdazylam wykupic recepte przed zamknieciem aptek. Milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Angela, jedz to na co masz ochote :) Misiaczkowa, jak fajnie, ze idziecie poplywac! Ja tez mysle o Reniolku. Miala termin na czerwiec :( Mam troche kiepski humor :O Wszystko mnie drazni. Meza omijam szerokim lukiem :O Dzisiaj odwiedzilam znow pogotowie :( Na szczescie nic groznego. Urosept mi nie pomogl i dostalam dzisiaj amoxycykline na infekcje drog moczowych. U nas znowu swieta i pare dni wolnego, wiec ledwo zdazylam wykupic recepte przed zamknieciem aptek. Milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Angela, jedz to na co masz ochote :) Misiaczkowa, jak fajnie, ze idziecie poplywac! Ja tez mysle o Reniolku. Miala termin na czerwiec :( Mam troche kiepski humor :O Wszystko mnie drazni. Meza omijam szerokim lukiem :O Dzisiaj odwiedzilam znow pogotowie :( Na szczescie nic groznego. Urosept mi nie pomogl i dostalam dzisiaj amoxycykline na infekcje drog moczowych. U nas znowu swieta i pare dni wolnego, wiec ledwo zdazylam wykupic recepte przed zamknieciem aptek. Milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia by napisała, z której strony podniosła topik... często tak robila w weekendy, gdy były pustki na forum :( mam zwarzony nastrój... brat zachorował i nie jest wesoło, oj nie jest... 😭 aż nie chce sie pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewesoły nastrój na kefe... Lucyjka- przykro mi, że urosept nie pomógł na dolegliwości. Dobrze że dostałaś odpowiednie leki, które na pewno pomogą i już będzie dobrze. Fajnie masz z tym wolnym:-) Gruby Misiu- przykro mi i rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo :) Ja tak rekreacyjnie przed nauką ;) Lucyjko no przykro mi bardzo, dobrze że masz już lek. Infekcje w ciązyu trzeba szybko zwlaczać. Gruby misiu, również rozumiem i współczuję. Mam nadzieję, że szybko wróci do zdrówka. Ślę uściski!! Byliśmy na basenie i było super!!!! Przeszo godzinkę się moczyliśmy, mała lubi jakuzzzi, zarówno zwykłe jak i solankowe ;) Caly czas się rozglądała i bardzi ciewkawiły ją inne dzieci. Na brzuszku było jej najlepiej i tak chciała pływać. Reepley 1 czerwca, ale obawiam się, bo jedziemy na nasz basen a tak woda chyba chlorowana. Bardzo to szkodzi? Ten ozonowany jest oddalony o 70 km i problem jest jak są upały i nie mamy klimy, w samochodzie sauna :o Zdjecia można obejrzeć, ale niestety link nawala i trzeba skopiować go i wrzucić w przeglądarkę. Są w albumie Lidkuś mały odkrywca :) Z mężem postanowiliśmy (od tego roku) za trzy lata starać się o kolejnego maluszka, znaczy się, zeby już za trzy lata był :) Czyli za 2 lata ruszamy ze starankami :) No chyba, że coś z kasą będzie nie tak - tfuuu tfuu. Nie chciał teraz, zresztą nie mamy warunków mieszkaniowych teraz takich. A za te 2-3 lata już nasz domek będzie wyremontowany i już z myślą o liczniejszym potomstwie dzielimy salon, żeby zyskać jeszcze jeden pokój :) Bo góra to nie wiemy kiedy będzie nas stać na remont. A na dole będą akurta 4 pokoje, kuchnia, łazienka :) Boosko..dobra spadam, bo nie dość, że praca to jeszcze mam ogromny stos do prasowania. NIENAWIDZĘ PRASOWAĆ !!!!!!!!!!! Too uściski i nie przeraźcie się bo bez makijażu (z nim również) nie prezentuję się za dobrze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ostatnim majowym tygodniu, widzę, że dziś od rana wszystkie jesteście zapracowane. Cisza, że hej... misiaczkowa, świetne zdjęcia, a Lidka coraz ładniejsza. gruby misiu, strasznie mi przykro... Mam nadzieję, że jakoś dacie radę i przegonicie chorobę daleko i na zawsze❤️ Lucyjko, a co u Ciebie? Lepiej się czujesz? Napisz, czy antybiotyk pomógł. angela, pokiziaj od nas Maleństwo:) Asik, termin wizyty zbliża się wielkimi krokami, mam nadzieję, że będziesz miała po wizycie dobre wieści do przekazania. Fryzelko, jak postępy za kierownicą?? Reni brak, ale ja ją doskonale rozumiem... Jakoś nie miałam siły w ostatnich dniach na nic... zupełnie nic. Tak ciężko mi było w Dzień Matki. Może to nigdy nie będzie moje święto. Cieszę się natomiast z tego, że mam taką Mamą jaką mam, kochaną, niezawodną, która jest zawsze ze mną. I nie muszę mówić co czuję, bo ona wie. Jestem Jej wdzięczna za wszystko czego mnie nauczyła, tylko boję się, że ja sama nie będę miała komu tego przekazać... Nie chciałam tak smędzić, ale jakoś tak wyszło, wybaczcie... Oddalam się, żeby znaleźć miłe miejsce do przetrwania reszty dnia, bo upał straszliwy. Życzę wszsytkim udanego dzionka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial, pamiętaj, że trzymamy kciuki i to mocno🌼 Jagulko, a co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Misiu :( mam nadzieje, ze twoj brat szybko wroci do zdrowia 👄 Buzka dla ciebie. Misiaczkowa, jak fajnie wygladacie na basenie. Lideczka plywa jak mala rybka :) Genewo, nie mysl tak! Dzien Matki napewno bedzie kiedys twoim udzialem :) Antybiotyk jeszcze nie dziala. Boli i biegam do wc co pol godziny :O U nas zimno (ok. 6 stopni) i leje deszcz od wczoraj :( Jutro jedziemy z mezem na urlopik do Polski i w odwiedziny do mojej rodzinki :D Ja chce te upaly, na ktore wy narzekacie :P bo tutaj jak w marcu, siapi i zimny wiatr - bleeeee 😠 Ciesze sie, ze zobacze sie z moimi bliskimi :) Tylko podroz zawsze ciut stresujaca, szczegolnie z mezem. Bagaz tym razem do minimum, zebym nie musiala dzwigac tobolow jak osiol juczny ;) Odezwe sie z kafejki internetowej albo dopiero za 2 tyg. Sabinko, czekam niecierpliwie na wiadomosci od ciebie i zdjecia Bartusia! Rozpakowalas sie???? Narazicho. Wpadne wieczorkiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam wszystkie dziewczynki:D Asik trzymam kciuki,termin coraz blizej ,bedzie dobrze zobaczysz ❤️ Jagulko niewiem czemu mnie brzucholek boli ,a;e ja jestem bardzo delikatna ,to moze temu.A jak Jagódka suie rozwija ,chyba niezły z niej rozbójnik,a jak u Ciebie staranka ?Kiedy masz dostac okresa? Wczoraj robiłam pyszne jedzonko ,zeberka w sosie ketchupowym pychotki. Genewo jestes naszą topikową zartownisią i o to chodzi :D Jazda idzie mi coraz lepiej,zostało mi jeszcze tylko 12 godz a jutro mam dwie i ide na 8 ,moze bede łuk na placyku cwiczyc.Ostatnio miałam dopiero pierwszą godz na placyki i tak sie zalewałam bo do tyłu to mi nie wychodziła za bardzo tylko zakwasy szyji miałam hi hi hi.Śmiałam sie z siebie ale pod koniec lekcji jeden łuk do tyłu mi wyszedł ,to moze bede ze mnie ludzie .A jak u was było? Genewo napewno bedziesz sie cieszyc malenstwem ,nie załamuj sie ,jeszcze troche cierpliwosci a Bóg Ci to wynagrodzi ❤️ Angelko co u Ciebie słychac?Jak sie czujesz? Lucyjko jak bedziesz w Polsce to koniecznie zrób zdjęc i nam powysyłaj ok?Jesli chodzi o te rysunki to niestety nie ma w internecie ,takie szkice to się specjanie rysuje .A po co Ci one potrzebne? Lucyjko a jak ty sie czujesz?Ile przytyłas ?Pisałas ze jestes malutka a ile mierzysz? Misiaczkowa ale Lideczka jest śliczna ,przyjedz do mnie z nią chętnie bym ją wycałowała jeste supcio:D Widze ze robisz postępy ze sportem ,ciesze sie bardzo, od razu Ci nerwy przejdą i poprawisz sobie figure.Nie ma nic lepszego niz trening siłowy na stresy:D Misiu bardzo mi przykro z powody choroby u mnie dziadek w szpitalu wiec tez nie wesoło ale musimy byc silne a co innego pozostało no i modlitwa ... Od paru dnie biore duphaston,czy wy tez po nim puchłyscie na buzi ,bo ja jak rano wstaje to mam twarz napuchniętą i mysle ze to od tego leku.Czy któras z was po nim miała jakies skutki uboczne ? Odezwijecie sie prosze bo u nas tak pusto ,no wiem upały atakują ale bez was jest smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł ziomale :D Nie było mnie chwilkę bo byliśmy na wycieczce w Książu. Misiu wspólczuje Fryzelko tobie też trzymajcie się jakoś . Napewno wszystko wróci do normy. Misiaczkowa baseniku wam zazdroszczę pozytywnie musiało być naprawdę super :) Niestety nie wiem czy chlorowana szkodzi ale moja kuzynka była z małą na zwykłym basenie i nic jej nie było tylko troche zimna woda była . Fryzelko narobiłaś mi znowu smaczka z ciebie to jest bąbowa kuchareczka :D To pomału u ciebie zbliża się egzaminek ja też miałam problemik z cofaniem po łuku ale nic się nie martw wszystkiego da się nauczyć . Lucyjko zaczął w końcu działać antybiotyk? Lepiej już u ciebie? Angela pewno odpoczywa :D śpij kochana tyle na ile masz ochotę :) Genewo jeszcze zobaczysz jaką będziesz cudowną mamusią !!! Pewno jeszcze lepszą niż twoja ❤️ Asiku a jak tam u ciebie ? Dalej zawalona pracą? Reni cały czas brak przywiązałyśmy się do niej przecież była tu od samego początku :( może wróci do nas jeszcze kiedyś. Powysyłam wam zdjęcia z naszj wycieczki . Jagoda w Książu nauczyła się mówić dadadadada i tatatata :D a dzisiaj zaczęła mi się podnosić tylko dupsko narazie zaciężkie i spada . Moja koleżanka wczoraj urodziła córeczkę :) może Sabcialek też już ma Bartusia przy sobie 👄 zmykam kochanienkie! dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł heloł heloł :D A co tutaj tak pusto???? Upały się zrobiły i do netu nie chce się zasiadać pewnie? ;) Chciałam tylko napisac, że u nas ok. Zębów brak, za to duzo dobrego humoru. Hubik rosnie jak na drożdżach i śmieszek z niego aż miło. Ojjjj, musze lecieć, bo się obudził, paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELOŁ :D wołam do was spod stosu książek.. notatek... wydruków ect :D w piątek wizyta o 12.45 a o 14.00 mam egzamin ;) na razie nie mam pojęcia jak ja to zrobię :P Gruby Misiu tak mi przykro z powodu choroby brata.. mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy...🌻 będę trzymać kciuki ❤️ Genewo to super, że możesz liczyć na Mamę i masz w Niej takie wsparcie.. mnie tak tego brakuje...:O zawsze brakowało :O i nie pisz nigdy więcej, że Dzień Matki może nie będzie Ciebie dotyczył! właśnie, że będzie :) ❤️ Lucyjko miłego dopoczynku i odwiedzenia rodzinnych stron :) Kocico :) Jagulka :) Asiku wizyta tuż tuż :) to juz niecały tydzień ;) super! już nie mogę się doczekać :) a ten Profesor od razu przeprowadzi zabieg? czy Ty jedziesz jedynie na konsultację? bo ja sklerozę jakąś mam :O Misiaczkowa ❤️ z Lideczki super pływaczka ;) pięknie wyglądacie razem :) OBIE!! ;) Fryzelko szukasz wiadomości o Sabcialku??? ;) od dwóch dni mam non stop mdłości :P zjem... nie zjem.... mdłości się utrzymują :P pomaga kiszony ogórek... znaczy maluch rośnie ❤️ w piątek Go zobaczę ;) już nie mogę się doczekać :) w sobotę zaczynamy 3 miesiąc :) spadam wkuwać... jak to pozaliczam to będę już miała większy luz... bo mnie zwolnią z kilku egzaminów... tylko nie mogę zawalić...:O pa pa kochane :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo !!!! Laski Sabcial to chyba już urodziła?????????????? Ciekawe co u niej??? Angelo, jak czytam Ciebie to tak bardzi wracają wspomnienia :D Łaaał będziesz styczniówką tak jak ja :D 👄 Genewo - ja też tak uważam!!! Następny Dzień Mamy powitasz inaczej!!!! Koniec kropka!!!! 👄 Jagulka - ale suuper!!!! Ja się zawsze cieszę jak łysy do grzebienia, jak mała coś nowego zaczyna robić :D Na razie moja Lidka zaczęła DYSKUTOWAC ;) Jak jej się coś nie podoba, to tak marudzi fajnie pod nosem... takie mhnenenmmmm mmmhhnnnnnn coś takiego ;) I jeszcze różnie intonuje, to normalnie padam ze śmiechu ;) W piątek jedziemy znowu na basen :D Kocico - im później zeby wylezą, tym bardziej są mocne :D Ja wczoraj to aż się przwróciłam jak zobaczyłam jakie mam byka w pracy. Laski mam błąd w tytule. Brakuje literki :o Jeesuuuu i co ja mam teraz zrobić. Sprawdziłam pracę, ale wiecie jak, z dzieckiem na ręku, pot się leje po tyłku, mała się drze i do głowy by mi to nie przyszło. A ten pieerprzony...word nie zaznaczył, bo taki wyraz też istnieje. Szlag by to trafił. Trzeci raz pracy mi nie wydadzą. Liczę, że mój promotor się nie zorientuje :o Myślicie, że mi nie dopuszczą do obrony??? Jeesuuuuu kochany!!!!!! A co do mojego wyglądu: pozytywny jest fakt, że dzięki porządnej oponce na brzuchu świetnie unoszę się na powierzchni wody bueheheheheheheheh ;) Spadam troszkę pocztać....jesuuu ale mam stresa przez tę literókę. W środku też kilka znalazłam : Boshhhhhhhhhh oni mnie nie dopuszczą, albo wstawią mi byle tróję 😭 REty ale się załamałam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×