Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

wróciłam :) dziekuję kochane :) macie rajcę jak zwykle, a ja panikara jestem :O eee ja się nie stresuję :) nawet powiem Wam, że się bardzo dziwię bo jestem spokojna jak nigdy w życiu ( jeśli chodzi o sprawy codzienne) a ja z natury straszny raptus i nerwus jestem ale to chyba podświadomość każe - że wszystko mam mieć w d... dziecię najważniejsze i tak jest :) ale jeśli chodzi o mojego małego Ktosia to ja tak bedę miała :O i będę nadopiekuńczą matką :O to wiem :O będę się trzęsła nad każdym sińcem i katarkiem i każdym zachłyśnięciem :O skoro się trzęsłam nad cudzymi dziećmy to co dopiero nad swoim...:P a co do zwolnienia tempa to już od tygodnia jest żółwie :) przychodzę tak jak teraz i kładę się spać :P, książka do dermatologii leży obok, a ja tylko na jej okładkę patrzę i zasypiam :) no juz bardziej się obijać nie da :P Genewo 👄 rzeczywiscie!!! ja mam podane normy dla HCG bez bety :D już nie uciska, ale jakby czuję swój organ :) śmieszne uczucie, czuć własny narząd rozrodczy :D jakbym miała gęsie jajo w brzuchu :D idę na drzemkę dziekuję kochane moje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo, madrze radzisz! Nie pomyslalysmy czy to beta czy nie beta hcg :) 🌼 Angela, hoduj jajo ! :D Moje juz chyba jajo strusie :O (... a wsrodku kurczak \"siedzi i zawija w te sreberka\" ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała. Bardzo często w laboratoriach podawany jest zakres wartości dla tygodni ciaży, ale liczonych od daty zapłodnienia, a nie daty miesiączki. Tak jest np. w Luxmedzie. I trzeba też na to zwracać uwagę, bo można się niepotrzebnie przestraszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie, daaawno mnie nie było ale jakoś mało czasu miałam, mieliśmy przeprowadzke, potem brak netu, potem mało czasu bo wykanczanie mieszkania, sprzatanie itp, jak tylko moglam to Was podczytywałam. Ostatnio jak was czytałam to aż się poryczałam, takie wieści!!!! Angela-33- Moje gratulacjie!!!!!!!!!!!!!!W końcu się udało, musisz teraz chyba troszke zwolnić, dużo odpoczywać, dbać o Was. Gruby Misiu- Tobie również Gratuluję!!!Super że masz już dzidziusia przysobie:) Sabcial- no kochana na wszystko przyjdzie czas:), nie ma co się spieszyć z porodem, teraz masz duzo czasu to pospij sobie kochaniutka ile mozesz:) wiem...wiem ze juz byś chciala mieć dzidzie przy sobie, juz niedlugo bedziesz miala ................ no i sobie popisalam a tak wam chcialam duzo napisac bo pewnie malo mnie pamietacie tyle mnie nie bylo,........maly wstal i marudzi,,,,ehh bedev pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczwarko, pamiętamy Cię i ciesze się, że tu zajrzałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczwarka- kope lat:-) Wróć tu i napisz więcej co u was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjko- ja chodzilam do szkoly rodzenia i poza oddychaniem w czasie porodu nic sie tam ciekawgo nie nauczylam ani nie dowiedzialam, jedynie to oddychanie mi pomoglo w czasie porodu, takze nie masz sie co martwić, a dzieckiem będziesz umiała się zająć, to przyjdzie samo ot tak:) zobaczysz i nie martw się na zapas, Asik25, Fryzello, Genewo- Wierze mocno że już niedlugo i wy doświadczycie tych wyczekanych porannych mdłości, czego Życze Wam z calego serducha!!! Jagula- jak Jagoda? Pewnie już duza ?ile wazy? Ma już ząbek? Misiaczkowa- spacerówke polecam, ja niedawno zaczelam uzywac spacerowki bo maly juz nie chcial spacerowac w gondoli i moglam chodzic na spacery tylko jak miał spac, bo inaczej robil awanture, teraz w spacerowce wszystko widzi i jest zadowolony ze spaceru nawet jak nie spi, a jak usnie to robie mu pozycje leżącą i juz:) Co do noszenia na rekach to ja tego nie robie, nawet często nie pozwalam go nosic gosciom( mama, tesciowa itp), moze ktos powie ze zla mama ze mnie ale mialam taki tydzien ze codziennie ktos byl u mnie i go nosil to potem sobie rady dac nie moglam, mozna sie z nim bawic nie koniecznie nosząc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas troche zmian, glownie to zmiana miejsca zamieszkania, mieszkamy juz u siebie i jestem z tego powodu bardzo szczesliwa, maly rosnie jak na drozdzach, malego grubaska wychodowalam:), nie karmie juz piersią, czekamy na pierwszy ząb:) , maly juz po troszku siadac probuje, trzyma sie lapkami podlogi i chwile siedzi a potem leeeci bo traci rownowage:), siedze z nim w domu i jest mi z tym dobrze ale niedlugo trzeba bedzie pomyslec o pracy buuu, to tyle na tą chwile:) teraz bede juz z wami na bierząco jak kogos ominelam to przepraszam ale troche duzo mialam zaleglosci:) tesknilam za wasmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj POCZWARKA - fajnie, ze wróciłaś do nas - nasz TOPIK to narkotyk - a dziewczyny są wspaniałe - dlatego zostań z nami :) Fajnie, ze macie własne gniazdko a mały rośnie - ile teraz już ma??? Macie racje wytrzymam te kilka dni przecież wytrzymałam kilka miesięcy to teraz już wogóle z palcem w p..... - hihi ;) Liście malin mi nie zaszkodzą - prawda MISIU tylko pomogą :) Angela będziemy teraz przeżywac Twoją ciążę - moja koleżanka z pracy tez jest w ciąży i choć trochę to moja zasługa bo ją namówiłam :):):) Czasem to, ze za chwilkę ktoś będzie jeszcze z nami jest dla mnie abstrakcją, bo niby wiem a jednak nie wiem - głupoty wspisuje ale to normalne - końcówka ciąży siada mi na mózg - hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabcialku, tak jak pisałam, szkoły są różne. Mojej koleżance lekarz odradzał, a kobieta w zielarskim nie sprzedała liści z malin!!! A w necie można znaleźć np. takie rzeczy: \"Doskonałym napojem dla kobiet w ciąży jest napar z liści maliny – stosuje się go od wieków w Afryce, Ameryce i Azji. Wiadomo bowiem, że liście maliny mają wpływ na wzmocnienie mięśni macicy; regularne picie naparu pomaga zatem znieść wysiłek porodu. Liście maliny podnoszą też jakość i ilość naturalnego pokarmu matki. Już w drugim trymestrze powinno się pić napar z liści maliny raz dziennie, w trzecim trymestrze częściej – jeden, dwa razy dziennie\". Podpisał to dr nauk medycznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kogo to moje oczęta widzą :) Poczwarka się nareszcie pojawiła :) kobito kupe lat cię nie było ale niemartw się niezapomniałyśmy o tobie. Podeślij jakieś zdjęcia małego bo on już teraz duży jest A ja ci cały czas wysyłam swoje tylko nie wiem czy dochodzą bo jakieś maile mi wraca ale nie wiem od kogo. Jagoda za 18 dni skończy 7 miechów jeszcze ją karmie ale zupki i desreki już dostaje w środę idziemy do szczepienia więc się dowiem ile waży i mierzy. Fajnie, że jesteście już na swoim a jak tak z alergią przeszła bo mojej krostki znikły ale zrezygnowałam w ogóle z produktów mlecznych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo!! Sabcial ty mocarzu ;) Bedzie dobrze, Bartuś po prostu lubi swoje mieszkanko :D Ee no laski wiem, że musi samo siedzieć, zeby do spacerowki wsadzić dziecia ;) hihi chyba naprawdę to musialo zabrzmieć dziwnie, skoro tak pomyślałyście :D Zakupiłam piękną spacerówkę z możliwością rozłożenia do pozycji leżącej :) Graco quatro tour deluxe windsor, jakoś tak ;) Piękna i zielona - mój ulubiony kolor :D Na chrzinki mała dostała kasę, to za to kupiłam. Ten mój implast jeszcze posluży ze 2 miesiące a potem w komis go daję. Angelo ja Ci zdjęcia prześlę. Nie ma problemu. Ale tak jak rozmwiałyśmy, jego stan oceniłabm na 4 - . Za te otracia, kółka nieco chybotliwe, gdzieniegdzie rdza na śrubkach, kółka przednie wymienione. No i to mocowanie pasów w spacerowej wersji, malo estetyczne :o Iide spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D poczwarko!!! :D:D:D ja ja też chcę zdjęcia ;) ależ się cieszę, że jstescie już na swoim :) angelika_32@vp.pl Sabcialku jak tam na froncie ??? moja Ciąża to też po części Twoja zasługa, zawsze o tym pamietaj ❤️ Lucyjko Ty masz strusie ;) ale kiedy ja będę miała strusie to Ty dinozaura :D ale kiedy ja będę miała dinozaura to Ty będziesz miała już dziecię przy sobie ;) w brzuszku już nie uciska, jedynie kiedy źle się położę to poczuję :) więc chyba wszystko ok.. to moje jajo gęsie :) Misiaczkowa zrobimy jak radziłaś :) kupimy nowy wózek :) a ten, który kupiłaś fajowy jest :) ale na naszą drogę się nie nadaje :O kółka bym pourywała na tych wybojach :O nie mogę sobie przypomnieć czy wczoraj wzięłam kwas foliowy 😭 co ze mnie za matka będzie lecę do pracy :) normalnie się stęskniłam za moimi słuchaczkami 🌻 dziś zdają egzamin semestralny, a jutro jedziemy do Krakowa na kongres kosmetyczny w nagrodę :) ależ się cieszymy :) słonecznej soboty moje panie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tu \"OKRĄGLINEK \" się melduje - hihi. Genewo super mi o tej herbatce z liści malin napisałaś wielkie dzięki :) Angela cieszę się, że czujesz się lpeij i masz lepszy humorek - uwazaj na kongresie i cały czas bądź dobrej mysli - jak my tu jesteśmy. Misiaczkowa fajny wózek to bedziecie z Lideczką szałowo wygladały ;) Dobrze się czuje - juz sobie tak myśle, że za dobrze już przyzwyczaiłam się do mojego brzuchalka, nie tyle bo mam świetna przemiane materii 3 x dziennie w toalecie ;) +10kg do ktorych zdążyłam sie przyzwyczaić - hihi. Choc mam nadzieję, ze wybije godzina zero już niedługo - mimo tego że Bartosz nie pcha się na ten świat :):):) Dziś piękna pogoda moż eumyje jakieś okna ???????????!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie jagulo, maly dostaje nutramigen i nie podaje mu produktow mlecznych takze skazy nie ma, tzn ma ale nie ma objawow:) chociaz ostatnio ma rozowe-czerwone policzki zaraz po jedzeniu i nie bardzo wiem co to czy to nie objawy skazy, a moze to od slonca, nie wiem, my bylismy na szczepieniu w tym tygodniu, daniel wazy 8570 i miezy 66, jagulo moglabys napisac dokladniej co w ciagu dnia mala dostaje do jedzenia poza mlekiem? Misiaczkowa, fajna spacerowka:) a to czy musi sam siedziec to zalezy od spacerowki, jak masz bardzo rozkladaną do pozycji prawie lezącej to mysle ze nie musi sama siedziec, moj daniel usiedzi kilka sekund najwyzej sam i leci na podloge a w spacerowce juz spacerujemy:) Angelo-33, pracuje nad tym zeby zdjec pare pojawilo sie w mojej stopce, juz od misiaczkowej sciągnelam i moze uda mi sie jakis album stworzyc:) Dbaj o Swoje JAJO:) Sabcial fajnie ze sie juz przyzwyczailas do brzuchalka ale mysle ze juz tuz tuz i brzuchalek zniknie:) Pozdrwiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze teraz? misiaczkowa chyba musisz mi podpowiedziec ktory link mam skopiowac zeby byly widoczne moje albumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa, ale bryka:) śliczny wózeczek. poczwarka, jest album ze zdjęciami. A Twój maluszek!! Cudo po prostu:) Przecudnej urody (jakby to powiedział Bałtroczyk):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczwarka ale cudo ten Twój maluszek - taki do schrupania i kochania :):):) Umyłam okna, posprzątałam ide na spacer - kurcze ze mnie to jednak TWARDZIEL ;) Miłej soboty u nas piekna pogoda - odezwe się - na pewno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczkia :D Wesoło sie u nas zrobiło na topiku. Angela wszystko bedzie dobrze a brzusiu pewnie musi troszke bolec przeciez tam sie tyloe dzieje:D Sabcial z ciebie to naprawde twarda sztuka i jaka pracowita :D Super ze masz taką dobrą przemiane materii,a ty zawsze taką miałas? Asik ja ostatnio musze tez rano wstawac,bo samochodu nie mamy bo w naprawie i jutro mam do pracy na 7 ,bede czesac na komunie dziewczynke a ma włosy do pasa.W poniedziałek mam jazde na 8 ,wiec sie nie wyspie niestety😭 Witaj poczwarke ale supcio ze znów z nami jestes a Danielek śliczny tylko wytulic i wycałowac ale fajniutki i troszke ciałka ma ,chyba nie masz problemu z karmieniem?Jak moge zapytac to terz macie swój dom ,czy mieszkanie w bloku?Najwazniejsze ze macie wspólne gniazdko :D Misiaczkowa wózeczek super ,teraz tylko aby pogoda dopisała na spacerki. Lucyjka a co u ciebie?brzusio rosnie ?Przytyłas troszke? Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczynki:) Daniel juz na zdjęciu z USG miał pućki:) Ogólnie teraz nie jada jakos specjalnie duzo, raczej normalnie bym powiedziala, ale wychodzi na to że lubi zjesc bo jada nutramigen( strasznie niedobry i gorzki preparat mlekozastępczy) i nie przeszkadza mu jego smak:) Sabcial kurcze że też ci sie chccialo te okna myć:) jak ci brakło to u mnie są też do umycia:), no dobra nie będe taka i nie będe cieżarnej wykozystywać. Fryzello- mieszkamy w bloku, zdążyliśmy kupić zanim poszły w naszym mieście o 100% w górę jeśli chodzi o ceny:) teraz już by nam się to nie udalo. Gdzie jesteście pozostałe dziewczyneczki? pewnie na łonie naturyhihih:) wracac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Poczwarko, Danielek fajniutki! :D Sliczne te zdjecie wasze razem. A ty jestem bardzo ladna dziewczyna! Misiaczkowa, ale wypasiony wozek! :D I dla mniejszego dziecka sie nadaje i dla wiekszego. Bardzo pomyslowe :) Sabcial, czyzby symptom wicia gniazda? ;) Spratanie, mycie okien? Skad tyle energii? :) Ja dzisiaj dlugo jezdzilam za dywanem, ale wysprzedali taki co sobie wczesniej upatrzylam :O Potem tez sprzatalam i teraz moge isc.... spac! Ostatnie dni ide spac z kurami i wstaje 12 godzin pozniej :O Fryzello, to nawet w weekend pracujesz? Hehh, za moich czasow dziewczynki na komunie czesaly ich mamy, a nie fryzjerki ;) Ale sie porobilo ;) Brzusio rosnie i kg ruszyly w gore :P Spadam troche popracowac przy kompie zanim mi sie oczy zaczna kleic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc do Poczwarki, \"a ty JESTES bardzo ladna dziewczyna\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczwarka- ja niestety nie widzę żadnych zdjęć:-( Może jutro mi się uda. Sabcial- topikowa twardzielko, Bartusiowi jest u ciebie za dobrze:-) Misiaczkowa- niestety nie mogę powiedzieć tego o synku Poczwarki bo go nie zobaczyłam, ale za to powiem o tej spacerówce że jest przecudnej urody:-) Bardzo mi się podoba, też lubię takie kolory:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się 2 w 1 - kiedy napisze inaczej????????????????????? Wczoraj spróbowałam różnych sposobów - nawet tych najmilszych /seks/ - hihi. Dziś kończe 39 tydz. jutro zaczynam 40 tydz. i mysle a jestem o tym swięcie przekonana, że pojade na prowokacje tak jak to było przy córci :) Jade dzis pierwszy ra do szpitala w którym będę rodzić bo moja znajoma tam urodziła i jade ją odwiedzić - zobacze jak ta jest? MIłego dnia - napisze moze potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×