Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Asiu-po prostu mocno Cię ściskam ❤️ Trzymaj się słońce... Reniu, super że to może być dziewczynka :) Marzy mi się druga córeczka, żeby Lidka miała siostrzyczkę :) Cóż, czas pokaże ;) A ja dostałam pracę, w przedszkolu. Zaczynam od przyszłego poniedziałku. Boję się, jak cholera, ale spróbuję. Lidka ma zapalenie oskrzeli, oczywiście jest na antybiotyku. Ponoć, jakiś super dobry, Zinnat. Koszmar, jestem wymęczona, bo ciągle marudzi i stęka, ona jest zmęczona katarem, kaszlem, osłabiona bo nic prawie nie je. Pozdrówka wielkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniu, fajnie, że może druga babeczka będzie, jak patrze na moje dziewczynki... to właśnie tego Ci zyczę :) zauważyłam Twoje pytanie o wózki, jak znajdę chwilę odpiszę szerzej, a póki co, to zmierz, jaka jest szerokość Waszego podstawowego wózka, może udałoby się go przystosować jakoś do naszej nakładki/krzesełka z emmaljungi? wojtusia już prawie w tym nie wozimy, może akurat by się dało? bo to baaaaaaaaardzo wygodne :) misiacszkowa, do boju! asok ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny !! Wróciłam ! Nareszcie zaczyna się wiosna , czuję że znów powoli odnajduję w sobie siłę i radość życia ! Przepraszam że Was zaniedbywałam ale obiecuję że już nie dam się pokonać żadnej depresji itp Wieczorem zabiorę się za nadrabianie zaległości :) Asiku wyrazy współczucia z powodu odejścia Mamy :( ❤️ Bądź silna kochana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Naughty 👄 ciesze sie, ze do nas wrocilas. Reniu, to fajnie jesli bedzie znowu dziewuszka :) A myslicie juz nad imieniem? Misiaczkowa - gratki nowej pracy! Kiedy zaczynasz? A moze juz zaczelas? Jak wrazenia? Asik ❤️ mysle o tobie! Gruby Misiu, jak budowa domu? Kiedy bedziecie sie przeprowadzac? Fryzello, Genewo co u was? U nas po staremu. Byle do wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a doczytalam, teraz, Misiaczkowa, ze zaczynasz w poniedzialek. To ja trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście że o mnie pamiętacie:-) Naughty- cieszę się, że lepiej się czujesz i do nas wracasz:-) Misiaczkowa- gratuluję pracy! Reniol- druga córcia! Pięknie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Dominick
Witam Was dziewczyny! Trafiłam na ten temacik i bardzo mnie wciągnął;) Panuje tu miła atmosfera: gratulacje dla autorki za założenie oraz dla wszystkich piszących.. Tak porównując..wiele sie zmieniło przez te trzy lata...widać to po wypowiedziach...Stałyście się trochę inne kobitki..większość z tych starających na początku, teraz spełnia się w macierzyństwie... A moze by tak kontynuować tabeleczki, dla nowych dodać \"starania zimowe 2008/2009\"? Sama zaczynam myśleć o maleństwie;) Może nie powinnam się wtrącać, ale miło by było się poznać...;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Reniol Gratuluje drugiej córeczki ❤️ podziwiam Cie bedziesz miała w domciu dwoje rozrabiaków.A jak Ania ?spi w nocy ?ile wazy? jak reaguje na Twój brzuszek? Lucyjko co u Ciebie?pisałas ze więcej dzieci nie zamierzasz miec a to jest na 100 procent pewne?Jak Linka grzeczna?Spi w nocy? Misiaczkowa jak tam w pracy? trzymam za Ciebie kciuki. Asik jestem z Tobą ❤️ jak sobie radzisz? Anna Dominick super ze chcesz do nas dołaczyc trzeba koniecznie odnalezc nasz tabelke! A Ty masz maluszka czy sie starasz? Naughty pisz wiecej co u Ciebie ?jak sie czujesz?dalej jestes na diecie? Jak malutka sie rozwija? Misiu co u was jak wasze niunie?Domek super sie zapowiada :D Jagulka przeslij zdjecia maluszków. Genewo ❤️ U nas w domu szalenstwo Majka skonczyła roczek ,krzyczy wszedzie jej pełno ciągle trzeba ja zabawiac.W nocy budzi sie z płaczem i musez pare razy w nocy biegac dawac smoka i tulic główke i ja sie kiedys wyspie.Ostatnio moja mama pilnowała mała i chwila nieuwagi a Majka sie uderzyła i ma duzego guza a mam die przestraszyła ma wyrzuty sumienia i nie chce małej pilnowac boi sie i mam dylemat jak ja przekonac.Dobra zmykam mała z nocnika zabrac bo wiszczy.Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyjko
Czesc! Fryzelko, powiedz mamie, ze to przeciez wypadek, zapewne nie ostatni guz Majeczki i pod wasza opieka tez sie mogl przydarzyc. Buziaki dla Mai na roczek 👄. Wyslij nam zdjecia ! No ja sie rozminelam z powolaniem w macierzynstwie ;) wiec wiecej dzieci nie planuje. Jak by mi sie trafil jeszcze jeden taki egzemplarz marudny i kiepsko sypiajacy, to wariatkowo murowane :P :) A ty Fryzelko? Planujesz rodzenstwo dla Majeczki? Witam kolezanke Anie Dominick. Znalazlam baaaardzo stara tabelke i probuje uaktualnic :O Poprawiajcie dziewczyny! TABELKA I NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO........DC.........TERMIN @ Ania Dominick ?? TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO........TC.........TERMIN PORODU Reniol.........Renia......23......Katowice............. ... czerwiec? TABELKA III NICK.......IMIĘ .....WIEK ...MIASTO........WAGA.........PŁEĆ.....DATA kocica_26....Jola........26........Piła.......3200.....H UBERCIK..14.10 poczwarka....Marcia...28.....centrum...............Daniel....17.11.06 jagula..........Ilona......31.....ok.Żywca...3150....Jagodka..ok.10.11 -//- dziewczynka kicia 76........evelka....29/30.....BW..................Paulinka ....?????? -//- dziewczynka? misiaczkowa...Martuśka...24.....ZG.....2850....Lideczka. ...13.01.07 gruby miś....Katarzyna..32.....Pruszków...3030... Maciuś...30.04.07 sabcial.......Sabina........32....Śląsk........3700... Bartuś.....28.05.07 Lucyjka......Kasia....32......Norwegia.....2850 ..Linnea......11.10.07 Reniol.........Renia......23.....Katowice....4070...Ania ........29.11.07 Fryzella26....Donata......27......Białystok.....3090.... .. .....13.03.08 Naughty........Angela......23......Staffs............... ...Ola.....??? Asik25........Joanna......28...DolnyŚląsk.......25...... .26.11 ...Arek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA I NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO........DC.........TERMIN @ Ania Dominick ?? TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO........TC.........TERMIN PORODU Reniol.........Renia......23......Katowice............. ... czerwiec? TABELKA III NICK.......IMIĘ .....WIEK ...MIASTO........WAGA.........PŁEĆ.....DATA kocica_26....Jola........26........Piła.......3200.....H UBERCIK..14.10 poczwarka....Marcia...28.....centrum...............Danie l....17.11.06 jagula..........Ilona......31.....ok.Żywca...3150....Jag odka..ok.10.11 -//- dziewczynka kicia 76........evelka....29/30.....BW..................Paulinka ....?????? -//- dziewczynka? misiaczkowa...Martuśka...24.....ZG.....2850....Lideczka. ...13.01.07 gruby miś....Katarzyna..32.....Pruszków...3030... Maciuś...30.04.07 sabcial.......Sabina........32....Śląsk........3700... Bartuś.....28.05.07 Lucyjka......Kasia....32......Norwegia.....2850 ..Linnea......11.10.07 Reniol.........Renia......23.....Katowice....4070...Ania ........29.11.07 Fryzella26....Donata......27......Białystok.....3090.... .. .....13.03.08 Naughty........Angela......23......Staffs............... ...Ola.....??? Genewa........ Dorota.............................2800.... Kinga....6.11.08 Asik25........Joanna......28...DolnyŚląsk.......25...... Arek...21.11.08 Pozwolilam sobie Genewe wpisac ;) Mam nadzieje, ze nie ma nic przeciwko. 🌼 dla Angeli, bo zawsze bedziemy o niej pamietac i zawsze moze do nas wrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja super! Piekny usmiech i te niesamowicie blekitne oczy!! 👄 Fryzelko, a jak u Majeczki z alergia? Lepiej cos? Dalej pije pepti? Probowalas dac jej cos mlecznego? Ja ostatnio dalam troche jogurtu, ale na nozkach pojawila sie egzema (azs?), takie drobne czerwone krostki, szorstkie placki :( Szkoda, bo mala chetnie by jadla nabial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzelko-mam pytanie. Jak nauczyłaś Majkę siusiać na nocnik??? Chciałabym, żeby Ania też umiała, ale nie wiem czy to brak mojego refleksu czy po prostu nie wiem jak ją tego nauczyć, w każdym razie na razie wie, że na tym czymś się siada. Ale jak zaczyna robić kupę, to zanim ja do niej podejdę, to już jest po wszystkim no i nie wiem co z tym fantem zrobić. Muszę zmykać, później napiszę więcej, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lucyjko Majka ma nadal skaze i pije pepti niestety,próbowałam podawac jogurty ,nabiał ale taka skorupa jej sie zrobiła ze hej .Na ciałku juz wszystko zeszło ale na policzkach i na czole to jakas wysypka to skorupa ,raczej buzke ma szorstką.Majka tez uwielbia nabiał.Z rodzenstwem to u nas podobnie mała daje wycisk i zebym jescze teraz miała nastepne to by było bardzo ciezko ,mała chodzi za mnąkrok w krok nawet siku ze mna chodzi moze temu tak ładnie na nocnika siada.Reniolku ja sadzam juz ja długo ,daje zabawki siedze z nia mówi sii albo eeen i ona to lubi i mnie nasladuje.Daje jej duzo zabawek czesto sadzam i sie przyzwyczaiła.Reniol a jak ty ja szadzasz czesto? jak sie czujesz ?brzusio rosnie ?BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chetnie poslucham rad o nocnikowaniu :) Moja Linka usiadla raz i zrobila i na tym koniec. Potem dlugo nie chciala nawet sie zblizyc do nocnika, a teraz czasem usiadzie na 2 sekundy doslownie i wysadza gumowe kaczki i inne zabawki, ale sama nie robi. Przestala tez pokazywac, ze chce kupe. Z reszta tak jak u Reni, zanim bym doleciala do lazienki i zdjela ciuchy, to by bylo po wszystkim. A ja sie zapytam jak u was z myciem wlosow? Bo ja dlugo mialam spokoj, mala slicznie sie kladla w wanience albo dala sobie polac glowe kubkiem. A ostatnio krzyk, panika i histeria :( Boi sie, ze jej do oczu naleci :O A tak bym chciala ja do prysznica przyuczyc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo :D ktoś mnie wzywał na dywanik? :P :) Asiu moje kondolencje, bardzo mi przykro :( ❤️ Reniu GRATULACJE :D tak mi się ciepło na sercu zrobiło, że o mnie pamiętacie :) nie wiem, czy pamiętam swoje hasło... wiec z góry przepraszam, jeśli będę się czerwienić :P u mnie... praca lic w trakcie pisania, w lipcu obrona-BOJE SIE!!!😭 poza tym...nadal słomiana wdowa ze mnie :P ale namówiłam mężusia na studia... i być może od października zacznie :D więc za rok, może dwa ostanie przy żonie ;) a ja CHYBA wyląduję w Opolu na Biotechnologii :D jak dobrze pójdzie... co jeszcze...? mam za sobą pierwsze kroki w publikacjach :D jeśli będziecie miały ochotę poczytać moje wypociny, to są w listopadowym, grudniowym i lutowym wydaniu EKONATURA :) jeśli to nieskromnie zabrzmiało to wybaczcie :) chciałam się podzielić moimi radościami :) i co jeszcze...? udało mi się spełnić największe marzenie mojego męża :) odnalazłam Jego Ojca i rodzinę od strony Ojca :D zajęło mi to trochę, dużo emocji temu przedsięwzięciu towarzyszyło (nawet się nie spodziewałam się ile...) był ogromnie wzruszony ❤️ no i... zaczynam tak delikatnie myśleć o ponownych staraniach :) na razie bardzo sporadycznie i nieśmiało... ale zaczynam... cóż zegar tyka ;) tik tak ;) choć to będzie trudniejsze niż poprzednio bo... dawcy na miejscu brak :P to na dziś tyle :) buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela! Kope lat! ;) Milo, ze do nas zajrzalas, bo topik swieci pustkami. Trzymam kciuki za prace lic. i za studia :) Jestes niezmordowana! :) Cichutko licze, ze rozpoczniesz staranka i bedziesz nam relacjonowac postepy tu na topiku. A powiedz co ty porabialas na Wyspach? Wypatrzylam twoje zdjecie w Londynie na n-k. Misiaczkowa, jak w nowej pracy? Dzieciarnia w porzadku? Jak wrazenia? Reniu, jak sie czujesz? Jak urzadzicie sie teraz z dwoma maluszkami w mieszkaniu? Gruby Misiu ❤️ i przytulam mocno, bo podejrzalam na majowkach, ze twoje dzieciaczki chore :( U mnie tydzien pod znakiem dolka... finansowego :( Norweski ZUS odrzucil moje podanie o zasilek dla bezrobotnych. Samochod nam sie popsul. Odkurzacz sie popsul. Bida z nedza :( Jeszcze zadzwonilam do zlobka, do ktorego chce przeniesc Linke i mi babka powiedziala miedzy wierszami, ze nie mam na co liczyc 😭 Ide dziobac w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam was serdecznie i bardzo mi was brakuję, w przyszłym tyg. napiszę więcej. Angela- super że się odezwałaś. U mnie bardzo smutno. 3 tygodnie po Mamie umarł mój Brat... to zupełnie bez sensu... przyczyny do końca nie znamy, bo Tato odstąpił od sekcji, po prostu zasnął i się nie obudził, a jako przyczynę podano zatrzymanie akcji serca... Jakiś koszmar po prostu. Za to mój Synuś cudowny. Trzyma mnie przy życiu. W tą niedzielę go chrzcimy, bo ileż można to przekładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik, nie wiem, co napisać 🌻 straszne! tak lucyjko, jeden z najdłuższych tygodni w moim życiu: tydzień temu zaczęło się od wymiotów u wojtusia, następnego dnia doszła biegunka, wojtuś jest chudziutki, drobny, zaczął sie odwadniać, szpital, kroplówki... gdy krzyś był z wojtusiem w szpitalu, ja sama b. chora opiekowałam sie 3 chorych dzieci - macio rzygał jak kot, dziewczynki kaszel i gorączka... macio jest silny, długo walczyliśmy z jelitówką domowymi sposobami, aż doszło jeszcze zapalenie gardła i odmówił jedzenia i picia :( wysoka gorączka i wczoraj znów szpital :( pól godziny nie mogli założyć wenflonu, bo małemu z gorączki pękały żyły... wrócili o 4 nad ranem, ale jeszcze z maciem nie jest dobrze... jest taki ospały, apatyczny, wychudzony i smutny :( angelo, Ty potworze! DAWCY!!! potencjalnego tatusia, a nie dawcy :p widziałam Wasze zdjęcia na n-k fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, kochana, co za tragedia! Niech Arek bedzie twoim sloneczkiem w ten smutny czas. Trzymaj sie! Misiu, dzielna kobieto, tak mi szkoda ciebie i twoich dzieciaczkow. Pobyt w szpitalu chlopcow, to musialo byc dla was wszystkich ciezkie przezycie. To jeszcze takie maluszki i wymeczone choroba i kluciem raczek. Mysle o was i zycze szybkiego powrotu do zdrowia calej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z maciusiem dopiero dzis lepiej :) a ja nieskromnie chciałam się pochwalić - \"raport polka na diecie\" w najnowszym \"twoim stylu\" można obejrzeć na stronie internetowej ;) tylko nazwisko mi przekręcili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, buziak dla Maciusia, niech wraca szybko do zdrowia. No i duzy szacun dla ciebie! Czytalam Twoj Styl w necie. Fajny, szczery wywiad i zdjecie super! Prawdziwa modelka z ciebie! :) Tylko mogli cie obdarzyc mniejsza wiazka selera ;) Chyba ciezka byla jak diabli? A ja pieke ciasteczka owsiane - mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucyjko, ciężkie to było jak diabli! na drugi dzień miałam zakwasy w łapach, że hej! bo te zdjęcia, to nie trwały pięć minut ;) ale i tak chyba nogi nie przyzwyczajone do szpilek bolały bardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, co tam bol nog ;) Za to jakie seksowne w tych szpilkach ! :D Kochana, podziwiam cie bardzo, ze mimio 4 dzieciaczkow dajesz rade jeszcze zorganizaowac sobie trening i dbasz o diete! Jestes niezwykla! A figurke masz swietna, chyba juz nie potrzebujesz sie glodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooł reaktywacja :D Najs :D :D Witaj Angelo 👄 I jaka dobra wiadomość :D Ja bym chętnie poczytała, ale u nas tego nie dostanę...chyba,że mi ktoś wyśle ;) W pracy dobrze, faktycznie dobrze mi zrobiło pójście do niej. Odżyłam, zmieniam się, fizycznie i psychicznie. Na razie jestem dość nerwowa i delikatnie mówiąc agresywna, ale potem mi minie, jak się mój stan psychiczny ustabilizuje ;) W każdym razie rosnę w siłę ;) Dzieci fajne, jest ich dość dużo, ale już wiedzą, że z panią Martą nie ma co dyskutować ;) Staram się je zaciekawiać, bawić i uczyć, mają duże deficyty, więc jest co robić :) I ciągle ktoś dzwoni ze szkół, a to zastępstwo a to coś tam, jak szukałam to nie było, a jak mam to proszę bardzo ;) Lucyjko, to faktycznie kiepsko, a czemu odrzucili? To oni tak mogą, nie przysługuje ci się zasiłek tak jak w Polsce? Nam też odkurzacz padł ;) Kupimy coś w maju, bo w kwietniu będę chrzestną i kasa pójdzie na maluszka ;) Współczuję z tym żłobkiem :( Może jednak warto walczyć dalej, a nóż się uda ;) Asiu, co tam u Ciebie? Gruby misiu, już lecę na tę stronkę o tobie :D PS. Mam pytanie, czy Sabcial to ta S.Ł ?? Bo bym ją zaprosiła, raz wlazłam i jak dobrze pamiętam to ona, ale nie mam pewności :) Witaj Anno, zapraszamy do naszego grona :) A ja mam niu oprawki, jak mi pamięć dopisze to lukajcie na n-k, tam wstawię fotkę ;) Lecę pooglądać te co są na forum :) Co do nocnikowania, to ja zaczęłam od roczku,ale nocnik do zabawy, potem od 18-miesiaca jakieś tam siku-kupka a od 2 urodzin, powiedziałam papa pieluszką są fuj i po tygodniu nie było problemu. Wiele dziewczyn, które znam ze styczniówek tak robiło, po prostu dziecko rozumiało, potrafiło nie sikać przez jakiś czas, nawet zawołać i nauka poszła gładko ;) U nas się sprawdziło. W tygodniu do spania mogłabym nie zakładać pieluszki (zakładam tylko na noc), bo wstaje wcześnie i jest sucha, ale wystarczy, że pośpi pół godzinki dłużej i już siknie. Nie za bardzo wiem co z tym fantem ;) Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o pieluchy, nie doradzam... u nas, to zawsze było późńo, za to całościowo - bez moczenia w nocy ;) wzięłam sobie do głowy, że lepiej nauczyć dziecko chce mi sie siusiu -> szukam nocnika, niz widzę nocnik -> trzeba zrobic siuiu ;) macio jeszcze w pampkach, niebawem spróbujemy to zmienić, ale nic na siłę tak sabcial to s ł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ;) Właśnie się obudziała i chciała sisi ;) Muszę kupić te podkłady, to wtedy zrezygnuję z pieluch całkiem. Zaprosiłam S. ;) A fota świetna!!!!!!! Metamorfoza na całego!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki tylko na chwilkę na piszę więcej OBIECUJE :) Misu kupiłam Twój Styl - jak Ty to robisz wyglądasz i jesteś wyjątkowa - ŁAŁ :):):) Martusiu sabcial to ta S.Ł - zresztą już przyjęłam Twoje zaproszenie i nie tylko Twoje genewy też pozdrawiam i miło WAS zobaczyć na zdjęciach. pozdrawiam gorąco wszystkich ASIU nie wiem co napisać - straszne to życie /wiem, ze jesteś SILNA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×