Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

No Julk_a- trzymam kciuki, żeby @ nie nadejszła:-) Tuptim- uaktualnij tabelkę! Dziękuję za takie miłe powitania po parodniowej nieobecności:-) Bardzo mi miło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, ty jestes dwa dni po terminie!!!!!!!!!! Robiłas test ? Trzymam kciuki kochana!!!!!!!!!!!!! A jak temperatura? Jejuuu ciii nie zapeszam :D hihihi mam nadzieję, że ci się udało!!!! Pisz jak zrobisz test :) Pozdrawiam serdecznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a-masz zazwyczaj regularne???Pamiętaj że duphaston reguluje cykle,więc może jednak???Testuj i daj znać co i jak:) Tuptim-odezwij się,no i cała reszta. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, reniol, mam nadzieję, że świąteczne smutki już poza Tobą, misiczkowa, przeczytałam to, co napisałaś jeszcze przed świętami, chyba jest tak jak napisałam Ci kiedyś: Bóg zamyka drzwi, ale otwiera okno... julk_a, pierunie jeden! zrobiłabyś test!!! Jednym słowem: pozdrowienia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć genewo :D Miło cię widzieć :) Tak genewo, zamknął drzwi i otworzył mi okno, więc skorzytałam i weszłam......dziekuję ci..👄 No własnie, dziewwczątka raz raz wpisywac się, koniec świątecznego lenistwa :D Tylko studenci jeszcze odpoczywają :) Teoretyczbie oczywiście, bo dzis się niektórzy biorą za czytanie :) Ide myc włosy....uwielbiam się koąpać, moge to robić nawet 50 razy dziennie, a najbardziej lubie mys włosy i teraz mam problem, bo zacełam je myć codziennie i tak mi się strasznie porzetłuszcają nastepnego dnia, że masakra. Poleci mi kóras jakis specyfik??? Bo sie zamęczę....ide myć :) chlup chlup, biorę moje kaczusie i stateczek i będe się pluskać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie halo po świętach!!!!!!! Dzięki Asik za pamięć :) Uzupełniam tabelkę bez dat, bo zawieszam staranka :) więc nie ma sensu się wpisywać. Zacznę znowu gdzieś tak w czerwcu :) A póki co pokibicuje wam wszystkim!!! Julka testuj!!! Normalnie takie wielgachne kciuki trzymam!!! NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ misiaczkowa....Martuśka....24....ZielonaGóra.........4........19-20.04 julk_a............Sylwia......31......Szczecin............3.............16.04 Asik25...........Joanna......26......DolnyŚląsk........8...............06.05 Klaudyna74.....Klaudia......32......Radom..............3.............09.02 misia23..........Dominika...23.......Poznan................1..........15.02 reniol............Renia........22...... Katowice............5.............9.05 angela32........Pati.........32.......DolnyŚląsk.........2.............04.05 kicia 76.........evelka.....29/30.....BW.................4.............05.03 tuptim..........gosia........32......wroc............staranka zawieszone TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........................?.......... jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca...................ok.06.11. poczwarka....Marcia...27.......centrum.....................Grudzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dzięki, że wierzycie, tyle że to wszystko spowodowane jest duphastonem. W czasie brania dostałam plamienia, które później przeszło w krwawienie (a może to cały czas było plamienie?), a w ulotce było napisane że mogą wystąpić krwawienia miesiączkowe lub plamienia. W niedzielę wziełam ostatnią tabletkę, a dziś czuję takie objawy jak na @, więc ja nie wiem czego mogę się spodziewać. A temp. nie mierzę już od tego cyklu. Wiecie, i wcale nie spieszy mi się do testowania bo wiem, że przez duphaston cykl mi chyba zwariował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka ty sie nie zapieraj, biegnij po test, bo to wcale nie musi byc przez duphaston :D Co szkodzi sprawdzić ?? :D A nuż widelec ;) Ale mnie trzepie po kawie, wiedziałam, żeby nie pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa ja nie mam regularnych cykli, a duphaston miał i to uregulować. I martwię się tym wcześniejszym krwawieniem:( Poczekam co przyniosą następne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko to tylko żarty, wiesz fajnie by było :D A masz jakieś obajwy?? Bolące cyce,sikanie czy cóś? Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że byłoby fajnie:D Piersi trochę mniej bolą i coś w brzuchu odczuwam i to tyle. Sikania nie mam częstego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello-witajcie poświętne kobity:) julk_a-trzymam kciuki:) tuptim,bądź z nami,trzymaj kciuki i przygotowuj się psychicznie na dalszą walkę:) genewa-smutki już minęły,wprawdzie babcia znów zaczyna marudziź i byćp rzykra,ale postanowiłam nie zwracać uwagi,nie jest to łatwe,ale może przynajmniej uniknę konfliktów zbrojnych... misiaczkowa-też mam bardzo przetłuszczające się włosy + niestety powracający co jakiś czas łupież,mimo ciągłego stosowania head&shoulders,więc jak ktoś ma dobry sposób i na to i na to-proszę o pomoc. uciekam do roboty,fajnie,że jesteście🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch mnie zaczyna boleć, ale tylko z lewej strony, to pewnie ona, czai się by zaatakowac nagle kiedy będę spała i nie będę mogła się obronić 😠 Cyce dalej bolą, szyjka twarda....nie chcę jej i koniec. Dzis na moje podówrko przyfruneły dwa gołąbki, myślałam że to zwiastunki szczęscia, ale nie to tylko ptasiory---do dupy z tym wszystkim!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa-nie daj się!!!!!!ptasiory jak ptasiory,kiedyś musi się udać!!! cholera,to nie może być niemożliwe.Wczoraj doszłam do wniosku że ktoś nas wszystkie zrobił w cholerne jajo,albo jak ktoś woli-w bambuko.Bo kto powiedział,że dziecko można począć przez współżycie sexualne???Kto,pytam się???!!!Nieprawda-gdyby tak było,już dawno wszystkie byłybyśmy w ciąży.Po prostu-to głupia plotka a my dałyśmy się nabrać.Dzieci na pewno powstają wskutek jakiegoś innego działania,trzeba tylko wyczaić jakiego......... Dobra,powrót na ziemię🌼 przed chwilą była msza za moją zmarłą mamę,kurcze-może ona tam na górze coś wyprosi,bo już na prawdę tracę cierpliwość.... a teraz idę do kuchni,mam wenę na jakąś fajną sałatkę z kurą,serem i czymś tam jeszcze...mnam.A na wieczór planuję miły,baaardzo miły ...seksik....❤️ pozdrawiam was gorąco-jak która odkryje co zrobić żeby począć dziecko-od razu piszcie,bo to jak do tej pory dla mnie nieodkryta tajemnica...może trzeba zacząć chodzić tyłem albo co.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhyhyhy-bo ja już nie wiem czy śmiać się czy płakać....niby dopiero 5 cykli,niby nie ma się czym przejmować....sratatatata....... ale,ale-nie popadamy w dołek,trzymamy się bo jesteśmy dzielne,płodne kobiety!!!!!!:)!!!!!!! uciekam do kurczaka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniol ja znowu się dzis wściekłam, bo patrzcie, nawet zwierzaki mają lepiej od nas!!! Bo doskonale wiedza kiedy mają zajśc w ciążę, mają cieczki, wydzielają feromony a my co??? Badamy, mierzymy, macamy się, obserwujemy cyce, łykamy jakies tablety, badania....qurwa natura zrobiła nas na szaro!!!!!!!!!!!!!!!Jaja sobie jakieś z nas robi!!! Ja wierze w magiczny przycisk w pochwie ;) Przekuję info od Angeli, że aktualnie zawiesza starania ale bedzie sobie tu z nami gadać. Jak by co to sama wyjasni co i jak, bo ja mam tylko wprowdzaić zmiany w tabelce :) NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ misiaczkowa....Martuśka....24....ZielonaGóra.........4........19-20.04 julk_a............Sylwia......31......Szczecin............3.............16.04 Asik25...........Joanna......26......DolnyŚląsk........8...............06.05 Klaudyna74.....Klaudia......32......Radom..............3.............09.02 misia23..........Dominika...23.......Poznan................1..........15.02 reniol............Renia........22...... Katowice............5.............9.05 angela32........Pati.........32.......DolnyŚląsk....staranka zawieszone kicia 76.........evelka.....29/30.....BW.................4.............05.03 tuptim..........gosia........32......wroc............staranka zawieszone TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........................?.......... jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca...................ok.06.11. poczwarka....Marcia...27.......centrum.....................Grudzien? Moc całusków!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- jesteście niesamowite:-) Angela- dawno się nie odzywałaś, co się dzieję? Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Zgadzam się z genewą, dziewczyny jesteście niesamowite hihi. Super to napisałyście:D Może jednak dzieci znajduje się w kapuście:P Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie :) Tak te posty to efekt zaawansowanej desperacji i wściekłości ;) U mnie cisza,brzuch nie boli, cyce dalej spuchnięte i lekko bolą, tempka w normie, zobaczymyyy. Życzę miłego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik ja na bieżąco testuje, ale negatywne testy mi wychodzą, dzis mi się wydawało, że widzę bladziuchna kreseczkę, ale to pewnie złudzienie optyczne albo wybraźnia mi działa na wysokich obrotach ;) Jutro też testuje :D Własnie julka, a ty kiedy testujesz ? Nooo zatestuj ;) buźki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee ja nie testuję, misiaczkowa Ty testuj:) bo ja pokręcona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa, jak znajdziesz ten cudowny przycisk, to nie zapomnij nam o tym powiedzieć. Jak go znajdziesz, to Nobla Ci przyznamy. A co!!! Mamy gest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa juz szukam ;) tylko od czego by tu zacząć ;) Jak dozucisz wycieczkę do Egiptu to poszukam nawet w uchu ;) Julkaaaa nooo, na trzy nasikamy na testy.......dobraaa?? Julka no nie daj się prosić ;) Jeden dobry siusiek i po krzyku ;) bueheheh ale mam głupawkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa, fajna ta Twoja głupawka. Za chwilę będziemy tu mieć wspólnotę sikaczy:) A może być wycieczka do Rzymu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼cześć w ten pięklny,słoneczny,cieplutki dzioneczek:)🌼 🌼miisaczkowa-szudaj,o żadnym zakamarku nie zapomnij!Mąż może pomagać:)🌼 🌼no i dziewczyny-testujcie!!!misiaczkowa-może ta bladziuchna kreseczka to było coś ważnego...bardzo Ci życzę tego,julk_a-na co czekasz???🌼 🌼My byliśmy na spacerze w pobliskim lesie,teraz mam zamiar pisać CV i zacząć szukać roboty w jakiejś szkole-może potrzebują nauczycieli...🌼 🌼Nie wiem wogóle jak się przeprowadza takie rozmowy,przychodzę i mówię;dzień dobry,chcę tu pracować???Czy co...matko,ale ja niedoświadczona jestem.....poczekamy,zobaczymy.🌼 🌼No i trzeba pisać pracę,a idzie jak po grudzie-wczoraj cały dzień i pół strony:( będzie ciężko...🌼 🌼nic to-u mnie koło 12 chyba dnia cyklu,przytulańska na razie spokojne,spontaniczne,a może plemniczki będą na tyle silne,że wytrzymają parę dni i jakiś z nich w końcu pożytek będzie...znów mam wielką nadzieję...❤️ 🌼uciekam,poszukam jakichś wzorów CV,pogadam ze znajomymi.🌼 🌼Miłego dnia życzę🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×