Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Genewa no ostatecznie do Rzymu ;) Nie byłam ani tu ani tu, dobra umowa stoi ;) Przeszukałam już całe ciało, zostały mi dziury i dziureczki ;) Reniol mówi, że mąz może pomagać ;) Już ja wiem jak by się ta pomoc skończyła ;) Naturalną lapoaroskopią ;) Powodzenia w szukaniu pracy reniol :) Juleczka, ja dzis rano testowalam, nioc nowego mam negatywa, jak pisłam wyżej wydawało mi się, że jest blada kreseczka, ale totylko złudzenie :) Do boju kochana, test ciążowy w dłoń!!!!! Jeszcze nie przylazła @, cyce bolą nadal, więc mam nadzieję, zapewne płonną, ale zawsze to coś. Nadzieja umiera ostatnia :) Już nie masz wykrętów ;) Czekam z nieciepliwością na twój okrzyk radości :D Już ci się 3 dni spóźnia, nie ma na co czekać.... :D Buziolki przesyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam w Rzymie w ubiegłym roku i dlatego polecam. Cudnie było!!! misiaczkowa, nie ustawaj w poszukiwaniach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra---ja na razie to nic nie znalazlam, ale tak łatwo nie odpuszczę ;) Yuuuhhuuuuu przyciuskuuuu, gdzie jesteś, pstryk pstryk pstryk......qurrr....mamusia już po ciebie idzie.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 oj dziewczyny,jedno co mogę wam napisać,a właściwie namalować:❤️ genewa-dzięki za adres,już tam włażę misiaczkowa-a może to nie tak;może w tą dziurkę trzeba wsadzić list polecający od męża i dołączyć uprzejmą prośbę o zapłodnienie...Tylko kto to tam przeczyta...niezłą mamy łamigłówkę... spadam sobie do pisania,nie wykręcę się a czas nieubłaganie mija,wręcz leci... Pozdrawiam serdecznie 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniol, zapomiałaś jeszcze o pieczątkach, aby wszystko miało swoją moc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa jak Cię znam, to zapewne jutro zatestujesz by sprawdzić czy nie miałaś omamów co do tej bledej kreseczki:) czyli ja ciągle po Tobie będę sprwdzać:) Ogłaszam, że nie testuję. Nie wiem co się dzieje w moim organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podziwiam Cię za stalowe nerwy, ja chyba nie dałabym rady tyle czekać. A jakieś inne objawy masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i spadłysmy na druga stronkę ;) Juleczka to prawdziwy twardziel forumowy ;) nie to tylko żarty, samo się okaże, jak zacznie rosnąć brzuch ;) Spaliłam zupe, nie da się zjeść....to jest dopiero mistrzostwo świata w gotowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę jeszcze testować bo to niemożliwe żebym zaszła. Jedynie boli mnie brzuch, piersi czuję jak je dotknę (są twarde) i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczka a czemu piszesz, że nie możliwe żebyś zaszła w tym miesiącu. Jak były przytulanki to wszystko się mogło stać :) Ja tam trzymam kciukaski za ciebie i już !!! :D Pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a, nie trzymaj nas w takiej niepewności!!! Jak to niemożliwe, żebyś zaszła? misiaczkowa, a co się stało z Twoją zupką. Jak jesteś głodna, to zapraszam do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj genewo ty się dobrze zastanów czy chcesz mnie nakarmić, bo ja jem za 4 ;) No bo ona się gotowała a ja poszłam na górę na chwilke na neta i wtedy to się stało, w całym domu smierdzi przypalonym białym barszczem, fuuuuuuu 😡 Juleczka wie co robi :) Dziewczyny mam prośbę,neich mi któraś powie, jaka powinna byc szyjka macicy we wczesnej ciąży. Bo ja oszaleje, raz mam wysoko a raz nisko. Czy szyjka wędruje sobie w ciągu dnia? Czy jest cały dzien taka sama? Matko już nie mam siły szukać informacji. chyba napiszę do trenera npr, to może coś mi się rozjaśni :) OOO poczwarka witak kochana :) Jak tam się czujesz?? Wpisz w tabelkę sówj tydzien ciąży :) Jak badanka?? Pisz kobito bo ciekwa jestem :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) piszę-idzie powoli i w wielkich mękach....straszne........ misiaczkowa-nie mam pojęcia jaka powinna być szyjka,ale powiedz,czy takie badanie jest łatwe i czy te zmiany są łatwe do zinterpretowania i czy łatwo to wszystko wyczuć?? zaczynam się obawiać obrony,stresuję się kurcze........:( ok,uciekam do roboty,od tego kompa oczy mi zaraz wyskoczą..... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EE to już leze genewo ;) Juleczka ja dopiero raczkuje, ale umiem juz odróznić wysoką od niskiej ale to nie jest takie proste, niestety. Trzeb pamietac o dokładnym myciu rąk i paznokci, nie boli nic. wysoka---jak sie nie da dotknąć końcówki niska----jak normalnie bez wysiłku dotykasz końcówki Nie umiem odróżnić twardej od miękkiej i zamknietej od otwartej. Zawsze mi się wydaje, że mam otwartą i twardą. Ale ponoć tego się uczy kilka miesięcy. A pytam bo wczoraj miałam bardzo wysoko a teraz mam nisko. Pewnie nadchodzi smok. Nie nie nie nie zgadzam się, na to :) Ja tez musze pisać i pouczyć się ździebko, ale tak mi się nie chce, może później :) Mam jeszcze dużo czasu, do poniedzaiłku zdążę...wiem wiem nie zdążę :) Ide bo już głupoty wypisuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki tu spokój na na na.....poczytałam troszkę, móżdżek zaczął pracować :) Milusie uczucie :) Z całych śił powstrzymuje się od zdołowania i płaczu....uda mi się, udaa.... Ale jestem twardzielem....jak przyjdzie....zniosę to po męsku...wbije sobie miecz w brzuch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa, trzymaj się. Co mogłaś to już zrobiłaś, teraz pozostaje tylko czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa, w rodzinie misiów trzeba sobie pomagać, podrzuć proszę :) jakąś \"linkę\", której można by się chwycić, szukając informacji o samobadaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby misiu, ja czerpię informacje z strony www.starania.pl Tam jest forum tez i na nim można zadać pytania instruktorowi npr :) A na ogół to google i stronki o npr : www.npr.pl www.npr.prolife.pl http://www.forum.starania.pl/portal.php tu od razu mozna sobie poczytać, ale żeby pogadać z trenerem to trzeba się zarejestrować. http://www.forum.starania.pl/viewtopic.php?p=38142&highlight=#38142 tu są wpisy trenera, martuska to ja :D Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje genewo, nie będe zawodziła...jestem dzielna i bedzie dobrze...w końcu się uda...babcia zamęcza Tego Na Górze prośbami to może da mi jakąś duszyczkę, żebyśmy się juz odczepiły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam
czy sprawdza wam się elektryczna niania? Jesli nazywa się to inaczej to chodzi mi o glośniki przez które słychać jak dziecko w innym pokoju czy dalej budzi się. Mnie interesuje zastosowanie tego gdy dziecko będzie w ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello................... wróciłam............zaraz mężuś przyjedzie na kolacyjkę,to będę szybko uciekać:) misiaczkowa-życzę Ci jak najmniej nerwowego czekania,choć wiem że to najgorszy czas w całych tych staraniach,no może zeraz po przyjściu krwawej cholery...ale wierzę w Ciebie,będzie dobrze:) ok,uciekam do garów,pozdrawiam i nieprzyjścia @ życzę nam wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki reniol za wsparcie :) Coś mnie zaczyna pobolewać brzuch.. za parę godzin się okaże, czy w ta czy wewtą..... do mam----tu jest nie wiele mam :) Ale poczekaj ktos może odpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ci dziekuje misiczkowa, przepraszam, ze tak pisze bezskladnie jedna reka, ale na drugiej synek. jak zasnie, sie odezwe. dzieki i dwoch kresek zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy gruby misiu :) Zapraszam częściej :) Jak znajde jakąś ciekawą stronke to dam znać :) Bo na bieżąco szukam. A synek ile ma?? A jak na imię mu daliście?? Proszę się pochwalić :) Brzusio daje znać, wzięłam dwie no-spy, nie boli jakoś bardzo ale ze wzgledu na moje naciągniete wiązadła wolę nieco pomóc mojej biednej macicy ;) Dobranoc kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×