Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Rutkowski masz rację że naszej Reni należą się życzenia, więc i ja się dołączam do nich po swojemu Reni tyś kobietą wielką Tyś matką założycielką Tego topiku, co z forum nie znika Ale przyciąga tych co chcą klikać Więc dziś ci składamy serdeczne życzenia Bądź zawsze i nigdy się nie zmieniaj Jak matka pochwal nas czasem Lecz jak trzeba upomnij basem 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry za prostotę tego wierszyka mini ale to tak z serca na poczekaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany. Dziewczyny - ja wprawdzie jestem Biała a powinnam być Czerwona. Ze wstydu !!!! No bo macie racje. Przecież Re-ni jest naszą Kochaną Mateczką Wielka !!!! Re-ni bukiet kwiatów dla Ciebie (ale ci przyślę jak córcia wróci bo coś mi się nie chce wkleić). Witajcie Toogra i Rutkowski - jak tam Święto ?? Ja się uśmiałam. Córcia zbiera filiżanki. I ja dzisiaj od niej dostałam przepiękną fikuśną fliżaneczkę w kształcie dzwoneczka ze spodeczkiem, do tego przez nią ułożony wierszyk i życzenia kończące się zdaniem: ale mamo wiesz tą filiżaneczkę będziesz mi pożyczać dobrze ??? No czy nie jest bombowa ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taki mały przerywnik, tylko UWAGA!!!! miejscami bardzo niecenzuralny. PAMIĘTNIK SZCZĘŚLIWEGO CZŁOWIEKA 12SIERPNIA Przeprowadziliśmy się do naszego nowego domku,Boże!!! jak tu pięknie.Drzewawokół wyglądają tak majestatycznie. wprost nie mogę się doczekać kiedy pokryją się śniegiem. 14 PAZDZIERNIKA Beskidy sa najpiękniejszym miejscem na ziemi!Wszystkie liście zmieniły kolory -tonacje pomarańczowe i czerwone.Pojechałem na przejażdżkę po okolicyi zobaczylem kilka jeleni.Jakie wspaniałe!Jestem pewien że to najpiękniejsze zwierzęta na ziemi. Tutaj jest jak w raju.Boże jak mi się tu podoba. 11 LISTOPADA Wkrótce zaczyna się sezon polowań.Nie mogę sobie wyobrazić jak ktoś może chcieć zabićcoś tak wspaniałego jak jeleń.Mam nadzieję że wreszcie spadnie śnieg. 2 GRUDNIA Ostatniej nocy wreszcie spadł śnieg.Obudziłem się i wszystko było przykryte białą kołdrą. Widok jak z pocztówki bożonarodzeniowej. Wyszliśmy na zewnątrz, odgarnęliśmy śnieg ze schodów i odśnieżyliśmy drogę dojazdową.Zrobiliśmy sobie świetną bitwę śnieżną(wygrałem), ale przyjechał pług śnieżny, zasypał to co odśnieżyliśmy i znowu musieliśmy odśnieżać drogę dojazdowa. KOCHAM BESKIBY!!!!! 12 GRUDNIA Zeszłej nocy znowu spadł śnieg.Pług śnieżny znowu potórzył dowcip z drogą dojazdowa. Poprostu kocham to miejsce 19 GRUDNIA Kolejny śnieg spadł tej nocy.Ze względu na nieprzejezdną drogę dojazdową nie dojechałem do pracy.Jestem kompletnie wykończony odśnieżaniem. Pieprzony pług śnieżny. 22 GRUDNIA Zeszłej nocy napadało jeszcze więcej tych białych gówien. Całe dłonie mam w pęcherzach od łopaty.Jestem przekonany, że pług śnieżny czeka tuż za rogiem, dopóki nie odśnieżę drogi dojazdowej. Skurwysyn! 25 GRUDNIA Wesołych pier..... świąt! Jeszcze więcej gównianego śniegu.Jak wpadnie mi w ręce ten skur.... od pługu śnieżnego...przysięgam-zabiję. Nie rozumiem, dlaczego nie posypią drogi solą, żeby rozpuściła to gówno. 27 GRUDNIA Znowu to białe kurestwo spadło w nocy.Przez trzy dni nie wytknąłem nosa, z wyjątkiem odśnieżania drogidojazdowej za każdym razem, kiedyprzejechał pług. Nigdzie nie mogę dojechać.Samochód jest pogrzebany pod górą białego gówna.Meteorolog znowu zapowiadał 25 centymetrów tej nocy.Możecie sobie wyobrazić ile to oznacza łopat pełnych śniegu? 28 GRUDNIA Meteorolog się mylił!Tym razem napadało 85 centymetrów tego białego kurestwa.Teraz to nie odtaje nawet do lata.Pług śnieżny ugrzązł w zaspie, a ten h.. przyszedł pożyczyć odemnie łopatę! Powiedziałem mu że 6 już połamałem, kiedy odgarniałem to gówno z mojejdrogi dojazdowej, a potem ostatnią rozpier.... o jego zakuty łep. 4 STYCZNIA Wreszcie wydostałem się z domu .Pojechałem do sklepu kupić coś do jedzeniai i kiedy wracałem, pod samochód wpadł mi pier....jeleń i całkiem mi go rozjebał. Narobiłszkód na 3 tysiące.Powinni powystrzelać te skur.. jelenie.Że też myśliwi nie rozwalili wszystkich w sezonie!!! 3 MAJA Zawiozłem samochód do warsztatu w mieście. Nie uwierzycie jak zardzewiał od tej jebanej soli, którą posypują drogi. 18 MAJA Przeprowadziłem się z powrotem do miasta. Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś, kto ma odrobinę zdrowego rozsądku, może mieszkać na jakimś zadupiu w Beskidach!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka za wczasu poproszęo autograf bo jak Ty w końcu zostaniesz sławną poetką to się mogę nie dopchać(aczkolwiek siłę przebicia podobno mam sporą).Umnie święto upłyneło na pakowaniu dziatwy i ciągły pytaniu-\'\'mamo czy to już napewno wszystko??, a jak coś zapomnę?\'\'. Mój synuś jutro wyjeżdża na weekend do Ostrawy na jakię zawody, a córcia jedzie na rajd w góry, więc...... dzieci nie ma chata wolna....., no może nie całkiem wolna bo zostaje jeszcze \'\'zadymiara\'\', czyli moje najmłodsze szczęście.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi. Rutkowski - i dlatego ja wolę moje M-3 od domku który jest moją sola w oku. Pomijając juz fakty oczywiste, że sama muszę wszystko robić z odśnieżaniem włacznie to jeszcze przez całe lato muszę się bronić przed najazdami dalszej rodziny \"no bo w takim domku masz dużo miejsca i zieleń wkoło a my nie mamy co z dziećmi zrobić w wakacje \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z tego co pamiętam było podobnie,a że byłam najmłodsza, to bracia albo dla św. spokoju mi odpuszczali, albo dostawałam taki wycisk, że dłuuugo znowu byłam grzeczna.Kiedyś,miałam może3,4 latka podeszłam do brata z propozycją\'\'buzi na zgodę\'\', a kiedy On już się schylił, to dostał przez głowę rondelkiem, który miałam schowany za plecami.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobreee. Ja też byłam \"straszna zaraza\" (określenie rodzeństwa). Wszędzie wlazłam, wszystko musiałam zobaczyć. Stale miałam podrapane kolana i siniaki na całym ciele. Ale o dziwo roweru się bałam. A ponieważ w dzieciństwie byłam bardzo chorowita i straszny niejadek- wszystko mi uchodziło. Moi rodzice nigdy w życiu nie uderzyli żadnego dziecka, ja nawet nie wiem co to jest klaps !!! Moja córka dostała ode mnie klapsa tylko raz ale musiałam. Miała 6 latek, wyrwała mi się prosto na ulicę pod samochód. Na szczęście zdążył wychamować. Ja najpier ją przytuliłam, potem obejrzałam czy cała a potem klapa w pupę. Ryczałysmy potem obie z godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie to raczej papież. A Kropka żegna synów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanka - co Ty tak zza węgła. Przecież my nie gryziemy. Wejdź prosimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski nie dworuj sobie ze mnie ...ja z gory przeprosiłam za grafomaństwo. To wynikło z potrzeby chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok\' ja już też udaję się na wcześniej upatrzoną pozycję-do mojego kochanego łózia.papatki, dobranoc,aha sorry-Malisanka witaj i pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOP HOP !!!, POBUDKA !!! - WSTAWĆ SZKODA DNIA A to WAS zaskoczyłam, dziś ja ranny ptaszek,choć mało spałam czuję się świetnie Oo jak to dobrze tak rano wstać, u mnie piękny poranek, zdążyłam juz wypić kawkę. MIŁEGO I POGODNEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Asia - jak sie masz, dawno Cię u nas nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również Was witam gorąco, choć na dworze deszcz. Zimny mamy maj, może czerwiec będzie cieplejszy. Coś mój organizm nie chce przyjąć do wiadomości, ze od rana ma być sprawny i dalej sobie smacznie śpi. Jak kawa nie pomoże to będziemy razem spać na biurku. Ale będzie ubaw jak prezes zobaczy hi hi - juz sobie wyobrazam jego zdziwiona minę. A wiecie, że on się teraz częściej uśmiecha. Przy bliższym spotkaniu okazuje się, że to jest bardzo wartościowy i mądry człowiek. I wybitny specjalista. Córcia wczoraj dostała dwie propozycje bardzo atrakcyjnej pracy i ma dylemat co wybrać. Daj Panie wszystkim młodym tylko tajie dylematy. Miłego dnia Kochani. Idę się cucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni a ja do Twojej kawy dokładam kruche ciasteczka i torcik czekolaowy z wczorajszego święta. I takie śmieszne cukiereczki, które po rozgryzieniu szczypią w podniebienie. Jak mi córcia dała pierwszego to ja z przerażenia go wyplułam bo coś mi wybuchło w buzi. Uczucie niesamowite!!! Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Was witam . Od kilku godzin już nie śpię...żegnałam się z dziećmi.Zasnąć nie mogłam, więc wzięłam do ręki album ze zdięciami i wspominałam. Serce mi teraz krwawi i ryczę jak ostatni smarkacz.Jeden wniosek sam mi sie nasuwa...życie jest w duzym stopniu nieprzewidywalne i tak ciężko je okiełznać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasmęciłam od rana...wybaczcie te moje chwile słabości, więc coś na poprawe nastroju Naklejki na produktach Jeżeli nie wierzycie, ze ludzkości grozi zagłada przez głupotę, to macie tu kilka przykładów naklejek ostrzegawczych z rożnych produktów: 1.Na suszarce do włosów f-my Sears: \"Nie używać podczas snu.\" (ale przecież tylko wtedy to robie) 2.Na woreczku Fritos: \"Możesz być zwycięzca! Udział w konkursie nie wymaga zakupu. Szczegóły wewnątrz.\" (najwyraźniej oferta skierowana do złodziei sklepowych). 3.Na pudelku zupy Dial: \"Sposób użycia: jak zwykła zupę.\" (poważnie?!) 4.Na niektórych mrożonkach firmy Swanson: \"Zalecany sposób przyrządzania: rozmrozić\". (ale tylko zalecany) 5.Na deserze Tiramisu, na spodzie pudelka: \"Nie odwracać do góry dnem.\" (oho! Za późno!) 6.Pudding f-my Marks & Spencer: \"Produkt będzie gorący po podgrzaniu.\" (niesamowite jak to się dzieje, nieprawdaż?) 7.Na pudelku od żelazka Rowenta: \"Nie prasować ubrań na ciele.\" (ileż można w ten sposób zaoszczędzić czasu!) 8.Na leku przeciw kaszlowi dla dzieci: \"Nie prowadzić samochodu ani nie obsługiwać urządzeń mechanicznych po zażyciu preparatu.\" (ile to mniej by było wypadków budowlanych gdyby te 5-letnie dzieci nie obsługiwały dźwigów) 9.Na tabletkach nasennych Nyto: \"Uwaga: może powodować senność\" (taka mam nadzieje...) 10.Na większości pudelek lampek choinkowych: \"Wyłącznie do użytku w pomieszczeniu zamkniętym lub na zewnątrz.\" (a jest jeszcze jakaś inna możliwość ?) 11.Na japońskim robocie kuchennym: \"Nie używać w celu innego użycia.\" (nie sposób się z tym nie zgodzić) 12. Na orzeszkach ziemnych Sainsbury\'s: \"Uwaga: zawiera orzeszki!\" (przerywamy program w celu nadania tej ważnej wiadomości) 13. Na pudelku orzeszków podawanym na liniach lotniczych American Airlines: \"Instrukcja: 1. Otworzyć pudełko, 2. Jeść orzeszki\" (3. Latać liniami Delta) 14. Na kostiumie Supermana dla dzieci: \"Włożenie tego kombinezonu nie umożliwi ci latania\" (ktoś wytoczył im proces czy co?) 15. Na szwedzkiej pile mechanicznej: \"Nie zatrzymywać łańcucha za pomocą rak bądź genitaliow.\" (czyżby ktoś probował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko proszeee nie placz,Ty sie nie zegnasz z nimi na zawsze,tylko na troszke .Wytrzyj oczy i pomysl,ze przeciez za niedlugo je zobaczysz,sa telefony,kompy,komorki,masz je w zasiegu glosu i wzroku o ile maja kamerki w kompiee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka -dobrze, że nie ma prezesa dzisiaj bo ja ryczę ze śmiechu. Ostatnie zdanie było supern !!!!!! Dawaj jeszcze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te napisy sa aby uniknac
ewentualnych procesow o odszkodowania. Nie czytalas o przypadku kilkumilionowego odszkodowania od Mc Donalda ze oparzenie sie kawa? Kobieta wygrala, bo na kubku nie bylo ostrzezenia: uwaga, gorace. To nie glupota - to obrona przed cwaniactwem. A ze napisy wyrwane z kontekstu - to wydaja sie idotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbata Porównanie czynności, jakie wykonują kobiety i mężczyźni podczas przygotowywania herbaty. Ona: Nalać wody do czajnika. Włączyć gaz Postawić czajnik na gazie. Po zagotowaniu wody zalać herbatę w szklance. On: Odnaleźć kuchnię. Poszukać szafki ze szklankami. Półtorej godziny szukać herbaty. Jest szklanka !!! Po zrujnowaniu kuchni znaleźć łyżeczkę!!!! Zapalić gaz (czym?) Aha, zapałki lub zapalniczka do gazu. Po trzech kwadransach uruchomić zapalniczkę do gazu i o dziwo zapalić gaz. Czajnik - na szczęście jest na wierzchu. Nalać wody (zimnej !!!) Czekając na zagotowanie wody oglądać mecz. Po meczu poczuć swąd z kuchni. Stwierdzić spalenie czajnika. Wyjąć z szafki garnek. Postanowić stać cały czas przy garnku. Po stwierdzeniu wydobywającej się pary z garnka uznać wodę za zagotowaną. Chwycić za ucho garnka. Sparzyć się (zakląć siarczyście!!) Poszukać przez 10 minut (ależ zrobił się bałagan... ) rękawiczki do uchwycenia garnka. Po odnalezieniu rękawicy uchwycić garnek. Dotknąć rękawicą płomienia. Ogień - panika. Co robić? Rzucić rękawicę w kąt. Stwierdzić zapalenie się firanek. Biegiem do auta po gaśnicę. Wrócić z gaśnicą do mieszkania. Stwierdzić przeterminowanie gaśnicy z powodu nie wydobywania się z niej środka gaśniczego. Wpaść na pomysł - użyć wody. Ugasić pożar. Nareszcie zalać herbatę. Niestety zalać sobie wrzątkiem spodnie!!! (i nie tylko). Ale ból ............. Pędem do łazienki. Wziąć zimny prysznic. Przebrać się. Iść na herbatę do sąsiadki. Zostać na zawsze. Po miodowym miesiącu - zacznij od pkt. 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×