Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość iff
Dziewczyny...jest w Toruniu. Ul. Lotników 17 a. STUDIO MODELOWANI SYLWETKI. reklama była w lipcu, teraz jest od sierpnia do listopada w piątkowych Nowościach, szyld reklamowy na budynku na Grudziądzkiej...jest, jest w Toruniu.Ulotki reklamowe zostawiam gdzie mogę, a na KAFETERII pisałam o fakcie otwarcia Studia na stronie 10..:) W trakcie jest strona www. ... ale zapraszam serdecznie:) Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Bucka
Cześc zapraszam wszystkie osoby na VACU WELL w Krakowie na ul. Gołaśka 4 Wola Duchacka. ceny 10 wejść 180 zł + 1 wejście gratis, 20 wejść 320 zł + 2 wejścia gratis, 30 wejść 499zł + 3 wejścia gratis. telefon (012) 425 62 99 kom 516 023 556. Pozdrawiam i zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Bucka
Cześc zapraszam wszystkie osoby na VACU WELL w Krakowie na ul. Gołaśka 4 Wola Duchacka. ceny 10 wejść 180 zł + 1 wejście gratis, 20 wejść 320 zł + 2 wejścia gratis, 30 wejść 499zł + 3 wejścia gratis. telefon (012) 425 62 99 kom 516 023 556. Pozdrawiam i zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vacu well - wrocław -> ul. Powstańców Śląskich 114 :) 71 78 333 40 teraz promocja :) 250 złoty za 10 zabiegów + 2 gratis :) http://www.piabody.pl/index.html to nie reklama tylko informacja :) ps. czy któraś z Was straciła tylko cm w talii i brzuszku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erinka_
Hej dziewczyny!moja kolezanka otwiera studio vacufit w okolicach warszawy i bardzo dobrze rozpoznawala temat wszystkich biezni w podcisnieniu jakie sa na rynku i najlepszym urzadzeniem okazalo sie wlasnie vacufit- (tylko to najnowsze srebrno czarne, bo wczesniejsze sa rzeczywiscie slabsze). bylam z nia na pokazie tego sprzetu, wypocilam sie niesamowicie i co musze przyznac skora stala sie duzo gladsza. Mocno sie zdziwilam bo zawsze sceptycznie podchodzilam do tego typu urzadzen. sama niedawno przeprowadzilam sie do krakowa i od razu szukalam miejsca gdzie jest vacufit. na pewno jest w dermisie na zakopiance ale on jest ten slabszy...ceny na stronie dermiss.pl ale ten nowszy maja na stachiewicza ( www.la-mujer.pl), czy ktoras tam byla bo jeszcze nie mialam czasu?prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erinka_
ta moja kolezanka Magda ( od studia vacufit) zastanawiala sie jeszcze nad zakupem urzadzenia powerslim studio - ponoc to najnowszy hit w odchudzaniu, ale ja juz nie bylo na niego stac bo kosztuje ponoc ok 100 tys. jak bede w tym la mujer na stachiewicza to moze sprobuje bo wlasnie zauwazylam na ich stronie ze to tez maja u siebie.jak bede po , to zdam Wam relacje Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę w Warszawie na ul Wańkowicza1 lok U1 jest to na KABATACH. Jest bardzo miła obsługa, są dwa urządzenia, więc nie ma dużego problemu z czekaniem jezeli przyjdę nie w porę. Dodatkowo mają inne zabiegi odchudzające na ciało. podaję ich stronkę www.studio-kabaty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werda truda
to przeciez kicha, nie zrec tyle i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najtaniej w krakowie na Urzędniczej. karnet na 12 wejść 200 zł a jeszcze taniej wychodzi jeżeli kupisz karnet łączony z zabiegami na ciało, jedno z drugim daje super efekty!! podaje numer 12 423 44 55 lub www.studiopieknegociala.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tam dzwonilam i też taniej nie znalazłm. zapisalam się już :D jesli to pic na wode to nie przezaluje. sytuacja życiowa kże mi oszczędzać a ja tu 2 sety zamierzam wywalić, mam nadzieje, ze nie w błoto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujar
Vacu Wellnes to nie Vacu Well to podróbka więc niech Pani nie reklamuje tego dziadostwa na forum vacu well!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta i asia
Witamy!! Jesteśmy z Krakwa. Od dłuższego czasu śledzimy wypowiedzi na temat vacu wel i postanowiłyśmy spróbować. Zaczęłyśmy od wybrania studia. Wszystkie oferują pierwsze wejście gratis ale tylko na Urzędniczej ćwiczyłyśmy faktycznie 30 min, w innych studiach w krakowie to tylko tak się nazywa:) Tylko tu spotkałyśmy naprawdę miłą obsługę kt. nie pozostawiła nas samym sobie. Miałyśmy sporo pytań i dowiedziałyśmy się naprawdę szczerze jak to wszystko działa. Dodatkowo aby przyspieszyć efekty korzystamy z zabiegów wyszczuplających brzuch. Zadne studio w Krakowie nie oferuje dodatkowych zabiegów a tu jest naprawdę wszystko co potrzeba. W szatni rozmawiałyśmy z klientką która jest po serii masaży antycellulitowych, była zachwycona efektami stwierdziła, że nie ma nic bardziej skutecznego na pozbycie się cellulitu jak masaż i vacu.. Przy następnym karnecie też spróbujemy. Zapraszamy wszystkie Panie tu szybko i przyjemnie można pozbyć się kompleksów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobmasti
A ja polecam Warszawa Bemowo ul Morcinka www.salonkosmetyczny.vel.pl :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻😍😍😍🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍😍😍🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻 🌻🌻😍🌻🌻🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻🌻🌻😍🌻🌻 🌻🌻😍🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍🌻🌻😍🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍🌻🌻 🌻🌻😍🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍😍🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍🌻🌻 🌻🌻😍🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍🌻🌻 🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍🌻🌻😍🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍😍🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co byla na urzedniczej
Do "Marty i Kasi" i pozostalych pseudo klinetek z Urzedniczej z Krakowa! Dobrze wiemy ze wszystkie posty pisze jedna i ta sama osoba z waszego studia, probujaca na sile zareklamowac to kiepskie miejsce. Nie gadajcie bzdur ze to jedyne miejsce gdzie wpuszczaja na 30 min , bo wszedzie zabiegi trwaja tyle samo, w wiekszosci miejsc rowniez pierwsze zabiegi sa bezplatne. W byle saloniku kosmetycznym jest 10 razy wiecej zabiegow na cialo, robionych profesjonalnie i w profesjonalnych warunkach- u was zostawia to wiele do zyczenia. Jak czytam o klimacie ktory tam panuje to chce mi sie smiac...szczegolnie kiedy zobaczylam latajacego mi miedzy nogami psa wlascicielki ktory spedza tam caly dzien./az chce sie zawolac SANEPID!/ Ponadto : w tym miejscu nie dostaniecie nawet wody do picia!trzeba za nia zaplacic. - w szatni wala sie chyba kilkaset par przesiaknietych potem butow, jeden na drugim w pomieszczeniu 6m2 -Pomieszczenie nie jest klimatyzowane, mi osobiscie na zabiegu gratisowym bylo slabo w te upaly, i o malo nie zemdlalam. - na stronie pisza ze sa jedyni w krakowie o tak profesjonalnym i całościowym podejściu do kwestii odchudzania..zaraz zaraz...czy 2 takie same,przestarzale maszyny i 1 stol na ktorym niedoswiadczona studentka kosmetologi uczy sie jak wykonywac 1 z 3 zabiegow dostepnych w ofercie to TA KOMPLEKSOWOSC I PROFESJONALIZM? - Maszyny nie sa najlepszymi na rynku jak to probuja przedstawic na wszystkich forach jako potencjalne klientki! Buntuje sie drogie Panie i mowie NIE takim praktykom w internecie oraz na zywo. Jak juz wpadniecie na pomysl zeby otworzyc takie miejsce to zrobcie to dobrze i zadbajcie zeby tam naprawde bylo milo i przyjemnie. Na Urzedniczej tak nie jest..... / zreszta w wielu innych miejscach rowniez, duzo aspektow pozostawia wiele do zyczenia, ale one sie tak chamsko nie probuja wylansowac/ Potraktujcie to jak konstruktywna krytyke, moze czegos sie nauczycie. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! a mi dzisiaj laska brata odwoła na Urzędniczej vacu....ona bedzie lazic tam bo ma blizej a ja znalazlam sobie blizej domku na Pszona :-D do tego ugadalam sie z pania przez telefon, ze dostane zniżke dodatkowo jesli wykupie 2karnety. wiec wyjdzie mnie taniej jak na Urzedniczej a i na dojazdach i czasie zaoszczedze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45678
Jak to działa Osoba ćwicząca na VACU LINE wchodzi do kapsuły podciśnieniowej sięgającej do pasa. Zakłada na brzuch pas uszczelniający wykonany z gumy i tworzywa sztucznego. Drugi koniec pasa nałożony zostaje na urządzenie dzięki czemu uzyskujemy izolację dolnych części ciała od warunków zewnętrznych. Po ustawieniu odpowiedniego dla ćwiczącego programu włączamy pompę próżniową. Po chwili stabilizuje się w komorze ciśnienie, ćwiczący uruchamia bieżnię i rozpoczyna trwający 30 minut trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45678
powyzej wkleiłam link ze strony www.azik.pl - to takie centrum fitness w krakowie. wiec jak jest zą tą gumą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ceny maja zajebiste ale jak dla mnie to drugi koniec Krakowa, niestety :( nie pozostaje nic innego jak przepłacać pod nosem :-s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45678
no wiec owijac sie czymś czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niczym sie nie owijac. masz byc w majtach i bawelnianej koszulce. im mniej masz na sobie tym lepiej! a nie zadne owijanie \"sranie w banie\" owijanie spowolni efekt:-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7896325
no to po jaką cholerę owijają ??? nie rozumiem. przeczytajcie opis "jak to działa" kilka postów wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok w takim razie inaczej...panie owijaja bo im OPŁACA SIĘ SPOWOLNIĆ EFEKTY- trzymaja klientke dluzej i dluzej wysysaja jej grosze:] logicznie rzecz biorąc, ( tak zaleca producent vacuwell) powinnysmy maszerowac w samych gatkach i luznej bluzce by nie uciskac ciała. uciskajac torujemy swobodny przeplyw limfy i co za tym idzie nie \"bierzemy\" z tego marszu tyle ile moglybysmy \"wziac\" tak wiec niech sobie panie mozgi owina a Ty moja droga wskakuj w luzne gatki a jeszcze lepiej w stringole i maszeruj, maszeruj, i niech sie bujaja z ta folia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7896325
kurcze a juz mialam tam sie zapisac.:) przypadkiem znalazłam temat na forum i patrzcie o ile jestem mądrzejsza. myslalam ze z tą folią to tak specjalnie bo szybciej sie chudnie. to gdzie w takim razie w krakowie najlepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaculine
hmmmm na urzedniczej 11 wizyt w karnecie 200zeta na Pszona 11 wizyt w karnecie 200zeta ( przy zakupie 2 karnetów dodatkowa zniżka-jaka? tego jeszcze nie wiem ale dowiem sie w poniedzialek i bede na piekne oczy wyludzac jak najwieksza;)) na karmelickiej 11 wejsc w karnecie 350 ( porypalo ich chyba) tak wiec pierwsze 2 pozycje- w zaleznosci ktora blizej domku czy miejsca pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu zamiast nicka mi vaculine wskoczylo:/ mozliwe ze na urzedniczej przy 2 karnetach tez da sie wypracowac jakas rozsadna znizke, tego nie wiem...odpuscilam ten zaklad jak znalazlam na Pszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7896325
no ta urzednicza mnie nieco odrzuca po ktorymś z wczesniejszych postow. a Pszona to gdzie jest? wiecie moze :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszona to przecznica od maissnera, meissnera to przecznica od mogilskiej, pszona jest niedaleko krakchemii, okolice ułanów i ugorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×