Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość Ermik
A ja miałam usuwane skalpelem i jestem bardzo zadowolona bo prawie nic nie widac:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania131
a mialas takie cos jak ja czy inne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madonna__exstraa
hej , ja nie moge wam nic o tych pieprzykach powiedzieć , ale sama ma pytanie co do tego , . Mam 14 latek i chce usunąć pieprzyka z twarzy , jest on brazowy i z niego wlos wysaje , czy moge go usunąć ?? jakim najlepiej zabiegiem?? i czy zostaną blizny ?? jak dlugo bedzie sie golo ?? ile to kosztuje ?? czy bede mogka sie opalac ? chcialabym go usunąć teraz w maju czy moge?? pdpiszcie na ten adres : madziora95@wp.pl paa bu$ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugia
a ja mam takie pytanie bo jeszcze nikt chyba o tym nie pomyslał. czy te lasery nie spowodują aktywacji zmian nowotworowych, poki pieprzyk jest zostawiony w spokoju to nic sie z nim nie dzieje ale takie przypalanie podraznianie moze wplynac negatywnie, tak sądze nigdy nic nie wiadomo...jeszcze jednorazowy zabieg to zrozumiec potrafie ale kilkakrotnie tego samego pieprzyka tak mordowac to juz chyba nie w porzadku, nie obawiacie sie tego? dlatego tutaj jest chyba lepsze chirurgia mimo ze bliznki pozostaną z takimi rzeczami zartow nie ma. ja tez sie borykam z tym problemem mam ich duzo na twarzy jeszcze zadnego nie usunelam bo sie nie moge zdecydowac jaka metoda. tak po cichu sie modl ze moze jakims cudem dostane namiary na najlepszego specjaliste w tej dziedzinie ale chyba sie nie doczkam. prosze o jakies namiary na śląsk oprocz tego kriomedu a wlasnie mam pytanko tam tylko laserem usuwaja czy tez skalpelem?? pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znamienity
Witam. Mam 22 lata i jestem z Torunia. Tak się składa, że mam dużo pieprzyków na twarzy i chciałbym się ich pozbyć, gdyż mam z tego powodu kompleksy. Uważam, że mam całkiem ładną twarz, którą niestety szpecą te cholerne pieprze. Najbardziej przeszkadza mi 7 z nich (z czego 4 są małe - ok. 1-2 mm, a 3 nieco większe - ok. 3 mm). Oprócz tego mam jeszcze 4 całkiem spore pieprzyki na szyi i 4 na skórze brzucha, których też dobrze byłoby się pozbyć. Te są akurat większe, gdyż ich średnica wynosi 5 mm. Chciałbym się dowiedzieć, czy na tym forum jest jakaś osoba z Torunia, która usuwała sobie pieprzyki z twarzy (i nie tylko)? Jeżeli tak, to chciałbym się dowiedzieć gdzie dokonywała tego zabiegu, jak on wyglądał, ile wyniósł jego koszt i jakie są efekty. Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ermik
Do ''kania131 '' - ja mam pełno pieprzyków... barwnikowym i takie na które trzeba uważać... Kilka z nich muszę usunąć bo mogą być rakowe;/ a ten jeden który usunełam u chirurga to musiałam bo miałam zadrapanie;/ .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie powinno sie opalac przed zabiegami tego typu. zazwyczaj wiarze sie to z zmniejszeniem efektywnosci rezultatu, bo wiem jak w mojim przypadku bylo. pozdrawiam kibietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_126
Mam pytanko! Mam wiele pieprzyków na rękach. Nie wiem co mam robić, z wiekiem mam coraz więcej...a od slonca tyle mi wychodzi ze szok.! CZy usuwanie laserem też jest takie drogie.! i ile może kosztować? Mam 14 lat a pieprzy jak baba po 80-tce!!!!!!!!! Prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_126
Czy może znacie jakiegoś lekarza u którego można usuwać w Płońsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ermik
Czy wie ktoś ile się goi ranka po zebiegu??;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_126
nie wiem, a może wie ktoś czy zostanie po tym ślad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeachkaa
Witam, ja miałam usuwane znamie z boku twarzy.Usuwane to było nożem przez chirurga a nie laserem,bo chyba było zbyt duże na laser. Najbardziej bałam się wyników badania histopatologicznego,chociaż niektórzy się nim nie przejmują,ale ja się bałam powikłań. Teraz mam już zdjęte szwy,ale chodze z plasterkiem bo widać tą bliznę,a poźniej będe ją smarowala maścią na blizny(jak się zagoi). Cieszę się bardzo że to usunęłam, ale źle trochę zrobiłam bo lepiej by było jak bym najpierw poszła do dermatologa i poprosiła o zbadanie tej zmiany.On podobno może stwierdzić czy można usuwać czy nie.Ale na szczęście wyniki badania histopatologicznego są dobre :D Nie mogę teraz tego opalać 3tygodnie,lae ja gdzieś wyczytałam że pół roku nie można opalać,więc chyba będę stosować emulsję z dużym filtrem :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonnnnna
dziewczynki,ja mialam rowniez usuwane znamie na plecach ,chirurgicznie ,w sobote ma zciaganie szwow,powiedzcie mi czy jednak jak np.zakleje pozniej plastrem ta blizne moge sie opalac na solarium lub na sloncu?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupuppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ermik
Raczej nie powinnaś opalać blizny...^^ Blizna powinna byś zdala od słonca;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonnnnna
hmmm ale ja ja wlasnie chce zakliec plastrem,wiec nie bede tego opalac,moje pytanie to czy w ogole moge tak zrobic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiemmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mysz...
witam wszystkich mam pytanko , mam znamie tzw. mysz jest dosyc duza nie usówałabym jej ale chyba musze pujsc do dermatologa strasznie sie boje poniewaz kiedys była plaska i owłosiona a teraz zmienila sie na brodawkowa czy ktos ma tez taki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeachkaa
Nie bój si ę, tylko idź z tym jak najszybciej do dermatologa,skonsutuj się ze specjalistą, przecież przeżywanie w domu nic Ci nie da. Ja usunęłam taką mysz i mam z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mysz...
Jeachkaa dziekuje A czyktoś zna dobrego specjaliste w wielkopolsce , a konkretnie to w byłym kaliskim? dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asioreczka
mam kilka wiekszych i wiecej mniejszych pieprzykow na twarzy. i tak mam pytanko czy te mniejsze piepszyki mozna wogole usowac?? (srednica to ok. 1mm lub 2mm) i drugie pytanie znacie moze cennik usowania takich mniejszych lub wiekszych (ok.4 do 5mm) pieprzykow?? nie mam strasznych kompleksow na tym punkcie ale jak patzre na buzie moich kolezanek to mi jest przykro ze one maja takie czyste twazre a ja mma tyle tego :( a no i jeszcze 1 czy po takich malych znamionach zostaja blizny po zabiegach ?? z gory dziekuje za odp i oczywiscie czekam z niecierpilwoscia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam myszkę
Cześć! Szukam i szukam informacji o tak zwanej myszce. Dlaczego? Ja takową ( o śrd. ok. 1,5 cm) posiadam na szyi. Mam 13 lat i dopiero teraz zaczęłam się nią przejmować.Po pierwsze- strasznie się boję..., po drugie- nie chcę mieć blizny i ostatnie mieszkam w Warszawie i nie wiem gdzie zrobić, cena nie ma znaczenia, ważne żeby było bezpiecznie no i bez blizny (ale z ledwo widoczną). Jeśli ktoś coś o tym wie to b ł a g a m o info!! Aha, o co chodzi z tymi badaniami na raka? Czy da się dowiedzieć czegoś o tym czy może wystąpić lub nie przad operacją?? Z góry dziękuję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylinka.......
a czy moze ktos wie, czy mozna usunac taka mysz dziecku, ktore ma 4 lata? zajmuje pol brody, pojawila sie mniej wiecej jak dziecko mialo pol roku, jako przebarwienie ledwo widoczne, a teraz jest brzydka, ciemno brazowa i zaczynaja rosnac na niej wloski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1
czytałam pare waszych komentarzy na temat usuwania znamion . jednak spytam jeszcze raz o to samo czy tak jak pisze MARGIT blizn po zabiegu nie widawć? i jakiej wielkości zamiona można usuwać? dowolniej czy też nie? usuną każda wielkość? bo mam taki problem mam jedno znamie które mnie strasznie denerwuje pojawiło sie tydzień temu na brodze i nie bardzo mi sie to podoba mam też 3 znamiona na policzku nie sa tak bardzo widoczne ale mam przez to kompleksy... prosze doradźcie co mam zrobić usunąć? niektórzy z was usuwali..... boje sie ze jak usuna to bedzie gorzej i nabawie sie jeszcze wiekszych kompleksów...:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_126
Interesuje mn ie bardzo odp na notke która napisala Asioreczka Odpiszcie na to, prosze. :) mam kilka wiekszych i wiecej mniejszych pieprzykow na twarzy. i tak mam pytanko czy te mniejsze piepszyki mozna wogole usowac?? (srednica to ok. 1mm lub 2mm) i drugie pytanie znacie moze cennik usowania takich mniejszych lub wiekszych (ok.4 do 5mm) pieprzykow?? nie mam strasznych kompleksow na tym punkcie ale jak patzre na buzie moich kolezanek to mi jest przykro ze one maja takie czyste twazre a ja mma tyle tego a no i jeszcze 1 czy po takich malych znamionach zostaja blizny po zabiegach ?? z gory dziekuje za odp i oczywiscie czekam z niecierpilwoscia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula 1
szczerze droga Magdo126 to ja mam podobny problem jak ty . moje znamiona też sa małe ale, i tak mi sie nie podobają ,są mniej więcej wielkości takie jak twoje.... ale chyba i tak je usunę bo mi sie nie podobają i muszę sie włosami zakrywać a po co mi to.....:( tez sie boje ze blizny zostaną bo na pewno jakieś drobne tam zostaną , ale czego sie dla urody nie robi....kobiety takie rzeczy wiedzą ;).....gorzej bedze natomiast jak chirurg mnie wyśmieje....ze chce takie małe znamiona usuwać....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylinka.......
Magda 126...jakbys poczytala te 20 stron to znalazlabys odpow na swoje pytania. Prosze o inf czy ktos ma podobny problem z malym dzieckiem- chodzi mi o myszke na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam myszkę...
Wiecie co? Spytałam się mojej mamy o to co taknaprawdę mam na szy. Przez cały czas wydawało mi się, że to myszka, zresztą pisaqłam o tym powyżej, ale podobno to brązowe średniej wielkości z włoskami to ZAKOŃCZENIE NACZYŃ KRWIONOŚNOYCH!!! Wiecie coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozdrapałem
Kurde przed chwilą zdrapałem z czoła przez przypadek małego pieprzyka ( a własciwie rozdrapałem ) czy moge miec przez to raka !! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×