Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Yes yes yes :D:D:D:D:D:D Misiak przyjedzie do mnie w środę wieczorkiem i zostanie na noc.. ehh :D i do tego wolna chatka.. :P:P:P:P o rany.. :D:D:D już nie mogę się doczekać :D:D:D a w czwartek mam moją Talcię u siebie na noc :D Słodko :) Ej Dziewuszki.. jak mało kto potraficie poprawić mi humorek :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok wiem, że potrafię przynudzać jak mało kto :P:P Idę dokończyć oglądanko \"Farenhaita\" :) DoBrAnOc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombus to swietnie ja tez uwielbiam takie wieczory z przyjaciolka i lubie kiedy mam wolny dom :) mam wtedy spokoj ktory kocham wlasnie wrocilam z pracy...nareszcie:P nie umialam sie do instruktora dodzwonic, jutro zadzwonie do osrodka i poprosze o numer komorki, napisze cos jeszcze potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:D Buuu wiecie co jutro chyba malują mój pokój i będę znowu od Was odcięta:( Zle mi znowu będę tęsknić... Bombastyczna ale fajnie , że Misiek przyjedzie do ciebie:) i te plotki z koleżanką:) zazdroszczę Ci:) Ale moi też mają gdzieś jechać w sierpniu:)Kochanie a Ty się dostałaś do Łomży prawda? a to daleko jest od Ciebie? będziesz tam mieszkać czy dojeżdzać?:) Gigusia ech szkoda, że to nie byłam ja:) Ale pogadałybyśmy sobie:) a ostatnio w Katowicach widziałam dziewczynę podobną znowu do Rumianka:) Kurcze spotkac się musimy jak nic:) Fajnie, że złożyłaś na historię chociaż jedna z nas będzie szaloną historyczką albo polonistką :Pja też nad tym myślę ponownie i może za rok:)Słuchaj a Darłówek to jest gdzieś tam blisko obok Ciebie? Bo dostałam propozycje żeby jechać tam na tydzień ale kurczę przez to malowanie to chyba nici będą... Rumianku miłego mycia okien jeśli może to być miłe zajęcie;) A wiecie co chyba załatwiłam sobie pracę na sierpień:) U nas oddają nowe bloki no i trzeba je doprowadzić do oddania to znaczy, umyć okna drzwi i podłogę w mieszkaniach no i chcemy się z koleżanką załapać:) może zarobię guzik ale na Zakopiec będzie:) Tęsknie już za Wami i zyczę WAm miłego dzionka. Zajrzę pózniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomniałam Owieczko dziekuję za maila. A gdzieś sie doczytałam, że chyba Ty Rumianku wysyłałaś też coś jak tak to do mnie Skarbie nie doszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Naluśka pominęłaś jednego mojego posta :) Kotek ang mam zaoczny i będę dojeżdżała bo mam blisko tzn jakieś 45 minut autobusem :) a na dzienne wybieram się do mojej oki :) Rumianku przyjemnego szorowanka :) Ja też dziś będę prać i sprzątać :P bo już od jutra będzie gorzej z czasem :D:D To co Kochane?? Kiedy się spotykamy????????? ;) :D Fajnie by było... Ehhhh :) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna wybacz ale jestem zamotana😍aha no to fajnie czyli jak dobrze zrozumiałam będziesz na dwóch kierunkach? jasne, że się spotkamy musimy wręcz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uh umarl moj wujek mial 85 lat piekny wiek ale smutno i wogole dzien do bani😭 nalu jedz do darlowka tam moja babcia mieszka a do darlowka mam 7 km plaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusiu przykro mi:9 ja mam ciocie ktora ma 95 lat i jest w zupelnosci \"na chodzie\" w dodatku jest krawcowa i dalej szyje :) a moja przyjaciolka ma 101 letnia prababcie:) zmykam do pracy zaraz, całuski pieknisie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonenka jeju przyszlam na chwile do domeczku swojego i mam netka:) a kumpela z klasy moja anitka do mnie rpzyjechala wczoraj wieczor zostala na noc u w domciu i potem pojechalysmy sie poopalac na gore troche i teras ja odwiozlam na dworzec:)hihihi tylko ona mni jszcz lubi i wy a witek mnie kocha:P jak bede nad jeziorkiem w niedz to zrobie zdjecie w bikini i wam podesle:) gigusiu bardzo mi przykro slonce z powodu wojka:( rumianeczku a na kiedy masz ta jazde ustalona? owieczko ale masz supcio z tym slubem pokaz nam tu jakie sunie ci sie podobaja i jaka bedziesz chciala uszyc tzn na wzor jakiej?? bombeczko kochama to ja tez nie wiedzialam ze do lomzy na zaoczne a do ostroleki na dzienne??a do ostroleki na jaki kierunek??he??jak ty sobie beidactwo dasz rade?? nalus ale najwyrazniej odpoczelas:) a kiedy jest dzem w milowce??ja nic nie wiem:P mialam jechac na dni jelesni:P a teraz czekam na witka bo ma do mnie przyjechac i mamy jechac do tesko:) ale jeszcze czekam az sie pranie wypeirze b otam na gorze nie ma pralki a musze je powiesic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska był w niedzielę były jakieś Dni Milowki czy coś w tym stylu. Ale powiem Ci, że było tak sobie ale gdy zagrali do kołyski to myślałam, że się rozpłynę.... a teraz wróciłam od kumpeli i jakoś nudzi mi się tak troszkę:P Anussska miłego wypadu to tesco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anusssko :) W oce składam na fil. polską i nauczanie zintegrowane (w ślady mamusi :P ) Też się boję, ale wierzę, że jak bardzo będę chciała to dam radę :) Czekam na zdjątko :D Giga przykro mi :( ❤️ Madziu jak Twój pokoik? :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh ale się dziś lenię :P :D Jak to wspaniale mieć wolną główkę :D A teraz idę wziąć dłuuuuugą kąpiel z jakimiś ziółkami, żeby zdążyć na \"Młodych gniewnych\" (chyba na Polsacie) Co z tego, że to będzie mój n-ty raz? :P Milusiego wieczorka Pysiaki 👄 Ps. I znów kopnął mnie zaszczyt rozpoczęcia nowej stronki :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Pozdrawiam z innego topiku dla dwudziestoparolatek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik pozdrawiamy cie serdecznie:) dziewczynki ja mam jutro pierwsza jazde na 13 :P uuuu to bedzie jutro JAZDA!!!!!!!!!!!!!!! sciagnelam sobie soundtrack z mojego ulubionego serialu wlasnie( orange county a po naszemu sie nazywa zycie na fali :) ) bombus tez patrzalam na Młodych gniewnych a w sobote z tego co wyczytalam w gazecie leci Top Gun, ide sie wykapac słońca spijcie slodko, jeszcze tu zajrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Szkoda kwiatów, które więdną W ustroni I nikt nie zna ich barw świeżych I woni. Szkoda pereł, które leżą W mórz toni; Szkoda uczuć, które młodość Roztrwoni. Szkoda marzeń, co się w ciemność Rozproszą; Szkoda ofiar, które nie są Rozkoszą. Szkoda pragnień, co nie mogą Wybuchać, Szkoda piosnek, których nie ma Kto słuchać; Szkoda męstwa, gdy nie przyjdzie Do starcia - I serc szkoda, co nie mają Oparcia. \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry myszki :) ja mam dzisiaj stres bo mam ta pierwsza jazde, co prawda tylko taka wstepna na placu ale i tak mam stres :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Rumianku to powodzenia:) Na pewno sobie poradzisz świetnie:):) Bombastyczna też obejrzałam Młodych Gniewnych i po raz kolejny się poryczałam:Pa dzisiaj jest jakiś chory film 100 dziewczyn i ja:P oglądałam to już ale nie pamietam go za bardzo:P dziewczynki a ja idę na słoneczko trzeba troszkę odpoczać od malowania....mój pokoik jeszcze sie trzyma ale pod koniec tygodnia będzie w rozsypce... Kasik Witaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Przyjemnego odpoczynku Madziu :) Też widziałam reklamę tego filmu :P Obejrzałabym ale dziś o tej porze to nie filmy będą mi w głowie :P ;) Rumianeczku dasz sobie radę 🌻 Mam tylko nadzieję, że masz spoko instruktora, nie takiego jak mój (przyszłam do niego pierwszy raz-TOTALNIE zielona nie wiedziałam nawet który pedał od czego, ten pokazał mi silnik i jak wymieniać oleje a później usłyszałam \"wsiadaj jedziemy na miasto\" :P Myślałam, że zwątpię :P Ale na szczęście dobrze się skończyło :P A i miałam jeszcze coś takiego że na pierwszych paru godzinach widziałam tylko drogę i myślałam o zmianie biegów :P później zaczęłam zauważać światła a później to nawet i znaki :P:P Także nie martw się, bo nikt od razu nie jest mistrzem :P POWODZENIA 👄 A ja idę na miasto kupić cosik do jedzenia bo z Miśkiem z głodu zginiemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjjjjjjjjjjjjjjj dzis sa wyniki boje sie czatuje nanetku ju od przed 9 bo zjechalam z mama z gory przed 8....jejuuu co to bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalusko a jki kolorek bedziesz miala??:) rumieneczku to jak masz 1h jazde to pomys l o mnie jak skonczysz bo prawdopodobnie bede miala juz wynik w rekach..:(jejuuuuuuu bombeczkoa mamusia juz pojechala i ju masz miska obok siebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczka moj link do tiketu rozciaga zleksza stronke:) przeszkaza wam to?przeciac go??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusssko kochana będzie dobrze! Ja JESTEM PEWNA, ŻE SIĘ DOSTANIESZ.. nie mam ŻADNYCH wątpliwości :) także odetchnij głęboko i szeroki uśmiech poproszę :) A no i szybko daj znać co i jak :D Tzn czy jesteś w pierwszej 3 czy 5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×