Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Cześć Aśku, Granini, Zabajona, Emika ❤️❤️ Dzięki Aśku oby :) Zabajonku do roboty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
Juz uwielbiam to forum:-) i was dziewczynki:-) fajnie miec "przujaciol" ktorzy maja podobne problemy:-) Ja staram sie o dziziusia 9 miesiecy i czasem jestem tym zmeczona Cos mi mowi ze tym razem sie uda:-)Jutro musze poczytac o czym tu plotkujecie zeby was lepiej poznac:-) Milej nocki i slodkich snow:-) Do jutra pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dzisiaj moja teściowa znowu mnie wkurzyła! Mam jej dość! Wiecie jaka jest teściowa na 102???? 100 metrów od chaty 2 metry pod ziemią!!!!!! Boszzzz ale ona potrafi zatruć człowiekowi życie!!!!! I taka jo jeszcze długo pożyje... żeby na złosć zrobić człowiekowi i nieźle mu do tego czasu zrujnować nerwy!!!! Dlaczego ktoś wymyślij taką rzecz jaką jest teściowa!!! Wiem że niektóre z was mają fantastyczne teściowe - bo zawsze jakiś wyjątek od reguły musi być ale większość z was ma podobne problemu i przejścia z teściowymi tak jak ja. Pozdrawiam was serdecznie - idę się wyryczeć - to mi ulży... 😭 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, teraz mam chwilke i zaglądam do Was.....Foliku przytulam CIę, wiem że sie nie nastawiałaś echhhhh niech ten małpiszon już nie przychodzi do Ciebie przez przynajmniej jakieś 9 miesięcy....Emiczka gdzie macie rodzicow w jakim mieście, jeśli moge zapytać? kochamy z mezem Mazury jeździmy tam co roku, życzę Wam udanych świąt.....a co do ziółek to ja nie pije żadnych więc nie wiem......witaj Sandra....Asiu dziękuje za komplement, ja też uważam że ta 3 z przodu całkiem nieźle wygląda hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Paula, kurcze te teściowe, współczuje Cie postaraj sie jednak nie płakać i nie denerwować kochana w Twoim stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to ja z rana .wpadlam sie pochwalic(choć brzydko sie chwalic )byłam wczoraj u gina widziałam mojego dzidziusia ma 3,33 cm ruszał łapkami i całym ciałem.termin mam na 2 list z usg ,niezbyt ciekawy ale dla mnie to najpiekniejsza i najwazniejsza data!!! pozdrawiam i oczekuje baaaardzo niecierpliwie zebyście Wy dziewczyny mogły jak najszybciej podzielic sie ta informacja(a wierze wierzę bardzo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś, ale super!!!! gratuluję!!!!! ale czemu niedobrzyco wczoraj nie pochwaliłaś się, że idziesz na usg, co?!!! jeszcze raz gratuluję, chyba Skorpionka, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Monik, to ale olbrzym z niego lub z niej :) Pewnie byś chciała żeby juz był listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak mi się wstać nie chciało, dobrze że już piąteczek, szkoda tylko że dopiero 8.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć karabeusze:-)🌻 dziś stolicy słońce pięknie świeci:-) monik, chwal sie dowoli:-) już ja sie nie mogę doczekać takiego oglądania maluszka:-) hmm, kiedy to bedzie no stawiam sierpień lub wrzesień -ciekawe czy sie uda:-)ale jestem pełna wiary że będzie wspaniale:-) Paula, coświem o tych teściowych, mój meżuś trafił w bardzo fajną jak sam przyznaje, ale ja to... do ...D...y, od kiedy jesteśmy razem ze sobą jest czarownicą, dawałam jej wiele szans, ale to już koniec, nawet z mężem rozmawialiśmy wczoraj, że jeszcze za te wszystkie krzywdy zapłacą.Czy one oleju w głowie nie mają? przecież sie starzeją, a im starsze to trzeba będzie im pomagać- to zupełnie o tym nie myślą kto im pomoże?mężuś powiedziął że niech liczą na dom starców bo od niego nic nie otrzymają...trochę to smutne, ale zawsze gdzieś musi sie pojawić jakiś truciciel w rodzinie co zatruwa wszystkim życie...nie martw sie:-) beti🌻 moi rodzice mieszkają niedaleko Orzysza w małej, ale ślicznej wiosce, na nasze nieszczęście teściowie mają tam działkę i chcą sie budować:-( witam wszystkie, bardzo serdecznie zabieram siedo pracy.uffff:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj zaspałam i w pracy spałam ;-) z bólem głowy i dziś tez mam ten problem :-( to chyba ciśnienie wariuje i ta zmienna pogoda, dziś rano było okropnie zimno,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, a to słońce to tylko przez okno tak fajnie wygląda, na zewnątrz ziąb :-( la eci fajnie, na święta na Mazury mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Estelka, ja sie już doczekać nie mogę tej środy kiedy już tam będziemy:-)z dala od teściów wrrrrrrrrrrr:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zapomniałam, super :) tylko że ta wycieczka kosztuje mnie 4.400, jak na jeden dzień to dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, a co no i będę miała bardzo drogocenne dziecko :) to jest snobizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :) Wiem, że to nieładnie, ale własnie przypomniał mi się kawał, taka na usmieszek wam napiszę :) Przychodzi do ginekologa dziewczyna i się żali: - Panie doktorze, ostatnio byłam na pikniku, siedziałam na trawie i okazało się, że było mrowisko. No i chyba wlazła mi jakas mrówka i strasznie mnie \"łaskocze\". Proszę, zrobi Pan coś z tym ... Na co doktorek, po oględzinach: - Wie Pani, tak naprawdę to trudno mi ją złapać, w końcu jest mała. Ale że to owad, to mam propozycję: posmaruję swój \"narząd\" wazelinką, włożę, mrówka się przyklei i wyciągnę ją. Tylko czy Pani się zgadza. Oczywiście ona się zgodziła, bo koniecznie chciała się pozbyt intruza. Niestety okazało się to dość trudne i doktorek też zaczał tracić cierpliwość. I w końcu - po dwóch nieudanych próbach mówi: - Wie Pani co? Ja ją po prostu zatłukę !!!! :p:p:p:p:p:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, nie wiadomo czy tak niedługo, jeszcze długa droga przede mną i tyle przeszkód, musi się stymulacja udać, potem musi się zapłodnić zarodek, potem musi sie zagnieździć i utrzymać. Jak pomyślę, ze to moze się nie udać to mnie strach oblatuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki z samego rana. Ja dzisiaj wyjątkowo wcześniej musiałam wstać, bo Skarbulek z kolegami wczoraj zaszalał i dzisiaj musiałam go do pracy odwieźć ;) Foli 🌻 Dobrze, że się upewniłaś. No i Estelka ma rację - niedługo będziesz mamą :D Moniczko ❤️ ja też z łezką w oku wspominam, jak wysyłałam wszystkim sms-ki, że maluszek ma 2 rączki i 2 nóżki i 3 cm :) Ludzie się dziwili, z czego ja się tak cieszę... Ale Ty z pewnością rozumiesz i sama cieszysz się bardzo :D Gratuluję, a terminem się nie przejmuj, ponoć tylko 5% dzieci rodzi się w wyznaczonym terminie, a poza tym, jeśli faktycznie wypadnie w okolicach 1-2 listopada, to Tobie ten dzień będzie się wyjątkowo dobrze kojarzył :D A ja dzisiaj wreszcie jadę do banku i do notariusza i mieszkanko jest prawie moje. Uuufff, nie myślałam, że to tyle nerwów kosztuje... Czekanie na decyzje, umowy, spotkania, wyceny... Ale już niedługo, niedługo... Zabajona, niezły kawał :D:D:D Emika, Estelka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, wiesz co... Wczoraj dołączyłam na chwilkę do mojego Skarbulka i jedną z uczestniczek szkolenia, które prowadzi W, była Danka. Gdyby nie to, że to Wrocław i że nie pisałaś nic o wyjeździe, to pomyślałabym, że to Ty. Słowo daję... Nawet w pewnym momencie chciałam spytać, czy ona to nie Ty... Była bardzo podobna do Ciebie z tego zdjęcia, które nam kiedyś przysłałaś... Siedzisz na nim w okularach na trawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny witam słonecznie ranne ptaszki.....Zabajona super dowcip......Emika pozdrów ode mnie Mazury ja jeżdże do Pięknej Góry, Giżycka i Wilkas jest piękne, a tak wycieczkowo to zwiedziliśmy już całe Mazury.....Foli no będziesz miała w końcu drogiego skarba.....Moniczka cudownie, ale nosisz wielkoluda pod sercem.....Estelka buziaki.....nio weekend przed nami, ale ja go spędze w szkole buuuuuu w tym letnim semestrze mniej mi sie chce tam jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, a dlaczego ja nie mam takiego zdjęca w okularach na trawie:-( poproszę ta wyprawa za 4,400zł może i droga, ale moze pomyślnie owocowa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×