Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Cześć laseczki:) A u mnie słonko świeci:) W środę będę miała 25dc i powinna byc @ le ze owu była w 13-14dc to pewnie @ przyjdzie w czwartek a nawet piątek. Jestem na nią przygotowana:) jedynie co mnie wkurza to to ,ze będę ja miała podczas świąt:( No ale trudno:( W tym cyklu to nic nie czuję ,dosłownie nic:( sama nei wiem o co chodzi:( ale zapewne na 2 dni przed @ będzie mnie bolała w nocy głowa i częśc szyji:P taki bol jakby reumatyczny i wtedy @ przychodzi elfiku:) jeszcze musiałabym sie nauczyc obsługiwać kompas :D Andzia:):):) hello:) kope lat:P:P:P zabajona:) foli:) maklady:) anka:) granini:)zamieszka:) gonia :) Ty tylko 10 kg przytyłas???? fajnie tak malutko:) Ja wstałam w nocy i zjadłam prawie cała czekoladke kokoskową:( buuuuu od 2 tyg nie jem słodyczy a tutaj taki wał:P buuuuuu Po pracy steper godzina:):):):):) miłego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc babeczki!!!fajnie że humorki dopisują !! enigma powiedz czy nauka sie przydała? czy pytali Cię? bo chyba stukałaś coś pare dni temu? hej zgadajcie sie z Aną poprostu w jakimś wc na jakiejś przerwie i wtedy moze się nie pogubicie hi hi !!a tak apropos sikania to mnie do tej pory chce sie bardzo czesto siusiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik ❤️ No musimy sie zgadac:) ja juz po 2 miesiacach to nawet wiem gdzie tam taka knajpka na dole jest:P Hihihihihihihi wczoraj byłam tam 1 raz:) wiec jest coraz lepiej:) Wiecie co ,ze mnie nawet cycory nie bolą:( hmmmmm nic a nic..... Monik a jak Ty sie czujesz? widac cosik po Tobie? nie mowię tutaj o nabytych kg od żarcia:P:P:P:P hiihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................03.03.......19.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......34.......?...................20m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.03.........30..........?....................no i już 2 lata.......? Estella ...........02.04.........28.......30.04...............18 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............07.04........30-?.......po 05.05........12 m-cy........? AnA 30............5.04........30............?...............8 m-cy........ Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............19.03......25.........12.04.........5 m-cy...Katowice beti78........31.03............28..........28.04.........15 m-cy..Zd-Wola zabajona....29.03.06........24...........24.04.........8 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ kkkkasia.........15.03...........28.........12.04........1,5roku ...W-wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......10kg......Maja......97cm Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......10kg .....Oscar....103cm Paula24........Poznań........02.06.06......12,5kg.....Patryk....99,5cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 ..6kg......córeczka.........? Iskierka.......Siedlce.............21.10.06......1,5kg......??????.....???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tabelkę II TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................03.03.......19.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......34.......?...................20m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.03.........30..........?....................no i już 2 lata.......? Estella ...........02.04.........28.......30.04...............18 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............07.04........30-?.......po 05.05........12 m-cy........? AnA 30............5.04........30............?...............8 m-cy........ Maklady .......01.04........29-34 ......01.05 ...........7 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............19.03......25.........12.04.........5 m-cy...Katowice beti78........31.03............28..........28.04.........15 m-cy..Zd-Wola zabajona....29.03.06........24...........24.04.........8 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ kkkkasia.........15.03...........28.........12.04........1,5roku ...W-wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he enigma jak nie pytasz o nabytych od zarcia to nie pytaj kobieto!!to dobrze ,ze nie mas objawów enigma ,ja bym sie cieszyła .mnie np cycki zawsze zaczynały boleć juz ok 10-8 dni przed @ i przechodziło 2 dni przed.a teraz rozbolały przed sama @ no i nie pusciły az do dziś!no i jeszcze nie miałamprzed terminem spodziewanej tzw ,,suchych dni\" a z moim samopopczuciem to jest w miare nieźle ,byle gorzej nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? ja tak marzę sobie, że wchodzę na topik i piszę, że miałam 2 kreseczki..... i że dzwonię do rodziców.. nie, do rodziców to dopiero jak będę pewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik:) No poki co to mam narazie to samo co Ty hihihihihihi ale ostatnio tez tak samo miałam a raczej nic nie miałam zero objawów i @ przyszła:P Co ma byc to będzie:) Teraz żyję poki co szkołą i egzaminami:P Wczak one dopiero w czerwcu ale tak mi walnęło do łba ze sama siebie nie poznaje:p Ana:0 halo halo.... korzystasz z tej stronki www.gwsh.one.pl????? Ja ja wczoraj wyszukałam i nawet fajna:) Jakas laska ma mi psołac testy:P i materiały hihihihiihihhi Wiecie co? napiszę Wam o czym marzę:) 1. o bejbiku:) 2. aby zaliczyc egzaminy w 1 terminie:P 3. i Aby na 2tyg pojechac w lipcu do eGIPTU:) to narazie wszystko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa jeszcze vmam jedno:P zebym szczupla była laska:P :D:D:D i zebym jadła czekoladki i zeby mi w boczki nie szło:P:P:P:P Tylko nei piszcie ze takie to tylko w erze:P bo ere mam i nic :(:(:(:( hihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej po pauzie :) enigmuś, skoro koncert życzeń, to i ja coś powiem ... A ja narazie marzę AŻ o bejbiku, uważam, że mam już naprawdę wszystko, brakuje mi dziecka. Oddałabym wiele, niemalże wszystko, byleby mieć to szczęście ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dzewczynki!!! ale się rozmarzyłyście :-) to ja się dołączę - marzę o dwutygodniowym urlopie na Mazurach i żeby tam ładnie świeciło słonko, było ciepło i żeby tam powstał mój Cud :-) ha, fajne, co ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam z niecierpliwoscia by Wasze marzenia szybko sie spelniły!!!, a po za tym ciezarnej sie nie odmawia wiec pod presja teraz bedziecie zyły hi hi!!!byle jak najkrócej ta presja trwała !!! enigma idę sobie czekoladek kupic tak mi narobiłas checi(nie w erze hi hi)a w boczki i tak idzie to mam gdzieś przynajmniej teraz,bo mam nieodparta ochote na cos słodkiego i to PRZEZ CIEBIE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja marzenie też jest tendencyjne :) Dzieci dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik:) własnie przyszedł do mnie klient i dał mi czekoladkę : zagraniczną:P mniam : PRANILETTI TIRAMISU....:p:p:p:p Ja do niego ze nei dziekuje... a on na siłę cham:P mi ja zostawił:P No i co ja mogę? No zeżarłam...... No wkoncu klient nasz pan:P:P:P:P Kurcze to w takim razie 2 godz stepera dzisiaj...... nonono to widze ze ja miałam najwięcej marzn:P hihihihih no tak WEy juz laski to tylko dzidziusua Wam trza:):):):) monik smacznego:) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, ja też mam dużo ale wolę nie wymieniać na wypadek gdyby przysługiwało spełnienie tylko jednego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi foli ❤️ ales Ty przezorna:P:P:P Ja jestem zachłanna:P jak biorę to wszystko:P:P:P:P jak mam czekoczekoladkę to zeżrę cała:P:P:P:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć szkrabule🌻 dziś👄 poniedziałek i u mnie zimno i sporo pracy, ale całe szczęście że narazie wszystko do przodu idzie:-), a w śrdoę wyjazd na Mazury:-)🌻 Witaj Zabajona❤️, trzymam kciuki, byś była w tych 20 % które zafasolkują po hsg:-) wiara czasem czyni cuda:-) 🌻 Elff🌻, to fajny weekend miałaś, ja siedziałam z nosem w projekcie:-(, no ale go skończyłam a dziś nowy zaczęłam:-)ten przyjemniejszy się wydaje:-)🌻 maklady🌻, no to zbieraj siły na dni owulacyjne, może będą owocne:-),tego życzę:-) ostatnio to ja lubię przytulanka w połowie nocy lub nad ranem, a przyjemniej jest dlatego, że to mój mężuś mnie budzi w nocy i ma ochotkę:-) hihihi❤️ enigma,🌻 to ty tak nie szalej z tą nauką, bo globusa dostaniesz:-), a kompas faktycznie by ci sie przydał :-) hihihi ja ci osobiście napiszę instrukcję do niego:-), oby ta wstręciucha do Ciebie nie przyszła:-)🌻 Andzia, 👄jasne że Cie pamiętamy, widze, że ty przeprowadziłaś sie do teściów, a my w październiku zmykamy od nich, ale z tego co pamiętam to Wy tylko na niedługo do nich sie przeprowadziliście? no powiem ci że może faktycznie powinniście odpoczać sobie od tych wszystkich lekarzy, bierz przykład z nas, my narazie od 2 miesięcy zawieszeni w rozjazdach lekarzowych z mężem i jest nam z tym dobrze:-)❤️🌻 Anka25🌻, widzę, że ty to już na święta sie ulokowałaś?:-) ja uciekam z Warszawy w środę raniutko, az mi się miska cieszy jak pomyślę, że to już pojutrze:-), odpoczywaj sobie i pogłaskaj maluszka odemnie:-)👄 Gonia78🌻, witaj mały grubasku:-)Ostanio tak rozmawialiśmy z meżusiem i mówił mi że podoba mu sie imię Oskar, widzę, ze twój synuś tak będzie miał na imię, ale już szybciutko ci to zleciało, a jeszcze pamiętam jak mówiłaś że masz dwie kreseczki:-)❤️ foli🌻, racja, czasem niektórych rzeczy nie da sie wyleczyć a tak ma sie nadzieję, ze ma sie jakąś szansę:-), choć to czekanie jest czasem gorsze od diagnozy:-(❤️ Zamieszka👄, nie poddawaj się, uda się następnym razem, i nie zawracasz nam głowy, w końcu po to tu jesteśmy żeby sie pocieszać, a czasem koguś zjebkę dać:-)hihihihi tzn. postawić kogoś do pionu:-), nie smuć się i nie poddawaj marzenia się spełniają, trzeba w nie mocno wierzyć:-) a mocno wierzyć, to równoznaczne jest być cierpliwym i poczekać na swój czas:-)🌻 monik30❤️ a co do marzeń, to ja marzę o🌻: - zdanej obronie w czerwcu na min 4,5; - owocnych wakacji -patrz fasoleczka, dwie lub trzy :-) - to moja zachłanność :-) - by wyprowadzić sie od teściów i móc spokojnie i szczęśliwie żyć bez nich(na zawsze):-) z moim ukochanym mężusiem❤️ - hmm, no i to narazie tyle:-)❤️ Witaj Estelka🌻, nareszcie sie pojawiłaś, pstryk, zyczenia przyjęte, a teraz mocno w nie wierzymy i czekamy na owocne spełnienia:-)❤️ a ja zajadam frytki:-) to moje odchudzanko, ❤️ oki już kończę, bo zaraz zjebkę dostanę że takie ypracowania tu piszę:-)❤️ Golka, buźka serdeczna odezwij sie :-)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam ja marzę o mojej wadze(otyłości) do max 48kg :-)hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie pożarłam ptasie mleczko pamietaj masz mnie na sumieniu enigmo :-) a raczej pozarłam dużo ptasiego mleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik:) no Ciebie to moze nie ...ale bynajmniej jak staniesz przed lustrem i zobaczysz więcej pełzającego ciałka...:P nie mowię tutaj o bejbiku:p to wtedy zapewne pomyslisz o mnie monik:P:P:P:P tyko pamiętaj : TO TY ŻARŁAŚ:p:p:p:p NIE JA :D:D:D buahahahahahahhaha:P czesc emika 🌼 Tobie to dobrze ...Mazury Ach.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uch co za \"poeta\" jakby żaden chłop nie bzykał kobiet po urodzeniu dziecka, to wszystkie miałyby maksimum jednego bejbika ;-) no chyba, że drugie i kolejne dziecko znajduje się w kapuście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta moja powyższa odpowiedź była na paskudny \"wierszyk\", który na szczęście został wycięty przez moderatora :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej estelka, widziałąm ten \"wierszyk\" i widzę, że dużo świrów tu dzisiaj zagląda, czyżby masowa ucieczka ze szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo niektórym wiosna, która tak samo przyszła jak i uciekła, szkodzi... kurcze weekend był taki cieplutki, a już dziś ziąb i ma podobno padać śnieg...jeszcze nam boćki uciekną ;-) Foli, Ty w środę jedziesz do Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja przyłączam się do Waszych marzeń o bejbiku. No i żeby w końcu udało mi się skończyć te studia!!!!!!! Wtedy będę happy. Wiecie dziewczyny, powiem Wam coś. U mnie teraz są rekolekcje. Napewno nie słyszałyście o takich rzeczach! W parafii jak ksiądz chodzi po kolendzie to każdemy parafianinowi rozdaje karteczkę z imieniem i numerem. Jak jest spowiedź wielkanocna to trzeba wtedy tę karteczkę oddać. I co Wy na to? Jak np nie oddało się tej kartki to ksiądz robi problemy ze ślubem, chrztem itp..... Niezłe cyrki, nie? A moim ćwiczeniem na wieczór jest sprawdzanie klasówek. Nie ma co super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, w czwartek jadę do łodzi. Iwona, dla mnie to jest porąbane, na szczęście u nas tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×