Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Troche o mnie... mieszkam w Wawie, niedawno skonczylam studia (polonistyka), maz od lat dwoch, narzeczony od czterech, chlopak od szesciu. Oczywiscie mowa o tym samym facecie.... Teraz pracuje w wydawnictwie, ale nie wiem, czy chce robic to do konca zycia, wiec mysle o studiach podyplomowych. Ale zanim zaczne realizowac te plany, chcialabym miec dziecko, najlepiej w krotkim czasie dwojke, ale to sa moje chcenia a jak bedzie w praktyce – sie zobaczy ;-) do Iwona77– dlugo, dawno i gdzie bylas w Stanach??? Bo ja tez troche znam ten kraj, glownie wschodnie wybrzeze. No to na razie tyle.... takie suche info, malo chwytające, ale mam nadzieje, ze sie zaprzyjaxnimy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z sycylii to ty ta sama z poprzedniej strony hi hi? jeśli tak to oryginalne miałas wejscie podobalo mi sie płaczka żeby mozna było przeprowadzić inseminacje lekarz musi podreperowac twe pecherzyki by były pełnowartościowe i wtedy juz bedzie ok .(leki na stymulacje) wiecie jest mi przykro bo na listopadówkach dziewczyna poszła na usg ,dobrze sie czuła itp okazało sie że ciaża obumarła.nie takich wieści sie spodziewała tym bardziej że wszytsko było ok .ja też jak odczytałam to mnie w ziemie wbiło..........ech tyle sie cieszyła ,plany ,nadzieje,wszystko w życiu moze peknac jak banka mydlana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laseczki:) monik :P wryłam sie przed Ciebie bo starszemu trza ustapić:P co Ty nie wiesz o tym?:P:P:P poza tym Twoja ciąza jeszcze niewidoczna więc nie podskakuj:D:D:D:D monik te objawy to własnie @powe..... zawsze na 1-2 dni przed @ tak mnie to boli....to chyba jakies napięcie przed@powe Poza tym zrobiłam przed chwila test w 25dc - i jedna krecha no i szybko wsadziłam se termometr...i spadła temp 36,8 a wczesniej była 37,4 wiec wszystko wskazue a ot ze 2piszin lezie do mnie Trudno..... gdyby nie te \"objawy\" reumatyczne to pomyslałabym sobie ze jest jakas szansa ale nic z tego..... Ja przytulanki miałam w 10dc i w 14 dc a ta cholerna owu była w 13 a myśałam ze będzie w11 tak jak przez ostatnie 2 miechy A to lipa..... Moje jajniki se w kulki ze mną lecą:P W 12dc jakos nie dało rady na przytulanki ...a kto wie mzoe mam ten cholerny wrogi śluz? Jak sie wkurz to poleze na te badanie tego sluzu...buuuale moj gin tego nie robi a ja tak nie lubię jak \"obcy\' mi będą tam paluchy wsadzali:P:P:P:P Zsycylii:) no to do dzieła:) Idz na zywioł:) kto wie moze uda Ci sie za pierwszym razem?:) płaczka powidzenia:)i zmien nick na bardzej optymistyczny ;) Aaaaa jedyne co optymistyczne ze jak urodze to moze w styczniu 2007:) bo grudzień 2006 raczej juz odpada Aaaa jesli chodzi o samopoczucie to jest oki:) Twarda ze mnie dziołcha:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka trzynastego ;-) ja dziś nieprzytomna jestem, spaaaaać. Wczoraj sie tak naćwiczyłam, że mi pot, za przeproszeniem, po tyłku ciekł - półtorej godziny - bieżnia, steper, elipsa, rower i to wszystko doprawione dużą dawką l0kanityny i w dodatkowym ubranku - pasie z gumy (za radą Enigmy :-) ) Enigma, trzymam kciuki, aby objawy Cię zmyliły - no hej , wiosna już jest, a fasolek nie ma?! co to ma znaczyć ;-) Foli, Ty dziś do Łodzi? jak wrócisz, zdja relację co i jak Witam, koleżankę z Sycylii :-) i kolejną Warszawiankę. Dopiero zaczynasz staranka? ile masz lat, jeśli można spytać miłeeeego dnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka trzynastego ;-) ja dziś nieprzytomna jestem, spaaaaać. Wczoraj sie tak naćwiczyłam, że mi pot, za przeproszeniem, po tyłku ciekł - półtorej godziny - bieżnia, steper, elipsa, rower i to wszystko doprawione dużą dawką l0kanityny i w dodatkowym ubranku - pasie z gumy (za radą Enigmy :-) ) Enigma, trzymam kciuki, aby objawy Cię zmyliły - no hej , wiosna już jest, a fasolek nie ma?! co to ma znaczyć ;-) Foli, Ty dziś do Łodzi? jak wrócisz, zdja relację co i jak Witam, koleżankę z Sycylii :-) i kolejną Warszawiankę. Dopiero zaczynasz staranka? ile masz lat, jeśli można spytać miłeeeego dnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foli - oby poszło po twojej myśli i wróć nastawiona pozytywnie. enigmuś - jesteś dla mnie wzorem, normalnie wzorem pozytywnego nastawienia. Muszę brać z ciebie przykład :) Z Sycylii - witaj u nas :) Zachęcam do wpisania się do naszych tabelek. Estelka - mi też wczoraj nogo w d... właziły, ale dlatego, ze przez przypadek mam znowu bajzel w chacie (ale dzisiaj zniknie) :) W ogóle to nie wiem czemu, ale boli mnie brzuch, tym razem tak jak na @. Czyżby miała przyleźć szybciej ?? Kurde, ale bez przesady, w 15 dniu cyklu to jeszcze dużo za szybko :-o Jeszcze conajmniej 9 dni powinnam wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cosa nostra:) melduję się na posterunku:D:D:D u mnie pada, niet bocianów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zabajonku , a może to jakaś spóźniona owulacja, albo... :-) tfu, tfu, nie będę zapeszać :-) a ja w tym cyklu chyba przegapiłam owu, tzn przytulanek nie było...i tak szanse na naturalne poczęcie są nikłe, ale jak sie nawet nie próbuje, to wkurza...cóż, chyba zaczynam się na całego godzić z myślą, że raczej nie będę miała swoich, naturalnych dzieci :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, Enigma spokój! Nie wymyślać objawów co ma być to będzie. Nie doszukiwać się niczego :) Będzie dobrze. Foliku, powodzenia. Płaczka, nistety nie wiem kto przyjmuje w weekendy. Z Sycylii byłam na Long Island. No zobaczymy kto pierwszy ogłosi dwie krechy: Enigma, Zabajona czy Monik 30? Może 3 na raz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka, chyba Ana 30, Monika ma już \"robaczka\" w brzuszku :-) jak mnie dopada smutek to wchodzę na bociana (Monik, już drżę ;-) ), na topik o plemniczkach i czytam o cudach poczęcia przy beznadziejnych wynikach :-) i tam naprawde jest sporo takich cudów :-) własnie wyczytałam o jednym takim :-) i jakoś mnie to podbudowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę jak już mi się wydaje, że wszystko pamiętam ( w końcu codziennie Was czytam) to zawsze coś pomieszam. A wszystko przez podobieństwo nicków, no i dzisiaj zmyliły mnie dyskusje na temat wyścigów. Sorki, jak kiedyś znowu coś pomieszam. Dzięki Estelka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że od rana topik tętni życiem :) Moja koleżanka ogłosiłą wczoraj że jest w ciąży, oni się nie starali ale 2 lata ponad współżyli bez zabezpieczenia i nic z tego nie wychodziło a teraz nagle wpadka, ale nie jest to dla nich problem mimo ze sie nie starali i są przed ślubem. Ona ma chorą tarczycę i raz już poroniła ale wtedy mądry ginekolog dał jej środki antykoncepcyjne, nie wiedział że jest w ciaży mimo że mówiła mu że ma tylko plamnienie i podejrzewa ze jest. Dzisiaj idzie na potwierdzenie ciąży do lekarza. test wyszedł pozytywny ale ona mówi że ostatnio też wyszedł pozytywny przez tarczycę. No ale teraz ma tez objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! Pozdrawiam Was bardzo serdecznie. Ja wpadłam tylko na chwilkę. U mnie nadal bez zmian czas staranek trwa. Mam tylko jedno pytanie czy w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnyh można brać bromergon. Zapomniałam się zapytać lekarza a od tego cyklu mam zacząć brać anty. Dzięki za odpowiediedź. Jeszcze raz pozdrawiam. Całuski. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Goluś!!! rany, a ja wczoraj wieczorem o Tobie myślałam :-) ciekawiło mnie czy już Ci sie udało, a tu chyba nie ? szkoda :-( pozdrawiam Cię bardzo serdecznie!!! odezwij sie czasem na topiku i napisz więcej co u Ciebie :-) Foli, dzięki za taką wiadomość z rana!!! czy wiara może czynić cuda? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, to jest dobra wiadomość, zwłaszcza, że ona myślała, ze nie może zajść w ciażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golka27, w trakcie brania tabletek anty można brać bromergon. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochaniutkie ❤️ @ nadal niet ale utro juz jej pora:) Zabajonku :) sama nie wiem dlaczego ale ja tak ogolnie nie popadam w doły...no moze czzasami ,ogolnie to jestem optymistką z nie zamykającą sie paszczą:D:D:D wCIĄZ gadam i gadam:P Poza tym zdaję sobie sprawę ze przytulanki w 10 i 14dc to troszkę za mało nl ale coz zrobic ... nie zawsze mozzna to co by sie chciało. Poza tym to sama wiesz jakie stresujące jest \"robienie tego\" bo lekarz kazał:P:P:P:P My w 12 i13 dc nie mielismy kompletnie natchnienia....:( Poa tym zawsze Wam pisałam ze chciałabym rodzic na początku roku między styczniem a marcem wiec mam nadzieję ze jeszcze sie załapie na 2007 rok:) Wczoraj na listopadówkach czytałam ze jedna dziewczyna agapka straciła fasolkę, ach jak mi było przykro ,pamiętam jak jej gratulowałam na inym topiku ,a tutaj w prawie 12tc fasoleczka przestaa sie rozwijac :( zis ma zabieg bidulka ...a tak sie cieszyła..... Oj ale nie smutaskam tutaj , mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze:) golika:) pisz więcej:):):):) foli:) 3mam kciuki za Ciebie:)❤️ estellko:) brawo!!!!!!! ja jak wracam z silki i sciagam pas to lecę do meża i mowie: patrz ,patrz jaki mam brzuszek:P:P:P:P hihihihihihih... .gorzej jak potem cosik zjem....:( Estellko ..... z sycylii:) tez jest z wawki fajnie macie:) Iwona:) a ty teraz jakie pany????? maklady:) genewa - nie czaj sie tylko wpisuj do tabelki i pisz u nas:):):):) temp w cipidrynce mam teraz 37,1 ale chyba za długo trzymałam:P:P:P:P bo se tak do Was milo pisałam ze zapomniałam o termometrze:P:P:P:P hihihihihi:) Aaaa Emika pewnie wdycha mazurskie powietrze o poranku:):):) i ptaszki cwierkają jej za oknem:) fajowo ma:):):):) buziaki :) miłego dnia:) laski jutro juz piątekkkkkkk a potem luzik:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmaa, dzieki za zachętę, ja nie z takich co się czają, ale pewnie wiesz (bo Ty dużo wiesz), że pisuje na innym topiku. Czasem zaglądam do Was, bo fajowe dziewczyny jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm A co sie dzieje z Asikiem74????? halo Asiku!!!!!! aaa zapomniałabym:( Aga❤️ gratulacje dla Ciebie i Pawełka:) pamiętasz jak pisałyśmy ze wielkolód:P szybko dojedzie do zdrowia?:) nie mogło byc inaczej:):):):) ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewa:) wiem wiem:)::):) ja oprocz ze duzo gadam to jeszcze duzo czytam:P hihihih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam trzynastego mafijną rodzinke hahahahaha.....witam nowe koleżanki fajnie że jesteście...Enigmuś wszystkowiedząca cały czas trzymam kciuki....Estelka ćwiczenia pomogły?.....Iwonka nie przejmuj się mnie tez się czasem wszystko miesza ale mam nadzieje że tak jak nasza Monik szybko bede mieć fasolke...Agusia własnie zapomniałam CI wczoraj napisać ciesze się ze z Pawełkiem dobrze, no ale nie ma się co dziwic w końcu jedno z dzieci naszej mafii musi być mocne....z Sycyli, bardzo orginalne wejście witaj na pokładzie....Foli daj znać jak wrócisz z Łodzi....Maklady, Zabajona, Golka, Beti i wszystkie czytające i piszące pozdrawiam wiosennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ile zapłacę w łodzi, 5 tys mam przygotowane ale liczę, że to będzie 3 tys tylko bo obiecał, ze nam za inseminacje odejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, tylko tym ile zapłacę, bo dzisiaj mamy tylko rozmawiać o isci, ustalic szczegóły więc za bardzo nie mam powodów, poza tym ja jakoś traktuję te wizyty jako coś co zbliza mnie do celu i jakoś z entuzjazmem jeżdżę. chciałąm zasugerować profesorowi zeby mi dał krótki protokół, mniej leków, jest tańszy i mniej ryzykowny ale przeczytałam ze coraz częściej daje się długi bo większe szanse na ciążę są. lekarz wybrał dla mnie długi protokół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakładajac długi protokół, kiedy będziesz miała isci? dobrze że tak to traktujesz, a kasą wiadomo kto by się nie stresował....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, chyba koło 8 czerwca, strasznie długo, bo przez 21 dni będę brała tabletki antykoncepcyjne, potem leki na wyciszenie jajników przez 14 dni, potem ok 11 dni leki na stymulację owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×